Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Maksims Samušonoks 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
2. Kristiāns Slics 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
3. Genādijs Kobenkins 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Elena Ketnere
4. Iveta Gičevska 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
5. Laura Liepniece 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
6. Paula Placēna 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
7. Marina Rubana 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
8. Karolīna Tabola 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
9. Keitija Kalniņa-Jakobsone 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
10. Pjotrs Filatovs 25400 Mehānikas institūts Jānis Dobelis
11. Antons Kizilovs 25400 Mehānikas institūts Oļegs Jakovļevs
12. Ainārs Lociks 25400 Mehānikas institūts Vitālijs Beresņevičs
13. Imants Loškarevs 11200 Enerģētikas institūts Sergejs Rubcovs
14. Kārlis Alsiņš 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
15. Madis Braņickis 11200 Enerģētikas institūts Arnis Kalniņš
16. Vladislavs Jamkins 24100 Transportbūvju institūts Janeta Turka
17. Dāvis Ondzulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
18. Jānis Mičulis 11200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
19. Ņikita Riļevs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jevgeņijs Kozadajevs
20. Anna Veļičkina 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Juris Saulītis
21. Irbe Šmite 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
22. Līga Ostele 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
23. Evija Kitova 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Lauma Žihare
24. Vsevolods Stepanovs 13200 Radioelektronikas institūts Juris Grizāns
25. Juris Fedotovs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
26. Edvards Tensons 11200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
27. Kaspars Pots 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
28. Ruslans Aļohno 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ainārs Bikšis
29. Ruslans Aļohno 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
30. Ainārs Noviks 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
31. Kristīne Laimiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
32. Vladimirs Krupeinikovs 24100 Transportbūvju institūts Gintaris Kaklauskas
33. Deniss Zajecs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
34. Žanete Kuple 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
35. Anna Polonska 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
36. Elvijs Melnis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
37. Irina Makrekova 11200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
38. Kelvins Kukuks 11200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
39. Nauris Segliņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pāvels Suskis
40. Ričards Kolāts 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
41. Madars Mileiko 11200 Enerģētikas institūts Uldis Brakanskis
42. Santa Zunda 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Artūrs Zeps,
43. Anna Tūtere 11200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
44. Jēkabs Novicāns 11200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
45. Roberts Ruks 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Vadims Strelkovs
46. Ričards Poriņš 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
47. Nikola Seņina 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
48. Vlads Vladinovskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Oļegs Linkevičs
49. Maksims Beļkovs 11200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
50. Evita Gaide 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
51. Eļžbeta Ščerbakova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
52. Auseklis Mūzis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
53. Aleksandrs Jubels 11200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
54. Dainis Niedra 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
55. Rihards Maurers 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Francesco Romagnoli
56. Gunārs Blumbergs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
57. Dāvis Brikmanis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
58. Hamid Muhamadi 25400 Mehānikas institūts Agrita Eiduka
59. Jūlija Ņikonova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Uldis Kamols
60. Vadims Lazdovskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Elena Ketnere
61. Uģis Alksnis 11200 Enerģētikas institūts Uldis Brakanskis
62. Andžejs Stepančuks 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
63. Viesturs Vāravs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Mihails Gorobecs
64. Māris Barkāns 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
65. Reinis Kaspars 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
66. Deniss Dmitrijevs 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
67. Aleksandra Iļjina 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
68. Dārta Ļaudaka 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Modris Dobelis
69. Dāvis Doķis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Josifs Survilo
70. Kristīne Eglīte 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
71. Eva Anna Pasova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
72. Pēteris Cābulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
73. Henrijs Jaudzems 11200 Enerģētikas institūts Sergejs Ribakovs
74. Santa Šmīdlere 22061 Starptautisko programmu nodaļa Dipl.ing., MBA Modris Ozoliņš
75. Ilze Deksne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Normunds Balabka
76. Kristīna Tumanova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
77. Raivis Cimoška 11200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
78. Kristaps Sviķis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
79. Miķelis Slotiņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Laila Zemīte
80. Vladislavs Smirnovs 25400 Mehānikas institūts Vitālijs Beresņevičs
81. Jolanta Butlere 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
82. Maija Baltgalve 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
83. Juris Tarkšs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
84. Kristaps Šmits 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
85. Māris Avens 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Viktors Mironovs
86. Andis Putka 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
87. Aleksandra Hmeļevska 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Pavlova
88. Darja Poļevaja 25400 Mehānikas institūts Svetlana Sokolova
89. Jana Gedule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
90. Edgars Lielāmurs 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Dziļums
91. Valters Sējāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
92. Edijs Jonass 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jeļena Tihana
93. Alīna Kalniņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
94. Anžela Kūlbārde 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
95. Līvija Mičule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
96. Olga Ormane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
97. Aleksandra Andreičenko 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
98. Marta Rause 24100 Transportbūvju institūts Aldis Rausis
99. Ralfs Eglītis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
100. Toms Širovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
101. Ilmārs Jakobs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
102. Andris Auziņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
103. Jānis Jankovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
104. Rasa Teivāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
105. Sintija Rabčevska 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
106. Renārs Kasparovičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
107. Jūlija Spodre 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
108. Diāna Daktere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
109. Kristiāna Krūmiņa 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
110. Elīza Strode 11200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
111. Jānis Ķirsis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
112. Gita Freimane 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
113. Roberts Blūms 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
114. Artūrs Toms Plešs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
115. Raivo Kivlenieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
116. Andrejs Kuļguskins 25400 Mehānikas institūts Olga Kononova
117. Amanda Pipare 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
118. Alina Kolosova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
119. Edgars Rubenis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
120. Jānis Krainis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
121. Mihails Potihonins 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
122. Deniss Ļeonovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Normunds Balabka
123. Dace Krutova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
124. Viktorija Djomina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
125. Līga Maksimiva 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
126. Normunds Vēveris 11200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
127. Viesturs Balodis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Agris Kamenders
128. Reinis Gailītis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Matīss Apsītis
129. Kristīne Tiltiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
130. Kristaps Pakalns 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Valeinis
131. Aleksandrs Konopeļko 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kristaps Vītols
132. Eižens Poišs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kristaps Vītols
133. Rolands Treimanis 11200 Enerģētikas institūts Antons Kutjuns
134. Jānis Bokanovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Timmermanis
135. Edgars Grīnfogels 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
136. Antons Simonovs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
137. Juris Peniķis 11200 Enerģētikas institūts Renāta Varfolomejeva
138. Viktors Iļdeikins 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
139. Arvils Laķis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
140. Sandris Mozulis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
141. Pāvels Losevs 11200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
142. Dāvis Bareika 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Rozenkrons
143. Jānis Makņa 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
144. Roberts Vrubļevskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Edmunds Kamoliņš
145. Roberts Gotlaufs 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
146. Dāvis Caune 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
147. Māris Šaicāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
148. Ginta Rudzīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Kuršīte
149. Edgars Puķītis 13200 Radioelektronikas institūts Ilmārs Slaidiņš
150. Kristaps Daņiļevičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Nadežda Kuņicina
151. Annija Lubāne 11500 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Marika Rošā
152. Dmitrijs Dolotovs 11200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
153. Roberts Lazdiņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
154. Vaclavs Stankevičs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aivars Jurjāns
155. Iluta Bādere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
156. Arina Rovņeiko 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jūlija Gušča
157. Jevgenijs Gončars 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
158. Anete Evelīna Arāja 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
159. Roberts Mālnieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
160. Viktors Miglinieks 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Leonīds Krilovs
161. Viktorija Safronova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
162. Gatis Mašinskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pāvels Suskis
163. Dāvids Arājs 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
164. Ieva Farenhorste 24100 Transportbūvju institūts Didzis Dobelis
165. Edgars Runcis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
166. Arvis Brics 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
167. Edgars Moisejs 11200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
168. Maija Driķe 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
169. Dace Grīnberga 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
170. Anna Alvīne Vītola 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
171. Rihards Gailītis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
172. Lāsma Apsīte 24100 Transportbūvju institūts Dainis Jakovels
173. Laura Runce 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
174. Antons Korņilovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
175. Aleksandrs Grigorjevs 25400 Mehānikas institūts Vladislavs Jevstigņejevs
176. Artūrs Brīdaks 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
177. Romans Vasiļjevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
178. Elmārs Cibis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
179. Ansis Bilkštis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
180. Gunārs Bodnieks 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
181. Iveta Benga 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
182. Jekaterina Tihomirova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
183. Vladislavs Daņilovs 11200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
184. Valters Jēkabsons 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
185. Anna Akmene 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
186. Kristaps Skrulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
187. Kristiāns Roga 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
188. Jānis Ārents 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Modris Greitāns
189. Ilga Nikolajeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
190. Linda Čakše 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Pavlova
191. Krista Ance Spale 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
192. Jānis Bērziņš 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
193. Viktorija Babiča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
194. Marta Štube 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
195. Jekaterina Korotkiha 22061 Starptautisko programmu nodaļa Raimonds Lieksnis
196. Viktorija Vorobjova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
197. Ernests Tumanovskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Tatjana Lomane
198. Eva Bodnarčuka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
199. Gaida Krivāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
200. Alise Bērziņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
201. Madara Ludžiniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
202. Agne Lapsa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
203. Līva Ķierpe 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
204. Jurijs Piscovs 11200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
205. Emīls Dīķis 25400 Mehānikas institūts Aleksandrs Januševskis
206. Aleksis Stežko 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
207. Artis Jēkabs Dubkevičs 25400 Mehānikas institūts Marina Čerpinska
208. Aleksandra Hroļenko 25400 Mehānikas institūts Jānis Vība
209. Zinta Zīmele 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
210. Sņežana Šerste 22061 Starptautisko programmu nodaļa Gints Mednis
211. Jānis Meiers 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aivars Pumpurs
212. Rūdolfs Mellēns 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
213. Kalvis Timšāns 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
214. Viktorija Švabe 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jūlija Gušča
215. Guna Jākobsone-Šnepste 22061 Starptautisko programmu nodaļa Aigars Laizāns
216. Mārtiņš Jurgevičs 25400 Mehānikas institūts Andrejs Krasņikovs
217. Jēkabs Kokars 25400 Mehānikas institūts Aleksandrs Januševskis
218. Vilis Sudmalis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
219. Kristīne Dardece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
220. Māra Priedoliņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
221. Daniels Jānis Justs 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
222. Mārtiņš Rudzītis 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
223. Ņikita Ksenzovs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
224. Eļdars Veromejs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Oļegs Linkevičs
225. Arta Pīlēna 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maija Kavosa
226. Larisa Buša 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
227. Maija Matroze 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maira Sapata
228. Ilva Līgotne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
229. Edgars Pētersons 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jevgeņijs Gavrilovs
230. Lauris Gavars 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Baltputnis
231. Kristaps Brizga 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
232. Juta Pavītola 24100 Transportbūvju institūts Ivars Liepiņš
233. Dita Zībarte 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra O.Bogdanova
234. Anna Jefimova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Aleksandra Mihņenoka
235. Diāna Štokmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
236. Mareks Birznieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
237. Māris Sardiko 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
238. Mārtiņš Logins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
239. Tatjana Belobokaja 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
240. Agnis Zīverts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
241. Vladislavs Pavlovs 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
242. Elīna Biņkovska 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
243. Deniss Karhu 13200 Radioelektronikas institūts Juris Grizāns
244. Iļja Rācens 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Ļubova Petričenko
245. Natālija Skakuna 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
246. Maija Dzelde 22061 Starptautisko programmu nodaļa Modris Ozoliņš
247. Oskars Briedis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Gulbis
248. Roberts Otaņķis 11200 Enerģētikas institūts Edmunds Kamoliņš
249. Iļja Šilovs 25400 Mehānikas institūts Agrita Eiduka
250. Juris Jakštas 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Frolova
251. Karīna Zilēviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
252. Aleksandrs Mihailovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Utāns
253. Iļja Fomkins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
254. Jānis Laizāns 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
255. Viktorija Čebotajeva 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Elena Ketnere
256. Anastasija Rigusa 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
257. Mārtiņš Šahno 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
258. Aleksandrs Golovko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
259. Oskars Reinholds Buls 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
260. Mārtiņš Goldbergs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kristaps Vītols
261. Guna Martinsone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
262. Pēteris Zaļūksnis 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
263. Madara Šveda 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maija Kavosa
264. Karīna Bumbule 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
265. Vladislavs Strods 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
266. Ilva Paltere 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
267. Roberts Pāže 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
268. Anna Leimane 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
269. Justīne Martinsone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
270. Katerīna Gladkova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sandra Jansone
271. Jānis Vērdiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
272. Dāvis Perševics 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
273. Kristaps Blumfelds 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
274. Edgars Kudurs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
275. Kirils Topčijs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mihails Lisicins
276. Ksenija Golovko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
277. Rostislavs Kondratjevs 11500 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
278. Andris Ulpke 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
279. Madara Apine 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts M.Šenfelde
280. Aleksandrs Korņejevs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
281. Didzis Lapsa 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pāvels Suskis
282. Paula Krumholce 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
283. Aļona Ļeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
284. Dobrosvets Pogodins 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
285. Mārtiņš Mednis 24100 Transportbūvju institūts Māris Zemītis
286. Aina Tkačova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
287. Ivonna Bērziņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
288. Gunita Mālere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
289. Kristaps Ločs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
290. Aleksandrs Sants 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
291. Santa Sauliņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
292. Sanita Lāčkāja 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
293. Vilis Čekšs 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
294. Jurijs Kravčuks 25400 Mehānikas institūts Jānis Vība
295. Mihails Šepeļevs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aivars Pumpurs
296. Jūlija Tambovceva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
297. Jānis Ābele 22061 Starptautisko programmu nodaļa Sandra Zelča
298. Natālija Aļeksejeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
299. Igors Savčuks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
300. Dainis Balis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Gailīte Sarmīte
301. Dārta Eizentāle 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
302. Aija Krūmiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
303. Jekaterina Semjonova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
304. Alise Kuzmina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
305. Sintija Ķipste 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Svetlana Štāle
306. Ilona Zālīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sandra Reinfelde
307. Olita Hafīza 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Gailīte Sarmīte
308. Ģirts Vilks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
309. Sandijs Cirvelis 25400 Mehānikas institūts Jānis Kaņeps
310. Ivars Zikmanis 11200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
311. Nora Zvirbule 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra U.Kamols
312. Zanda Apīne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
313. Amanda Griniece 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
314. Vadims Antoņevičs 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
315. Vladimirs Pavlovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
316. Mihails Ivanovs 25400 Mehānikas institūts Olga Kononova
317. Ilgvars Elksnis 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
318. Līga Ozoliņa 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
319. Artūrs Brīdaks 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts P.Apse-Apsītis
320. Armands Tarvids 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Gulbis
321. Signe Ozoliņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
322. Rinalds Bērziņš 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
323. SIGNE ILVITA BITAINE 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
324. Sintija Uršte 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Guna Eglīte
325. Simona Gardoviča 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Dipl.darba aizs. vec.spec., Liāna Salzemniece
326. Kristīne Vjakse 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
327. Dmitrijs Bovts 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
328. Raivo Kalderauskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
329. Māris Staltmanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
330. Jevgēnijs Ņiživijs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
331. Vineta Pilāte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
332. Līva Brūvere 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
333. Viesturs Kaģis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
334. Lauris Goldbergs 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
335. Jānis Arvīds Ilziņš 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
336. Aleksandrs Bubovičs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
337. Igors Potapenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
338. Sigita Girse 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
339. Arta Vāvere 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
340. Karīna Plūmane 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
341. Oskars Šagiazdanovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
342. Kristīne Dīriņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
343. Jānis Grūbe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
344. Krista Kalniņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
345. Anna Velikāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
346. Rihards Gross 24100 Transportbūvju institūts Marina Tarasenko
347. Indra Pētersone 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jūlija Gušča
348. Dāvis Freidenfelds 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jūlija Gušča
349. Liene Tunne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guntis Tribis
350. Vladislavs Solovjovs 25400 Mehānikas institūts Marina Čerpinska
351. Mareks Višņevskis 25400 Mehānikas institūts Svetlana Sokolova
352. Artūrs Ērciņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Migails Gorobecs
353. Endija Kalnmale 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
354. Mareks Korols 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
355. Kaspars Adamovičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
356. Kristaps Krēsliņš 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
357. Agris Ļaksa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
358. Artūrs Lazdāns 11200 Enerģētikas institūts Uldis Milherts
359. Rūdolfs Ruža 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
360. Laura Vītola 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Diāna Bajāre
361. Laine Vilcāne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maira Sapata
362. Ēriks Orlovskis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
363. Olafs Tomsons 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
364. Brita Laura Vespere 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
365. Ingus Ozoliņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Greitāne Rita
366. Toms Voldeks 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
367. Romāns Jarmuševičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Maksims Vorobjovs
368. Andrejs Šmidbergs 25400 Mehānikas institūts Marina Čerpinska
369. Rolands Vidauskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
370. Darja Damroze 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
371. Ieva Liepiņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra V. Ozoliņa
372. Toms Stūrmanis 13200 Radioelektronikas institūts Kaspars Ozols
373. Andris Sijāts 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
374. Oskars Janševskis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Agris Vārna
375. Unda Jansone 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
376. Kaspars Jansons 25400 Mehānikas institūts Svetlana Sokolova
377. Gunārs Cingels 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Sandra Vītoliņa
378. Juris Lauskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aivars Pumpurs
379. Raitis Agrums 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
380. German Lykin 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
381. Toms Medjānovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
382. Gundars Zadovskis 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
383. Kristīne Osipova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Pavlova
384. Kristiāna Milaša 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Gulbis
385. Andrejs Kalniņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
386. Santa Kalniņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
387. Igors Trofimovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vadims Goremikins
388. Jānis Petrovskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilona Ezera
389. Rihards Apeināns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
390. Andris Kučiks 13200 Radioelektronikas institūts Vents Kanders
391. Haralds Greckis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
392. Edgars Zoltners 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ščeulovs Deniss
393. Edgars Vācietis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
394. Dāvis Teirumnieks 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
395. Ritvars Valdmanis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Vadims Strelkovs
396. Ieva Volkova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
397. Kristiāna Kāle 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
398. Romans Maļiks 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
399. Kārlis Vēveris 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Alvis Sokolovs
400. Kamilla Krilova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
401. Edgars Jēkabs Čiblis 13200 Radioelektronikas institūts Vents Kanders
402. Zane Začeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
403. Artjoms Grigorjans 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
404. Kristīne Zirne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
405. Linda Mežale 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
406. Ieva Kārkliņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
407. Māris Plūme 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
408. Artūrs Zērietis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Greitāne Rita
409. Jurijs Sadovskis 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
410. Dmitrijs Ļebedevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
411. Diāna Helmane 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
412. Dāvis Bemberis 25400 Mehānikas institūts Ilmārs Vīksne
413. Beate Klipa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
414. Velta Gončarova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
415. Aivo Jasevičs 11200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
416. Dmitrijs Titovičs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
417. Laura Cileviča 25400 Mehānikas institūts Edgars Kovals
418. Aleksandrs Matkevičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pāvels Suskis
419. Konstantīns Medvedevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
420. Armands Cīrulis 11200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
421. Diāna Gaņijeva 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Ščerbickis
422. Ojārs Lagzdiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
423. Aleksandrs Manajenkovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pāvels Suskis
424. Alvis Epners 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
425. Rihards Landorfs 24100 Transportbūvju institūts Ksenija Kosenko
426. Olga Griškeviča 11200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
427. Ivars Dauksts 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
428. Dmitrijs Titovičs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
429. Marks Miliņkovs 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
430. Aleksejs Šlapackis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
431. Harijs Akers 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
432. Aija Balckare-Kalniņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
433. Pēteris Keslers 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
434. Igors Ivanovs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
435. Viktors Skudra 24100 Transportbūvju institūts J.Bidzāns
436. Kristaps Edvards Nille 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artis Teilāns
437. Edgars Šilbergs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
438. Ņina Naumenkova 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
439. Elizabete Līga Mitre 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
440. Armands Antmanis 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
441. Toms Mengots 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
442. Krists Kārlis Dāvids 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
443. Lana Hmeļņicka 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
444. Kristaps Logins 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
445. Kristaps Logins 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
446. Rihards Kairišs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
447. Vladislavs Astafjevs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Aleksandrs Kotļars
448. Lauris Šīmanis 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
449. Andris Balodis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
450. Andrejs Anaņevičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
451. Jūlija Astratova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
452. Kristaps Zadeiks 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Egīls Dzelzītis
453. Arnis Latiks 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
454. Kristaps Krastiņš 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
455. Nora Keslere 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
456. Ēriks Lukšēvics 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
457. Ineta Gutāne 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
458. Evita Biezmane 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
459. Jeļena Lāce 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
460. Baiba Novika 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs docents, Dr.oec.
461. Edijs Girs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
462. Katrīna Feldmane-Sedliņa 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
463. Endija Namsone 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
464. Aleksandrs Vasiļjevs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Visvaldis Vrubļevskis
465. Sandijs Bērziņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jegors Fjodorovs
466. Tatjana Grava 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
467. Mārtiņš Pušpurs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
468. Guna Priede 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Māris Kalvāns
469. Angelīna Djakova 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
470. Dāvis Kolāts 24100 Transportbūvju institūts A. Zariņš
471. Krists Barons 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
472. Jānis Žagariņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra I.Jurgelāne
473. Poļina Ronča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Roberts Gailītis
474. Matīss Andrēvičs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
475. Regīna Romanova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
476. Artūrs Staveckis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
477. Vladislavs Derjagins 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
478. Gvido Juhna 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
479. Baiba Ramlava 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
480. Baiba Ramlava 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
481. Aleksandra Prostjakova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
482. Valentīns Persaņs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne
483. Elizabete Valtere 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
484. Tomass Meļņiks 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
485. Agnese Batenko 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
486. Vera Karpoviča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ģirts Freibergs
487. Kristīne Ansberga 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
488. Jānis Kanders 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
489. Alīna Šimeļuna 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
490. Nataļja Pasijaka 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Artūrs Zeps
491. Armīns Saidāns 24100 Transportbūvju institūts J.Mačāns
492. Elīna Aļeiņikova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne
493. Olga Švecova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
494. Līga Jaudzema 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
495. Linda Sudāre 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
496. Kitija Kalniņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
497. Sanda Kaušele 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
498. Kristīne Gorina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
499. Jānis Freibergs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
500. Jūlija Bajanova 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
501. Kaspars Cercins 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
502. Toms Šepte 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
503. Krista Buša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dans Bērtulis
504. Lāsma Raģele 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
505. Jevgēnijs Martinovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Mārtiņš Čakste
506. Matīss Dābols 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
507. Solvita Zīriņa 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
508. Toms Grende 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
509. Emīls Ziemelis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
510. Nadežda Purmale 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
511. Agneta Laura Cīrule 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dita Erna Sīle
512. Haralds Veilands 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
513. Haralds Veilands 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
514. Solvita Roze 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
515. Ieva Pastare 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
516. Elvis Skrīvelis 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
517. Māris Zviedris 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
518. Alberts Bērziņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Aleksandrs Kotļars
519. Diāna Feldmane 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
520. Lita Zīdere-Šinke 24100 Transportbūvju institūts Z.Lazda
521. Laura Fogele 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
522. Klaudija Gadišķe 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
523. Kristiāna Alksne 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
524. Zane Hartmane 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
525. Viktorija Salimova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
526. Žanete Dijeva 24100 Transportbūvju institūts A.Paeglītis
527. Emīls Gabrāns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
528. Anastasija Dudaļeva 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
529. Uģis Kānbergs 24100 Transportbūvju institūts Verners Straupe
530. Viesturs Straume 24100 Transportbūvju institūts Andris Paeglītis
531. Emīls Lubējs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
532. Edgars Sauskis 24100 Transportbūvju institūts R.Kivliņš
533. Elīna Karzubova 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
534. Māris Kozlovskis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
535. Armands Plikgalvis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
536. Iluta Plikgalve 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
537. Aleksandrs Romanovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
538. Solveiga Strode 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
539. Līva Veinberga 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
540. Vairis Aļeksējevs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
541. Marija Kromska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
542. Linda Smiltene 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
543. Jēkabs Balceris 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
544. Artūrs Noviks 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Aleksandrs Kotļars
545. Ansis Brikainis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
546. Gatis Vaitkuns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
547. Dagnija Kiseļeva 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
548. Maksims Černovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
549. Marta Annija Devīte 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ģirts Freibergs
550. Ilona Mekša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
551. Jevgēnijs Šuļga 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
552. Helēna Ostapeca 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
553. Jānis Rasiņš 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
554. Viktors Kavlaks 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
555. Elīna Pavāre 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
556. Alisa Pilāne 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
557. Vita Sjomkāne 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
558. Alberts Bajārs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
559. Sabīne Sudraba 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
560. Sabīne Sudraba 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
561. Viesturs Dudelis 24100 Transportbūvju institūts Verners Straupe
562. Nauris Molčanovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
563. Ģirts Dubinskis 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
564. Jānis Keidāns 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
565. Sanita Stūrmane 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
566. Elīna Smirnova 22315 Muitas un nodokļu katedra L. Zemīte
567. Jekaterina Solovjova 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Semjonova
568. Dinija Bernāne 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
569. Toms Ostrovskis 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
570. Elza Slastjunova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
571. Rihards Auns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
572. Sabīne Čekaļina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
573. Roberts Kuzmins 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
574. Ojārs Dārznieks 24100 Transportbūvju institūts Dāvis Bautris
575. Andrejs Koroļkovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Mārtiņš Čakste
576. Arvis Baltgalvis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
577. Kitija Kalve 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
578. Diāna Šadurska 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
579. Tatjana Vasiļjeva 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrējeva
580. Jeļena Pozdiševa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
581. Dāvis Lasmanis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
582. Jānis Adijāns 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
583. Ella Šinko 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
584. Gunta Pālena 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
585. Inese Jasone 22315 Muitas un nodokļu katedra T.Vanaga
586. Līga Jurdēna 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrēveja
587. Viktorija Bulavinceva 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrējeva
588. Beāte Beatrise Vāciete 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
589. Agnese Biņķe 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
590. Ilze Catlakše 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
591. Inguna Semjonova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
592. Madara Dabare 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
593. Līga Skujiņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
594. Elvijs Gravāns 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Valbahs
595. Edgars Abrazuns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
596. Kalvis Pērkons 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
597. Diāna Januško 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
598. Anastasia Demchenko 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Starčenko
599. Jana Smaļa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
600. Diāna Ančikovska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
601. Mārīte Liepa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
602. Artūrs Nerets 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
603. Monta Sandore 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
604. Aleksejs Kropačovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
605. Agnese Antonoviča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
606. Viktorija Lizunova 22315 Muitas un nodokļu katedra J.E.Niedrītis
607. Dairis Prancāns 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
608. Lotārs Šalgūns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
609. Egita Lūkina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
610. Pēteris Ernstsons 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
611. Jolanta Tarvida 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
612. Karlīna Smiltāne 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
613. Sintija Ogriņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
614. Līga Gasūne 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
615. Enija Meļķe 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
616. Mihails Ņikulkins 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
617. Marianna Koļevatiha 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
618. Aisma Ziemele 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
619. Laura Jēgere 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
620. Jana Zlobina 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
621. Linda Kradzīte 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
622. Valērija Agapitova 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
623. Santa Barča 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
624. Marita Kokiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
625. Sindija Purviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
626. Veronika Leontjeva 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
627. Marika Jumiķe 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
628. Ilze Maksimova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
629. Sanita Rudzāte 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
630. Anastasija Didiško 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
631. Vladlens Burkovs 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
632. Krista Pētersone 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
633. Signija Jermacāne 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
634. Karīna Kiseļova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
635. Svetlana Tišaloviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
636. Kristiāna Gaņa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Vilks
637. Liene Neimane 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
638. Monta Celmiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
639. Anna Ijevļeva 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
640. Elīna Bačuka 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
641. Sigita Ragucka-Ragovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
642. Arina Hrupina 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
643. Vlada Zimina 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
644. Aiga Pumpa 22315 Muitas un nodokļu katedra Māra Pētersone
645. Kristīne Volkova 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
646. Kristīne Abdulajeva 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Semjonova
647. Kristīne Stepanova 22315 Muitas un nodokļu katedra T.Vanaga
648. Irina Božko 22315 Muitas un nodokļu katedra L.Siļčonoka
649. Tatjana Kovaļčuka 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
650. Viktorija Ivanova 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
651. Ieva Švedenberga 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
652. Marina Volosanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Z.Rostoka
653. Santa Krapāne 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
654. Karīna Pavāre 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
655. Karolīne Kārkliņa 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
656. Renāta Trofimova 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
657. Vija Rubika 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
658. Sintija Sausā 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
659. Laine Mičule 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
660. Sabīne Anita Vāciete 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
661. Monta Putniņa 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
662. Līga Dārziņa 22315 Muitas un nodokļu katedra E.Berna
663. Eva Klievēna 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
664. Elmīra Titova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
665. Katrīna Vītiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
666. Santa Amola 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
667. Jekaterina Borisovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
668. Donāts Milašs 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
669. Mareks Ozoliņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
670. Jolanta Bringa 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
671. Evija Matjuka 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
672. Kristīne Nezamova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Valbahs
673. Inita Drēziņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
674. Diāna Kalniete 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
675. Katrīna Loginova 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
676. Diāna Binduka 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
677. Konstantins Calko 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
678. Elza Čoiča 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
679. Valentīna Bizņa 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
680. Marta Celmiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
681. Oļesja Baltputne 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
682. Dina Pole 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
683. Karīna Kezika 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
684. Kristīne Matašova 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
685. Diāna Jadzeviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Mogorite
686. Klinta Šmite 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
687. Viktorija Kanuņņikova 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
688. Sņežana Balode 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
689. Artūrs Skabs 22315 Muitas un nodokļu katedra K.Korotkijs
690. Edgars Eiduks 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
691. Viktorija Jevdokimova 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
692. Olga Adamenko 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Pētersone
693. Olga Adamenko 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Pētersone
694. Jevgēnija Vladiko 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Svetlana Čornaja
695. Jānis Stodoļņiks 11200 Enerģētikas institūts Guntars Vempers
696. Aizhamal Subanbekova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Kirill Shubin
697. Akmal Kosimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Kirill Shubin
698. Luīze Marta Aizpurva 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
699. Krišjānis Jurāns 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Egils Cēders
700. Andis Melderis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
701. Dāvis Zvanis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
702. Toms Ulmanis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts J.Lungevičs
703. Hasans Nakipovs 13100 Telekomunikāciju institūts Aleksandrs Ipatovs
704. Suraj Balaso Paigude 02A00 Ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
705. Ivars Dumbris 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Slaidiņš
706. Anastasija Gaile 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Nelli Batenko
707. Olga Barbina 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ausma Viļumsone
708. Vanda Tomasa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
709. Naveen Chilukuri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Olga Kononova
710. Tomass Lausmā 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Ļabis,
711. Kristaps Abakuks 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
712. Jānis Kokins 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
713. Kristīne Orleāne 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
714. Jēkabs Bažbauers 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
715. Ģirts Zemītis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
