Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Anita Straujuma
2. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
3. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Māris Buiķis
4. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
5. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
6. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
7. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
8. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
9. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
10. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
11. 13200 Radioelektronikas institūts Juris Grizāns
12. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
13. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
14. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
15. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
16. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
17. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
18. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
19. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
20. 27200 Enerģētikas institūts Mārcis Bergmanis
21. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
22. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
23. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
24. 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
25. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
26. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
27. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
28. 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
29. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
30. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
31. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
32. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
33. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
34. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ilze Vamža
35. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
36. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
37. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
38. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Toms Matuzevičs
39. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
40. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
41. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
42. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
43. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
44. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
45. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
46. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
47. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
48. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
49. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
50. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
51. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
52. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
53. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
54. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
55. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
56. 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
57. 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
58. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
59. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
60. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
61. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
62. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
63. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
64. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
65. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
66. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
67. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
68. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
69. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
70. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Leonīds Ribickis
71. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
72. 27200 Enerģētikas institūts Uldis Brakanskis
73. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ruta Vanaga
74. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
75. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
76. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
77. 27200 Enerģētikas institūts Gatis Junghāns
78. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurijs Pomerancevs
79. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
80. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Batrakovs
81. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
82. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
83. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
84. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
85. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
86. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
87. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
88. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
89. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
90. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
91. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
92. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
93. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
94. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
95. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
96. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Mežinska
97. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
98. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Mežinska
99. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
100. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
101. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
102. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
103. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
104. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
105. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
106. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
107. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
108. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andrejs Kovaļovs
109. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
110. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aigars Vītols
111. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aigars Vītols
112. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
113. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
114. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
115. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Leonīds Ribickis
116. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
117. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
118. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
119. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
120. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
121. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
122. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
123. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
124. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
125. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
126. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
127. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jūlija Maksimkina
128. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
129. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
130. 24100 Transportbūvju institūts Katerīna Morozova
131. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
132. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
133. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
134. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Toms Prodaņuks
135. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
136. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
137. 27200 Enerģētikas institūts Valērijs Hramovs
138. 24100 Transportbūvju institūts Juris Mačāns
139. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
140. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
141. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Pāvels Skačkovs
142. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
143. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
144. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
145. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
146. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
147. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
148. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
149. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
150. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
151. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
152. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
153. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
154. 27200 Enerģētikas institūts Ruslans Komarovs
155. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Leonīds Ribickis
156. 27200 Enerģētikas institūts Genādijs Solovjovs
157. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Vladimirs Hramcovs
158. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
159. 27200 Enerģētikas institūts Anatolijs Mahņitko
160. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
161. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
162. 27200 Enerģētikas institūts Guntars Vempers
163. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
164. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Kokina
165. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
166. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
167. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
168. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
169. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
170. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
171. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
172. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
173. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
174. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nikolajs Breners
175. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jevgenijs Barkanovs
176. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
177. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
178. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
179. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
180. 24100 Transportbūvju institūts Jana Brice
181. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Podgornovs
182. 27200 Enerģētikas institūts Dmitrijs Boreiko
183. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
184. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
185. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Broks
186. 24100 Transportbūvju institūts Eimuntas Kazimieras Pašeliūnas
187. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
188. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Zane Indzere
189. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
190. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kaspars Grīnbergs
191. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
192. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
193. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
194. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
195. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
196. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
197. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
198. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
199. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Agris Ikaunieks
200. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
201. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
202. 27200 Enerģētikas institūts Payam Shams Ghahfarokhi
203. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
204. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
205. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
206. 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
207. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
208. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
209. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
210. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
211. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
212. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Dziļums
213. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Matīss Stunda
214. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
215. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
216. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
217. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dzintars Jaunzems
218. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
219. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
220. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
221. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
222. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
223. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
224. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
225. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
226. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Krišs Spalviņš
227. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
228. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
229. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
230. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
231. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
232. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
233. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
234. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
235. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
236. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
237. 24100 Transportbūvju institūts Pēteris Supe
238. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Mazais
239. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
240. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
241. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
242. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
243. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
244. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
245. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
246. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
247. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Lieljuksis
248. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
249. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
250. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
251. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
252. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
253. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
254. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
255. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
256. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
257. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
258. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
259. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
260. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
261. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
262. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
263. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
264. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
265. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
266. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
267. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
268. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
269. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
270. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
271. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
272. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
273. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
274. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
275. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
276. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
277. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
278. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
279. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
280. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
281. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
282. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
283. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
284. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
285. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
286. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
287. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
288. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
289. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
290. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
291. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
292. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
293. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
294. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
295. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
296. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
297. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
298. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
299. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
300. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Lieljuksis
301. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
302. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
303. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
304. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
305. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
306. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
307. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
308. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
309. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
310. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
311. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
312. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
313. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
314. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
315. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
316. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
317. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
318. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
319. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
320. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
321. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
322. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
323. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
324. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
325. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
326. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
327. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
328. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
329. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
330. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
331. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
332. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
333. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
334. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
335. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
336. 26000 Arhitektūras fakultāte Egīls Markus
337. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
338. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
339. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
340. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Matīss Eriņš
341. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Antons Patļins
342. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
343. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
344. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
345. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
346. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts E.Štrausa
347. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
348. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Tālis Laizāns
349. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
350. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
351. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
352. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
353. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
354. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
355. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
356. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dairis Briedis
357. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
358. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
359. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
360. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
361. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
362. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
363. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
364. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
365. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
366. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
367. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
368. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
369. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
370. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
371. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eugenija Strazdiene
372. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
373. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
374. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
375. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
376. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
377. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
378. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
379. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
380. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vera Serga
381. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Veģere
382. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andrejs Broks
383. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
384. 22064 BALTECH studiju centrs Bruno Grasmanis
385. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gints Šmits
386. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
387. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
388. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
389. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
390. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
391. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Toms Kusiņš
392. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
393. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
394. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
395. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
396. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
397. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
398. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
399. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
400. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
401. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
402. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
403. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
404. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
405. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
406. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
407. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
408. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
409. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
410. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
411. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
412. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
413. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
414. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
415. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
416. 24100 Transportbūvju institūts Dominykas Šlikas
417. 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
418. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
419. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
420. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
421. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
422. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
423. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
424. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
425. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
426. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
427. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
428. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
429. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
430. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
431. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
432. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Geikins
433. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
434. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
435. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
436. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
437. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
438. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
439. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
440. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
441. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Artūrs Bogdanovs
442. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
443. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
444. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
445. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
446. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
447. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
448. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
449. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
450. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
451. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
452. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
453. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
454. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
455. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
456. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
457. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
458. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
459. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gints Jaudzems
460. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
461. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
462. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
463. 22064 BALTECH studiju centrs Bruno Grasmanis
464. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
465. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
466. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
467. 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
468. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
469. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
470. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
471. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Aleksandrs Okss
472. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Beļuns
473. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
474. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
475. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
476. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
477. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Daniela Godiņa
478. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
479. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
480. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
481. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
482. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
483. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
484. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Māris Millers
485. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Aldis Greitāns
486. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
487. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
488. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
489. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
490. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
491. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
492. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
493. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
494. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valters Vēciņš
495. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Arturs Birznieks
496. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
497. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
498. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
499. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
500. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
501. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
502. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
503. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
504. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
505. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
506. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laura Tupenaite
507. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
508. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
509. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
510. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
511. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
512. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
513. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
514. 22064 BALTECH studiju centrs Vladimirs Šatrevičs
515. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Jefimovs
516. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
517. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Igors Uteševs
518. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
519. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
520. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
521. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
522. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
523. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ivo Mežulis
524. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
525. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
526. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
527. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
528. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
529. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Moroza
530. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
531. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
532. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
533. 22064 BALTECH studiju centrs Jegors Fjodorovs
534. 22064 BALTECH studiju centrs Jūlija Petuhova
535. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
536. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
537. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
538. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
539. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
540. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
541. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
542. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
543. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
544. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
545. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
546. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
547. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
548. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Kalniņa
549. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
550. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
551. 22064 BALTECH studiju centrs Tatjana Tambovceva
552. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
553. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
554. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
555. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
556. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
557. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
558. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
559. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
560. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
561. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
562. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
563. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
564. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
565. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
566. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
567. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ivo Odītis
568. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
569. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
570. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
571. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
572. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
573. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
574. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
575. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
576. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
577. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
578. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
579. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
580. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
581. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
582. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
583. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
584. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
585. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Renāte Čaupale
586. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
587. 25500 Transporta institūts Valerijs Šļonskis
588. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
589. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Pāvels Onufrijevs
590. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
591. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
592. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
593. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
594. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Elmārs Zariņš
595. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
596. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
597. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
598. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Moroza
599. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
600. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
601. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
602. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
603. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
604. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
605. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
606. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
607. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
608. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
609. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
610. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
611. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
612. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
613. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
614. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
615. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
616. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
617. 13200 Radioelektronikas institūts Romāns Kušņins
618. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
619. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
620. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
621. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
622. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune, Dr. oec.
623. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
624. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Haralds Gribusts
625. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
626. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
627. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Šroma
628. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
629. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
630. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
631. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
632. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
633. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
634. 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
635. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
636. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
637. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
638. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
639. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
640. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
641. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
642. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
643. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
644. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
645. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
646. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
647. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
648. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
649. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
650. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
651. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
652. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
653. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
654. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
655. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
656. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
657. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
658. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
659. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
660. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
661. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Gita Actiņa
662. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
663. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
664. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
665. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
666. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
667. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
668. 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
669. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
670. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
671. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
672. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
673. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
674. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
675. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
676. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Andris Krūmiņš
677. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
678. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
679. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
680. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
681. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
682. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
683. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
684. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
685. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aivars Gulbis
686. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
687. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
688. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
689. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
690. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
691. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
692. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
693. 27200 Enerģētikas institūts Jana Teremranova
694. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
695. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
696. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Justīna Hudenko
697. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
698. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
699. 22064 BALTECH studiju centrs Dmitrijs Solovjovs
700. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
701. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
702. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
703. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
704. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
705. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
706. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
707. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
708. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
709. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
710. 25500 Transporta institūts Dmitrijs Gorbačovs
711. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
712. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
713. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
714. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
715. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
716. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
717. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
718. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
719. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Raivis Žalubovskis
720. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
721. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
722. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Miķelsone
723. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
724. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
725. 22064 BALTECH studiju centrs Tatjana Tambovceva
726. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
727. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
728. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
729. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
730. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
731. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
732. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
733. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
734. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
735. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Linda Kelle
736. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
737. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
738. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Raitis Bobrovs
739. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
740. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
741. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
742. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
743. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
744. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
745. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
746. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
747. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
748. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
749. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
750. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
751. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
752. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ruta Švinka
753. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
754. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
755. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
756. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
757. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
758. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
759. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
760. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
761. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
762. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
763. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
764. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
765. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
766. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
767. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
768. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
769. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
770. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
771. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
772. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
773. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
774. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
775. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
776. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
777. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
778. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
779. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
780. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
781. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
782. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
783. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
784. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
785. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
786. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
787. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
788. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
789. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
790. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
791. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
792. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
793. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
794. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
795. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
796. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
797. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
798. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
799. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
800. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
801. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
802. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
803. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
804. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
805. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
806. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
807. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
808. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
809. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
810. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
811. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
812. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
813. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Andrejs Zujevs
814. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
815. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
816. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
817. 22064 BALTECH studiju centrs Konstantins Kozlovskis
818. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
819. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
820. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
821. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
822. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule, Dr.sc.ing.
823. 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
824. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule, Dr.sc.ing.
825. 25500 Transporta institūts Dmitrijs Korago
826. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
827. 13100 Telekomunikāciju institūts Irina Kļevecka
828. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
829. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
830. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
831. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
832. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
833. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
834. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
835. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
836. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
837. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
838. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
839. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
840. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
841. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
842. 22064 BALTECH studiju centrs Jūlija Petuhova
843. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
844. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
845. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
846. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
847. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra D.Rjazanovs
848. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
849. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
850. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
851. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
852. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
853. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Lolita Tīse
854. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
855. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
856. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
857. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
858. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Daina Šķiņķe
859. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
860. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
861. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Modris Ozoliņš
862. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
863. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts L.Saulīte
864. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
865. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Miķelsone
866. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
867. 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
868. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
869. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
870. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
871. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
872. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
873. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Kuzņecova
874. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
875. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
876. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
877. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
878. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
879. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
880. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
881. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
882. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
883. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jūlija Kuzņecova
884. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
885. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
886. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dmitrijs Karpovs
887. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
888. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
889. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
890. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zane Ābelniece
891. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
892. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
893. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
894. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
895. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
896. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
897. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
898. 22064 BALTECH studiju centrs Vladimirs Šatrevičs
899. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Dmitrijs Pozdņakovs
900. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
901. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
902. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
903. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
904. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
905. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
906. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
907. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
908. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
909. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts A. Bernovskis
910. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
911. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
912. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
913. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Juris Vanags
914. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
915. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
916. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
917. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
918. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
919. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
920. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
921. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
922. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Andris Kairišs
923. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
924. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
925. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
926. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
927. 01B00 Rīgas Biznesa skola Claudio Andres Rivera
928. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
929. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
930. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
931. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
932. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
933. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
934. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
935. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
936. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
937. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
938. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
939. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
940. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
941. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
942. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
943. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
944. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
945. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
946. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
947. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
948. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
949. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
950. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
951. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Angelina Roša
952. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Moroza
953. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
954. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
955. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
956. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
957. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
958. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
959. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
960. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
961. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
962. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
963. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
964. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
965. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
966. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Gunta Smalkā
967. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
968. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
969. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
970. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
971. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
972. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
973. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
974. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
975. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Renāte Čaupale
976. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
977. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
978. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
979. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
980. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
981. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
982. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
983. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
984. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
985. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
986. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
987. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
988. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
989. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
990. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Roberts Gailītis
991. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
992. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
993. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Lolita Tīse
994. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
995. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
996. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
997. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
998. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
999. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1000. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1001. 25100 Aeronautikas institūts Pēteris Pavlovskis
1002. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1003. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1004. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1005. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1006. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1007. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1008. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1009. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1010. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1011. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
1012. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
1013. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1014. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1015. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1016. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1017. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1018. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1019. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1020. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1021. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1022. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1023. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
1024. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Antons Patļins
1025. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Imants Gorbāns
1026. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
1027. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1028. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1029. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1030. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
1031. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1032. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1033. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1034. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
1035. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1036. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1037. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1038. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1039. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1040. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1041. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1042. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1043. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1044. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1045. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1046. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1047. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1048. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1049. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1050. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1051. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
1052. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1053. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
1054. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1055. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Linda Kauškale
1056. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1057. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1058. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1059. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1060. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1061. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1062. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
1063. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1064. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Alīna Vagele-Kricina
1065. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1066. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1067. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1068. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1069. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1070. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1071. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1072. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
1073. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1074. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
1075. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1076. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jans Šlihte
1077. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
1078. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Alīna Vagele-Kricina
1079. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1080. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1081. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1082. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
1083. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
1084. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
1085. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1086. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1087. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1088. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Swathi Christina Rocque
1089. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1090. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1091. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1092. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1093. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1094. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1095. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1096. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1097. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1098. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1099. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1100. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1101. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1102. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1103. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1104. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1105. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1106. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
1107. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Kļaviņš
1108. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1109. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Lazdoviča
1110. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1111. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1112. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1113. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Modris Ozoliņš
1114. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1115. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1116. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1117. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1118. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1119. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1120. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
1121. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1122. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1123. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valters Vēciņš
1124. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1125. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1126. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1127. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1128. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1129. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1130. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
1131. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1132. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1133. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1134. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1135. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1136. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1137. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1138. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1139. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1140. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1141. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1142. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1143. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1144. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1145. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1146. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1147. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1148. 27200 Enerģētikas institūts Sergejs Kovaļenko
1149. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1150. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Mārīte Kirikova
1151. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1152. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1153. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
1154. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1155. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anda Barkāne
1156. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1157. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
1158. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1159. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1160. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
1161. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
1162. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1163. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
1164. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1165. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1166. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
1167. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1168. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1169. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1170. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
1171. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
1172. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
1173. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1174. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1175. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Antons Štekleins
1176. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1177. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Egons Lavendelis
1178. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1179. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Uģis Cābulis
1180. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1181. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1182. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
1183. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1184. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
1185. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1186. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1187. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1188. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1189. 22064 BALTECH studiju centrs Irina Voronova
1190. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1191. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1192. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1193. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1194. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1195. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1196. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1197. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1198. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
1199. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Mazais
1200. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1201. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1202. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1203. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
1204. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1205. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1206. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1207. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1208. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agnese Volmāre
1209. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1210. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1211. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
1212. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1213. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1214. 26000 Arhitektūras fakultāte Linda Leitāne
1215. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1216. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1217. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
1218. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1219. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1220. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1221. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1222. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1223. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1224. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1225. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1226. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1227. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1228. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1229. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1230. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Lolita Tīse
1231. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1232. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1233. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1234. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1235. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1236. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1237. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1238. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
1239. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Zabels
1240. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1241. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1242. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1243. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1244. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1245. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1246. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
1247. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1248. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1249. 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
1250. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1251. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
1252. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1253. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
1254. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1255. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
1256. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1257. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1258. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1259. 13200 Radioelektronikas institūts Rolands Šāvelis
1260. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1261. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1262. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1263. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1264. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1265. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Sanda Geipele
1266. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
1267. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1268. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1269. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1270. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
1271. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Airisa Šteinberga
1272. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1273. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1274. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Andris Sarnovičs
1275. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1276. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1277. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1278. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1279. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1280. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1281. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1282. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1283. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1284. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1285. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1286. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1287. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1288. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Daiga Maurere
1289. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1290. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1291. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1292. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1293. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1294. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1295. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1296. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Alexander Suzdalenko
1297. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1298. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1299. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1300. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Marina Platonova
1301. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1302. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Uldis Cimdiņš, Ing. oec., MBA
1303. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1304. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1305. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1306. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1307. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1308. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1309. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1310. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
1311. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1312. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1313. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1314. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1315. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1316. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1317. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1318. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1319. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1320. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
1321. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1322. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
1323. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1324. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1325. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1326. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1327. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1328. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1329. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1330. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Linards Lapčinskis
1331. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
1332. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1333. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1334. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
1335. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
1336. 22064 BALTECH studiju centrs Ilze Andersone
1337. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1338. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
1339. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1340. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1341. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Mārtiņš Irbe
1342. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1343. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māra Jure
1344. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1345. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
1346. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1347. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1348. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1349. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1350. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1351. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1352. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1353. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1354. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1355. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1356. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1357. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1358. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1359. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1360. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1361. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1362. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1363. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1364. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1365. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1366. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
1367. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1368. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1369. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1370. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zane Ābelniece
1371. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1372. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1373. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1374. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1375. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Mazais
1376. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gatis Muižnieks
1377. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Gaile-Sarkane
1378. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1379. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1380. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1381. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1382. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1383. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Zicāns
1384. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Kajaks
1385. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1386. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1387. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1388. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Grīgs
1389. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1390. 24100 Transportbūvju institūts Artūrs Riekstiņš
1391. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1392. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1393. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1394. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1395. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1396. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1397. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1398. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1399. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Guntis Mosāns
1400. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1401. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1402. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
1403. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Blumbergs
1404. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1405. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
1406. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1407. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1408. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1409. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
1410. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
1411. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1412. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1413. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Zahars Vorobjovs
1414. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
1415. 25100 Aeronautikas institūts Aleksandrs Kutins
1416. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Inna Buņina
1417. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
1418. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1419. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1420. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1421. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1422. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1423. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1424. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1425. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1426. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1427. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1428. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1429. 24100 Transportbūvju institūts Jūratė Sužiedelytė Visockienė
1430. 27200 Enerģētikas institūts Aivo Jasevičs
1431. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1432. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1433. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1434. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1435. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1436. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Imants Gorbāns
1437. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1438. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1439. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1440. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Elza Muraševa
1441. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1442. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1443. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsobsone
1444. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune
1445. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1446. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
1447. 22064 BALTECH studiju centrs Nadežda Koleda
1448. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
1449. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Daina Šķiņķe
1450. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
1451. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1452. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1453. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1454. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1455. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1456. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
1457. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1458. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1459. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1460. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1461. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1462. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1463. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1464. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1465. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1466. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1467. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1468. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1469. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1470. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1471. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1472. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1473. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1474. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1475. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1476. 13100 Telekomunikāciju institūts Pēteris Gavars
1477. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1478. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ieva Orinska, Mg.sc.
1479. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1480. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1481. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1482. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1483. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1484. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1485. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1486. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
1487. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1488. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1489. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1490. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1491. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1492. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
1493. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
1494. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Peters Mensahs
1495. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1496. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
1497. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1498. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1499. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1500. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1501. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aigars Jirgensons
1502. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1503. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
1504. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1505. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1506. 25500 Transporta institūts Arnis Skrastiņš
1507. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aigars Pāže
1508. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1509. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1510. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1511. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1512. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1513. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
1514. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1515. 13200 Radioelektronikas institūts Vladimirs Bespaļko
1516. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1517. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1518. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1519. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1520. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1521. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1522. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1523. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ričards Cacurs
1524. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
1525. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
1526. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
1527. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
1528. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1529. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1530. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1531. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1532. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1533. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1534. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1535. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
1536. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
1537. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1538. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1539. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1540. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
1541. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1542. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
1543. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1544. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1545. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1546. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1547. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1548. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1549. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
1550. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1551. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1552. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1553. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1554. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1555. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1556. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1557. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1558. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1559. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1560. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1561. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1562. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1563. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1564. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Matīss Kalvāns
1565. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1566. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1567. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1568. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
1569. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1570. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1571. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1572. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
1573. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1574. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1575. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1576. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1577. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Egons Bērziņš
1578. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Geriņa-Ancāne
1579. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Raimonds Kudlis
1580. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Tomass Lausmā
1581. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Oļģerts Smalkais
1582. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1583. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Žanis Ilsters
1584. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
1585. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
1586. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1587. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
1588. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
1589. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Smirnova
1590. 25500 Transporta institūts Iļja Sorokins
1591. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Karine Oganisjana
1592. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1593. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1594. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1595. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Raivis Eglītis
1596. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Tālis Laizāns
1597. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1598. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1599. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
1600. 13100 Telekomunikāciju institūts A.Elsts
1601. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1602. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1603. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
1604. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1605. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1606. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1607. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Liene Siliņa
1608. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1609. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1610. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1611. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1612. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1613. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1614. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
1615. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts T.Širovs
1616. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1617. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1618. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1619. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1620. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Anna Jegorova
1621. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1622. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1623. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1624. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1625. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1626. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1627. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1628. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
1629. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1630. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1631. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
1632. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1633. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1634. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1635. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1636. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1637. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1638. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1639. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1640. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1641. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1642. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1643. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1644. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1645. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1646. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1647. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1648. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1649. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1650. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1651. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1652. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1653. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1654. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1655. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Modris Ozoliņš
1656. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1657. 26000 Arhitektūras fakultāte Agrita Tipāne
1658. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1659. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1660. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1661. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Inita Drēziņa
1662. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1663. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1664. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1665. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gudro
1666. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1667. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
1668. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1669. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
1670. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
1671. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1672. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
1673. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1674. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1675. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1676. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1677. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1678. 25500 Transporta institūts Kārlis Šneps-Šnepe
1679. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1680. 25500 Transporta institūts Kārlis Šneps-Šnepe
1681. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1682. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1683. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1684. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1685. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1686. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1687. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1688. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
1689. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1690. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1691. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1692. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1693. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1694. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1695. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1696. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1697. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1698. 22064 BALTECH studiju centrs Jegors Fjodorovs
1699. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1700. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1701. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1702. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1703. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1704. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
1705. 24100 Transportbūvju institūts Romuald Obuchovski
1706. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
1707. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
1708. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1709. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts E.Štrausa
1710. 22064 BALTECH studiju centrs Ieva Andersone
1711. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1712. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1713. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere