Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
2. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
3. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
4. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
5. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
6. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
7. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
8. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
9. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
10. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Dobelis
11. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
12. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
13. 27200 Enerģētikas institūts Sergejs Rubcovs
14. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
15. 27200 Enerģētikas institūts Arnis Kalniņš
16. 24100 Transportbūvju institūts Janeta Turka
17. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
18. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
19. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
20. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Juris Saulītis
21. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
22. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
23. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Lauma Žihare
24. 13200 Radioelektronikas institūts Juris Grizāns
25. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
26. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
27. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
28. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ainārs Bikšis
29. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
30. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
31. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
32. 24100 Transportbūvju institūts Gintaris Kaklauskas
33. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
34. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
35. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
36. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
37. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
38. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
39. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pāvels Suskis
40. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
41. 27200 Enerģētikas institūts Uldis Brakanskis
42. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Artūrs Zeps,
43. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
44. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
45. 27200 Enerģētikas institūts Vadims Strelkovs
46. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
47. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
48. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
49. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
50. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
51. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
52. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
53. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
54. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
55. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
56. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
57. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
58. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Agrita Eiduka
59. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
60. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
61. 27200 Enerģētikas institūts Uldis Brakanskis
62. 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
63. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
64. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
65. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
66. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
67. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
68. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Modris Dobelis
69. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
70. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
71. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
72. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
73. 27200 Enerģētikas institūts Sergejs Ribakovs
74. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Dipl.ing., MBA Modris Ozoliņš
75. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
76. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
77. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
78. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
79. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
80. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
81. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
82. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
83. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
84. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
85. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Viktors Mironovs
86. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
87. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
88. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
89. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
90. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Dziļums
91. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
92. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jeļena Tihana
93. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
94. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
95. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
96. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
97. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
98. 24100 Transportbūvju institūts Aldis Rausis
99. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
100. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
101. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
102. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
103. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
104. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
105. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
106. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
107. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
108. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
109. 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
110. 27200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
111. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
112. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
113. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
114. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
115. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
116. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
117. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
118. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
119. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
120. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
121. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
122. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
123. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
124. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
125. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
126. 27200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
127. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Agris Kamenders
128. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Matīss Apsītis
129. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
130. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Valeinis
131. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
132. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
133. 27200 Enerģētikas institūts Antons Kutjuns
134. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Timmermanis
135. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
136. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
137. 27200 Enerģētikas institūts Renāta Varfolomejeva
138. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
139. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
140. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
141. 27200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
142. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Rozenkrons
143. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
144. 27200 Enerģētikas institūts Edmunds Kamoliņš
145. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
146. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
147. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
148. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Kuršīte
149. 13200 Radioelektronikas institūts Ilmārs Slaidiņš
150. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
151. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Marika Rošā
152. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
153. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
154. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aivars Jurjāns
155. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
156. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jūlija Gušča
157. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
158. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
159. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
160. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Leonīds Krilovs
161. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
162. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pāvels Suskis
163. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
164. 24100 Transportbūvju institūts Didzis Dobelis
165. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
166. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
167. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
168. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
169. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
170. 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
171. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
172. 24100 Transportbūvju institūts Dainis Jakovels
173. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
174. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
175. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
176. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
177. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
178. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
179. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
180. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
181. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
182. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
183. 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
184. 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
185. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
186. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
187. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
188. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Modris Greitāns
189. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
190. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
191. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
192. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
193. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
194. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
195. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Raimonds Lieksnis
196. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
197. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
198. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
199. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
200. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
201. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
202. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
203. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
204. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
205. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
206. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
207. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
208. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
209. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
210. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Gints Mednis
211. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
212. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
213. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
214. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jūlija Gušča
215. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Aigars Laizāns
216. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
217. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
218. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
219. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
220. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
221. 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
222. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
223. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
224. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
225. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maija Kavosa
226. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
227. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maira Sapata
228. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
229. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Gavrilovs
230. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Baltputnis
231. 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
232. 24100 Transportbūvju institūts Ivars Liepiņš
233. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra O.Bogdanova
234. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
235. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
236. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
237. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
238. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
239. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
240. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
241. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
242. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
243. 13200 Radioelektronikas institūts Juris Grizāns
244. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
245. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
246. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Modris Ozoliņš
247. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
248. 27200 Enerģētikas institūts Edmunds Kamoliņš
249. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Agrita Eiduka
250. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Frolova
251. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
252. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
253. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
254. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
255. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
256. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
257. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
258. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
259. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
260. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
261. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
262. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
263. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Maija Kavosa
264. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
265. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
266. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
267. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
268. 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
269. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
270. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sandra Jansone
271. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
272. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
273. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
274. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
275. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mihails Lisicins
276. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
277. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
278. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
279. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra M.Šenfelde
280. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
281. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pāvels Suskis
282. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
283. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
284. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
285. 24100 Transportbūvju institūts Māris Zemītis
286. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
287. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
288. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
289. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
290. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
291. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
292. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
293. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
294. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
295. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
296. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
297. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Sandra Zelča
298. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
299. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
300. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Gailīte Sarmīte
301. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
302. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
303. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
304. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
305. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Svetlana Štāle
306. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sandra Reinfelde
307. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Gailīte Sarmīte
308. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
309. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
310. 27200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
311. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra U.Kamols
312. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
313. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
314. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
315. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
316. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
317. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
318. 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
319. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts P.Apse-Apsītis
320. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
321. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
322. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
323. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
324. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Guna Eglīte
325. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Dipl.darba aizs. vec.spec., Liāna Salzemniece
326. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
327. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
328. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
329. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
330. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
331. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
332. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
333. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
334. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
335. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
336. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
337. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
338. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
339. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
340. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Jānis Vanags
341. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
342. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
343. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
344. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
345. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
346. 24100 Transportbūvju institūts Marina Tarasenko
347. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jūlija Gušča
348. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jūlija Gušča
349. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guntis Tribis
350. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
351. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
352. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Migails Gorobecs
353. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
354. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
355. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
356. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
357. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
358. 27200 Enerģētikas institūts Uldis Milherts
359. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
360. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Diāna Bajāre
361. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
362. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maira Sapata
363. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
364. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
365. 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
366. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Greitāne Rita
367. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
368. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Maksims Vorobjovs
369. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
370. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
371. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
372. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra V. Ozoliņa
373. 13200 Radioelektronikas institūts Kaspars Ozols
374. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
375. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Agris Vārna
376. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
377. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
378. 27200 Enerģētikas institūts Sandra Vītoliņa
379. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
380. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
381. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
382. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
383. 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
384. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Pavlova
385. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
386. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
387. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
388. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vadims Goremikins
389. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilona Ezera
390. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
391. 13200 Radioelektronikas institūts Vents Kanders
392. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
393. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ščeulovs Deniss
394. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
395. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
396. 27200 Enerģētikas institūts Vadims Strelkovs
397. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
398. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
399. 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
400. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Alvis Sokolovs
401. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
402. 13200 Radioelektronikas institūts Vents Kanders
403. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
404. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
405. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
406. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
407. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
408. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
409. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Greitāne Rita
410. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
411. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
412. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
413. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
414. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
415. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
416. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
417. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
418. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
419. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pāvels Suskis
420. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
421. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
422. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Ščerbickis
423. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
424. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pāvels Suskis
425. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
426. 24100 Transportbūvju institūts Ksenija Kosenko
427. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
428. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
429. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
430. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
431. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
432. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
433. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
434. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
435. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
436. 24100 Transportbūvju institūts J.Bidzāns
437. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artis Teilāns
438. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
439. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
440. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
441. 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
442. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
443. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
444. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
445. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
446. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
447. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
448. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
449. 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
450. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
451. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
452. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
453. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Egīls Dzelzītis
454. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
455. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
456. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
457. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
458. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
459. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
460. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
461. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs docents, Dr.oec.
462. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
463. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
464. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
465. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Visvaldis Vrubļevskis
466. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
467. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
468. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
469. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Māris Kalvāns
470. 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
471. 24100 Transportbūvju institūts A. Zariņš
472. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
473. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra I.Jurgelāne
474. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Roberts Gailītis
475. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
476. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
477. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
478. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
479. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
480. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
481. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
482. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
483. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne
484. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
485. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Velga Ozoliņa
486. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
487. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ģirts Freibergs
488. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
489. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
490. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
491. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Artūrs Zeps
492. 24100 Transportbūvju institūts J.Mačāns
493. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne
494. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
495. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
496. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
497. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
498. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
499. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
500. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
501. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
502. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
503. 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
504. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dans Bērtulis
505. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
506. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Mārtiņš Čakste
507. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
508. 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
509. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
510. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
511. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
512. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dita Erna Sīle
513. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Astra Auziņa-Emsiņa
514. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Astra Auziņa-Emsiņa
515. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
516. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
517. 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
518. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
519. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
520. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
521. 24100 Transportbūvju institūts Z.Lazda
522. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
523. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
524. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
525. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
526. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
527. 24100 Transportbūvju institūts A.Paeglītis
528. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
529. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
530. 24100 Transportbūvju institūts Verners Straupe
531. 24100 Transportbūvju institūts Andris Paeglītis
532. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
533. 24100 Transportbūvju institūts R.Kivliņš
534. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
535. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
536. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
537. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
538. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
539. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
540. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
541. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
542. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
543. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
544. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
545. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
546. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
547. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
548. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
549. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
550. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ģirts Freibergs
551. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
552. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
553. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
554. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
555. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
556. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
557. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
558. 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
559. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
560. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
561. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
562. 24100 Transportbūvju institūts Verners Straupe
563. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
564. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
565. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
566. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
567. 22315 Muitas un nodokļu katedra L. Zemīte
568. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Semjonova
569. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
570. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
571. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
572. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
573. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
574. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
575. 24100 Transportbūvju institūts Dāvis Bautris
576. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Mārtiņš Čakste
577. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
578. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
579. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
580. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrējeva
581. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
582. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
583. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
584. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
585. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
586. 22315 Muitas un nodokļu katedra T.Vanaga
587. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrēveja
588. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Andrējeva
589. 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
590. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
591. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
592. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
593. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
594. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
595. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Valbahs
596. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
597. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
598. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
599. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Starčenko
600. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
601. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
602. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
603. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
604. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
605. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
606. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
607. 22315 Muitas un nodokļu katedra J.E.Niedrītis
608. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
609. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
610. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
611. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
612. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
613. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
614. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
615. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
616. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
617. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
618. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
619. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
620. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
621. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
622. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
623. 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
624. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
625. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
626. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
627. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
628. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
629. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
630. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
631. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
632. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
633. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
634. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
635. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
636. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
637. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Vilks
638. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
639. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
640. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
641. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
642. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
643. 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
644. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
645. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māra Pētersone
646. 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
647. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Semjonova
648. 22315 Muitas un nodokļu katedra T.Vanaga
649. 22315 Muitas un nodokļu katedra L.Siļčonoka
650. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
651. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
652. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
653. 22315 Muitas un nodokļu katedra Z.Rostoka
654. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
655. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
656. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
657. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
658. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
659. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
660. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
661. 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
662. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
663. 22315 Muitas un nodokļu katedra E.Berna
664. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
665. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
666. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
667. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
668. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
669. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
670. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
671. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
672. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
673. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Valbahs
674. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
675. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
676. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
677. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
678. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
679. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
680. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
681. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
682. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
683. 22315 Muitas un nodokļu katedra J.Ē.Niedrītis
684. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
685. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
686. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Mogorite
687. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
688. 22315 Muitas un nodokļu katedra S.Kārkliņa-Ādmine
689. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
690. 22315 Muitas un nodokļu katedra K.Korotkijs
691. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
692. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
693. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Pētersone
694. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Pētersone
695. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Svetlana Čornaja
696. 27200 Enerģētikas institūts Guntars Vempers
697. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kirill Shubin
698. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kirill Shubin
699. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
700. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
701. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
702. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
703. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts J.Lungevičs
704. 13100 Telekomunikāciju institūts Aleksandrs Ipatovs
705. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
706. 13200 Radioelektronikas institūts I.Slaidiņš
707. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Nelli Batenko
708. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ausma Viļumsone
709. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
710. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
711. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Ļabis,
712. 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
713. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
714. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
715. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
716. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
717. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
718. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
719. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
720. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ausma Viļumsone
721. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
722. 26000 Arhitektūras fakultāte D. Bērziņa
723. 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
724. 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
725. 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
726. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
727. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
728. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
729. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
730. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
731. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
732. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
733. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
734. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
735. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
736. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
737. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
738. 13200 Radioelektronikas institūts G.Balodis
739. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
740. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
741. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
742. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Avotiņš
743. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
744. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
745. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
746. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dr.sc.ing. Inga DĀBOLIŅA
747. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agnese Volmāre
748. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
749. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
750. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Solvita Bērziša
751. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Daina Pužule
752. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
753. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
754. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
755. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jos Vander Sloten, jos.vandersloten@kuleuven.be
756. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
757. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
758. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
759. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
760. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
761. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kaspars Ozols
762. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
763. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
764. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
765. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
766. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
767. 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Koliškins
768. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
769. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
770. 27200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
771. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
772. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Agrita Eiduka
773. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Dehtjars
774. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Dehtjars
775. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
776. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
777. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts V. Zagurskis
778. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
779. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
780. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Romāns Taranovs
781. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
782. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
783. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
784. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
785. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts A.Putrālis
786. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
787. 27200 Enerģētikas institūts T.Lomane
788. 27200 Enerģētikas institūts S.Guseva
789. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
790. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
791. 24100 Transportbūvju institūts Māris Zemītis
792. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
793. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
794. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
795. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
796. 24100 Transportbūvju institūts J.Kaminskis
797. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
798. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
799. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Maija Strautmane
800. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Līpenīts
801. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
802. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
803. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing.Artūrs Bartusevičs
804. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts J.Kaņeps
805. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
806. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
807. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
808. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
809. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
810. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
811. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
812. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
813. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raimonds Ozoliņš
814. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
815. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
816. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
817. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
818. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
819. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
820. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
821. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
822. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
823. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
824. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
825. 13100 Telekomunikāciju institūts Inna Kurbatska
826. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
827. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksejs Tatarinovs
828. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
829. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
830. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
831. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Artjoms Supoņenkovs
832. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
833. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
834. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
835. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
836. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
837. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
838. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
839. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
840. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
841. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
842. 26000 Arhitektūras fakultāte Aldis Lapiņš
843. 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
844. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
845. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
846. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
847. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Madara Gasparoviča-Asīte
848. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
849. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
850. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
851. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
852. 24100 Transportbūvju institūts A.Zariņš
853. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts O.Ņikiforova, Dr.sc.ing.
854. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ainārs Auziņš
855. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
856. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
857. 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
858. 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
859. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
860. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
861. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
862. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
863. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
864. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
865. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
866. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
867. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Raņķis
868. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
869. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
870. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
871. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
872. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
873. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
874. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Lazdoviča
875. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
876. 24100 Transportbūvju institūts M.Zemītis
877. 22064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
878. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
879. 26000 Arhitektūras fakultāte S.Levāne
880. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
881. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
882. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
883. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
884. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
885. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts J.Lungevičs
886. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Juris Noviks
887. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
888. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
889. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
890. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
891. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
892. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
893. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
894. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
895. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Kārlis Valters
896. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
897. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
898. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
899. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
900. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Igors Urbanovičs
901. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
902. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
903. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
904. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
905. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
906. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
907. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
908. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
909. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
910. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
911. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
912. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
913. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
914. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
915. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
916. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
917. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
918. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
919. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
920. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
921. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agnese Nagle
922. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
923. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
924. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
925. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
926. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
927. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
928. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Artjoms Supoņenkovs
929. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
930. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
931. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
932. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
933. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Madara Gasparoviča-Asīte
934. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
935. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
936. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Gončarovs
937. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
938. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
939. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
940. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
941. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
942. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
943. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
944. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
945. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jans Veļičko
946. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
947. 26000 Arhitektūras fakultāte D. Kalvāne
948. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
949. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
950. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
951. 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
952. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
953. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
954. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
955. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
956. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
957. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
958. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
959. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
960. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
961. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
962. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
963. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
964. 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
965. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
966. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
967. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
968. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
969. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
970. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
971. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts M.Vorobjovs
972. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
973. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
974. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
975. 01B00 Rīgas Biznesa skola K.Kuzikovs
976. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
977. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
978. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ausma Viļumsone
979. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
980. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Pāvels Arsenjans
981. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grundspeņķis
982. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
983. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
984. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Repelis Pēteris
985. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
986. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
987. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
988. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
989. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
990. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
991. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks, J.Strods
992. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
993. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
994. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
995. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Avotiņš
996. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
997. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
998. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
999. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1000. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1001. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1002. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1003. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Barvika
1004. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1005. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1006. 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1007. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1008. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Sarma Valtere
1009. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1010. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1011. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1012. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1013. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1014. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1015. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1016. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
1017. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1018. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Sanda Geipele
1019. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte A.Korjakins
1020. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Raņķis
1021. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1022. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grabis
1023. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Ginta Majore
1024. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1025. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1026. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jevgeņijs Carkovs
1027. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1028. 22064 BALTECH studiju centrs Vladimirs Šatrevičs
1029. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa
1030. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1031. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1032. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
1033. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1034. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1035. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1036. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1037. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1038. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Ziemelis
1039. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jančevskis
1040. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1041. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Vaivods
1042. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
1043. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Buņina
1044. 27200 Enerģētikas institūts V.Ņikišins
1045. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1046. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1047. 27200 Enerģētikas institūts Irina Oļeiņikova
1048. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1049. 27200 Enerģētikas institūts J.Gerhards
1050. 27200 Enerģētikas institūts I.Oļeiņikova
1051. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1052. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1053. 13100 Telekomunikāciju institūts Inna Kurbatska
1054. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1055. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars; H.Sorokins
1056. 27200 Enerģētikas institūts Ļ.Petričenko
1057. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kataševs Aleksejs
1058. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1059. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
1060. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1061. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1062. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1063. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1064. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1065. 27200 Enerģētikas institūts S.Jermuts
1066. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
1067. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1068. 27200 Enerģētikas institūts R.Petričenko
1069. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1070. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Natālija Prokofjeva
1071. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1072. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1073. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1074. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1075. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts I.Boiko
1076. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Dirveiks
1077. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1078. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1079. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1080. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte A.Korjakins
1081. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1082. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1083. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Vineta Minkēviča
1084. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Bicāns
1085. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Jaudzems
1086. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1087. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1088. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte I.Pērkons; D.Začs
1089. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1090. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1091. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1092. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.jemeļjanovs
1093. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1094. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1095. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Raņķis
1096. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1097. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1098. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1099. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1100. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1101. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1102. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1103. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1104. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1105. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1106. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1107. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1108. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1109. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Koroļova
1110. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1111. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1112. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1113. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1114. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
1115. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1116. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1117. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ēriks Pālītis
1118. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1119. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1120. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1121. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ēriks Birks
1122. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1123. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1124. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts V. Zagurskis
1125. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
1126. 13200 Radioelektronikas institūts A.Litviņenko
1127. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra A.Baranovskis
1128. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1129. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1130. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Armands Leitāns
1131. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1132. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1133. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1134. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1135. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1136. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Dr.oec.Guna Ciemleja
1137. 25100 Aeronautikas institūts Astrīda Priževoite
1138. 27200 Enerģētikas institūts A.Podgornovs
1139. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1140. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
1141. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1142. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1143. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1144. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1145. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Barvika
1146. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1147. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1148. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1149. 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1150. 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
1151. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1152. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Armands Vagris
1153. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1154. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1155. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ē.Nazaruka, Dr. sc. ing.
1156. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1157. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1158. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1159. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1160. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1161. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1162. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1163. 22064 BALTECH studiju centrs Gaļina Merkurjeva
1164. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1165. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1166. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Grundspeņķis
1167. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1168. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
1169. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1170. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1171. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1172. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1173. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gints Jaudzems
1174. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1175. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts O.Ņikiforova, Dr.sc.ing.
1176. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1177. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Grabis
1178. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1179. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1180. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1181. 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
1182. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
1183. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1184. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1185. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1186. 22064 BALTECH studiju centrs Mikus Dubickis
1187. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1188. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1189. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1190. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1191. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1192. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1193. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1194. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1195. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1196. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1197. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1198. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1199. 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1200. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Toms Mūrnieks
1201. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jana Vecstaudža
1202. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
1203. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1204. 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Eglīte
1205. 13200 Radioelektronikas institūts M.Zeltiņš
1206. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1207. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
1208. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1209. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1210. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Svetlana Krivova
1211. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1212. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1213. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1214. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
1215. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
1216. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Marijans Valpēteris
1217. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dr.sc. ing., Ilze BALTIŅA
1218. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1219. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1220. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1221. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1222. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1223. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1224. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1225. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1226. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
1227. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
1228. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
1229. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1230. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Marts Švēde
1231. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1232. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
1233. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
1234. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1235. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1236. 25500 Transporta institūts Viktors Mjagkovs
1237. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1238. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Pokromoviča
1239. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
1240. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1241. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa
1242. 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1243. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1244. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1245. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1246. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1247. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1248. 27200 Enerģētikas institūts A.Kanbergs
1249. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1250. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1251. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1252. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1253. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1254. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1255. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1256. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
1257. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1258. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agnese Volmāre
1259. 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1260. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1261. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1262. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
1263. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1264. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1265. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankevičs
1266. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1267. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1268. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1269. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1270. 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1271. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1272. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1273. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1274. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1275. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1276. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1277. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Avotiņš
1278. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Andris Igaunis
1279. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts J.Eiduks
1280. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1281. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1282. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1283. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
1284. 26000 Arhitektūras fakultāte U.Bratuškins
1285. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1286. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1287. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1288. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1289. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1290. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1291. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1292. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1293. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1294. 01B00 Rīgas Biznesa skola Tatjana Ņikitina
1295. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1296. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1297. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1298. 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1299. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1300. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Ieva Markoviča
1301. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1302. 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
1303. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1304. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1305. 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
1306. 27200 Enerģētikas institūts N.Breners
1307. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1308. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Raņķis
1309. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1310. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1311. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Raitis Linde
1312. 13100 Telekomunikāciju institūts Jans Jeļinskis
1313. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1314. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1315. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
1316. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte M.Vilnītis
1317. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1318. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1319. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1320. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1321. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1322. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1323. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1324. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1325. 25500 Transporta institūts Guntis Strautmanis
1326. 13100 Telekomunikāciju institūts Jans Jeļinskis
1327. 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
1328. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1329. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Anna Kalnāja
1330. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Anna Kalnāja
1331. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1332. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1333. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1334. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Juris Vanags
1335. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Raņķis
1336. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1337. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1338. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Valerijs Zagurskis
1339. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1340. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1341. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1342. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Artūrs Bartusevičs
1343. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1344. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dace Rasiņa
1345. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1346. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1347. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1348. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1349. 01B00 Rīgas Biznesa skola Poļina Nazarova
1350. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1351. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1352. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1353. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1354. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1355. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1356. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1357. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Agrita Eiduka
1358. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1359. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1360. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
1361. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1362. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1363. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
1364. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1365. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Z. Markovičs
1366. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1367. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1368. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1369. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1370. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1371. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Pumpurs
1372. 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
1373. 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
1374. 13100 Telekomunikāciju institūts V.Bobrovs
1375. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts A. Bartusevičs
1376. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1377. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts A.Krauklis
1378. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1379. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1380. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1381. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Pelšs
1382. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1383. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Māris Ziema
1384. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1385. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1386. 27200 Enerģētikas institūts J.Kozadajevs
1387. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1388. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
1389. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Avotiņš
1390. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1391. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa
1392. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1393. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1394. 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1395. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1396. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1397. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
1398. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1399. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Igors Uteševs
1400. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1401. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zilgma Irbe
1402. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gudro
1403. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1404. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1405. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1406. 25500 Transporta institūts J.Rudzītis
1407. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1408. 25500 Transporta institūts J.Rudzītis
1409. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1410. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Dirveiks
1411. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1412. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1413. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1414. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
1415. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Freimane
1416. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1417. 26000 Arhitektūras fakultāte Ojārs Šablovskis
1418. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1419. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1420. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
1421. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1422. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dr.sc.ing. Ausma VIĻUMSONE
1423. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1424. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1425. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Grabis
1426. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Tālis Laizāns
1427. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1428. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1429. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1430. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1431. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Māris Krastiņš
1432. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1433. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1434. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1435. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1436. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
1437. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1438. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1439. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Romāns Taranovs
1440. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1441. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1442. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Juris Noviks
1443. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1444. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1445. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1446. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1447. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
1448. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1449. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1450. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1451. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte A.Korjakins
1452. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Andrejs Aņiskevičs
1453. 26000 Arhitektūras fakultāte J.Alksnis
1454. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1455. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1456. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
1457. 01B00 Rīgas Biznesa skola R.Lucijanovs
1458. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1459. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1460. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1461. 13100 Telekomunikāciju institūts V.Bobrovs
1462. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivans Griņevičs
1463. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1464. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1465. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1466. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1467. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1468. 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
1469. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1470. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1471. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G. Alksnis, Dr. sc. ing.
1472. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1473. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1474. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1475. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1476. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1477. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1478. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1479. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1480. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1481. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1482. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1483. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1484. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1485. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1486. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1487. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1488. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Bancroft
1489. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
1490. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1491. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1492. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1493. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1494. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1495. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1496. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1497. 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1498. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1499. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1500. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1501. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1502. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1503. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
1504. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1505. 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1506. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsone
1507. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1508. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts K.Bendzule-Zālīte
1509. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1510. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1511. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1512. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1513. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1514. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1515. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
1516. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
1517. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1518. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1519. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1520. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dzintars Jaunzems
1521. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1522. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts I.Birzniece
1523. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Šenfelds
1524. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1525. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1526. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1527. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1528. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1529. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Treija
1530. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1531. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1532. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gints Cīrulis
1533. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Jānis Klūga
1534. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1535. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1536. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte K.Kostjukovs
1537. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jemeļjanovs
1538. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Grabis
1539. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1540. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1541. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Bērziņa
1542. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Pumpurs
1543. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Šenfelds
1544. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1545. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1546. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Platnieks
1547. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts J.Lungevičs
1548. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1549. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Līga Stīpniece
1550. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1551. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1552. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts P.Rusakovs, Dr.sc.ing.
1553. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1554. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1555. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Poļakovs Maksims
1556. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1557. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts O.Liniņš
1558. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1559. 26000 Arhitektūras fakultāte U. Bratuškins
1560. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa
1561. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Ivars Bekmanis
1562. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1563. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
1564. 22064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
1565. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1566. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1567. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1568. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1569. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1570. 27200 Enerģētikas institūts A.Podgornovs
1571. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1572. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1573. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1574. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1575. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Solvita Bērziša
1576. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1577. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Artūrs Bartusevičs
1578. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artis Teilāns
1579. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1580. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1581. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1582. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1583. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1584. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1585. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1586. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Eniņa
1587. 26000 Arhitektūras fakultāte A.Viļuma
1588. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Eniņa
1589. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Koroļova
1590. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
1591. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1592. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1593. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1594. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1595. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1596. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1597. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1598. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1599. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1600. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1601. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1602. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1603. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1604. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1605. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts P.Suskis
1606. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Inese Šūpulniece
1607. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1608. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1609. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1610. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1611. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1612. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1613. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1614. 13200 Radioelektronikas institūts J.Grizāns
1615. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1616. 27200 Enerģētikas institūts maģ. D.Pāls
1617. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1618. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1619. 26000 Arhitektūras fakultāte Treija
1620. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1621. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1622. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1623. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Māris Grīnbergs
1624. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1625. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1626. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1627. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1628. 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1629. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1630. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1631. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, L.Kristberga un I.Muzikante
1632. 24100 Transportbūvju institūts M.Tams
1633. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1634. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bērziņš
1635. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Levāne
1636. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1637. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1638. 25100 Aeronautikas institūts Astrīda Rijkure
1639. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1640. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Konstantīns Gusarovs
1641. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1642. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1643. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1644. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1645. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
1646. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1647. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Nikolajs Krilovs
1648. 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1649. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1650. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1651. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aivars Žūriņš
1652. 26000 Arhitektūras fakultāte D. Kalvāne
1653. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1654. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts N.Kuņicina
1655. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1656. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1657. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1658. 01B00 Rīgas Biznesa skola A.Dzedons
1659. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vladislavs Minkevičs
1660. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1661. 13200 Radioelektronikas institūts A.Litviņenko
1662. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1663. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1664. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1665. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aleksejs Kataševs
1666. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Guntis Strautmanis
1667. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1668. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1669. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Utināns
1670. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1671. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1672. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1673. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1674. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1675. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1676. 24100 Transportbūvju institūts A Paeglītis
1677. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1678. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1679. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1680. 26000 Arhitektūras fakultāte M. Švēde
1681. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1682. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1683. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1684. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing.Gusts Linkevičs
1685. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1686. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1687. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1688. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kataševs Aleksejs
1689. 27200 Enerģētikas institūts A.Dolgicers
1690. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1691. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1692. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1693. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1694. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1695. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1696. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1697. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Toms Mūrnieks
1698. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Ruģele
1699. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1700. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1701. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1702. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1703. 26000 Arhitektūras fakultāte S. Levāne
1704. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1705. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1706. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dr.sc.ing. Inga DĀBOLIŅA
1707. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1708. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1709. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
1710. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Linards Lapčinskis
1711. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1712. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ēriks Kļaviņš
1713. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1714. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1715. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1716. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1717. 25500 Transporta institūts Iļja Korago,
1718. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts N. Prokofjeva, Dr.sc.ing.
1719. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1720. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1721. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
1722. 25500 Transporta institūts Olga Podsosonnaja
1723. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1724. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1725. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1726. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1727. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1728. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
1729. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
1730. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1731. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1732. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1733. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1734. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1735. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
1736. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1737. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1738. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1739. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1740. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1741. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1742. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
1743. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1744. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Natālija Prokofjeva
1745. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1746. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1747. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ainārs Auziņš
1748. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1749. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1750. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1751. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1752. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1753. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1754. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1755. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1756. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1757. 22064 BALTECH studiju centrs Mikus Dubickis,
1758. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1759. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1760. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1761. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1762. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1763. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1764. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
1765. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Dr. sc. ing. E.Grabs
1766. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Tatjana Novohatska
1767. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1768. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1769. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts G.Alksnis, Dr. sc. ing.
1770. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1771. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1772. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1773. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1774. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1775. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1776. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1777. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1778. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte S.Jaundālders
1779. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1780. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1781. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Malahova
1782. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Vaivods
1783. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts V.Jančevskis
1784. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts M.Ziemelis
1785. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1786. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sarmīte Jansone
1787. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts J.Ļabis
1788. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1789. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
1790. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1791. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Rukmane-Poča
1792. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vadims Žuravļovs
1793. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1794. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1795. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1796. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Laimonis Mālers
1797. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1798. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1799. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Andrejs Kalniņš
1800. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1801. 01B00 Rīgas Biznesa skola William Schaub
1802. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1803. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1804. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1805. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1806. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1807. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1808. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1809. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1810. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1811. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilona Ezera
1812. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1813. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1814. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1815. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1816. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1817. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1818. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Dr.oec. Irina Voronova
1819. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1820. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1821. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1822. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
1823. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
1824. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1825. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1826. 26000 Arhitektūras fakultāte G. Grabovskis
1827. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1828. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts A.Roskoša
1829. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1830. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1831. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1832. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mikus Dubickis
1833. 26000 Arhitektūras fakultāte E. Bondars
1834. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1835. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Steiks
1836. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1837. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1838. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1839. 26000 Arhitektūras fakultāte I. Miķelsone
1840. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1841. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1842. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1843. 27200 Enerģētikas institūts N.Breners
1844. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1845. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1846. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1847. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Māris Ziema
1848. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1849. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts M.Uhanova, Dr.sc.ing.
1850. 26000 Arhitektūras fakultāte R. Čaupale
1851. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
1852. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
1853. 26000 Arhitektūras fakultāte A. Lapiņš
1854. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntars Balodis
1855. 13200 Radioelektronikas institūts J.Grizāns
1856. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1857. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1858. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1859. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1860. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1861. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1862. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1863. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1864. 26000 Arhitektūras fakultāte J. Krastiņš
1865. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1866. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1867. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1868. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1869. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1870. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1871. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Māris Ziema
1872. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1873. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Grēviņš, I.Muzikante, J.Turner, K.Agarwal
1874. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1875. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1876. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1877. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1878. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
1879. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1880. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1881. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1882. 27200 Enerģētikas institūts A.Podgornovs
1883. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gundars Mežinskis
1884. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1885. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1886. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1887. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1888. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka