Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
2. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
3. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
4. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
5. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
6. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
7. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
8. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
9. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
10. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
11. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
12. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
13. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sandris Ručevskis
14. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
15. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
16. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
17. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
18. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
19. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
20. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
21. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Suta
22. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
23. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
24. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
25. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
26. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Juris Ormanis
27. 24100 Transportbūvju institūts Aigars Ansbergs
28. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
29. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
30. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
31. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
32. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Marta Rimaševska
33. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
34. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
35. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
36. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
37. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
38. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
39. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
40. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mihails Urbans
41. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
42. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
43. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
44. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
45. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
46. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
47. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
48. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
49. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
50. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
51. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Gorbunova
52. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
53. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
54. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
55. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
56. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
57. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mihails Urbans
58. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
59. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
60. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
61. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Edgars Vējš
62. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
63. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
64. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mihails Urbans
65. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
66. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Sproģe
67. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
68. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
69. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
70. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
71. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
72. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
73. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
74. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
75. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
76. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Dresmanis
77. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
78. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
79. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
80. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
81. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Matīss Šmitiņš
82. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
83. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
84. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
85. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
86. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ineta Geipele
87. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
88. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
89. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
90. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kristaps Paļskis
91. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
92. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
93. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
94. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
95. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
96. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grabis
97. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
98. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
99. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
100. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
101. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
102. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
103. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Balabka
104. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
105. 25500 Transporta institūts Artūrs Bogdanovs
106. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
107. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
108. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
109. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mihails Urbans
110. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ints Sēlis
111. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
112. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Maija Šenfelde
113. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
114. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Umesh Haribhai Vavaliya
115. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
116. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
117. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
118. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
119. 26000 Arhitektūras fakultāte Andra Marta Babre
120. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
121. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
122. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Deniss Ščeulovs
123. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Plotka
124. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
125. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
126. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
127. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
128. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Plotka
129. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
130. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nadežda Koleda
131. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Angelina Roša
132. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
133. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
134. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
135. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
136. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
137. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
138. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
139. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
140. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
141. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
142. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
143. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
144. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
145. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
146. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
147. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Umesh Haribhai Vavaliya
148. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
149. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
150. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
151. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
152. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
153. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
154. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
155. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
156. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
157. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
158. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
159. 26000 Arhitektūras fakultāte Ervīns Krauklis
160. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
161. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
162. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
163. 13100 Telekomunikāciju institūts Aleksandrs Ipatovs
164. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
165. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
166. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ineta Geipele
167. 26000 Arhitektūras fakultāte Andra Marta Babre
168. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
169. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
170. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
171. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
172. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
173. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča-Kļaviņa
174. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Angelina Roša
175. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
176. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
177. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
178. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
179. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Zubkins
180. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
181. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
182. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
183. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
184. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Viesturs
185. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
186. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gunita Sudāre
187. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
188. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
189. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
190. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
191. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tomass Lausmā
192. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
193. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
194. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ivars Nakurts
195. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Angelina Roša
196. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
197. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
198. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
199. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
200. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
201. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
202. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
203. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
204. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
205. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
206. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Gailīte
207. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
208. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
209. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
210. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
211. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
212. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
213. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
214. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
215. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
216. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
217. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
218. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
219. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
220. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Bohdan Haidabrus
221. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
222. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Edžus Žeiris
223. 13100 Telekomunikāciju institūts Lilita Ģēģere
224. 13100 Telekomunikāciju institūts Aleksandrs Ipatovs
225. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
226. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Artūrs Bogdanovs
227. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
228. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
229. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
230. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
231. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
232. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
233. 26000 Arhitektūras fakultāte Matīss Šteinerts
234. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
235. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Uldis Zunda
236. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
237. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
238. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
239. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
240. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
241. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristaps Kolbergs
242. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
243. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Fedotova
244. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
245. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
246. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Fedotova
247. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
248. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
249. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
250. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
251. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
252. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
253. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
254. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
255. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
256. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
257. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
258. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
259. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
260. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
261. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
262. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
263. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
264. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gunita Sudāre
265. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andrejs Šakurovs
266. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Romāns Jarnihs
267. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Ziemelis
268. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uģis Vējš
269. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
270. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
271. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
272. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Kuņicina
273. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
274. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
275. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ineta Geipele
276. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Āboliņa
277. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Jemeļjanovs
278. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Daņiļenko
279. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gunita Sudāre
280. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ivars Nakurts
281. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
282. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Dzintars Jaunzems
283. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
284. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
285. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
286. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
287. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
288. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Barvika
289. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
290. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kira Banziņa
291. 26000 Arhitektūras fakultāte Matīss Šteinerts
292. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Diāna Gauče
293. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
294. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
295. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Leo Jansons
296. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
297. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
298. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
299. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
300. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Saulīte
301. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
302. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš