Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Datorsistēmas
Nosaukums Kursa "Sistēmu analīze un zināšanu iegūšana" digitālā transformācija
Nosaukums angļu valodā Digital Transformation of the Course Systems Analysis and Knowledge Acquisition
Struktūrvienība 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts
Darba vadītājs Mārīte Kirikova
Recenzents "ABC software" vadošais pētnieks Vitālijs Zabiniako
Anotācija Digitalizācija izglītībā maina ne tikai esošo studiju kursu mācīšanas un mācīšanās procesu, bet arī veidu, kā cilvēki savstarpēji sazinās un sadarbojas. Digitalizēto pieeju un digitālo tehnoloģiju izmantošana izglītībānepārtraukti pieaug un ietekmē cilvēku sabiedrību un uzvedību. Izglītības iestādes iegul da līdzekļus digitalizācijā, lai sniegtu izglītojamiem jaunas izglītības iespējas. Šis bakalaura darbs sniedz dažādu digitalizācijas pieeju un digitālo tehnoloģiju analīzi un salīdzinājumus izglītības kontekstā, sākot no digitālās transformācijas definīcijas līdz digitālo tehnoloģiju, piemēram, multivides ierakstu un videokonferenču, pielietošanai. Šī bakalaura darba galvenais rezultāts ir izklāstīts kā vadlīniju kopums, kas balstīts uz dažādām pieejām un digitālajām tehnoloģijām, kuras tika analizētas, lai atbalstītu izglītību. Balstoties uz mērķa grupas aptaujā visbiežāk minētajām pieejām un digitālajām tehnoloģijām, ir piedāvāts jauns kursa digitalizācijas variants.
Atslēgas vārdi DIGITĀLĀ TRANSFORMĀCIJA, DIGITALIZĀCIJAS PIEEJAS, KURSA DIGITALIZĀCIJAS PAMATNOSTĀDNES, STUDENTI, SKOLOTĀJI, DIGITĀLĀS TEHNOLOĢIJAS.
Atslēgas vārdi angļu valodā DIGITAL TRANSFORMATION, DIGITALIZATION APPROACHES, COURSE DIGITALIZATION GUIDELINES, STUDENTS, TEACHERS, DIGITAL TECHNOLOGIES.
Valoda eng
Gads 2021
Darba augšupielādes datums un laiks 03.01.2021 19:20:32