716. Tatjana Čugunova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Eva Lapkovska
717. Kristīne Puhtajeviča 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
718. Edijs Timuls 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
719. Guna Stikāne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ausma Viļumsone
720. Annija Marija Silanagle 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
721. Santa Ērgle 26000 Arhitektūras fakultāte D. Bērziņa
722. Sergejs Ivanovs 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
723. Arsenijs Temjašovs 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
724. Aleksejs Kuklišins 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
725. Signe Bulava 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
726. Odiljon Khaydarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
727. Sergejs Cudzanovskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Inga Zicmane
728. Tyla Nicole Beckett-Groth 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
729. Thomas Bomjan Tamang 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Aleksandrs Januševskis
730. Rūdolfs Maurāns 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
731. Zane Spriņģe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
732. Zigfrīds Kapilinskis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
733. Armands Sebris 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
734. Viktors Freimanis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
735. Ralfs Hlibovs 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
736. Milana Lomakina 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
737. Sandris Galiņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments G.Balodis
738. Vadims Milaševičs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
739. Sergejs Cibulis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
740. Romāns Voznijs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
741. Jevģenijs Karpenko 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Avotiņš
742. Igors Makarenkovs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
743. Benjamin Ngongo Kabwende 02A00 Ārzemju studentu departaments Jūlija Bistrova
744. Darja Luņeva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
745. Anželika Šatere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dr.sc.ing. Inga DĀBOLIŅA
746. Elīna Linde 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agnese Volmāre
747. Lelde Putniņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
748. Katrīna Bogdanova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
749. Oksana Petunova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Solvita Bērziša
750. Līva Augule 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Daina Pužule
751. Nadežda Fedorjana 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
752. Aleksandrs Jeņins 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
753. Anete Smoča 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
754. Krišs Rozenštoks 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jos Vander Sloten, jos.vandersloten@kuleuven.be
755. Edgars Čimbars 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
756. Pauls Pāvils Ārgalis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
757. Jēkabs Krīgerts 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
758. Jolanta Rimša 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
759. Liene Kāposta 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Zotova
760. Sabīne Ščegoļeva 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kaspars Ozols
761. Kristaps Blaubergs 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
762. Laimdota Vilcēna 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
763. Dārta-Zelma Skrastiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
764. Elīna Peipiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
765. Vija Vovka 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
766. Olga Leduskukaine 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Koliškins
767. Katrīna Marta Peizuma 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
768. Akmal Kurbonov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šatrevičs
769. Kaspars Zviedrāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Irina Oļeiņikova
770. Lauma Augstkalne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Edgars Kirilovs
771. Harikrishnan Shaji 02A00 Ārzemju studentu departaments Agrita Eiduka
772. Priya Karthikeyan 02A00 Ārzemju studentu departaments Juris Dehtjars
773. Priya Karthikeyan 02A00 Ārzemju studentu departaments Juris Dehtjars
774. Uvis Veikšāns 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
775. Pāvels Šefers 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
776. Vitālijs Hodiko 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts V. Zagurskis
777. Dāvis Dumburs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
778. Darja Kudrjavceva 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
779. Helēna Magone 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Romāns Taranovs
780. Emīls Starodubcevs 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
781. Nataļja Škirina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
782. Nodir Tojiev 02A00 Ārzemju studentu departaments Pēteris Apse-Apsītis
783. Guntars Reiss 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
784. Kristaps Kolbergs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts A.Putrālis
785. Marika Mosina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
786. Pāvels Baikovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments T.Lomane
787. Andris Mālnieks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments S.Guseva
788. Vineta Sārtaputna 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
789. Vilmārs Radivinskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
790. Jānis Adijāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Māris Zemītis
791. Azimjon Mirbabaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Oļegs Jakovļevs
792. Junsheng Yang 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Vība
793. Rihards Dievapēds 13100 Telekomunikāciju institūts Nikolajs Bogdanovs
794. Atis Antons 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Lungevičs
795. Andrejs Raščevskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Kaminskis
796. Anna Paula Kinstlere 13100 Telekomunikāciju institūts Nikolajs Bogdanovs
797. Artūrs Ardavs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
798. Rinalds Zāģeris 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Maija Strautmane
799. Edgars Feldmanis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Līpenīts
800. Vladislavs Goroško 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
801. Jūlija Gruznova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
802. Liene Jansone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing.Artūrs Bartusevičs
803. Ralfs Feņuks 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts J.Kaņeps
804. Žanna Kostina 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
805. Eduards Mukāns 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Artis Kromanis
806. Mārtiņš Krauklis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
807. Pāvels Jakušenoks 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
808. Austris Kilups 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
809. Ringolds Zvaigzne 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
810. Andrejs Ziļs 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
811. Vitālijs Nikolašenkovs 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
812. Irēna Kononova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raimonds Ozoliņš
813. Shokhrukhbek Abdurasulov 02A00 Ārzemju studentu departaments Marina Čerpinska
814. Elvijs Kindzulis 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
815. Artūrs Mālnieks 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
816. Natalija Haritonova 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
817. Andrejs Bogdanovs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
818. Jaroslavs Ņevidomskis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
819. Oļegs Miguts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ingars Steiks
820. Vadims Novikovs 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
821. Anta Eveliņa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oksana Pavļenko
822. Temurbek Sharifov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Nataļja Lāce
823. Sunatullo Kurbonov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jūlija Bistrova
824. Ričards Kudojars 13100 Telekomunikāciju institūts Inna Kurbatska
825. Inga Piscova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
826. Aswathy Rajendran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Aleksejs Tatarinovs
827. Agnese Romane 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gaļina Terļecka
828. Anda Ščerbaka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
829. Linna Lada Boze 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
830. Rolands Skrebutens 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
831. Pauls Bračs 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
832. Anvar Zabirov 02A00 Ārzemju studentu departaments Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
833. Sindija Čerņavska 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
834. Andrejs Galahins 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
835. Vitor Goncalves Da Silva 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Gundars Alksnis
836. Kristaps Snarskis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
837. Valts Klibiķis 13100 Telekomunikāciju institūts Nikolajs Bogdanovs
838. Rihards Mūrnieks 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
839. Aleksejs Jurjkovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
840. Agnija Pastare 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
841. Vita Ieleja 26000 Arhitektūras fakultāte Aldis Lapiņš
842. Māris Līdaka 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
843. Karina Egle 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
844. Sai Srinivas Chowdary Komatineni 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
845. Marta Slobodjane 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
846. Aiga Pugače 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Madara Gasparoviča-Asīte
847. Pēteris Lapiņš 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
848. Mārtiņš Pētersons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
849. Mārtiņš Feifers 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
850. Arnis Sirkels 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
851. Aivars Bricītis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Zariņš
852. Kristaps Babris 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts O.Ņikiforova, Dr.sc.ing.
853. Matīss Rīders 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ainārs Auziņš
854. Shivam Vohra 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Aleksejs Jurenoks
855. Mārtiņš Rozentāls 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
856. Eva Einmane 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
857. Eva Leja 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
858. Vinu Jayachandran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
859. Vinu Jayachandran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
860. Nadir Nurkashev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šatrevičs
861. Akshay Hitendrabhai Parmar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ali Arshad
862. Kaspars Zīle 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
863. Mārtiņš Pjalkovskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
864. Geo Antony 02A00 Ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
865. Artūrs Perederijs 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
866. Jānis Heniņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Raņķis
867. Kirils Palejs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
868. Matijs Babris 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
869. Āris Klešs 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
870. Krishnamurthy Hariharan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ņikita Kočanovs
871. Mihails Šapovalovs 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
872. Madara Varkale 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
873. Anastasija Naumova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Lazdoviča
874. Edgars Livčāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments V.Haritonovs
875. Armands Šaraks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments M.Zemītis
876. Edgars Kaņepējs 02064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
877. Artūrs Kanders 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
878. Valdis Linde 26000 Arhitektūras fakultāte S.Levāne
879. Ketija Kalniņa 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
880. Elīza Puriņa 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
881. Shekhar Pradeepbhai Bahuguna 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ingars Steiks
882. Dāvis Krēgers 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
883. Anastasija Oļenkina 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
884. Elvis Čops 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts J.Lungevičs
885. Vjačeslavs Ivanovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Juris Noviks
886. Edgars Ozols 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Viktors Gutakovskis
887. Anda Barkāne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
888. Andrejs Lohmatovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
889. Jurijs Gammeršmidts 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
890. Viktorija Jakovļeva 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
891. Baiba Gūtmane 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
892. Tatjana Piskunova 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
893. Anna Urtāne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
894. Egle Anuzyte 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Kārlis Valters
895. Sandija Vītola 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
896. Agnese Strazdiņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
897. Krista Jākobsone 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
898. Guna Bazone 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
899. Uldis Ķevers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Igors Urbanovičs
900. Rasma Rudakova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
901. Kitija Roze 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
902. Inga Dauškane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
903. Evita Biezmane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
904. Juris Rusiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
905. Matīss Šmitiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
906. Marita Kukjāne 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
907. Linda Ostrovska 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
908. Sergejs Timofejevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
909. Romāns Bogdanovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
910. Arturs Birznieks 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
911. Līga Paņko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
912. Anita Jaška 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
913. Elvija Hvaleja 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
914. Zinta Ekimane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
915. Katrīna Irbe 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
916. Maksims Komars 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
917. Zane Zentele 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
918. Inese Jesse 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
919. Kārlis Jonāss 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
920. Alise Linda Valdheima 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agnese Nagle
921. Reinis Rupeiks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
922. Andrejs Misjuns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
923. Irīna Šitova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
924. Kirill Abramov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Grundspeņķis
925. Kirill Abramov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārīte Kirikova
926. Ernests Kalniņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
927. Paula Kristiāna Plauča 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
928. Oļegs Bogdanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
929. Batuhan Arslanoglu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Larisa Zaiceva
930. Viacheslav Kireev 02A00 Ārzemju studentu departaments Larisa Zaiceva
931. Maksims Gusakovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
932. Linda Jautre 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Madara Gasparoviča-Asīte
933. Ksenija Vasjko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
934. Edgars Zēbergs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
935. Aleksejs Ļeonovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Gončarovs
936. Toms Kaupužs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
937. Arranya Balaram 02A00 Ārzemju studentu departaments Jānis Grundspeņķis
938. Amin Safavi 02A00 Ārzemju studentu departaments Aleksejs Jurenoks
939. Germans Rajevskis 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
940. Eduards Upenieks 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
941. Olga Bondare 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
942. Artūrs Pipers 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
943. Pauls Kupčs 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
944. Sofija Griņevska 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jans Veļičko
945. Santa Pikuma 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Edgars Kirilovs
946. Jekaterina Olonkina 26000 Arhitektūras fakultāte D. Kalvāne
947. Jānis Braunfelds 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
948. Roberts Nerips 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
949. Toms Līmanis 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
950. Reinis Režais 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
951. Dāniels Jukna 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Nataļja Budkina
952. Sandis Āboliņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
953. Toms Ūdris 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
954. Valērija Okuņeva 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
955. Arvīds Kozinda 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
956. Gundars Kokins 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
957. Larisa Koroševska 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
958. Jurijs Skerba 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
959. Rita Kravceviča 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
960. Khojiakbar Fatkhullaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Tatjana Smirnova
961. Ilze Hartmane 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
962. Henrijs Flemmings 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
963. Anastasija Prisjažņuka 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
964. Shivam Rajput 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Grundspeņķis
965. Mārtiņš Dermanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
966. Darja Tretjakova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
967. Marija Salijenko 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
968. Jānis Peipers 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
969. Oļegs Kovzels 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
970. Vitālijs Langenfelds 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments M.Vorobjovs
971. Viktorija Rāviņa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Tatjana Tambovceva
972. Vyacheslav Lisenkov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Ščeulovs
973. Līva Luriņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
974. Zane Strautmane 01B00 Rīgas Biznesa skola K.Kuzikovs
975. Muthu Sankar Venkatachalam 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Eleonora Latiševa
976. Vyacheslav Lisenkov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
977. Aiga Malēja 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ausma Viļumsone
978. Klinta Krasauska 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
979. Anna Ivanova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Pāvels Arsenjans
980. Krists Kristaps Bergmanis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grundspeņķis
981. Sarvarbek Kholikov 02A00 Ārzemju studentu departaments Marina Čerpinska
982. Jeļena Romanseviča 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
983. Artūrs Ketlers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Repelis Pēteris
984. Lauris Kamarūts 25500 Transporta institūts Māris Gailis
985. Dairis Brokāns 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
986. Jurijs Popkovskis 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
987. Valērijs Dudevičs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
988. Aleksandrs Sudņikovičs 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
989. Elvis Ustinovs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
990. Edgars Akots 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks, J.Strods
991. Sanita Valtere 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
992. Balaji Natarajan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ņikita Kočanovs
993. Vadims Bogdanovs 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
994. Gints Ruiss 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Avotiņš
995. Valts Orniks 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
996. Ņikita Kutepovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
997. Abror Nuriddin 02A00 Ārzemju studentu departaments Deniss Brodņevs
998. Roberts Vēbers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
999. Alvis Paeglis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1000. Mārtiņš Lišmanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1001. Krista Meržvinska 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1002. Sabīne Krēgere 26000 Arhitektūras fakultāte S. Barvika
1003. Aleksandrs Sivodeds 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1004. Vladimirs Osadčuks 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1005. Oļegs Krukovskis 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1006. Mateus Renan Fritzen 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Marina Čerpinska
1007. Monika Aleknaite 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Sarma Valtere
1008. Jevgenijs Ņeverovs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1009. Artūrs Veikšs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1010. Merin Raj Paul Raj 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
1011. Jurijs Krasovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1012. Navinraj Soosairaj 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Mazais
1013. Dhanush Settipalli 02A00 Ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1014. Yekanth Vanukuru 02A00 Ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
1015. Normunds Pipars 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
1016. Rihards Kokins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1017. Jekaterina Seredenko 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Sanda Geipele
1018. Boriss Meikšāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Korjakins
1019. Jānis Pohevičs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Raņķis
1020. Matīss Dūviņš 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
1021. Kiran Kumar Raju 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Grabis
1022. Ieva Bārbale 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Ginta Majore
1023. Nauris Osis 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1024. Viktorija Bogačova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1025. Aleksandrs Lazarevs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jevgeņijs Carkovs
1026. Ozoemena Joseph Chukwu 02A00 Ārzemju studentu departaments Nataļja Lāce
1027. Sergejs Bezuščonoks 02064 BALTECH studiju centrs Vladimirs Šatrevičs
1028. Tīna Marta Verpakovska 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa
1029. Sanjar Abdulkhakov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Grundspeņķis
1030. Azizbek Halilov 02A00 Ārzemju studentu departaments Oksana Ivanova
1031. Dmitrijs Bažanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
1032. Jekaterina Jašina 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1033. Elvis Valts Soja 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1034. Rakesh Ragi Suresh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Olga Kononova
1035. Viktorija Belina 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1036. Artūrs Bērziņš 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1037. Oskars Sīlis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Ziemelis
1038. Sergejs Rosuščans 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jančevskis
1039. Raivis Jānis Mucenieks 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1040. Dainis Žauna 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Vaivods
1041. Nurmuhammad Khakimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Zane Seņko
1042. Vladislavs Maskaļonoks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Buņina
1043. Sergejs Šumovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments V.Ņikišins
1044. Emil Abbaszada 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1045. Gatis Junghāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1046. Elvis Kokins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Irina Oļeiņikova
1047. Aldis Skromāns 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1048. Valentīns Voitenko 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Gerhards
1049. Ārijs Verze 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Oļeiņikova
1050. Toms Kramfts 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1051. Sneha Tanwar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Stepins
1052. Vitālijs Devjatovskis 13100 Telekomunikāciju institūts Inna Kurbatska
1053. Vadims Gališkins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1054. Vlada Gračova 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars; H.Sorokins
1055. Andris Jermacāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ļ.Petričenko
1056. Artjoms Rozevika 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kataševs Aleksejs
1057. Pauls Pērkons 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1058. Alīna Tumiloviča 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
1059. Monta Pļiskova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1060. Reinis Znotiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1061. Kristīne Kazaka 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1062. Rinalds Vīksna 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1063. Igors Lavrentiks 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1064. Māris Rendenieks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments S.Jermuts
1065. Guna Barkāne 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
1066. Vladislavs Siņicins 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1067. Oļegs Kozočkins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments R.Petričenko
1068. Sankar Surya Teja Tirumanadham 02A00 Ārzemju studentu departaments Jānis Vība
1069. Vadims Sipailo 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Natālija Prokofjeva
1070. Raivis Sausais 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1071. Nataļja Karčevska 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1072. Dmitrijs Rjazanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1073. Dinārs Krauss 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1074. Edgars Šēnbergs 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts I.Boiko
1075. Sabīne Strazdiņa 26000 Arhitektūras fakultāte I. Dirveiks
1076. Dinesh Chandrasekaran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Gundars Alksnis
1077. Diāna Viktorija Broka 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1078. Nikola Elīza Neimane 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1079. Edgars Ramanis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Korjakins
1080. Emīls Dūnis 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1081. Undīne Ģemze 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1082. Katrīne Matisone 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Vineta Minkēviča
1083. Edgars Brīvkalns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Bicāns
1084. Kristīne Kitoka 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Jaudzems
1085. Aivars Sazanovičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1086. Krista Kušķe 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1087. Elīna Pasečnaja 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte I.Pērkons; D.Začs
1088. Harshalkumar Ratilal Patil 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ingars Steiks
1089. Harshalkumar Ratilal Patil 02A00 Ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
1090. Aleksandrs Čmiļs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1091. Artjoms Habaņens 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.jemeļjanovs
1092. Sobirdzhoni Abdullozoda 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Inga Eriņa
1093. Adylzhan Zhamalov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Inga Eriņa
1094. Ģirts Dziedātājs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Raņķis
1095. Gunta Bensone 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1096. Agnese Ansonska 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1097. Kalvis Linmeijers 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1098. Valdis Bušs 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1099. Miks Hēls 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1100. Zarif Zabirov 02A00 Ārzemju studentu departaments Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1101. Roberts Edvards Beļskis 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1102. Viktors Soročins 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1103. Anna Maslovska 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1104. Mārtiņš Vīksna 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1105. Sintija Zeltiņa 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1106. Jevgēnijs Tereščenko 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1107. Jānis Lesītis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1108. Alise Leite 26000 Arhitektūras fakultāte A. Koroļova
1109. Akmal Kubaev 02A00 Ārzemju studentu departaments Antra Roskoša
1110. Marina Konopeļko 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1111. Gunārs Livdāns 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1112. Laura Vikmane 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Gūtmane
1113. Aleksandrs Požarskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ināra Laube
1114. Jānis Zimka 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
1115. Shakhryar Mokhammad Daud 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1116. Pavel Romazov 02A00 Ārzemju studentu departaments Ēriks Pālītis
1117. Jorens Jasevičs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1118. Laila Vaišļa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1119. Kristīne Strazdiņa 02600 RTU Liepājas filiāle Konstantins Didenko
1120. Laura Eglīte 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ēriks Birks
1121. Nawaz Sharief Shaikh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Edgars Pudzis
1122. Vijay Kumar Ojha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Edgars Kovals
1123. Marija Korago 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts V. Zagurskis
1124. Vadims Pavlovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
1125. Modris Laizāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Litviņenko
1126. Vitālijs Tresikovs 13100 Telekomunikāciju institūts A.Baranovskis
1127. Ivans Samoiļenko 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1128. Līva Salaka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
1129. Reinis Brezinskis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Armands Leitāns
1130. Olga Jansena 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1131. Nodirbek Malikov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Marina Platonova
1132. Laura Krauja 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1133. Vjačeslavs Čebikins 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1134. Agris Vadzišs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1135. Sendija Liniņa 02600 RTU Liepājas filiāle Dr.oec.Guna Ciemleja
1136. Elvis Skačkauskis 25100 Aeronautikas institūts Astrīda Priževoite
1137. Alberts Kozlovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Podgornovs
1138. Viktorija Bitiņa 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1139. Niks Mazvērsītis 02064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
1140. Linda Vītoliņa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1141. Vijay Vyas Vadhiraj 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jurijs Dehtjars
1142. Jānis Kārlis Kļaviņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1143. Danuta Maļecka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1144. Helmuts Medinieks 26000 Arhitektūras fakultāte S. Barvika
1145. Ilze Grickus 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1146. Ģirts Striebulis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1147. Zane Lāce 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1148. Sintija Erte 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1149. Rihards Čakstiņš 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
1150. Akshai Thanikkal Sushilkumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vitālijs Boļšakovs
1151. Māris Ābele 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Armands Vagris
1152. Elza Dobičina 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1153. Sabīne Artamonova 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1154. Jānis Barščausks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ē.Nazaruka, Dr. sc. ing.
1155. Anna Konovalova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1156. Srivatsan Sivagananam 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Andrejs Romānovs
1157. Toms Škarsts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1158. Ulmas Gafurov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Andrejs Romānovs
1159. Ogheneweware Omogha 02A00 Ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
1160. Farrukhjon Mingbaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šatrevičs
1161. Mārtiņš Sedelnieks 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1162. Aija Valberga 02064 BALTECH studiju centrs Gaļina Merkurjeva
1163. Vignesh Govindarajulu 02A00 Ārzemju studentu departaments Jānis Grundspeņķis
1164. Oleg Tsoy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Grundspeņķis
1165. Kaspars Graudiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Grundspeņķis
1166. Jeļena Gulbinska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1167. Ņikita Belovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
1168. Karīna Dudinova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1169. Nellija Karpušenkova 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1170. Vladislav Zhukov 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1171. Jekaterina Arhipova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1172. Pjotrs Kamjaks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Gints Jaudzems
1173. Ibrahim Adeboye Apena 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārīte Kirikova
1174. Ralfs Firsts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts O.Ņikiforova, Dr.sc.ing.
1175. Jānis Biedriņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1176. Laine Bērziņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Grabis
1177. Marta Barkoviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1178. Artjoms Nikolajevs 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1179. Dmitrijs Harčuks 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1180. Stanley David 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
1181. Reinis Kazulis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Egils Cēders
1182. Ritvars Krastiņš 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1183. Lauma Purmale-Brokāne 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1184. Naga Raghunath Babu Yarlagadda 02A00 Ārzemju studentu departaments Oļģerts Belmanis
1185. Bakhtiyor Umarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mikus Dubickis
1186. Lelde Liepiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1187. Nigina Inoyatkulova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ieva Andersone
1188. Farid Behbudov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1189. Anna Mažarova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1190. Santa Zvirbule 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1191. Ruslan Dvornikov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Aleksandrs Korjakins
1192. Armands Zomerfelds 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1193. Hari Krishnan Muralidhara Panicker 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Andrejs Romānovs
1194. Kristiāns Kronis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1195. Kirils Paļčikovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1196. Dainis Skuja 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1197. Mārtiņš Sūna 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1198. Vigo Kronbergs 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1199. Rūta Pickaine 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Toms Mūrnieks
1200. Arta Annija Āboliņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jana Vecstaudža
1201. Marta Lapiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
1202. Sabīne Blaua 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1203. Valdis Valeika 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Eglīte
1204. Kaspars Inapis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments M.Zeltiņš
1205. Satish Kumar Reddy Kona 02A00 Ārzemju studentu departaments Jānis Vība
1206. Vladislavs Pūcēns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārīte Bižāne
1207. Endija Slivjuka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
1208. Nodira Usmanova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jūlija Bistrova
1209. Laura Eriņa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Svetlana Krivova
1210. Henri Stephen Raj Michael 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Nataļja Lāce
1211. Sandis Radziņš 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1212. Staņislavs Kurjāns 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1213. Mārtiņš Burkovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
1214. Jānis Butāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Uģis Osis
1215. Sandra Sidenko 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Marijans Valpēteris
1216. Ilze Skrinda 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dr.sc. ing., Ilze BALTIŅA
1217. Dagnija Kroģere 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1218. Srinadh Thakkalapally 02A00 Ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
1219. Verners Riekstiņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1220. Everita Kondratjeva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1221. Mārtiņš Šmits 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1222. Dāvis Rudzišs 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1223. Jahn Haldorsen 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1224. Eduards Misiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1225. Laila Ruža 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
1226. Jānis Aizups 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
1227. Jānis Aizups 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
1228. Tshinyeta Mike Kasongo 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārtiņš Vilnītis
1229. Inga Peneze 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Marts Švēde
1230. Ieva Kreile 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1231. Aigars Vaivods 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
1232. Oskars Zirnis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Irīna Boiko
1233. Aiga-Anna Pudule 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1234. Vineta Afanasjeva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
1235. Artūrs Vasiļjevs 25500 Transporta institūts Viktors Mjagkovs
1236. Kristiāns Krauklis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1237. Dmitrijs Pokatovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Pokromoviča
1238. Nithin Talluri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Linda Kauškale
1239. Elza Muraševa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1240. Beāte Spure 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa
1241. Paula Gāgane 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1242. Uģis Zariņš 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1243. Askhat Urkenov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Olga Kononova
1244. Mohammad Ruhid - 02A00 Ārzemju studentu departaments Olga Kononova
1245. Marina Harlamova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1246. Iļja Demjanovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1247. Maksims Kozirs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Kanbergs
1248. Jolanta Švabe 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1249. Dmitrijs Bernateks 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1250. Ēriks Blaževičs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1251. Monta Misūna 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1252. Lauris Heinsbergs 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1253. Egita Fabiane 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1254. Alīna Beitane 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1255. Jevgeņijs Voitovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
1256. Agita Solzemniece 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1257. Madara Zeile 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agnese Volmāre
1258. Maija Daukšte 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1259. Mihails Saveļjevs 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1260. Margarita Pļečistaja 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1261. Aleksandrs Sergijevičs 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
1262. Jānis Lūķis 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1263. Lauris Jarmolavičs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1264. Sergejs Panfilovs 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
1265. Inga Berjozkina 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1266. Dmitrijs Kaļdi 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1267. Gundega Circene 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1268. Ritvars Kinstlers 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1269. Daiga Ramona 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1270. Sai Krishna Potla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Konstantins Kozlovskis
1271. Artūrs Reiters 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1272. Ronalds Braivo 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1273. Pārsla Esmeralda Sietiņa 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1274. Sergejs Pilipecs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1275. Jurijs Hapilovs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1276. Rolands Viļums 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Avotiņš
1277. Elvijs Rasčevskis 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Igaunis
1278. Otto Šteinbaums 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
1279. Srinivasa Manoj Mungamuri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jurijs Grizāns
1280. Toms Loris 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1281. Pēteris Švēde 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1282. Mārtiņš Mārcis Putniņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
1283. Reinis Vilnītis 26000 Arhitektūras fakultāte U.Bratuškins
1284. Anitra Bebre 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1285. Inese Šmite 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Baltiņa
1286. Zane Hovlanne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1287. Ēriks Legzdiņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1288. Oskars Rūdolfs Harkevičs 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1289. Līva Ludviga 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1290. Arina Kovaļeviča 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oksana Pavļenko
1291. Klāvs Bernhards 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1292. Laura Ķiece 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1293. Āris Dzērvāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Tatjana Ņikitina
1294. Milana Matorigina 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1295. Edijs Frēlihs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1296. Jana Tretjakova 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1297. Rasa Grāvīte 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1298. Marina Marčenko 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1299. Mihails Smirnovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ieva Markoviča
1300. Elīza Hertele 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1301. Jevgēnijs Mironovs 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
1302. Anastasija Markova 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1303. Vjačeslavs Konstantinovs 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1304. Prabh Simranjeet Singh Ahluwalia 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Kristīne Carjova
1305. Marats Priede 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments N.Breners
1306. Sivatej Velcheti 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Andrejs Romānovs
1307. Renārs Ņikitins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Raņķis
1308. Laura Siliņa 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1309. Olga Plūme 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1310. Sandijs Liepiņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Raitis Linde
1311. Aleksandrs Uļjanovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jans Jeļinskis
1312. Dzintars Ramats 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1313. Aleksandrs Ivaščevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1314. Svetlana Jegorova 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Oskars Lauva
1315. Mareks Goldbergs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments M.Vilnītis
1316. Artūrs Jašins 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1317. Mārīte Skrinda 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1318. Liene Ozoliņa 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1319. Zigmunds Pulveris 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1320. Valeriia Honcharova 02A00 Ārzemju studentu departaments Antra Roskoša
1321. Akmal Kubaev 02A00 Ārzemju studentu departaments Antra Roskoša
1322. Sergejs Borisenko 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1323. Nauris Černišovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1324. Andrejs Aleksejevs 25500 Transporta institūts Guntis Strautmanis
1325. Andrejs Billers 13100 Telekomunikāciju institūts Jans Jeļinskis
1326. Aija Svikle 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
1327. Sergejs Semenčukovs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1328. Madara Priediena 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Anna Kalnāja
1329. Dace Nartiša 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Anna Kalnāja
1330. Ali Garayev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Marina Čerpinska
1331. Vadims Gurinovičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1332. Intars Arvils Lasmanis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1333. Artūrs Šuleiko 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Juris Vanags
1334. Aleksejs Juvženko 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Raņķis
1335. William Stuart Galloway 02A00 Ārzemju studentu departaments Sergejs Kuzņecovs
1336. Armands Bušs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1337. Laura Zorģe-Zālīte 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Valerijs Zagurskis
1338. Anita Žimante 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
1339. Pāvels Garkalns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1340. Māris Jurgenbergs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1341. Jurijs Orehs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Artūrs Bartusevičs
1342. Konstantīns Kozirevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1343. Georgijs Stakanovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dace Rasiņa
1344. Rihards Pauliņš 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1345. Muzaffar Zakirov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Elīna Gaile-Sarkane
1346. Liene Mārtiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1347. Farzona Kurbonova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ieva Andersone
1348. Kristiāna Lasmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Poļina Nazarova
1349. Maija Afanasjeva 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1350. Fuad Karimli 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ieva Andersone
1351. Durbek Madaminov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
1352. Kārlis Frīdenbergs 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1353. Evgeny Karataev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Olga Kononova
1354. Ludmila Maļceva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
1355. Liene Bakāne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1356. Josna Sebastian 02A00 Ārzemju studentu departaments Agrita Eiduka
1357. Elvis Baranovskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1358. Sandra Mačukāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1359. Sindisiwe Octavia Magcaba 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
1360. Sintija Veselova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1361. Kristaps Palmakovskis 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1362. Kristaps Butāns 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Jānis Kalniņš
1363. Sigita Muratova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1364. Oļesja Minejeva 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Z. Markovičs
1365. Valters Mežulis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1366. Vladimirs Minkevičs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1367. Sandis Menska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1368. Viktors Kļujevs 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1369. Ņikita Činsnovičs 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1370. Kristaps Sokolovskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Pumpurs
1371. Renata Stankeviča 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
1372. Ramona Rītiņa 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
1373. Kārlis Skrodelis 13100 Telekomunikāciju institūts V.Bobrovs
1374. Dāvis Fridvalds 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts A. Bartusevičs
1375. Gunita Kagaine 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1376. Ilze Viņķe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts A.Krauklis
1377. Kristiāna Līdaka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1378. Edgars Daņko 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1379. Aleksandrs Kovšovs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1380. Sindija Lapčinska 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Pelšs
1381. Artjoms Šutovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1382. Ainis Zaharāns 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1383. Sanita Samoška 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1384. Anna Reingardte 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1385. Igors Fedešins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Kozadajevs
1386. Beāte Lācīte 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1387. Aldis Svjaščenkovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Gorobecs
1388. Emīls Boltris 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Avotiņš
1389. Miķelis Cinis 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1390. Annija Kalniete 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa
1391. Aleksandrs Okss 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1392. Romāns Troščenkovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1393. Rūdolfs Ceipe 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1394. Diāna Unbedahte 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1395. Ričards Armans Kuodis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1396. Ieva Alksne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
1397. Ruslans Jarmuševičs 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1398. Arman Almuratov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Igors Uteševs
1399. Māris Sauka 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1400. Annija Admidiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zilgma Irbe
1401. Sintija Toma 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Gudro
1402. Evita Bērziņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1403. Raimonds Henks 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1404. Jurijs Šišlovs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1405. Jevgeņijs Švabs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Rudzītis
1406. Kristaps Kiršfelds 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1407. Stefans Vilciņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Rudzītis
1408. Igors Suharevskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1409. Pāvels Saveļjevs 26000 Arhitektūras fakultāte I. Dirveiks
1410. Dmitrijs Čuvikovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1411. Karan Gahlot 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vitālijs Boļšakovs
1412. Sandis Mališevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1413. Rihards Šīns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
1414. Elza Taube 26000 Arhitektūras fakultāte S. Freimane
1415. Maruta Zalāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1416. Laura Kozule 26000 Arhitektūras fakultāte Ojārs Šablovskis
1417. Azizbek Mirzaolimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Antra Roskoša
1418. Valērija Markeviča 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1419. Ulla Kalinka 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
1420. Artūrs Dzenis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1421. Anna Tarasenko 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dr.sc.ing. Ausma VIĻUMSONE
1422. Pāvels Budrevičs 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1423. Una Endziņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1424. Pāvels Rodionovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Grabis
1425. Pēteris Āboliņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Tālis Laizāns
1426. Kamilija Joničonoka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1427. Valdis Deksnis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1428. Ronalds Rozenfelds 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1429. Beatrise Šteina 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1430. Sanita Zērvena 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Māris Krastiņš
1431. Nataļja Samuilova 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Stāmure
1432. Vitālijs Deņisovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1433. Jeļena Gavrilova 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1434. Ineta Sīpola 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1435. Igors Kļimovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
1436. Irina Breus 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1437. Linda Čerdancova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1438. Laura Abace 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Romāns Taranovs
1439. Agne Simanoviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1440. Gustavs Gulbis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1441. Kaspars Logins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Juris Noviks
1442. Jānis Beķers 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1443. Nadīna Miezīte 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1444. Tatjana Cvetkova 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1445. Paula Polačenko 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1446. Aleksejs Tihomirovs-Vinogradovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
1447. Santija Laizāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1448. Krišjānis Artis Čeksters 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
1449. Laima Leimane 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1450. Andrejs Visockis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Korjakins
1451. Staņislavs Stankevičs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Andrejs Aņiskevičs
1452. Rūdis Rubenis 26000 Arhitektūras fakultāte J.Alksnis
1453. Zane Ķēde 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jolanta Goldšteine
1454. Ilva Aleksandrova 13100 Telekomunikāciju institūts Ernests Pētersons
1455. Māris Vaivads 01B00 Rīgas Biznesa skola R.Lucijanovs
1456. Deniss Beļajevs 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1457. Arnis Leitens 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1458. Māra Šmite 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1459. Vlads Lapo 13100 Telekomunikāciju institūts V.Bobrovs
1460. Evita Erele 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Ivans Griņevičs
1461. Anete Jēkabsone 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1462. Krista Kristīne Kaštānova 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1463. Rinalds Lācis 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1464. Antons Aļohins 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1465. Violeta Omeļusika 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1466. Edgars Burijs 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
1467. Oluwatayo Jeremiah Agboola 02A00 Ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
1468. Yogesh Ramdas Peddiwar 02A00 Ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
1469. Kristaps Babrovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G. Alksnis, Dr. sc. ing.
1470. Anna Blaua 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1471. Vivek Selvaraj 02A00 Ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
1472. Lauris Krištopanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1473. Viktors Buivids 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1474. Ralfs Aldis Augulis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1475. Ilze Kalniņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1476. Santa Kromāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1477. Sintija Ivanovska 02600 RTU Liepājas filiāle Konstantins Didenko
1478. Dāvis Leitis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1479. Ērika Lazareviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1480. Jekaterīna Funte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1481. Jolanta Striela 02600 RTU Liepājas filiāle Irina Voronova
1482. Nataļja Skladova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1483. Justīne Nikolaisone 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1484. Olga Adele 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Zotova
1485. Anna Paula Strupiņa 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1486. Ieva Knēziņa-Kļaviņa 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Bancroft
1487. Līga Lesiņa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
1488. Aleksandrs Volodkevičs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1489. Aleksandrs Sipļivijs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1490. Mukesh Gaddamedi 02A00 Ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1491. Gaļina Podgaiska 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1492. Ivans Požitnovs 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1493. Viesturs Romanovs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1494. Andris Tračums 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1495. Vitālijs Oblakovs 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1496. Valdis Stavro 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1497. Vadims Janels 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1498. Sergejs Kičigins 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1499. Sergejs Tihans 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1500. Guntis Straupenieks 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1501. Aleksandrs Pavļučenko 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
1502. Srinidhi Chintham 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vjačeslavs Bobrovs
1503. Sandis Vītols 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1504. Lība Ēce-Kalniņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsone
1505. Azamat Ozotov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1506. Kristaps Ozoliņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts K.Bendzule-Zālīte
1507. Andis Prūsis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1508. Aiva Dorbe 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1509. Oskars Brokāns 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1510. Vineta Vaišļa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1511. Nishanthan Murugavel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ieva Andersone
1512. Rita Kukliča 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1513. Andrejs Kņazs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aleksandrs Zajacs
1514. Laura Birina 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
1515. Vsevolod Burenin 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ingars Steiks
1516. Ernests Ķirsis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1517. Toms Donerblics 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1518. Gerda Vitkauskaite 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dzintars Jaunzems
1519. Kristaps-Pēteris Rubulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1520. Kristaps Vilcāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts I.Birzniece
1521. Edgars Kukulis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Šenfelds
1522. Jevgenija Potalujeva 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1523. Gustavs Brigmanis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1524. Jurijs Vasiļevičs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1525. Jānis Odiņš 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1526. Arta Buceniece 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1527. Deniss Maruhļenko 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1528. Elīna Potapova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oksana Pavļenko
1529. Inga Sniķere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1530. Dagnija Grīnberga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gints Cīrulis
1531. Rolands Gradovskis 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Klūga
1532. Vladlens Kurajevs 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1533. Staņislavs Kirillovs 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1534. Anna Posohova 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments K.Kostjukovs
1535. Dace Legzdiņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jemeļjanovs
1536. Egija Stupāne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Grabis
1537. Ričards Mauriņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1538. Kristaps Paļskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1539. Austra Kaķeševa 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Bērziņa
1540. Jānis Bērziņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Pumpurs
1541. Ainārs Zībarts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Šenfelds
1542. Lelde Zābere 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1543. Valentīna Putriņa 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1544. Nika Ijudina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Platnieks
1545. Reinis Lazdāns 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts J.Lungevičs
1546. Inna Devjatņina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1547. Adelīna Kondratjeva 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Līga Stīpniece
1548. Anta Krūmiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1549. Rashmee Pramodya Samarajeewa 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Irina Voronova
1550. Sergejs Bondarenko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1551. Aleksandrs Sergijenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1552. Sanda Kronberga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1553. Rolands Brenčs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Poļakovs Maksims
1554. Iļja Sosunovs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1555. Emīls Lagzdiņš 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts O.Liniņš
1556. Kristīne Sokolova 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1557. Jurģis Grasmanis 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1558. Anna Ratniece 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa
1559. Matīss Ziemelis 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Ivars Bekmanis
1560. Ernests Cerbulis 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1561. Baiba Lasmane 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Jānis Kalniņš
1562. Katrīna Dimitre 02064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
1563. Ugochukwu Henry Emenike 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Ilze Birzniece
1564. Didzis Gorbenko 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1565. Ainārs Bērziņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1566. Linda Ārende 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1567. Monta Kate Zviedre 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1568. Dmitrijs Pavlovičs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Podgornovs
1569. Dana Matisone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1570. Emīls Trezuns 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1571. Pauls Henke 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1572. Liene Kursiša 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1573. Valērija Platonova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Solvita Bērziša
1574. Laila Bergmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1575. Andrejs Galzons 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Artūrs Bartusevičs
1576. Andrejs Andris Jencis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artis Teilāns
1577. Mareks Puksts 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1578. Marta Vīksne 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1579. Aleksandra Semendjajeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1580. Ieva Bumbiere 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1581. Farrukh Rikhsibaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
1582. Digna Vietniece 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1583. Mareks Vasiļčuks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1584. Lauma Vosa 26000 Arhitektūras fakultāte A. Eniņa
1585. Dāvis Arājs 26000 Arhitektūras fakultāte A.Viļuma
1586. Anete Luste 26000 Arhitektūras fakultāte A. Eniņa
1587. Juris Gailis 26000 Arhitektūras fakultāte A. Koroļova
1588. Jānis Saliņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1589. Rustem Kadirov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārtiņš Vilnītis
1590. Kehinde Lydia Oyeniyi 02A00 Ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
1591. Anastasija Kovaļevska 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1592. Laura Miezīte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1593. Lauris Allens 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Zotova
1594. Bakhtiyor Ergashev 02A00 Ārzemju studentu departaments Oļegs Jakovļevs
1595. Laura Āboltiņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1596. Beāte Šīmane 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1597. Jānis Madernieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1598. Dana Afanaseviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1599. Karīna Gerbere 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1600. Annemari Meinerte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1601. Aleksejs Spiridonovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1602. Kristaps Leškovskis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1603. Ronalds Joels 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments P.Suskis
1604. Liene Ludborža 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Inese Šūpulniece
1605. Edvards Valdmanis 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1606. Kārlis Prolis 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1607. Mahmoud Samy Abdelhamid Ibrahim Elshenawy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
1608. Mārtiņš Karlsons 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1609. Shokhruz Sattarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Oksana Ņikiforova
1610. Natālija Tarasova 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1611. Oksana Reinikova 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1612. Kristaps Silbaums 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Grizāns
1613. Aleksejs Franskevičs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1614. Artūrs Kuzmans 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments maģ. D.Pāls
1615. Alīna Baltrukeviča 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1616. Madara Šadrina 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1617. Undīne Poriņa 26000 Arhitektūras fakultāte Treija
1618. Jurijs Apsītis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1619. Oskars Zukuls 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1620. Inatilla Sunatov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1621. Mārtiņš Leimanis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Māris Grīnbergs
1622. Ziming Wang 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Aleksejs Jurenoks
1623. Rolands Indruškevičs 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1624. Artūrs Oņiščenko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1625. Toms Kronbergs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1626. Dita Oberšate 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1627. Elīna Dutkeviča 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1628. Iveta Visocka 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1629. Sintija Kupča 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, L.Kristberga un I.Muzikante
1630. Ēriks Malahovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments M.Tams
1631. Ingus Konovalovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1632. Marta Kulitāne 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1633. Anita Apele 26000 Arhitektūras fakultāte S. Levāne
1634. Maija Iveta Gaiduka 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1635. Kirils Sidorenko 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1636. Lauris Kanderis 25100 Aeronautikas institūts Astrīda Rijkure
1637. Sergejs Kačanovskis 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1638. Mikus Elksnītis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1639. Jānis Ažēns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1640. Thilina Buddhika Nuwan Kottege 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
1641. Tatjana Debiša 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1642. Edgars Leimanis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1643. Kristīne Meļņikova 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Armands Auziņš
1644. Līva Kenkle 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1645. Ņikita Masjuks 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Nikolajs Krilovs
1646. Valērijs Goreļko 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1647. Yuliya Eremina 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Nataļja Lāce
1648. Vjačeslavs Amosejevs 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1649. Ralfs Pomilovskis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aivars Žūriņš
1650. Krista Beļauniece 26000 Arhitektūras fakultāte D. Kalvāne
1651. Reinis Nudiens 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1652. Mārtiņš Franks 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1653. Raivis Ziemelis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1654. Modris Kalniņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1655. Gatis Fromanis 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
1656. Sabīne Temne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vladislavs Minkevičs
1657. Agnese Strautiņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1658. Agris Horevs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Litviņenko
1659. Pāvels Kritenko 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1660. Muratbek Nauryzgaliyev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Marina Čerpinska
1661. Harpreet Singh Dhaliwal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
1662. Alexandr Soudnikovich 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aleksejs Kataševs
1663. Deniss Šablinskis 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Guntis Strautmanis
1664. Jānis Mertens 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1665. Jevgēņijs Kirillovs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1666. Sabina Hondožko 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Utināns
1667. Mārtiņš Mihaeljans 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1668. Arta Akurātere-Freiberga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1669. Māris Loginovs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1670. Lauris Elvijs Mačāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1671. Oļegs Osipovs 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1672. Ivans Hvatiks 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1673. Valdemārs Stūris 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A Paeglītis
1674. Aleksejs Popovs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1675. Oļegs Bobrovičs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1676. Nida Anjum Syed 02A00 Ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1677. Helmuts Nežborts 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1678. Sunil Yajaman Lakshminarayan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Edgars Pudzis
1679. Kristiāns Sikora 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1680. Alisher Djalilov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārīte Kirikova
1681. Karīna Timošenkova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing.Gusts Linkevičs
1682. Kristīne Kārkliņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1683. Lauris Murāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1684. Farrukh Rikhsibaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šatrevičs
1685. Kristaps-Jānis Dambenieks 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kataševs Aleksejs
1686. Aleksandrs Dvurečenskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Dolgicers
1687. Gatis Gavars 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1688. Armands Girbe 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1689. Judith Chijioke Ezeakudo 02A00 Ārzemju studentu departaments Ieva Andersone
1690. Vugar Hajiyev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1691. Jorens Kaupe 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1692. Valērija Gavričeva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1693. Anna Makņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1694. Katrīna Stepiņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Toms Mūrnieks
1695. Ilze Kalniņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1696. Elīna Bondareva 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1697. Karthikeyan Vaitheeswaran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
1698. Artūrs Zaremba 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1699. Inese Gusta 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1700. Līga Ganiņa 26000 Arhitektūras fakultāte S. Levāne
1701. Vilnis-Juris Turkovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1702. Deniss Ivanovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1703. Laima Eglīte 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dr.sc.ing. Inga DĀBOLIŅA
1704. Barba Romanovska 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
1705. Jānis-Miķelis Zaķis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1706. Poļina Stendere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gaļina Terļecka
1707. Imants Cīrulis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Linards Lapčinskis
1708. Santa Verpakovska 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1709. Elvis Auzāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ēriks Kļaviņš
1710. Kristīne Zobilaite 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1711. Imants Zālītis 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1712. Alper Dinckan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Sandis Spolītis
1713. Klinta Vilcāne 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1714. Viesturs Kaģis 25500 Transporta institūts Iļja Korago,
1715. Dāvis Mosāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts N. Prokofjeva, Dr.sc.ing.
1716. Alexander Anthoniraj 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šestakovs
1717. Shakhnozakhon Nasivalieva 02A00 Ārzemju studentu departaments Marina Platonova
1718. Gita Tarasova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
1719. Oksana Dolženko 25500 Transporta institūts Olga Podsosonnaja
1720. Līva Vucina 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1721. Khusniddin Isomiddinov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jana Eriņa
1722. Khusniddin Isomiddinov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1723. Juris Lazdiņš 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1724. Annija Embrika 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1725. Krishna Kiran Annamaneni 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vitālijs Lūsis
1726. Farasath Hussain Mirza 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vitālijs Lūsis
1727. Vladimirs Pimanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1728. Valters Veispals 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1729. Yorkinjon Yakubov 02A00 Ārzemju studentu departaments Oksana Ivanova
1730. Temur Sayfullaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Antra Roskoša
1731. Mareks Kokorīts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1732. Egils Siliņš 02600 RTU Liepājas filiāle Dmitrijs Ļitvinovs
1733. Valters Ķupis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1734. Harish Kumar Thimmaiah 02A00 Ārzemju studentu departaments Mārtiņš Vilnītis
1735. Artūrs Krastiņš 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1736. Kristaps Šulcs 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Artis Kromanis
1737. Juta Ērgle 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1738. Sreejith Sreekumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Arnis Lektauers
1739. Sanda Krūma 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1740. Nataļja Černohajeva 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1741. Jans Lapkovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Natālija Prokofjeva
1742. Artūrs Grebņevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1743. Jūlija Taraņenko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1744. Beatrise Opmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ainārs Auziņš
1745. Jānis Edgars Zusāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1746. Edgars Veteris 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1747. Mārtiņš Būmanis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1748. Sabīne Presnikova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1749. Anda Kauliņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1750. Kristiāns Bērziņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1751. Megija Liebusa 02600 RTU Liepājas filiāle Konstantins Didenko
1752. Sandris Vjakse 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1753. Vladislavs Zinovjevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1754. Katrīna Liepiņa 02064 BALTECH studiju centrs Mikus Dubickis,
1755. Himanshu Madaan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jana Eriņa
1756. Himanshu Madaan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jana Eriņa
1757. Elvijs Liepiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1758. Līva Faituša 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1759. Baiba Grīsle 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1760. Ieva Dzirkale 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1761. Gustavs Šķērstiņš 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Jānis Kalniņš
1762. Viesturs Vecvagars 13100 Telekomunikāciju institūts Dr. sc. ing. E.Grabs
1763. Abbos Amirov 02A00 Ārzemju studentu departaments Tatjana Novohatska
1764. Diāna Jakovļeva 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1765. Arslanbek Khudaybergenov 02A00 Ārzemju studentu departaments Oļegs Jakovļevs
1766. Dmitrijs Stepanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1767. Monta Jankovska 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1768. Ilze Balgale 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Baltiņa
1769. Anna Ozoliņa 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1770. Ivans Ļihačovs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1771. Inga Anmane 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1772. Jurģis Leonovs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1773. Dairis Ceriņš 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1774. Nadir Nurkashev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
1775. Dmitrijs Ņevjadomskis 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte S.Jaundālders
1776. Jaiveer Singh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Oļegs Jakovļevs
1777. Oksana Aržanika 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1778. Jānis Seņkāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1779. Agnese Viņķe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Vaivods
1780. Ivo Grauss 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jančevskis
1781. Dagnis Jansons 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
1782. Alberts Pundurs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1783. Lilija Kasape 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Sarmīte Jansone
1784. Edgars Vējš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Ļabis
1785. Nabin Timalsina 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Oksana Ņikiforova
1786. Iļja Ļebedevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
1787. Mairis Ņikiforovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1788. Viktorija Verenkova 26000 Arhitektūras fakultāte I. Rukmane-Poča
1789. Doston Hamrakulov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vadims Žuravļovs
1790. Sandis Sticers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1791. Parvesh Kumar Kaler 02A00 Ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
1792. Emīls Strumpe 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1793. Agnija Cirvele 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Laimonis Mālers
1794. Ajit Singh Panju 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Andis Supe
1795. Egija Stepiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1796. Mihails Ņikitins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Kalniņš
1797. Anita Eversa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1798. Aija Kandele 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1799. Saodat Ergashova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1800. Signe Remese 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1801. Sendijs Dzenītis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1802. Shokhrukh Usmonov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1803. Kaspars Kokins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1804. Jana Ivanova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1805. Edijs Šenbergs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1806. Pēteris Vilciņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1807. Jekaterina Podoļako 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1808. Iveta Butlere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilona Ezera
1809. Gayan Deshapriya Peramuna Peramune Rallage 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Irina Voronova
1810. Rui Jiang 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Irina Voronova
1811. Marta Dīce 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1812. Samanta Eihenbauma 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1813. Madara Petkeviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1814. Artis Mucenieks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1815. Madara Sapiete 02600 RTU Liepājas filiāle Dr.oec. Irina Voronova
1816. Amirkhon Shakirov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Deniss Ščeulovs
1817. Krists Patmalnieks 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1818. Andrejs Aristovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1819. Emmanuel Chinwendu Onwukwe 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mihails Gorobecs
1820. Toms Kusiņš 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1821. Jūlija Zūna 02600 RTU Liepājas filiāle Judīte Jakubāne
1822. Grigorijs Škuļteckis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1823. Elīza Anete Kaužēna 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1824. Darija Pauļska 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1825. Diāna Ivanova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts A.Roskoša
1826. Egils Blauzde 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Deniss Stepins
1827. Aleksandrs Fiļipovs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1828. Sindija Virse 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1829. Gustavs Garaissils 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mikus Dubickis
1830. Liena Gūtmane 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1831. Naveen Kumar Gedala 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Rusovs
1832. Jānis Vasiļjevs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Steiks
1833. Kalvis Grīgs 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1834. Grieta Rubina 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Gūtmane
1835. Ernests Stūriška 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1836. Diāna Balode 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
1837. Jūlija Golosova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1838. Laura Dārta Ivane 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1839. Faisal Khan - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Jānis Vība
1840. Roberts Grants 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments N.Breners
1841. Aleksandrs Baranovskis 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1842. Ņikita Gulakovs 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1843. Antons Romaņenkovs 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1844. Viktorija Jenča 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1845. Laura Šustova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1846. Jevgeņijs Gorbačenko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts M.Uhanova, Dr.sc.ing.
1847. Jurģis Volodins 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1848. Elvis Grāveris 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
1849. Agnese Mālniece 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
1850. Jānis Simanovičs 13100 Telekomunikāciju institūts Guntars Balodis
1851. Raitis Grišuļs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Grizāns
1852. Samanta Smirnova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1853. Vitālijs Stasjuks 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1854. Edgars Vīksne 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ēriks Vonda
1855. Rendijs Arno 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1856. Ņikita Krupeņins 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1857. Kristīne Carjabina 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1858. Igors Sviderskis 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1859. James Chittattukara Devassy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Dmitrijs Serdjuks
1860. Monvīds Bekmanis 26000 Arhitektūras fakultāte J. Krastiņš
1861. Elza Paukšena 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1862. Andris Kozinda 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
1863. Ilona Bogdanoviča 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1864. Valerijs Karasinskis 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1865. Artūrs Anševics 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1866. Anna Anetjko 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1867. Kaspars Ābelītis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1868. Igors Griščenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1869. Andris Zābers 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1870. Zigmārs Zariņš 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1871. Igors Kolčins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1872. Jevģenijs Marčenko 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1873. Romil Rameshbhai Patel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Edgars Pudzis
1874. Jānis Libers 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Gaļina Stankeviča
1875. Jūlija Ļebedeva 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1876. Aleksandrs Kiseļs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1877. Boburmirzo Mukhtarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Vladimirs Šatrevičs
1878. Georgijs Agurjanovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Podgornovs
1879. Raivis Eglītis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gundars Mežinskis
1880. Bhauman Nayankumar Pandya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departments Mārtiņš Vilnītis
1881. Raimonds Kolnejs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1882. Mārtiņš Veisbārdis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1883. Fahri Okan Kayrak 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Leonards Budņiks
1884. Romans Tumans 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka