Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Atis Baumanis 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
2. Airisa Paula Ansone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
3. Haralds Punculis 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
4. Mārtiņš Meiris 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
5. Agnis Nīmands 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
6. Valērijs Ščerbaks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
7. Kristaps Ratnieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
8. Artūrs Aleksandrs Kvačs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
9. Maksis Sokolovs 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
10. Edgars Grūbe 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
11. Linards Hremenkins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
12. Arvīds Būmanis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
13. Jevgeņijs Moisejevs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
14. Harijs Paveļčuks 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
15. Dāvis Ondzulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
16. Vladislavs Žuravskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
17. Vladislavs Zaicevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
18. Raivis Šmits 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
19. Justīne Freimane 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
20. Maksims Pahtusovs 24100 Transportbūvju institūts Katerīna Morozova
21. Jeļena Čaikina 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
22. Viktorija Majorova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
23. Kristers Grīva 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
24. Raimonds Leitēns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
25. Darja Junusova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
26. Jansone Laura 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
27. Ivo Liepa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
28. Gustavs Garaissils 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
29. Alīna Larionova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
30. Rūdolfs Vingris 24100 Transportbūvju institūts Eimuntas Kazimieras Pašeliūnas
31. Annija Vimba 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
32. Arnolds Japiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
33. Aļina Omeļčenko 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
34. Ieva Jurkeviča 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
35. Vladislavs Krasņikovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
36. Viktorija Peskova 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
37. Sandis Ratnieks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
38. Jānis Kuža 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
39. Raivis Ozols 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
40. Rihards Žamoidiks 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
41. Toms Dzenis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
42. Maksims Skridļevskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
43. Mihails Maslakovs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
44. Emīls Cimdiņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Mazais
45. Miks Mežvēvers 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
46. Karīna Salmiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
47. Ilze Krauze 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
48. Kristiāna Gertmane 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
49. Kristaps Ozols 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
50. Karīna Kokina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
51. Iļja Čuhrajs 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
52. Jekaterina Babajeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
53. Kristīne Tēra 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
54. Raimonds Tuls 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
55. Raimonds Nakraševičs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
56. Kristiāna Joņina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
57. Sanda Livzeniece 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
58. Ieva Lazdiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
59. Ģirts Bružis 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
60. Kristīne Pintāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
61. Arina Bondareva 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
62. Jeļena Siļonova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
63. Dins Rozentāls 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
64. Laura Beļinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
65. Linda Ļeļeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
66. Veronika Sažina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
67. Tatjana Lasmane 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
68. Liesma Javorska 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
69. Mārtiņš Tuls 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
70. Kristaps Pļaviņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
71. Agita Orole 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
72. Jaroslavs Morozs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
73. Renāte Eiķele 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
74. Ausma Krīviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
75. Aleksandra Deņisova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
76. Megija Linda Ozoliņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
77. Inese Miziša 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
78. Edgars Raščevskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
79. Jevgeņija Ozerska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
80. Veronika Putāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
81. Krista Razgale 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
82. Anita Skudra 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
83. Alīna Brice-Voronova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
84. Katrīna Isanova-Žuka 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
85. Mārcis Roziņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
86. Aļesja Kažura 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
87. Megija Drunka 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
88. Raivis Liberts 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
89. Sendlija Jermaļonoka 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
90. Diāna Šmite 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
91. Vita Tarasika 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
92. Viola Asare 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
93. Lolita Aņiskina 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
94. Eleonora Dombrovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
95. Dzintars Brauers 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
96. Dmitrijs Akaševs 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
97. Maija Ivļeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
98. Anastasija Kurenkova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
99. Egija Antoņeviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
100. Anna Šilova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
101. Violeta Sviderska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
102. Artjoms Kancerovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
103. Dace Andersone 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
104. Ritvars Dārziņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
105. Dāvis Vimba 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
106. Zane Lagzdiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
107. Angelina Vaļevko 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
108. Sandris Vaivods 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
109. Alens Aleksejevs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
110. Nika Korbane 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
111. Dana Drubiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
112. Liene Aļķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
113. Jevgenijs Rečs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
114. Dita Oberšate 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
115. Diāna Gelmane 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
116. Ivo Bērziņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
117. Dmitrijs Ščelkonogovs 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
118. Anvesh Kumar Kota 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
119. Daniils Klekers 26000 Arhitektūras fakultāte Egīls Markus
120. Karīna Vārna 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
121. Allwin Jimmis Kallungal 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
122. Maksims Čečotkins 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
123. Jānis Rasmanis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dairis Briedis
124. Jyotheeswar Reddy Joga 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
125. Koteswara Rao Karravula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
126. Mohan Prudvi Raja Konathala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
127. Vilnis Kārkliņš 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
128. Vasilijs Logašins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
129. Pāvels Lapovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
130. Alekss Jurčs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
131. Liene Ķaukule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
132. Artūrs Ozoliņš 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
133. Arturs Sokolovs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
134. Kaspars Ļubarts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
135. Margrieta Kalniņa 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
136. Pāvels Avlass 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
137. Oskars Ūdris 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
138. Nikhil Kuntraji 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
139. Andrejs Meļņikovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
140. Ralfs Voldemārs Bremmers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
141. Kevins Marks Berlinskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
142. Evelīna Agnese Vietere 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
143. Elīna Bensone 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
144. Deniss Grics 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
145. Agrita Isāte 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
146. Zane Bule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
147. Arnis Liekniņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
148. Mikus Leduskrasts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
149. Agne Zilinskaite 24100 Transportbūvju institūts Dominykas Šlikas
150. Matthew William Du Toit 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
151. Berta Beketova 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
152. Krišs Jānis Mežiels 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
153. Darja Ļipņagova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
154. Toms Muzikants 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
155. Zigis Puriņš 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
156. Kirils Timofejevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
157. Ainārs Justs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Geikins
158. Annamarija Staršaja 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
159. Jevgeņijs Djomins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
160. Antons Vilimans 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
161. Arvis Gedušs 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
162. Artūrs Bunka 25500 Transporta institūts Māris Gailis
163. Baiba Petere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
164. Vitālijs Larkins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
165. Anna Koženkova 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
166. Chethan Nagaraja 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
167. Nellija Nulle 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
168. Bruno Eduards Krēsliņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
169. Līga Vecstaudža 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
170. Vytautas Ivonis 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
171. Eldho Kuriakose 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
172. Alens Kršeminskis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
173. Laima Gundega Gēme 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
174. Jana Buša 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
175. Anastasija Meteļica 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
176. Elīna Valdmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
177. Vishali - 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
178. Ilze Bērziņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
179. Ilva Krave 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
180. Manish Kumar Labishetty 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
181. Krists Jānis Sakne 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Arturs Birznieks
182. Laura Polkmane 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
183. Matīss Zimerts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
184. Sam Antony Jaspher Josephraj 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
185. Karthik Cherukuri 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
186. Sathish Selvam 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
187. Shreyas Kathyayini Lingadevaru 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laura Tupenaite
188. Aija Kļaviņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
189. Abdul Qaleeq Mohammed 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
190. Terēze Balode 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
191. Kārlis Broms 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Jefimovs
192. Jānis Griškovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
193. Marina Kudrjavceva 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
194. Madara Brigmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
195. Visvaldis Janelis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ivo Mežulis
196. Vatsal Rajeshkumar Mandlesara 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
197. Meenu Mani Gopala Pillai 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
198. Moiz Zaimi Mohammed Abdul 22064 BALTECH studiju centrs Jegors Fjodorovs
199. Gustavs Kārlis Kampuss 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
200. Ričards Tutāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
201. Ieva Bite 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
202. Ieva Ornicāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
203. Jānis Maļinovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
204. Laura Jirgena 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
205. Anželika Goliškina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
206. Kārlis Baumanis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
207. Kristiāns Jakovļevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
208. Pāvels Garkalns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
209. Toms Olands 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
210. Aleksandrs Neverkovičs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
211. Līva Deksne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
212. Edgars Izvestnijs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
213. Edgars Lielāmurs 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
214. Jana Žoludova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
215. Aleksandrs Hrisanfovs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
216. Elvis Freimanis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
217. Nauris Seņkāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
218. Juris Gailis 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
219. Rasa Teivāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Renāte Čaupale
220. Andrejs Cvetkovs 25500 Transporta institūts Valerijs Šļonskis
221. Artūrs Ķempelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
222. Mani Kumar Panguluri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
223. Fatima Rahimova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
224. Andris Robežnieks 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
225. Karīna Mote 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
226. Kristīne Zorģe 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
227. Baba Sharooq Shaik 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
228. Aleksandrs Buraks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
229. Vaibhav Karshanbhai Devganiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
230. Roberts Šutarevs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
231. Dāvis Piebalgs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Haralds Gribusts
232. Ainārs Geks 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
233. Ravikumar Arumugam 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
234. Charles Nelson Ul-Umatimba Kabwende 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
235. Armands Krēmers 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
236. Nithya Dewmini Mudalige 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
237. Aļona Norvile 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
238. Jevgeņijs Antonevičs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
239. Jana Liepiņa 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
240. Daniils Grigorjevs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
241. Deniss Čepiks 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
242. Juris Sinkevičs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
243. Amir Zarei Kalat 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
244. Nikolajs Maļejevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
245. Līga Semjonova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
246. Kitija Vidronoka 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
247. Dmitrijs Frolovs 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
248. Leela Naga Venkata Sai Prakash Nunna 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
249. Timo Juhani Turunen 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
250. Jānis Lielmanis 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
251. Aleksis Riguns 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
252. Rūdolfs Vītols 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Andris Krūmiņš
253. Roberts Semjonovs 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
254. Aleksandrs Gorbunovs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
255. Lalithambica Akunuri 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
256. Sumit Kumar Barnwal 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
257. Telma Terēze Lediņa 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
258. Jevgeņijs Makarovs 25500 Transporta institūts Dmitrijs Gorbačovs
259. Elviss Jonuška 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
260. Raivo Daniševskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
261. Antons Ričalovskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
262. Elvijs Vanags 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
263. Emīls Bauers 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
264. Gokul Manju Santhoshkumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
265. Anastasija Kisļicka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
266. Kārlis Staris 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
267. Nadežda Proščenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
268. Toms Blūms 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
269. Edgars Rubenis 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
270. Rojs Rozentāls 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
271. Toms Kristaps Sniedziņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
272. Jūlija Sauša 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
273. Adrians Penkovskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
274. Monta Vikštrema 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
275. Jerin George Johnson 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
276. Laxmi Reddy Kamireddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
277. Artjoms Karašovs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
278. Emmanuel Rodriguez Alvarado 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
279. Ksenija Jašina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
280. Daiga Krūmiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
281. Uldis Kalniņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
282. Naveen Krishna Mallipeddi 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
283. Ņikita Ulass 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
284. Jekaterina Tukāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
285. Kristīne Mēnese 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
286. Liene Medniece 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
287. Irina Shvetsova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
288. Beāte Karmena Bāliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
289. Aregaks Avetjans 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
290. Alīna Koroļkova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
291. Jānis Augustāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
292. Juris Peirāgs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
293. Neeraja Kathari 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
294. Undīne Poriņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
295. Pēteris Lapiņš 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
296. Sintija Pakalne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
297. Dmitrijs Nikešins 25500 Transporta institūts Dmitrijs Korago
298. Aleksandrs Špeņs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
299. Rūdolfs Puteklis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
300. Sandis Austrums 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
301. Maikls Drobins 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
302. Vitālijs Barinovs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
303. Mikus Māris Eglītis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
304. Julija Proživaļska 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
305. Ričards Jurasovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
306. Maksims Kušiņičevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
307. Onur Erbey 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
308. Lauris Leimanis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra D.Rjazanovs
309. Aliya Zhetpisbayeva 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
310. Signe Melkina 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
311. Jeļena Krukovska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
312. Andris Lišmanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
313. Hewa Pathiranage Veanusha Shandeer Godigamuwa 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
314. Jānis Vēveris 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
315. Jēkabs Šmits 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
316. Edmunds Bruno Freibergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
317. Armands Kozlovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Kuzņecova
318. Kristīne Okuņkova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
319. Mārtiņš Runkulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
320. Katrīna Zinčenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dmitrijs Karpovs
321. Krišjānis Rolis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
322. Maksims Šarigins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
323. Jegors Loiko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
324. Heinrihs Kristians Skrodelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
325. Maksims Širokovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Dmitrijs Pozdņakovs
326. Virang Bharatbhai Dholiya 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
327. Laura Kārklīte 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
328. Gļebs Semakins 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
329. Matīss Ernests Balodis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
330. Amal Jayaranga Kahandawala Arachchige 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
331. Pāvils Rubezis 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
332. Amodh Keshawa Loku Ponnamperumage 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
333. Jēkabs Zvaigzne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
334. Artūrs Cjunskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
335. Paula Elksne 01B00 Rīgas Biznesa skola Claudio Andres Rivera
336. Nagavenkata Suryateja Bonthu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
337. Idriss Charai 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
338. Mahipal Chalasani 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
339. Sumit Maruti Dorge 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
340. Prithiviraj Selvaraju 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
341. Elīna Pentjuša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
342. Dinesh Raajan Parthasarathy Muthu Raman 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
343. Roberts Dobelis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
344. Viktorija Kovale 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
345. Marija Barkēviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
346. Albin George 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
347. Irisa Kajema 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
348. Inta Slapņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
349. Javohir Rahimov 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
350. Valts Pinkulis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
351. Jēkabs Brauers 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
352. Jinnah Shamim Akthar Peer Mohideen 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
353. Klāvs Galenieks 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
354. Sai Shankar Reddy Bokka 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
355. Divyajyothi Dasari 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
356. Patrīcija Lidere 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
357. Artūrs Galītis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
358. Rūdolfs Ceipe 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
359. Inese Plostniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
360. Šenons Simsons 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
361. Sergey Konyakov 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
362. Viktors Kuzmičs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
363. Achyuth Madhiwada 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
364. Zintis Ščerbakovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
365. Toms Ronis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
366. Anna Lība Sietiņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
367. Roberts Kartenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
368. Aleksejs Ņikiforovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
369. Jothimani Murugavel 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
370. Mohammed Ahmed Aly Zeinelabdein Mansour Ali 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
371. Abhijit Allamudi 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
372. Priti Kiritbhai Jadav 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
373. Arvis Ragovskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
374. Balachandar Venkatachalapathy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
375. Diana Beglaryan 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
376. Kevins Kaļāns 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
377. Kaspars Kočāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
378. Inita Bogdanova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
379. Pigam Nepesov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
380. Artjoms Mihailovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
381. Ervīns Jansons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
382. Krists Ķēniņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jans Šlihte
383. Aksana Štālberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
384. Ralfs Pabērzs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
385. Vilnis Tinuss 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
386. Andrejs Burlačuks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
387. Sintija Erte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
388. Edgars Kravalis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
389. Baiba Remese 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
390. Anvesh Bhagirthi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
391. Pavithran Ravi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
392. Nomin Mindula Bhagya Sudirikku Jayawickrama 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
393. Sai Shiva Sathwik Madupu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
394. Akhil Koruprolu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
395. Maksims Kudrjavcevs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
396. Jasur Muminov 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
397. Ivars Kļavinskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
398. Nils Meļķerts 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
399. Igors Griščenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
400. Marta Amoliņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
401. Yana Yaparova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
402. Alexander Bykov 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
403. Katrīne Otersone 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
404. Vladislavs Čikins 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
405. Adele Līce 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
406. Ēriks Dambītis 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
407. Edgars Verze 25500 Transporta institūts Māris Gailis
408. Dāvis Mūrnieks 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
409. Una Īle 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
410. Sehan Chathuranga Kumarasiri Ranpatabadige 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
411. Veronika Skažutina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
412. Ineta Eversa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
413. Augusts Kārklītis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
414. Deomits Andrejevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
415. Munish Kumar - 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
416. Mārcis Spriņģis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
417. Amanda Cīrule 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
418. Siva Rama Sudhakar Sadayappan 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
419. Ruchit Bakulbhai Patel 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
420. Sainath Kurapati 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
421. Edwin Ignatious 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
422. Manoj Sigamani 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
423. Bhavan Kumar Kunduru 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
424. Kuldipkumar Jagdishchandra Trivedi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
425. Laura Švēde 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
426. Jekaterina Martinova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
427. Didzis Zujevičs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
428. Zhanao Huang 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
429. Dumbu Sai Kedhar Uppala 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
430. Karthik Kishore Ramamoorthy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
431. Evija Parfjonova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
432. Elīna Lībiete 26000 Arhitektūras fakultāte Linda Leitāne
433. Ksenija Onufrijeva 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
434. Jānis Tenisons 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
435. Armands Briedis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
436. Sabīne Vāvere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
437. Kirils Bogdanovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
438. Sanda Bīdermane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
439. Mārtiņš Dravnieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
440. Jeļena Sutra 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
441. Artūrs Luzans 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
442. Daira Salaka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
443. Ilze Romančuka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
444. Sai Pavan Kanukuntla 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
445. Helmuts Liepiņš 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
446. Krists Lūkins 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
447. Agnese Plone 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
448. Kristiāns Slics 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Zabels
449. Jurijs Sjatkovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
450. Vladislavs Romašs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
451. Mohammed Firnaz Mohammed Saleem 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
452. Lauris Belorags 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
453. Inese Dzērve 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
454. Anita Ozoliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
455. Staņislavs Šatins 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
456. Jiji Pius Chiriyankandath 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
457. Jānis Norvaišs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
458. Arnis Heinrihsons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
459. Natālija Kursiša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
460. Inna Gičuka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
461. Paula Marija Romanovska 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
462. Liāna Lastovkina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
463. Ieva Paegle 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
464. Līva Bernupe 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
465. Valters Vindelis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
466. Aghami Seyfullayev 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
467. Shynggys Abishev 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
468. Ksenija Osadcuka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
469. Vladimirs Šehovcovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
470. Elīza Anna Zeibote 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
471. Alvis Bērziņš 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
472. Laima Daberte 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
473. Venkata Sai Krishna Reddy Karri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
474. Ervīns Šiļeiko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
475. Martin Horne 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
476. Venkata Naga Sai Vamsidhar Gummadi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
477. Sergejs Romancevičs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
478. Airita Erte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
479. Rahul Puvvula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
480. Aleksejs Murins 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
481. Krista Liberte 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
482. Santa Zepa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
483. Jēkabs Juris Jurjāns 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
484. Gustavs Zandersons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
485. Iļja Čerpita 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
486. Ilze Zane Radziņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
487. Beatrise Šteina 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
488. Sintija Aiva Fursa 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
489. Kristaps Priede 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
490. Dāvis Jansons 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
491. Angelīna Čigaka 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
492. Ilze Zarovska 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
493. Vladimirs Šašins 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
494. Hari Krishna Rao Podishetti 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gatis Muižnieks
495. Santa Birģele 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
496. Prafulla Pravin Vane 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
497. Kristiāns Daugulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
498. Elmārs Mamajs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
499. Edgars Plociņš 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
500. Patrīcija Helēna Dzērve 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
501. Anete Toča 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
502. Rihards Borskis 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
503. Tils Zigmunds Ozoliņš 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
504. Kristiāns Kronis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
505. Imants Puriņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Guntis Mosāns
506. Ralfs Matisons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
507. Dishant Shaileshkumar Patel 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
508. Igors Bikovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
509. Sabīne Teifurova 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
510. Kristīne Mogiļevceva 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
511. Arturs Šaripovs 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
512. Anatolijs Zencovs 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
513. Girija Kumari Dondapati 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
514. Mihails Hohlovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Zahars Vorobjovs
515. Jaswanth Sai Jogi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
516. Varun Reddy Pervala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
517. Laura Buka 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
518. Manoj Prabhakar Kallipalayam Sivakumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
519. Sai Sravani Moparthi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
520. Akvile Giedraityte 24100 Transportbūvju institūts Jūratė Sužiedelytė Visockienė
521. Artūrs Vozgiļevičs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
522. Maksims Komars 25500 Transporta institūts Iļja Korago
523. Reinis Masulis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
524. Olga Saule 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsobsone
525. Rolands Skrebutens 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
526. Jānis Kaktiņš 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
527. Mārtiņš Dirvēns 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
528. Akhil Avula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
529. Fresbin Thomas 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
530. Sņežana Bartule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
531. Madara Kristiāna Glinka 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
532. Kristers Linde 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
533. Pēteris Cibuļa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
534. Vlada Korkina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
535. Anna Konovalova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
536. Alameen Bavasa 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
537. Rolands Voitiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
538. Kaan Kenar 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
539. Līva Gundega Ermansone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
540. Paul Stanley Ganganapalli 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
541. Marija Keiduna 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
542. Namit Kumar Aravindakumar - 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
543. Guntis Zariņš 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
544. Helēna Laura Bindemane 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
545. Rebeka Eva Jaunkalne 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
546. Dace Signija Mice 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
547. Kristaps Pēteris Rubulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
548. Avinash Thotakura 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
549. Hariharan Sundar Rajan 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
550. Artūrs Zērietis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
551. Vsevolods Stepanovs 13200 Radioelektronikas institūts Vladimirs Bespaļko
552. Samanta Smirnova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
553. Beāte Banga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ričards Cacurs
554. Aleksandrs Kononovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
555. Krista Milaseviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
556. Veronika Bikovska 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
557. Mihails Stasjuks 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
558. Artūrs Tkačenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
559. Edgars Sināts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
560. Dainis Jegorovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
561. Frederiks Mario Mertens 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
562. Aivars Kurmis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
563. Vija Barščevska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
564. Laura Balode 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
565. Iveta Freimane-Opelte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
566. Reinis Dilba 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
567. Nishad Mansukh Pipalva 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
568. Eduards Doķis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
569. Sachin Nagarajaiah 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
570. Artūrs Strucinskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
571. Jawad Ahammad Mohammad 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
572. Tarun Rajendran Lenin 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
573. Marija Raklinska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
574. Jemish Jitendrakumar Modi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
575. Anda Anmane 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
576. Ilze Bergmane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Raimonds Kudlis
577. Jeļena Grigorjeva 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Tomass Lausmā
578. Artūrs Matusevičs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Oļģerts Smalkais
579. Simona Bauže 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Žanis Ilsters
580. Aleksandrs Pavlovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
581. Mārcis Nipers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
582. Rihards Šļihta 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
583. Emīls Balodis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
584. Viktorija Politika 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
585. Sergejs Vinogradovs 25500 Transporta institūts Iļja Sorokins
586. Edgars Bariss 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
587. Laura Kudiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
588. Kristaps Koks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
589. Viesturs Pavlovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
590. Rūdolfs Leja 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
591. Elchin Teymurov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
592. Ragav Abishek Balaji 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
593. Pauls Zvaunis 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
594. Žanis Vuškāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
595. Oksana Lavrinoviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
596. Andra Damberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
597. Emīls Brenčs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Anna Jegorova
598. Artūrs Ozols 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
599. Roberts Birnbaums 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
600. Normunds Rimicāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
601. Evita Štāle-Puķīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
602. Filips Markuss Pavārs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
603. Naresh Bandaru 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
604. Sai Chand Velugotla 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
605. Ronalds Opelts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
606. Līga Ponomarenko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
607. Mārtiņš Strazds 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
608. Viesturs Liepkalns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
609. Guna Martuša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
610. Sanita Kosta 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
611. Ņikita Kuzmins 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
612. Vitālijs Vaļuško 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
613. Isuru Lakshitha Fernando Mahamandaleege 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
614. Valdis Skurstenis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
615. Katrīna Anna Pētersone 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
616. Aswathy Asokan - 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
617. Pāvels Oņiščuks 26000 Arhitektūras fakultāte Agrita Tipāne
618. Ieva Stradiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
619. Abhijith Vinod 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
620. Beāte Romka 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
621. Ernests Miķelsons 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
622. Madara Marcinkus 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
623. Elza Elīza Vītola 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
624. Aiva Laķe 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
625. Harichandraprasad Koppanathi 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
626. Lauris Bērziņš 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
627. Maksims Mislins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
628. Evelīna Birjukovska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
629. Ričards Taukuls 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
630. Māra Mozga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
631. Ingus Līdums 25500 Transporta institūts Kārlis Šneps-Šnepe
632. Mārtiņš Sproģis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
633. Emma Moroza 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
634. Sendija Čiževska 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
635. Atis Teilāns 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
636. Athish Jayaraman Sathishkumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
637. Daniela Anna Vorobjova 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
638. Inga Braķe 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
639. Ilva Erkmane 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
640. Aleksejs Kostetskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
641. Mazena Kerbed 24100 Transportbūvju institūts Romuald Obuchovski
642. Dmitrijs Koroļovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
643. Praveen Amarthaluri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
644. Rajasekhar Reddy Vemireddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere