Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Dmitrijs Bulkins 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
2. Krišs Rozenštoks 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jan Rusz
3. Ojārs Naglis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
4. Āris Klešs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
5. Arta Kaņepe 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Viesturs
6. Anita Tepfere 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
7. Vladislavs Timofejevs 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
8. Ģirts Pavlovs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
9. Valērija Goričkina 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
10. Zane Kapūna 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
11. Kristaps Grūslis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
12. Jānis Riekstiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Uldis Lencis
13. Kristaps Kļava 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
14. Pēteris Fedorovičs 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
15. Zane Eglīte 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
16. Arturs Gasjulis 11200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
17. Liene Stankevica 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
18. Vidaga Paulauska 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Ščerbickis
19. Mihails Vinogradovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
20. Ksenija Golovko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
21. Vladimirs Jaruļevičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
22. Gusts Pavlovskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Laila Zemīte
23. Juris Alehno 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Josifs Survilo
24. Mārcis Zībergs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
25. Sandra Sidenko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Andris Krūmiņš
26. Ainārs Noviks 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
27. Madara Zvejniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
28. Elīna Minajeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
29. LĪGA KAREĻKOVA 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Ozoliņa-Ozola
30. Genādijs Kobenkins 11200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
31. Vadims Kuļešovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Ketners
32. Zane Cīrule 22315 Muitas un nodokļu katedra Agnese Grosa
33. Karīna Suharevska 11500 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
34. Mārtiņš Teivišs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
35. Arnis Gulbis 22061 Starptautisko programmu nodaļa Māris Millers
36. Janīna Bočenkova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
37. Ilva Grigorjeva 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
38. Juris Latišs 24100 Transportbūvju institūts Ziedonis Lazda
39. Sandijs Ņikuļins 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
40. Pāvels Popovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Elena Ketnere
41. Ruslan Khutiev 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
42. Artūrs Cinis 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Gaile-Sarkane
43. Raimonda Kursīte 11200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
44. Aleksejs Mališevs 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
45. Inta Dombrovska 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
46. Viktorija Zaharova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andris Zabrauskis
47. Lauma Rudzīte 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
48. Rūdis Apalītis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Laila Zemīte
49. Angelīna Djakova 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
50. Jevgēnijs Zotovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
51. Marta Amoliņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
52. Rihards Kalniņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
53. Martins Vainoras 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
54. Kristaps Brūniņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
55. Līvija Dišteina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
56. Mariama Žuka 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
57. Baiba Meijere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
58. Egita Mihailova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
59. Santana Dortiņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
60. Atis Stašuļs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
61. Mārcis Galejs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
62. Aleksandra Novikova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
63. Kaspars Iesalnieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
64. Iveta Pokromoviča 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Konstantins Didenko
65. Jurģis Dzērve 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
66. Vita Pastare 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
67. Līga Visocka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
68. Vladislavs Baranovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
69. Ivars Vanags 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
70. Jānis Ziediņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
71. Paula Jansone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
72. Jans Ratkevičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
73. Mārtiņš Sināts 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
74. Māris Strazdiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Bondars
75. Linards Šmeiksts 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
76. Deniss Vētra 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
77. Kristaps Koponāns 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
78. Aleksejs Borisovs 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
79. Matīss Grietēns 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
80. Māris Rudovics 11200 Enerģētikas institūts Anta Baķe
81. Matīss Seilis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
82. Kalvis Kalniņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
83. Anda Penka 22061 Starptautisko programmu nodaļa Valters Kaže
84. Sergejs Ļuļaks 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Podgornovs
85. Vladimirs Kostenko 11200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
86. Aleksejs Dmitrijevs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Dirba
87. Kaspars Grundšteins 11200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
88. Elmārs Ozols 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
89. Kirils Grickevičs 11200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
90. Mārtiņš Vidauskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
91. Deniss Visockis 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
92. Santa Strautmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
93. Yana Grishchenko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
94. Jānis Šulcs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
95. Filips Čapligins 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
96. Māris Gāters 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
97. Guna Vugule 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
98. Valters Krasts 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oļegs Tetervenoks
99. Kristaps Kaža 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
100. Angelina Degterenko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
101. Einārs Eglītis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
102. Anita Mihaeļjana 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
103. Baiba Altena 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Andersone Ieva
104. Katrīna Meržvinska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
105. Līga Bertmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
106. Evita Medne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
107. Aleksandra Ļisica 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
108. Aldis Dilevka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
109. Ēriks Dinga 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
110. Daniils Miņenoks 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anatolijs Mahņitko
111. Valters Žeižis 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
112. Uldis Deivs Gailis 11200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
113. Līva Suhane 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maira Sapata
114. Vineta Mežale 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
115. Nadežda Griženkova 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
116. Liene Grunda 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
117. Elīna Saktiņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Laila Keisele
118. Ērika Buliņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
119. Mārīte Luriņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
120. Arta Pīlēna 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
121. Raivis Līcītis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
122. Jānis Dzelme 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
123. Dagmāra Krūmiņa 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
124. Irina Fetisova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
125. Normunds Pipars 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
126. Līga Zverbule 22061 Starptautisko programmu nodaļa Andris Balodis
127. Alise Kapteine 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
128. Lūcija Elizabete Smilškalne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
129. Lelde Zemberga 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
130. Dāvis Kūms 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
131. Pēteris Cābulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
132. Lāsma Ratnika 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Normunds Tirāns
133. Valērijs Kobzars 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Tatjana Lomane
134. Stanislavs Mančinskis 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
135. Inga Pedane 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
136. Sergejs Hlusovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Svetlana Guseva
137. Gatis Molodcovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
138. Dāvids Kroņkalns 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
139. Aleksejs Koroļenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
140. Mareks Birznieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
141. Kristiāns Aļķis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
142. Rolands Fedotovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
143. Lelda Eistere 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
144. Mārtiņš Logins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds-Ārijs Lapsa
145. Vladislava Janukoviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
146. Ruslans Ivanovs 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
147. Arnis Labans 11200 Enerģētikas institūts Arvīds Kanbergs
148. Rita Trama 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
149. Anna Elarte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Andersone Ieva
150. Oskars Belcāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
151. Juris Jakštas 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
152. Ēriks Trišins 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
153. Andrejs Cvetkovs 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Dziļums
154. Kristiāna Milaša 11200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
155. Ginta Ozoliņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
156. Marija Gončaruka 11200 Enerģētikas institūts Svetlana Berjozkina
157. Kristiāna Galstjana 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
158. Krists Ziemelis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
159. Aigars Lūsars 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
160. Mihails Fjodorovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
161. Aleksandrs Isajevs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
162. Sintija Girgensone 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
163. Gļebs Kuzminovs 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
164. Reinis Vargulis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
165. Madara Gudreniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
166. Pāvels Parhomenko 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
167. Anželika Ļaskova 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
168. Arvis Brics 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
169. Raimonds Vērdiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
170. Salvis Jānis Vecelis 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
171. Dita Alsiņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
172. Kristīne Biciņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
173. Alīna Isajeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
174. Ruta Sarkane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
175. Ričards Buners 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
176. Amanda Zalpētere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
177. Anna Zīle 22061 Starptautisko programmu nodaļa Sandra Zelča
178. Annija Kalniņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
179. Ilze Inese Priževaite 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Reinfelde Sandra
180. Anžela Sapogova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
181. Ella Spuriņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
182. Maiga Veinberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
183. Rolands Bužs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
184. Anastasija Butoļina 11200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
185. Elīna Ņeverčika 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
186. Laura Leikuma 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
187. Uldis Zeile 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
188. Kristaps Juška 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
189. Arvīds Dovidens 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
190. Māris Šaicāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
191. Kristiāns Krists Birķis 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Guna Eglīte
192. Veronika Prilucka 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
193. Aleksandra Taraseviča 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
194. Signe Ozoliņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
195. Kārlis Krauze 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
196. Kristaps Kurmis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jevgēnijs Kučkovskis
197. Ralfs Jurgens 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
198. Alvis Reinsons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
199. Dainis Budrevičs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
200. Ritvars Grēbers 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
201. Everita Marija Zeimule 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
202. Lelde Lēvalde 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Vanags
203. Darja Džimula 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
204. Jekaterina Tokaļčika 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
205. Sergejs Kompa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
206. Ginta Pētersone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sandra Reinfelde
207. Lāsma Ignatāne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
208. Gatis Jankovskis 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
209. Tatjana Lazdāne 11200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
210. Dita Žviriņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
211. Andrejs Zubaničs 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
212. Igors Neviero 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
213. Olga Šutenkova 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
214. Andrejs Macevičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
215. Gatis Rakeckis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
216. Artūrs Golubevs 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
217. Baiba Priedīte 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune
218. Vasilijs Marčuks 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
219. Elīna Jorena 22061 Starptautisko programmu nodaļa Rita Greitāne
220. Mārtiņš Lācis 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
221. Arkādijs Brehovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds-Ārijs Lapsa
222. Raivis Širmelis 11500 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
223. Agrita Vingre 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
224. Kristers Alksnis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
225. Karīna Beridze 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
226. Oļegs Guļba 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
227. Andrejs Boroņenko 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
228. Tomass Piternieks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
229. Edgars Dudko 22061 Starptautisko programmu nodaļa Anita Straujuma
230. Edvīns Litaunieks 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
231. Anna Mamajeva 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
232. Laura Siliņa 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
233. Evita Kairiša 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Anna Mutule
234. Emīls Stūrītis 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
235. Dita Anančonoka 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
236. Mārcis Kazakevičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
237. Alvis Tauriņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
238. Ēriks Austrums 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
239. Artis Rušiņš 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
240. Jānis Saulītis 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
241. Matīss Pastars 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
242. Andrejs Podkoritovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
243. Ilze Dāle 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
244. Didzis Dāvis Šūpulnieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
245. Pāvels Ludišs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Elena Ketnere
246. Ēriks Buls 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kristīna Bērziņa
247. Ēriks Buls 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kristīna Bērziņa
248. Dmitrijs Dimovs 11200 Enerģētikas institūts Igors Semjonovs
249. Raimonda Vutkēviča 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
250. Jānis Ločmanis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
251. Armands Melngailis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
252. Deivis Dvinskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Dirba
253. Arnis Kalniņš 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Tālis Juhna
254. Roberts Strazdiņš 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
255. Raimonds Strauss 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andris Zabrauskis
256. Roberts Kirillovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
257. Ints Dimiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
258. Sintija Lībenzone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
259. Margarita Ņikiforova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
260. Harijs Cerus 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
261. Vita Zemele 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
262. Karīna Tērauda 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
263. Anda Pikšena 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
264. Mārtiņš Broks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
265. Marks Begens 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
266. Ruta Gaidule 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
267. Artūrs Spiridonovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Dirba
268. Roberts Nelsons 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
269. Rūdolfs Kunkulbergs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Gulbis
270. Kaspars Pētersons 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Šatrevičs Vladimirs
271. Kristians Kņigins 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Kārlis Ketners
272. Zane Lenša 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
273. Artūrs Stradiņš 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
274. Agija Reča 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
275. Egija Veseļuna 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
276. Konstantīns Kasperuks 11200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
277. Aļina Ļovkina 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
278. Jānis Berkolds 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
279. Oskars Staļģis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Guntars Vempers
280. Jānis Vaits 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Andrejs Potapovs
281. Sergejs Stolovičs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Inga Zicmane
282. Kaspars Neimanis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
283. Elīna Strazdiņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
284. Laura Ieva Zemīte 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
285. Maija Jansone 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Renāte Cāne
286. Una Ločmele 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
287. Marta Mikosa-Gē 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
288. Daniels Jankevičs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
289. Roberts Šnikvalds 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
290. Marta Madara Dundure 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
291. Inga Leone 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
292. Inga Leone 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
293. Aleksis Iļjins 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
294. Artūrs Lācis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
295. Kristaps Krekovskis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
296. Reinis Kalnrācenis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
297. Oskars Ūdris 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Liāna Supe
298. Agnese Krilova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
299. Darja Oļhovaja 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
300. Aija Balckare-Kalniņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
301. Klinta Grīmiņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Līga Jankova
302. Darja Oļhovaja 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
303. Mairis Leons 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
304. Kristaps Jānis Rijkuris 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
305. Kristaps Jānis Rijkuris 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
306. Linards Zvaigzne 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
307. Marta Kaparkalēja 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
308. Ekaterina Kapustinskaya 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Nadīna Moroza
309. Laima Lāce 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Rita Rozentāle
310. Paula Rossinska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
311. Aleksandrs Ivaško 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
312. Lita Sekste 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dans Bērtulis
313. Dinija Paegle-Bukša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Justīna Hudenko
314. Jūlija Undīne Dindune 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
315. Edgars Dumbrovskis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
316. Nauris Rikveilis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
317. Andris Širokovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Edgars Rantiņš
318. Oļesja Markova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
319. Viktorija Petkeviča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
320. Annija Rocēna 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
321. Kalvis Dobkevičs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
322. Kristiāna Liekniņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
323. Marta Sauša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
324. Maksims Černovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
325. Pēteris Keslers 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
326. Evelīna Djomkina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
327. Evelīna Djomkina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
328. Rēzija Zvaigzne 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
329. Agnija Skodžus 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
330. Dace Baltiņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
331. Edgars Pantjuks 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Rinalds Pļavnieks
332. Eduards Borisāns 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
333. Jānis Praličs 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
334. Armands Šimens 24100 Transportbūvju institūts R. Īzaks
335. Jurijs Steržanovs 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
336. Roberts Lasis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
337. Jānis Rasiņš 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
338. Artūrs Keiselis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
339. Artis Soste 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
340. Elvis Skrīvelis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
341. Rita Elste-Tomsone 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
342. Jānis Freibergs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
343. Einārs Ervarts 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
344. Jūlija Utāne 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
345. Edgars Štāls 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
346. Gunārs Rumpēters 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
347. Emīls Garančs 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
348. Toms Ķirsis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
349. Kristaps Maneks 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
350. Agnese Antonoviča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
351. Edijs Gulbis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
352. Jēkabs Agris Roziņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
353. Beate Bauze 24100 Transportbūvju institūts Ziedonis Lazda
354. Anna Sjomina 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
355. Mahdi Faycal Bentahar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vadims Žuravļovs
356. Igors Malijs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
357. Žanna Mālniece 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
358. Liāna Šnevele 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
359. Raitis Miglāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ēriks Kļaviņš
360. Jānis Ozoliņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
361. Ēriks Malahovs 24100 Transportbūvju institūts Māris Tams
362. Romāns Kornišovs 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
363. Rūta Zemīte 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
364. Igors Suhoverhovs 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
365. Anna Andžāne 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
366. Sandis Pāps 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
367. Gints Dreija 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
368. Lauris Šīmanis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
369. Matīss Gaiķis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
370. Valentīna Barkova 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
371. Rihards Lubarskis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
372. Jānis Beļickis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
373. Anete Petrone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Gusts Linkevičs
374. Dace Voiča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
375. Līva Bleidele 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra R.Cāne
376. Nauris Apeināns 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
377. Toms Galejs 24100 Transportbūvju institūts A. Paeglītis
378. Krišjānis Grinšpons 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
379. Aldis Konošonoks 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
380. Pāvels Truņins 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
381. Diāna Nikipelova 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
382. Rihards Keišs 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
383. Sjuzanna Roždestvenska 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
384. Aleksejs Zubkovs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
385. Roberts Bautra 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
386. Edgars Krūmiņš 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
387. Rita Strika 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
388. Edgars Gabrāns 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
389. Lelde Ģēģere 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
390. Amanda Cīrule 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
391. Anda Paegle-Kadiķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
392. Daiga Sondore 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
393. Anna Kondratjeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
394. Gita Hincenberga 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
395. Katrīna Loginova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
396. Diāna Grabeževa 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
397. Ivo Šteinbergs 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Kuškins
398. Guntars Urtāns 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
399. Daiga Beitāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
400. Jeļena Karnote 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
401. Aiga Ūbelīte 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
402. Alina Troška 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Rostoka
403. Daiga Stumbre 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
404. Ilze Doma 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
405. Viktorija Baumane 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
406. Linda Krūmiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Kaspars Plotka
407. Ramona Vlasova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
408. Sintija Ķerpe 22315 Muitas un nodokļu katedra Sanita Dzene
409. Aija Kļaviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
410. Rasma Magiča 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
411. Mihails Gavrilovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
412. Tatjana Galkina 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
413. Linda Bāliņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Taivo Hanzens
414. Aleksandrs Bendorjus 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
415. Ieva Švedenberga 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
416. Annija Balčūna 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
417. Ieva Pidze 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
418. Ludmila Žiļeviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
419. Santa Ozola 22315 Muitas un nodokļu katedra Dzintra Amerika
420. Svetlana Saveiko 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
421. Ieva Burmeistere 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
422. Angelīna Zotova 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
423. Laura Malinovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Rostoka
424. Alīna Možarova 22315 Muitas un nodokļu katedra Sanita Dzene
425. Jūlija Voliņeca 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
426. Inga Pauļska 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
427. Elīza Klints 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
428. Mārīte Liepa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
429. Jolanta Rosicka 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
430. Lauma Tenasa 22315 Muitas un nodokļu katedra Marika Krauja
431. Anfisa Sidorova 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
432. Andis Kļanskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
433. Solvita Silicka 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
434. Tatjana Romanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
435. Stefānija Pakalne-Piterāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
436. Ludmila Meikšāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
437. Jana Sokolova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
438. Jeļizaveta Mazurinova 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
439. Ņikita Bondars 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
440. Olga Rogova 22315 Muitas un nodokļu katedra Gunārs Zambars
441. Vitālijs Volkovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
442. Aleksandrs Vasiļjevs 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
443. Kristīne Hermansone 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
444. Sandis Melnis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
445. Aleksandrs Dedels 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
446. Rimants Romanovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
447. Lelde Rozenštengele 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
448. Kristīne Stepanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
449. Jūlija Jelinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
450. Artis Jezupovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Santa Sietniece
451. Jekaterina Šabanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
452. Elīna Akimova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
453. Anastasija Muravjova 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
454. Paula Grēviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
455. Elizabete Gellere 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
456. Viktorija Skrastiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa - Ādmine
457. Dāvis Dāvids Tālums 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
458. Renata Tarasova 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
459. Matīss Reinis Rūters 22315 Muitas un nodokļu katedra Kaspars Plotka
460. Sallija Kraukle 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa - Ādmine
461. Ilze Varlamova 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
462. Vlada Cibuļska 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
463. Māris Razujevs 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
464. Lilija Šiļvjana 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
465. Ivars Žuks 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
466. Igors Savičs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
467. Amanda Viļuma 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
468. Jeļizaveta Dedele 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
469. Artūrs Švarcbahs 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
470. Agnese Varlamova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
471. Laura Laurencija Krāmere 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
472. Anastasija Bogdāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
473. Konstantins Calko 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
474. Ilana Rītiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
475. Inesa Groma 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
476. Veronika Ivanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
477. Linda Leščinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
478. Darja Aļeņevska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
479. Gusts Garkalns 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
480. Aigars Barans 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
481. Zaiga Buiķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
482. Alise Priedola 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
483. Jeļizaveta Paškeviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
484. Daiga Bremmere 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
485. Lilija Ivanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
486. Liāna Fomenko 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
487. Valts Jākobsons 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
488. Kristians Kazainis 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
489. Igor Loktev 01B00 Rīgas Biznesa skola Randevs Nisanka Diass
490. Viktorija Znudova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
491. Jeļena Seļicka 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
492. Jurijs Kiseļovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
493. Didzis Lange 22315 Muitas un nodokļu katedra Mārtiņš Lielkalns
494. Aleksandra Agejeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
495. Alina Boļšakova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
496. Kristiāna Aksenoka 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
497. Marta Blaua 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
498. Linda Kradzīte 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
499. Alīna Dolotova 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
500. Renārs Geks 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
501. Mārtiņš Ločmelis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
502. Dmitrijs Kostrovs 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
503. Ilmārs Purviņš 11200 Enerģētikas institūts Jānis Kreilis
504. Jana Žoludova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
505. Rūdolfs Beļaunieks 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
506. Antons Gojs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Oļegs Borščevskis
507. Konstantīns Griščenko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
508. Jevgēnijs Teličko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kaspars Burbeckis
509. Uvis Štrauss 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
510. Egīls Markus 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
511. Ļubova Burceva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
512. Vladislav Kroshkin 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vitālijs Rjabovs
513. Mihails Stasjuks 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
514. Karīna Ņikitina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vitālijs Rjabovs
515. Māris Bokta 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
516. Vineela Gonemadatala 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
517. Ranjith Kumaran Marappan Ramasamy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
518. Artūrs Balcers 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
519. Māris Rucko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
520. Alise Trokša 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
521. Aleksandrs Sants 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
522. Supun Anjana Samarasinghe 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ali Arshad
523. Shivam Vohra 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Egons Lavendelis
524. Rihards Breicis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
525. Linda Šarakova 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
526. Vadims Kudrins 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
527. Aleksejs Burcevs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
528. Ingus Mellers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valdis Ziemelis
529. Akmalkhuja Ibrokhimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mukharbiy Banov
530. Jēkabs Seredins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jegors Fjodorovs
531. Andrejs Freiss 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
532. Vladimirs Kļimjuks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Inga Zicmane
533. Ronalds Joels 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ivars Raņķis
534. Romāns Jermakovs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
535. Sergejs Cudzanovskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Inga Zicmane
536. Armands Maļeckis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
537. Ksenija Kudrjavceva 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
538. Maksims Razživins 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
539. Marina Brēmane 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
540. Vadims Grigorjevs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
541. Yashoda Savanth Raghunatha Rao 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
542. Maksims Gorelovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kaspars Auzarējs-Auzers
543. Mārcis Cibiņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Gorobecs
544. Vadims Milaševičs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
545. Eva Mazura 02600 RTU Liepājas filiāle Irina Voronova
546. Pēteris Valmanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
547. Kārlis Raimonds Eniņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
548. Mārtiņš Zavickis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
549. Zanda Undīne Ozola 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Dagnija Blumberga
550. Gatis Nāckalns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Viktors Haritonovs
551. Reinholds Stūriška 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
552. Mārtiņš Miezis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
553. Jānis Jumītis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
554. Andris Jeminejs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ērika Bizdēna
555. Laimonis Rozenbergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
556. Mārtiņš Bergsons 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Baiba Gaujēna
557. Juris Āmars 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Kristīna Bērziņa
558. Dmitrijs Litvins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
559. Artis Goldbergs 02700 RTU Ventspils filiāle Rahims Geidarovs
560. Elīna Dacjuka 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
561. Kristīna Dubiņina 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
562. Aigars Leicis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
563. Artjoms Lužnovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
564. Una Vagale 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
565. Ieva Šūmane 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
566. Arjun Manjunath Sagar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Nadežda Kuņicina
567. Dainis Žagars 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
568. Oskars Stiens 13100 Telekomunikāciju institūts Viktors Jeralovičs
569. Laima Kalniņa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
570. Konstance Saltupe 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
571. Zane Ermansone 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
572. Krišs Jānis Mežiels 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
573. Oļģerts Smalkais 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Normunds Jēkabsons
574. Sandra Griģe 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Jānis Pekša
575. Rustem Kadirov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Genādijs Šahmenko
576. Mayur Pravinbhai Surani 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
577. Ēriks Podgurskis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
578. Elīza Viļuma 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
579. Sintija Zvirbule 02600 RTU Liepājas filiāle Uldis Kamols
580. Rakhimjon Ergashev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
581. Reinis Zēbergs 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
582. Gatis Mickevičs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Igors Uteševs
583. Ashwin Kumar Kannan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Boļšakovs
584. Vadims Tarvids 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Andrejs Potapovs
585. Muruganantham Mohan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andrejs Romānovs
586. Ivars Koreņiks 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Artis Kromanis
587. Jevģenijs Špaks 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Natālija Mozga
588. Edgars Budreckis 02600 RTU Liepājas filiāle Dmitrijs Ļitvinovs
589. Vladislavs Goroško 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
590. Artūrs Jurāns 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
591. Jevgēnijs Raģiņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
592. Amith Indika Karunarathna 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
593. Ali Erdem Koyun 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
594. Agnese Elizabete Cērpa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
595. Vadims Serguns 25500 Transporta institūts Māris Gailis
596. Ludmila Pimenova 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Gorobecs
597. Olga Žuka 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
598. Vladimirs Oļesiks 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
599. Kaspars Vinogradovs 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
600. Jūlija Lilika 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
601. Didzis Trijēcis 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
602. Jānis Goldbergs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
603. Guntars Šķirmants 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
604. Vladislavs Čikins 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
605. Edgars Grebežs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
606. Liliāna Puriņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Eva Lapkovska
607. Pattabiraman Rajakumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sigurds Jaundālders
608. Signe Korfa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
609. Mārtiņš Namsons 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aleksandrs Korjakins
610. Sagar Sureshbhai Savaliya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
611. Konstantin Mamay 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
612. Anna Marija Vrubļevska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Pavļukevičs
613. Olafs Slabkovskis 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
614. Oskars Purpišs 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
615. Vitālijs Langenfelds 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
616. Armands Blekte 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
617. Valērija Ladika 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gaļina Terļecka
618. Jānis Šlapiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
619. Sandis Icaks 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
620. Nauris Neibolts 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
621. Vladislavs Birjukovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Reinis Ozoliņš
622. Nadeeshika Harshani Silva Sampathawaduge 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dagnija Blumberga
623. Jānis Baranovskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
624. Elīza Tračuma 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
625. Evelīna Birjukovska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
626. Anete Gobleja 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
627. Arun Kappil Madam Narayanan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gaļina Merkurjeva
628. Arvīds Jēgers 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
629. Atis Meiers 02064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
630. Karina Priedēna 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
631. Jānis Ducens 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
632. Artis Ozols 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
633. Jurģis Kociņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
634. Aleksandrs Kublinskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
635. Reinis Skorovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Golosova
636. Toms Aizpuris 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
637. Inese Lavrinoviča 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
638. Mārtiņš Cinīts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
639. Jurijs Turkovs 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
640. Vladislavs Barabaškins 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
641. Artūrs Jumiķis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
642. Sholpan Tazhdavletova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Januševskis
643. Irina Shvetsova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Korjakins
644. Andrejs Balackis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments B.Gaujēna
645. Ilona Tupule 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
646. Gusts Sproģis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
647. Kavan Nalinbhai Desai 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Tatjana Tambovceva
648. Juris Kučiks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments K.Kostjukovs
649. Gints Zazerskis 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
650. Krishnamurthy Hariharan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ņikita Kočanovs
651. Daniils Daņilovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dmitrijs Karpovs
652. Liene Ķaukule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
653. Deņiss Jankovskis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
654. Jevgēnijs Protopopovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
655. Artjoms Apsītis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
656. Renāts Konovalovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
657. Vladimirs Žukovs 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
658. Irina Bojāre 02600 RTU Liepājas filiāle Kristīne Gorbunova
659. Seif Youssef Omar Ahmed 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
660. Seif Youssef Omar Ahmed 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Olga Kononova
661. Konstantin Konstantinov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Gonca
662. Anna Belikh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Nataļja Lāce
663. Uģis Āboltiņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Armands Šenfelds
664. Lāsma Baltace 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vineta Zemīte
665. Gatis Paeglis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
666. Ajith Nariyelil Saji 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
667. Edgars Tjarve 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
668. Danila Georgijs Dzehs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
669. Matīss Niklāvs Juhna 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
670. Ričards Sakovičs 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
671. Romāns Pacjuks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
672. Marks Ozolinkevičs 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
673. Nauris Bankavs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
674. Madara Vīcupe 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
675. Kristaps Sokolovskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Viesturs Bražis
676. Kristaps Bērziņš 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
677. Raimonds Kramēns 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
678. Diāna Krasavceva 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
679. Aleksandra Pucika 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
680. Sergejs Koļesņičenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
681. Elvijs Koniševs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
682. Edgars Rumjancevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
683. Edgars Rumjancevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
684. Andris Ambrazēvičs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
685. Jānis Brics 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
686. Madara Vaivade 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
687. Rolands Popovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
688. Romāns Soldatenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
689. Sintija Briede 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
690. Andrejs Rogovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
691. Mārtiņš Vasiļjevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
692. Kristīne Anufrijeva 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
693. Gunārs Cvetkovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
694. Ginta Grīnvalde 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
695. Marinika Manžosa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
696. Anda Anmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
697. Inita Stankeviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
698. Austris Ārbergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
699. Annija Emersone 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
700. Joseph Jose 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Henrihs Gorskis
701. Aleksandrs Toršins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
702. Igors Višņakovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
703. Jānis Andrejs Ķikāns 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
704. Eliass Šumahers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
705. Toms Kristaps Sniedziņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
706. Vladislavs Žaļins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
707. Reinis Liepiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
708. Dmitrijs Kravčonoks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
709. Rainers Rečs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
710. Katrīna Kronberga 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
711. Vita Puškele 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
712. Lāsma Rutmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
713. Valters Svilāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
714. Laima Daberte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
715. Anna Popena 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
716. Mārtiņš Upītis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
717. Elza Elīza Vītola 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
718. Ziedonis Vilde 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
719. Linda Lapoška 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Viesturs
720. Ieva Pastare 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
721. Laura Krūmiņa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
722. Vilnis Blaubergs 02700 RTU Ventspils filiāle Jevgeņijs Kozadajevs
723. Antons Koļenčenko 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
724. Alvis Žuravskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
725. Jolanta Graudone 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pēteris Apse-Apsītis
726. Maksims Ivanovs 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
727. Kristīne Lakševica 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
728. Renārs Ronis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
729. Sandeep Damarla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andris Skrastiņš
730. Vishnu Shankar Venkataperumal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andris Skrastiņš
731. Margarita Matuļenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jānis Spīgulis
732. Artjoms Ragozins 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
733. Lelde Stāmere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
734. Sanda Andersone 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
735. Monta Megre 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
736. Amina Latroche 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mārīte Kirikova
737. Gustavs Mārtiņš Liepiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
738. Matīss Vaivods 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
739. Arta Puķīte 02600 RTU Liepājas filiāle Guna Ciemleja
740. Marina Baranova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
741. Praveen Francis 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
742. Krista Akmene 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
743. Midhun Karatte Bharathan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Egils Ginters
744. Zane Kārklevalka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
745. Artis Mihailovs 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
746. Jānis Simsons 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments I.Steiks
747. Edgars Vilks 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
748. Edgars Barovskis 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
749. Laimis Tolvaisa 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments J.Kreicbergs
750. Ņikita Turavins 25500 Transporta institūts Guntis Strautmanis
751. Roberts Ščetiņins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
752. Balaji Natarajan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ņikita Kočanovs
753. Aiga Gvozdeva 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
754. Edvīns Skrebelis 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
755. Maksims Deņisovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
756. Vunders Zitāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
757. Ramona Svirska 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
758. Oghenero Utomudo Omogha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mārīte Kirikova
759. Oghenero Utomudo Omogha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mārīte Kirikova
760. Justs Placāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Raimundas Matulevičius
761. Kaspars Šaumanis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Laukazīle
762. Aleksandrs Šelgunovs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
763. Dmitrijs Koļesnikovs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
764. Thomas Shajan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
765. Eglons Raudziņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Viesturs Bražis
766. Andris Bankovs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
767. Vladislavs Korņilovs 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
768. Voldemārs Baroniņš 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
769. Dmitrijs Nataļjins 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
770. Umid Nizamov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
771. Ingmārs Daniels Meļķis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
772. Ervīns Jansons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Agris Ņikitenko
773. Stefan Dayneko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
774. Aļona Poteškina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
775. Naveen Andrew 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ali Arshad
776. Antons Šidlovskis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
777. Daniels Levickis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
778. Beāte Karmena Bāliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
779. Asnāte Kļava 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
780. Sergejs Fedotovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
781. Mihir Ajaykumar Parikh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Tatjana Tambovceva
782. Daņiils Derevščukovs 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Laimdota Šnīdere
783. Jānis Hertmanis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
784. Valdis Lesiņš 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Ineta Geipele
785. Aivars Graikstis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
786. Kristaps Ziediņš 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
787. Anna Ieva Bukolde 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Armands Auziņš
788. Džessika Sirbu 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Armands Auziņš
789. Krists Kārlis Dāvids 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
790. Igors Daņilovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Viktors Ajevskis
791. Daiga Pauzere 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
792. Elvijs Gravāns 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
793. Elza Marta Pildere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
794. Jānis Striks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
795. Artjoms Formuļevičs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oksana Pavļenko
796. Reinis Pakulis 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
797. Annija Kreislere 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
798. Mursals Kerimovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Romāns Andrijauskas
799. Divyaben Kantilal Patel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Anastasija Žiravecka
800. Anete Kirilova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sandra Jansone
801. Normunds Taurītis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
802. Mārtiņš Ļuļļa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
803. Vineta Vanaga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
804. Antons Harlamovs 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
805. Mairita Zālīte 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
806. Marta Ozerska 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
807. Matīss Dūviņš 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
808. Lauris Bullis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Pošeiko
809. Rimants Jeļinsks 02700 RTU Ventspils filiāle Rahims Geidarovs
810. Santis Vanags 02700 RTU Ventspils filiāle Rahims Geidarovs
811. Intars Grinbergs 02700 RTU Ventspils filiāle Anna Mutule
812. Jevgeņijs Grahoļskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Oļegs Linkevičs
813. Kristaps Rossinskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Viesturs Bražis
814. Vladimirs Manukjans 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
815. Oļegs Gedzjuns 25500 Transporta institūts Māris Gailis
816. Monta Taube 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
817. Mareks Vjaksa 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
818. Aleksandrs Borisovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Laila Zemīte
819. Mikus Puriņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
820. Aigars Šmuksts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Pēteris Apse-Apsītis
821. Andris Zemke 02700 RTU Ventspils filiāle Andrejs Podgornovs
822. Armands Krūmiņš 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
823. Nikhil Chenginimattam Thomas 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Stepins
824. Jānis Orols 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Viesturs Bražis
825. Dāniels Stuģis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
826. Anastasija Šaitore 02700 RTU Ventspils filiāle Josifs Survilo
827. Pāvels Survilo 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
828. Raimonds Leitāns 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
829. Roberts Teivāns-Treinovskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
830. Monta Pļiskova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
831. Reinis Znotiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
832. Arnis Gustins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Sintija Petroviča
833. Glorija Baliniškīte 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
834. Edirimuni Samanthi Silva 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Astra Auziņa-Emsiņa
835. Jurijs Gržibovskis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Survilo
836. Kaspars Freimanis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Amoliņa
837. Kristīne Rubene 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
838. Līga Jupatova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
839. Valts Ulmanis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
840. Rihards Bigis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aldis Greķis
841. Satyanarayana Patibandla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oļģerts Belmanis
842. Reinis Sadovskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
843. Sandijs Šifers 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
844. Varun Sundaresan 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
845. Toms Raikstiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
846. Laura Antra Grikke 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Toms Kusiņš
847. Roberts Šķiliņš 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
848. Ludmila Maksimova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Bušovska
849. Henrijs Avotiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
850. Vladislavs Kiveļevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
851. Ksenija Fortūna 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
852. Marija Gadžimuradova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Daina Kalniņa
853. Matīss Zuteris 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
854. Aleksandrs Čmiļs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
855. Navya Pati 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Stepins
856. Edgars Kukulis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ingars Steiks
857. Sergejs Lepeškins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments V.Haritonovs
858. Roberts Freibergs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vineta Zemīte
859. Roberts Freibergs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
860. Nauris Rihards Penigs 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
861. Bekzod Bababekov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šestakovs
862. Marietta Belitskaya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Irina Voronova
863. Germans Gusarevs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
864. Monta Vikštrema 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
865. Anna Dārija Roze 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
866. Jurijs Eisaks 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
867. Ilona Šmatko 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
868. Eleonora Vežane 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
869. Maksims Plohuta 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Olita Medne
870. Rihards Meisters 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
871. Andis Šeršņovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Māris Kalvāns
872. Mahesh Chandupatla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
873. Sandis Millers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
874. Sergejs Batenko 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Viktors Ajevskis
875. Kristina Garkušina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
876. Jānis Vilks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
877. Kristīne Krasnopjorova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
878. Edijs Ozols 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
879. Edgars Cērps 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Pumpurs
880. Jānis Brēde 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Oļegs Linkevičs
881. Mārtiņš Goldbergs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
882. Chul Hwan Cho 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Pēteris Šķēls
883. Kristaps Zvirgzds 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Jānis Kalniņš
884. Igors Nerušs 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
885. Vladimirs Kuzmins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
886. Anete Plota 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Normunds Balabka
887. Ilvija Ulmane 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Viktors Ajevskis
888. Muhammed Shifil Tirundikkal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
889. Felix Babu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
890. Artjoms Ņefjodovs 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
891. Līga Dolotova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
892. Avinash Narisetty 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sigurds Jaundālders
893. Lauris Klēfelds 02700 RTU Ventspils filiāle Oļegs Sļiskis
894. Aleksandra Pavlova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Gūtmane
895. Ramona Horsta 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Normunds Balabka
896. Kristīna Timofejeva 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
897. Māris Ozoliņš 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
898. Santa Krukovska 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
899. Aigars Ūdris 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
900. Valērija Agurjanova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
901. Sai Srinivas Chowdary Komatineni 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
902. Ivan Bolshakov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
903. Rihards Šimkus 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
904. Tatjana Glazova 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Gorobecs
905. Anna Zabello 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Atis Zariņš
906. Jana Repše 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
907. Andris Naudiņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Jānis Markus
908. Paula Žaunere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
909. Viktorija Iļjiniha 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
910. Anita Romanovska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
911. Elgars Līpenīts 02064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
912. Mayank Jain 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Januševskis
913. Elija Paeglīte 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
914. Jevgēnijs Šašins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
915. Nauris Živuļins 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
916. Madara Kristiāna Glinka 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
917. Paula Kalniete 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
918. Jūlianna Kostina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
919. Roberts Lapsiņš 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
920. Ieva Stradiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
921. Arvis Bērziņš-Bērzītis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
922. Andris Tjuļins 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Irīna Boiko
923. Akhror Norkulov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sabīne Upnere
924. Rūdolfs Cīrulis 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
925. Natalya Sineva 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jelena Pečerska
926. Viktoryia Bulyha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jelena Pečerska
927. Paula Čvikova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
928. Aleksandra Maria Gasiorowska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
929. Pāvels Grjozs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
930. Canberk Urkup 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
931. Anastasija Vasiļjeva 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
932. Chandu Dilhara Rupasinghe Madurapperuma Arachchige 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
933. Vladimirs Krasnogorskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
934. Sandra Nonberga 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
935. Anastasija Pestova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
936. Anastasiya Yan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Alla Anohina-Naumeca
937. Kristers Fišers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
938. Annija Luīze Pole 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
939. Jānis Raščevskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
940. Elīna Leiba-Lipsne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Andra Ulme
941. Tatjana Kuzņecova 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
942. Agnese Poiša 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
943. Lauma Zaiga Treimane 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
944. Shaykhzod-Alibek Rakhmonov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Nadežda Koleda
945. Manivannan Srinivasan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sigurds Jaundālders
946. Aija Maure 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Vitālijs Lūsis
947. Abdul-Khaliq Mohammed 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Jurenoks
948. Abdul-Khaliq Mohammed 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Jurenoks
949. Sherimol Jose 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jūlija Bistrova
950. Ruslans Sudņiks 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
951. Zaiga Vaišļa 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
952. Oskars Platacis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
953. Ņikita Filipčenko 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
954. Juliāna Vangovska 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
955. Alise Zandersone-Narvaiša 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
956. Rihards Ošiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
957. Jekaterina Gruzdova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
958. Rihards Kohs 25500 Transporta institūts Māris Gailis
959. Anatolijs Lukaševičs 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
960. Viktorija Ņikiforova 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
961. Katrīna Sadovska 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
962. Elīza Sekace 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Viesturs
963. Edgars Grigorjevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
964. Michel Daniel Wettstein 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ervīns Butkevičs
965. Armands Rieba 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
966. Sabīna Bušmane 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
967. Artūrs Klūga 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
968. Kārlis Ozols 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
969. Signe Melkina 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
970. Justīne Iesaliņa 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
971. Alvis Vilcāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
972. Dairis Jakubovskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
973. Komronbek Azimkhodjaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jana Eriņa
974. Roshan Thapa 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
975. Santa Gruzniņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Bušovska
976. Reinis Petkus 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
977. Valērija Anševica 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
978. Baiba Kliemane 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
979. Ruslans Šilenkovs 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
980. Ineta Irbe 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
981. Kosmas Andreadis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
982. Mairis Mušperts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aldis Lojāns
983. Aleksandrs Gupalo 02700 RTU Ventspils filiāle Anna Mutule
984. Gopala Krishnan Perumal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oļģerts Belmanis
985. Klāvs Galenieks 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
986. Rūdolfs Jānis Štāls 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
987. Alise Leite 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
988. Alise Vabiščeviča 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
989. Staņislavs Ļisovenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mārtiņš Baltmanis
990. Andrejs Rečs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
991. Adrians Kuzmins 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
992. Poļina Ņižņika 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
993. Anna Kokoreviča 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
994. Justīne Janaite 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
995. Priya Karthikeyan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurijs Dehtjars
996. Mārcis Āboliņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
997. Jahn Haldorsen 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
998. Anastasija Soloveičika 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
999. Ilze Migliniece 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1000. Kristīne Damškalne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1001. Shokhrukh Turaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jana Eriņa
1002. Berta Beketova 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1003. Vladimirs Timofejevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1004. Ēriks Vaikulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Katrina Boločko
1005. Madars Ozoliņš 02700 RTU Ventspils filiāle Josifs Survilo
1006. Andrejs Graudiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dzintars Cvilikovskis
1007. Anete Veidele 02600 RTU Liepājas filiāle Vladimirs Šatrevičs
1008. Kirils Koroļovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Gorbunova
1009. Linda Jakovicka 02600 RTU Liepājas filiāle Ieva Andersone
1010. Dmitrijs Mihailovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1011. Dmitrijs Čornobiļs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1012. Gatis Tikiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
1013. Maksims Korabovskis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1014. Lauma Meimere 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1015. Pēteris Ceplis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1016. Maksims Šeļakovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1017. Sunnatilla Abdullaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Olga Kononova
1018. Evija Muceniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1019. Roberta Fišere 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1020. Krishnaben Harshadkumar Patel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
1021. Sintija Kiršnere 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1022. Shokhrukhbek Muratov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oļegs Jakovļevs
1023. Sabīne Garkāja 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1024. Elīna Bistrova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1025. Kristīne Zariņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1026. Kristaps Ciguzis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1027. Sergey Charikov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šestakovs
1028. Luīze Eglīte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1029. Raimonds Ronis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
1030. Laura Sārta 01B00 Rīgas Biznesa skola Raivis Lucijanovs
1031. Rasuljon Sayfullaev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1032. Dhruv Shaileshkumar Gurjar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sigurds Jaundālders
1033. Helmuts Nežborts 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1034. Arturs Dankovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1035. Vladislavs Budovskis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
1036. Artis Mičulis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ēriks Vonda
1037. Sergejs Morozs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1038. Marina Gromova 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1039. Kristīne Bruzgule 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1040. Dainis Turkins 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1041. Viktorija Frolova 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
1042. Pratheepan Karthikeyan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Jurenoks
1043. Tigran Tumanyan 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1044. Anda Dručka 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
1045. Dāniels Klinge 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1046. Daniils Bobrovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1047. Sergejs Čehs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Elena Ketnere
1048. Irina Puriņa 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1049. Aldis Reinfelds 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
1050. Evelīna Čipuštanova 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1051. Elza Muraševa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
1052. Lauma Rateniece 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Edgars Kirilovs
1053. Raitis Bērziņš 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
1054. Srinivasa Manoj Mungamuri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurijs Grizāns
1055. Sandeep Reddy Thumu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Mazais
1056. Ilze Kaugija 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1057. Arkādijs Zvaigzne 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1058. Kristiāns Melnis 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1059. Alise Miezāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1060. Artemijs Ščeglovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
1061. Rolando Huapaija-Delgado 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
1062. Abdoul Razaq Dahood 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ģirts Zariņš
1063. Mārcis Urbāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1064. Sushanth Srinivasan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Pudzis
1065. Aleksandrs Štefaņuks 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
1066. Reinis Moisejs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1067. Armands Meirāns 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Ulmanis
1068. Daniels Cjaputa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1069. Lāsma Luža 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1070. Artūrs Baumanis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1071. Laura Romanova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
1072. Edgars Eisons 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kārlis Briņķis Dr.sc.ing.
1073. Dainis Siliņš 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ieva Markoviča
1074. Dāvids Isakovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1075. Rolands Dzenis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1076. Aleksandrs Drobovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Jānis Kaminskis
1077. Jānis Pēkmanis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1078. Gatis Upenieks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Nikolajs Breners
1079. Elīna Aļeiņikova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1080. Jekaterina Kabinkova 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1081. Lauris Lauža 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1082. Sintija Kalderauska-Altenburga 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1083. Madara Alksne 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1084. Shavkat Ibragimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1085. Miķelis Hartmanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1086. Aivis Panovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1087. Rūta Karlīne Kiršfelde 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1088. Roberts Sūna 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Natālija Mozga
1089. Ernests Rudzītis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1090. Darja Dudkina 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1091. Baiba Romanovska 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1092. Aleksandrs Konoševičs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1093. Jevģenijs Novickis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1094. Yury Voronin 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sergejs Kuzņecovs
1095. Maksims Stepanovs 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
1096. Kaspars Launags 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1097. Rhythm Bawa 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
1098. Andrey Kan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šestakovs
1099. Rihards Juris Bērziņš 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1100. Maksims Dragans 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1101. Aļina Aksjonova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Gūtmane
1102. Pēteris Ozoliņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Gusts Linkevičs
1103. Renārs Ņikitins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ivars Raņķis
1104. Undīne Ģemze 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1105. Kristaps Šins 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1106. Saravanan Singaram 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andrejs Romānovs
1107. Nora Patrīcija Fausta 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1108. Armands Dzenis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
1109. Marta Arta Ostrovska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1110. Rūdolfs Georgs Markovskis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
1111. Mārtiņš Vizulis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1112. Ēriks Vorobjovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1113. Delvin Karippai Paul 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gaļina Merkurjeva
1114. Ramona Dūrena 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1115. Artūrs Jašins 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1116. Vitalijs Oļeščuks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Guntars Balodis
1117. Krista Volodina 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1118. Ulvis Roberts Bebris 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1119. Ernests Jēkabs Beigarts 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1120. Klāvs Korņejevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1121. Ksenija Tkačova 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1122. Ruslan Abdurrahimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Irina Voronova
1123. Stanislav Firsov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andrejs Romānovs
1124. Alimzhan Assiltayev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mareks Mezītis
1125. Germans Smirnovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1126. Uldis Požarskis 25100 Aeronautikas institūts Aleksandrs Urbahs
1127. Toms Blūms 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1128. Arturs Laizāns 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1129. Anta Štāle 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1130. Siva Reddy Varikuti 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
1131. Shiva Narayana Uppu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
1132. Sagar Prakashbhai Tailor 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Guntis Ancāns
1133. Justīne Jakuševa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Dana Beļakova
1134. Ksenija Gluško 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1135. Pāvels Novosads 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Gorobecs
1136. Kārlis Bulmers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Blese
1137. Pramod Banjara 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Artūrs Bartusevičs
1138. Zane Feodorova 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1139. Nanija Kūma 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vladislavs Minkevičs
1140. Niks Ertmanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
1141. Roberts Birkants 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1142. Kārlis Rudāks 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jolanta Goldšteine
1143. Azizakhon Alimova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Larisa Iļinska
1144. Santa Krasauska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1145. Sendija Rakova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1146. Ritvars Mežiels 02064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
1147. Nodirjon Karimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladimirs Šatrevičs
1148. Eltaj Babazade 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1149. Kamil Adam Zaborowski 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Boļšakovs
1150. Lauris Leimanis 13100 Telekomunikāciju institūts Nikolajs Bogdanovs
1151. Rose Marie Charuvil Elizabeth 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Agnese Stunda-Zujeva
1152. Toms Olands 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Nataļja Budkina
1153. Kashif Ali Tariq 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
1154. Lauris Jākobsons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1155. Emīls Brics 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1156. Kintija Čukure 02600 RTU Liepājas filiāle Irina Voronova
1157. Katrīna Bērziņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Uģis Briedis
1158. Eva Raudziņa 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1159. Evita Cucure 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. s. ing. Baiba Blumberga
1160. Fazliddin Ismailov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oksana Ivanova
1161. Reinis Rozenbergs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1162. Aleksandrs Avdejevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1163. Raimonds Survila 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Liepiņš
1164. Raimonds Kraulis 02700 RTU Ventspils filiāle Laila Zemīte
1165. Kristaps Freijs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Matīss Stunda
1166. Arnis Vinters 02700 RTU Ventspils filiāle Renāta Varfolomejeva
1167. Manditha Kuruppu Appuhamilage 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1168. Sergejs Oļeiņikovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1169. Efeja Glinska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1170. Sandris Puķe 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Anatolijs Borodiņecs
1171. Ļubava Popova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1172. Laura Balode 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1173. Roberts Krastiņš 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1174. Demija Tijāre 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1175. Krists Pētersons 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Oskars Liniņš
1176. Edvards Rutkis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1177. Ērika Jasvina 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1178. Ksenija Osadcuka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1179. Gustavs Slūtiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1180. Signe Dambiņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1181. Romāns Ostrovskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valdis Dzērve
1182. Igors Kristiāns Medvedevs 02600 RTU Liepājas filiāle Dmitrijs Ļitvinovs
1183. Alina Vinaude 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1184. Emīls Bolmanis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Grīgs
1185. Aleksandrs Razuvajevs 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
1186. Arvīds Vāvere 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1187. Dmitrijs Prigunovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1188. Rajapaksha Pathirannahelage Chanuka Rajapaksha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Klinta Vilcāne
1189. Mārtiņš Lukjaņenoks 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andris Molotanovs
1190. Elvijs Lankovskis-Ķeķis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Malahova
1191. Ziming Wang 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Jurenoks
1192. Nikita Ponomarjovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1193. Antra Kalniņa 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1194. Agija Stanke 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1195. Illa Klabe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Bāliņš
1196. Laura Ogorceva 02600 RTU Liepājas filiāle Inga Eriņa
1197. Gundega Līva Lonska 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
1198. Agnese Priedīte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Dace Grauda
1199. Artūrs Ķempelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Rusakovs
1200. Einārs Leckis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1201. Raghwendra Kumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
1202. Raghwendra Kumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
1203. Anna Lavrivjaņeca 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
1204. Liene Kirķe 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Normunds Balabka
1205. Renārs Žeļezkins 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Iveta Uka
1206. Vagif Bakhshaliyev 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1207. Gvido Kleins 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Kaņeps
1208. Manish Rajeshbhai Sevak 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
1209. Ritvars Freimanis 11500 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
1210. Roberta Buliņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Silvija Kukle
1211. Beāte Zavadska 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1212. Jolanta Graudone 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Pēteris Apse-Apsītis
1213. Arturs Kušins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1214. Krišjānis Pinka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Kampars
1215. Vusal Orujlu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oksana Ņikiforova
1216. Anete Brenčuka 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Agris Ņikitenko
1217. Justīns Petinens 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Māris Buiķis
1218. Herta Vītuma 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1219. Alise Rūja 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1220. Anastasija Ribaka 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agnese Nagle
1221. Artūrs Grullis-Drullis 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
1222. Kristaps Zembergs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1223. Armands Kazia 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1224. Aivars Skridulis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kārlis Laiviņš
1225. Katrīna Buravcova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jolanta Goldšteine
1226. Rolands Neimanis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1227. Amanda Pipare 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1228. Anda Andersone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1229. Endijs Jurbergs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1230. Rūdolfs Ērkšķis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1231. Rama Rao Thakkala Pally 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oļģerts Belmanis
1232. Igors Suharevskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1233. Laura Karabuluta 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1234. Gints Bērziņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1235. Umesh Vavaliya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
1236. Raivis Jānis Mucenieks 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1237. Elmārs Timoškāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1238. Armands Kozlovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1239. Anandh Shankar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Lapkovskis
1240. Zarina Begulova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Nataļja Lāce
1241. Dāgs Putniņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jegors Fjodorovs
1242. Ahmad Hassan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Artūrs Āboltiņš
1243. Laura Skladova 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1244. Viktorija Rupato 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1245. Ivonna Mūrniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Pokromoviča
1246. Amanda Zelča 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1247. Elza Taube 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1248. Daniils Gončarovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1249. Leonīds Perminovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1250. Muzeeb Ur Rehman - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ilze Andersone
1251. Deniss Bezuščonoks 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1252. Ieva Kalniņa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Viesturs
1253. Raivis Bresis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1254. IVETA STRAZDIŅA 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Kristīne Fedotova
1255. Lelde Loze 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Mstislavs Zubkovs
1256. Kristīne Balode 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Stāmure
1257. Ligita Avsjukova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1258. Ludmila Jakovļeva 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivars Bekmanis
1259. Pāvels Dorohovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1260. Sintija Miksone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1261. Pavithra Gunasekaran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Kataševs
1262. Vitālijs Visockis 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1263. Aleksandrs Idermans 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
1264. Anastasija Trizna 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andris Ozols
1265. Beatrise Stūre 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1266. Agne Simanoviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1267. Solveiga Krima-Dāve 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1268. Ģirts Orols 25100 Aeronautikas institūts Konstantins Savkovs
1269. Kristīne Safronova 02600 RTU Liepājas filiāle Guna Ciemleja
1270. Nirmal Tomy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1271. Nirmal Tomy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1272. Uģis Aramins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1273. Alberts Žagars 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ainārs Auziņš
1274. Kirils Petrovecs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
1275. Karolina Juganova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1276. Vita Logina 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1277. Aleksandrs Mihailovs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
1278. Edgars Šturms 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1279. Linda Klindžāne 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jolanta Goldšteine
1280. Oskars Ugulis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1281. Tatjana Ūdre 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1282. Laila Ruža 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1283. Svetlana Muravjova 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1284. Naleen Kumar Karuppasamy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Boļšakovs
1285. Agnese Višņevska 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1286. Kaspars Zaķis 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1287. Sintija Logina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Varis Karitāns
1288. Arnis Leitens 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1289. Jānis Viesis 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1290. Jeevan Kishore Jujjuvarapu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andis Supe
1291. Dmitrijs Andrejevs 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1292. Aleksejs Mirnijs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Māris Zeltiņš
1293. Elvis Haritonovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1294. Artūrs Ņikuļins 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1295. Evita Pluce 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1296. Artūrs Petrovičs 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1297. Bobur Azizov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Klinta Vilcāne
1298. Rolands Cāzers 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1299. Anastasija Vologžaņina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Skaidrīte Reihmane
1300. Madara Brice-Daukševiča 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1301. Didzis Lapsa 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Ozols
1302. Uvis Spole 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1303. Linda Roze 02600 RTU Liepājas filiāle Rita Greitāne
1304. Artūrs Jaunošāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1305. Agnese Pidrika 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1306. Olga Sisjuka 02600 RTU Liepājas filiāle Ieva Andersone
1307. Klāvs Rudzons 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
1308. Vaira Monta Meldere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Zotova
1309. Arturs Artemjevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1310. Jūlija Spuriņa 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1311. Evija Cibuļska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1312. Armands Kļaviņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1313. Raitis Šaripo 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1314. Heinrihs Kristians Skrodelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1315. Andrejs Rotmistrovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
1316. Artūrs Aleksandrovičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1317. Ezozbek Yulchiev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
1318. Sergejs Muraško 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1319. Kārlis Millers 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Egons Bērziņš
1320. Lūkass Tomass Lukašēvics 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Liene Grigorjeva
1321. Lauma Trautmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1322. Edvīns Krūmiņš 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1323. Andrejs Ratuševs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1324. Mihails Smirnovs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1325. Maksims Princs 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1326. Andrejs Lavrinovičs 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
1327. Marta Dīce 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1328. Lauris Ziemelis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
1329. Valērijs Lomaka 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Pudžs
1330. Diāna Tukāne 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1331. Jana Logunova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1332. Jevgenijs Andersons 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1333. Amanda Strakša 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1334. Kaspars Fišers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1335. Laine Madelāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1336. Romāns Galaiko 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1337. Annija Lasmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1338. Silas Jebesh Rajkumar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jana Eriņa
1339. Laura Liepniece 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1340. Mārtiņš Lapiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
1341. Jūlija Topņikova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1342. Chukwuma Victor Iheanacho 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Artūrs Āboltiņš
1343. Anete Heiberga 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1344. Santa Elizabete Kārkliņa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1345. Daiga Keiša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1346. Karīna Hundadze 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1347. Vladlens Starovoitovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1348. Ervīns Ainārs Balodis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1349. Sanita Bērziņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1350. Elza Seržante 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1351. Jekaterina Pankeviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1352. Katrīna Godļevska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
1353. Laura Feldmane 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1354. Andra Lielkalne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1355. Arsenijs Rogovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1356. Edvards Kiruks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1357. Elza Priede 01B00 Rīgas Biznesa skola Claudio Andres Rivera
1358. Katrīne Otersone 13100 Telekomunikāciju institūts Valentīns Popovs
1359. Jānis Skuja 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Inga Zicmane
1360. Danils Babašs 02700 RTU Ventspils filiāle Inga Zicmane
1361. Ahmed Gamal Ezzeldin Mohamed Ibrahim Mowafy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
1362. Emīls Zalcmanis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ainārs Āboltiņš
1363. Agnese Katlapa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ainārs Āboltiņš
1364. Zigmārs Kalniņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1365. Ilona Valdmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1366. Bhargav Vegi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andrejs Romānovs
1367. Karolīne Kārkliņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1368. Bharath Sugali Krishna Naik 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1369. Sanchu George 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1370. Pauls Jānis Auziņš 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1371. Mihails Mišutkins 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1372. Monta Eglīte-Čižauska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1373. Mārtiņš Zernis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
1374. Samanta Gavare 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1375. Aleksandrs Matkevičs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1376. Dany Davis 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Egils Ginters
1377. Istemi Alp Kultigin Kose 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Linda Kauškale
1378. Olga Zīle 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Viesturs Bražis
1379. Evita Zīle 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1380. Viktors Sidorovs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1381. Kristaps Paļskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1382. Normunds Krontāls 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1383. Mārtiņš Juškāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Armands Šenfelds
1384. Ainārs Zībarts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ingars Steiks
1385. Ņikita Grišmanovskis 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1386. Viktors Ananičs 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1387. Nauris Bružuks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1388. Jānis Lakševics 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1389. Sandis Ziediņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
1390. Pāvels Tihomirovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aleksandrs Korjakins
1391. Aleksandrs Sergijenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1392. Emīlija Vija Ploriņa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1393. Iļja Sosunovs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1394. Deniss Kiseļovs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Diāna Žalostība
1395. Semih Yoltan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mārīte Kirikova
1396. Sofja Batalova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
1397. Jānis Ruicēns 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Zvirgzdiņš
1398. Jurģis Prikulis 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
1399. Jānis Pohevičs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ivars Raņķis
1400. Vinay Nannapaneni 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ģirts Zariņš
1401. Dhana Srivalli Golukonda 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ņikita Kočanovs
1402. Gusts Svarinskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
1403. Andris Kozinda 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1404. Tatjana Kolomenčikova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gunta Zommere
1405. Kristīne Daņiļenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gunita Sudāre
1406. Ksenija Klementjeva 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oksana Pavļenko
1407. Andrejs Svetlovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1408. Agnija Onukrāne 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1409. Jānis Andersons 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1410. Imants Pulkstenis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mihails Pudžs
1411. Matīss Cišs 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1412. Darja Bistrova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1413. Giacomo Muraro 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1414. Vladislavs Siņicins 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1415. Matīss Zemturis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1416. Sachin Pannegar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ģirts Zariņš
1417. Miķelis Gulbis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1418. Maksims Drozdovičs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1419. Yahya Abdulraheem Hamdan Alshwaily 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oļegs Jakovļevs
1420. Regina Gaynulina 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Fedotovs
1421. Andis Cīrulis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raivis Lucijanovs
1422. Laura Sprudzāne 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1423. Sindija Balode 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1424. Egils Zvejnieks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Aleksandrs Korjakins
1425. Rajanikanth Doddagadiganahalli Nage Gowda 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Serdjuks
1426. Edijs Matīss 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1427. Arnis Šmidriņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments A.Dolgicers
1428. Ieva Elizabete Brudne 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1429. Emma Moroza 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1430. Alīna Ārenta 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zane Ābelniece
1431. Vlada Gračova 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1432. Elvija Vanaga 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1433. Anete Luste 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1434. Ingus Mastiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1435. Jānis Krūms 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1436. Anete Tauriņa 02600 RTU Liepājas filiāle Ieva Andersone
1437. Tatjana Sergeja 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1438. Madara Ārente 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1439. Parvizs Šihalijevs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1440. Arnita Spule 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
1441. Sergejs Žizņevskis 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1442. Ralfs Osītis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1443. Miks Jātnieks 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1444. Jānis Melders 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1445. Toms Mārtiņš Sīmanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1446. Atis Žvagiņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
1447. Liene Pēkšēna 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Matvejevs
1448. Paula Dīriņa 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1449. Valters Gotlaufs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1450. Raimonds Ratniks 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
1451. Paula Mangule 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1452. Alīsija Kislicka 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1453. Valērija Kuranova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Bušovska
1454. Gundega Selga Horste 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1455. Mihails Šepeļevs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1456. Aivars Gailis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1457. Reinis Jānis Silavs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1458. Valters Veinbergs 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Viesturs
1459. Ivars Buls 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1460. Indu Varma Lanke 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Pudzis
1461. Moahamad Salih Ali Khableel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Pudzis
1462. Laura Kļava 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1463. Alise Ciema 02064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1464. Aleksis Pauls Lindemanis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Lungevičs
1465. Rinalds Puriņš 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Ingars Steiks
1466. Vlads Vladinovskis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
1467. Valdis Gavars 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1468. Krists Venterzutis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Natālija Mozga
1469. Elīna Ērgle 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inita Rudzīte
1470. Aleksandrs Repins 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Ansis Avotiņš
1471. Igors Jušanovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Guntis Strautmanis
1472. Anna Kristiāna Dāve 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1473. Viktorija Verenkova 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1474. Džeina Kleina 02600 RTU Liepājas filiāle Konstantins Didenko
1475. Ņikita Kudrjaševs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1476. Henrijs Vīgants 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1477. Madara Marcinkus 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1478. Gatis Jaunzems 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Oskars Krievs
1479. Agita Melne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1480. Kaspars Zaķis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1481. Muthu Sankar Venkatachalam 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oksana Ņikiforova
1482. Jānis Krūmiņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments S.Rubene
1483. Dmitrijs Balackis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments B.Gaujēna
1484. Evija Biseniece 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments S.Rubene
1485. Lasha Koniashvili 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Genādijs Šahmenko
1486. Vitālijs Rudkovskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1487. Aleksejs Umanskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1488. Jānis Melnis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Verners Straupe
1489. Alexander Bykov 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1490. Tatjana Zaharova 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1491. Sandra Šlara 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1492. Oskars Kroniņš 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Juris Smirnovs
1493. Rathish Mariappan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1494. Aigars Lagzdiņš 02700 RTU Ventspils filiāle Laila Zemīte
1495. Vladislavs Šiškins 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Jānis Zaķis
1496. Daina Baumane 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1497. Dāvis Kokins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1498. Reinis Rītiņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1499. Ojārs Stūre 01B00 Rīgas Biznesa skola D.Auers
1500. Anna Oļha 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1501. Liene Siliņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
1502. Anrijs Rode 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1503. Alla Dzevaltovska 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Stāmure
1504. Anna Korvena Kosakovska 02064 BALTECH studiju centrs Jeļena Titko
1505. Deepak Tumkur Shivanandaiah 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gundars Alksnis
1506. Signe Zommere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Gaļina Terļecka
1507. Mārtiņš Vilhoviks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ēriks Vonda
1508. Ints Gruzītis 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1509. Asghar Khan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Igors Smirnovs
1510. Raivis Kalniņš 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Survilo
1511. Santa Bērziņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1512. Arjun Mohan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1513. Yuliya Bazhenava 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Guntis Strautmanis
1514. Varunkumar Pandiarajan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurijs Merkurjevs
1515. Rūta Zariņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
1516. Lelde Svarāne 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Armands Leitāns
1517. Anta Guzika 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1518. Vladimirs Ankudovičs 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1519. Mārtiņš Mukāns 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1520. Arnolds Kadiķis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1521. Nithin Chakravarthi Nadella 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Pudzis
1522. Andris Bačkurs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1523. Agnete Zanda Dzirkale 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1524. Nigar Ayyubova 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ieva Andersone
1525. Roberts Pozņaks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1526. Roberts Grunte 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1527. Olga Švecova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
1528. Austris Bogdanovs 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Ansis Avotiņš
1529. Kristens Raščevskis 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Oskars Liniņš
1530. Dmitrijs Kuzņecovs 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1531. Natālija Korņeva 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1532. Dmitrijs Siņica 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Guntis Strautmanis
1533. Viktorija Ivanova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
1534. Diāna Reinfelde 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1535. Elvita Krista Gailīte 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1536. Raitis Kols 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
1537. Jeļizaveta Bikovska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1538. Everita Glazīrina 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1539. Kristīne Viktorija Kūle 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
1540. Mārtiņš Nābels-Šneiders 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Dehtjars
1541. Dana Šelkovņikova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1542. Deins Alksnis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kokars
1543. Agnese Miksone 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1544. Agate Kauliņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1545. Anna Marija Zīdere-Laizāne 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1546. Evija Matjuka 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
1547. Arsenijs Mamikoņans 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1548. Elizabete Liene Šterna 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Bicāns
1549. Edgars Mežvēvers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1550. Valērija Križanovska 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Solveiga Grīnberga
1551. Bhumika Vallabhbhai Dobariya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Lūsis
1552. Sarankarthik Parthiban 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Lūsis
1553. Aleksejs Šomins 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Vitālijs Lūsis
1554. Daniils Aleksandrovs-Moisejs 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1555. Viktors Proščenko 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1556. Armands Ostrovskis 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1557. Jevgēnijs Koņevs 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1558. Aleksandrs Ostapenko 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1559. Marks Ivanovs 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1560. Pjotrs Borisenko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Ēķis
1561. Richard Stanley - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Igors Smirnovs
1562. Kristofers Dmitruks 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1563. Shaban Aslam 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Brodņevs
1564. Shokhbos Mukhamedov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Māris Hauka
1565. Mārtiņš Lisovs 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1566. Haralds Rukmanis 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1567. Ēvalds Jasāns 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1568. Islombek Nazarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Gaļina Merkurjeva
1569. Valentīna Začiņajeva 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1570. Aleksejs Batenko 02064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
1571. Reinis Prockāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1572. Yosuman Makhadova 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1573. Alisher Urunov 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1574. Laima Kamzola 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1575. Dmitrijs Kuņicins 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1576. Elīna Skadiņa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1577. Valters Veispals 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1578. Kirills Staškevičs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1579. Ieva Viola Babre 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1580. Adrija Enrika Ēdele 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1581. Zayniddin Umarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oksana Ivanova
1582. Andrejs Kučerjavijs 13100 Telekomunikāciju institūts Pēteris Gavars
1583. Melānija Ivulāne 13100 Telekomunikāciju institūts Irina Kļevecka
1584. Lauris Kūms 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
1585. Reinis Graviņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1586. Mārtiņš Arbidāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Dmitrijs Serdjuks
1587. Ieva Stafecka 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Liene Plūduma
1588. Edgars Bariss 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1589. Jokhongir Abdulakhatov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Antra Roskoša
1590. Ksenija Vaškēviča 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1591. Sofja Pašina 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1592. Yashdeepsinh Pradhumansinh Vashi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sigurds Jaundālders
1593. Elīna Vilka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1594. Ance Maija Kampe 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1595. Ervīns Patmalnieks 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Valerijs Zagurskis
1596. Artūrs Leškovskis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Aivars Pumpurs
1597. Reinis Gaņģis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1598. Emīls Dimitrovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1599. Ņikita Burčeņa 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1600. Andars Lūkass 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1601. Alīna Platonova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
1602. Juris Indāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Andris Paeglītis
1603. Rūdolfs Studāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1604. Jeļena Zubreviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1605. Jānis Lielmanis 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1606. Oto Mārtiņš Cērps 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1607. Junita Āriņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1608. Vladislavs Jasinskis 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1609. Aleksandrs Jasjukovičs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Nikolajs Breners
1610. Edgars Eiduks 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
1611. Dmitrijs Kraiņiks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1612. Sukhil Mundur Sudhakaran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Arnis Lektauers
1613. Kristiāna Zvirbule 02600 RTU Liepājas filiāle Irina Voronova
1614. Vineta Haritonova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Toms Mūrnieks
1615. Daina Novikova 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1616. Līga Mašinska 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Rudņevs
1617. Beate Zlaugotne 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
1618. Andris Skerškāns 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments D.Serdjuks
1619. Chetan Sharma 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
1620. Veronika Ņesteroviča 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1621. Sergejs Seļaņins 02700 RTU Ventspils filiāle Oļegs Sļiskis
1622. Vladislavs Glugovskis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1623. Mohamed Medhat Abdelrehim Mohamed Hussein 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Olga Kononova
1624. Arta Bite 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1625. Sumanth Chowdary Potturi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1626. Alīna Afanasjeva 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Raja Kočanova
1627. Annija Sleže 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Vaivods
1628. Deniss Nikandrovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1629. Laura Kudiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1630. Diāna Puķīte 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kaspars Burbeckis
1631. Ivo Bendrats 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
1632. Uldis Aizups 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Bāliņš
1633. Normunds Feldbergs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1634. Oskars Kurpnieks 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Grīgs
1635. Aleksandrs Koršunovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
1636. Artūrs Grīnbergs 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Deniss Stepins
1637. Andis Romanovs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1638. Viktorija Rāviņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kaspars Plotka
1639. Sanda Kronberga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1640. Mārtiņš Zālītis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Kajaks
1641. Jēkabs Lielmanis 02064 BALTECH studiju centrs Jelena Pečerska
1642. Jānis Bremanis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1643. Jūlija Medvedeva 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Irina Voronova
1644. Linards Čudars 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ineta Geipele
1645. Farmonjon Akmalov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Nadežda Koleda
1646. Svetlana Carenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1647. Svetlana Carenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1648. Anna Peiseniece 02064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
1649. Mijo Joseph Kannath 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Konstantins Kozlovskis
1650. Rihards Pranis 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Jānis Vanags
1651. Kristiāns Spūlis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1652. Mārcis Aizkalns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1653. Guna Lieģe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1654. Solvita Veisa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg. oec., Laura Baltiņa
1655. Diāna Guste 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1656. Santa Vīmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1657. Inga Rūķe 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1658. Iļja Sergejevs 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1659. Ligija Krasovska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1660. Linda Vītoliņa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1661. Diāna Mironova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1662. Aleksandrs Aksenovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1663. Rūta Liflande 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inese Suija-markova
1664. Andris Kitts 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1665. Evita Zarkeviča 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Jegors Fjodorovs
1666. Grigorijs Škuļteckis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1667. Matīss Broks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1668. Sarmīte Kaupuža 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Gorbunova
1669. Marina Ogay 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Larisa Iļinska
1670. Azat Kalimbayev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Olga Kononova
1671. Agneta Muceniece 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1672. Laura-Jolanta Aberfelde 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
1673. Sabīne Krēgere 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
1674. Evija Reimane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1675. Nauris Melnbārdis 02700 RTU Ventspils filiāle Inga Zicmane
1676. Kristīne Sviridjuka 02700 RTU Ventspils filiāle Renāta Varfolomejeva
1677. Roberts Sergijevskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1678. Sanjay Rajni Vejanand 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Kovals
1679. Rūdolfs Duburs 02700 RTU Ventspils filiāle Renāta Varfolomejeva
1680. Zane Bērzkalne-Liepkalne 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1681. Veronika Godļevska 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Inesa Bušovska
1682. Jēkabs Šmits 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1683. Mārtiņš Purmalis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Juris Smirnovs
1684. Ernests Stūriška 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gundars Lācis
1685. Valters Vēciņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1686. Diāna Balode 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1687. Katerīna Ieva Nudiena 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
1688. Piyush Oswal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
1689. Aashi Kaushik 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivo Vaicis
1690. Renāts Tutiņš 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1691. Kaspars Sproģis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Anatolijs Borodiņecs
1692. Andrejs Meteļica 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Jānis Dirba
1693. Kirils Katanovs 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1694. Aregaks Avetjans 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1695. Elvijs Vikštrems 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1696. Aleksandrs Okss 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1697. Kārlis Šteinerts 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Kristīna Bērziņa
1698. Kaspars Kalniņš-Kalnmalis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ivars Raņķis
1699. Zanda Apīne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1700. Amanda Brizga 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1701. Dmitrijs Zaiko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1702. Santa Odmiņa 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1703. Pārsla Esmeralda Sietiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1704. Emīls Melders 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1705. Genādijs Jeņičeks 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Zaslavskis
1706. Arvīds Nātiņš 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1707. Imants Loškarevs 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1708. Laine Bogomazova 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1709. Harshilkumar Yogeshbhai Patel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
1710. Vladislavs Kergets 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1711. Mārtiņš Lērums 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1712. Ineta Eversa 22501 IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedra Iveta Puķīte
1713. Viesturs Dejus 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Māris Kaļinka
1714. Vadims Romaņenko 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1715. Artūrs Galītis 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1716. Edgars Stuļģis 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1717. Dmitrii Ivanov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Viesturs Bražis
1718. Ģirts Cinkus 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1719. Renāte Raubišķe 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Zotova
1720. Renāte Melngaile 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1721. Vamsi Andra 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Artis Kromanis
1722. Sarath Kumar Babu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksejs Tatarinovs
1723. Nursultonbek Akanov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Grundspeņķis
1724. Linda Elksnīte 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1725. Līva Kalniņa 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Baiba Lukaševiča
1726. Pengbo Cong 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ali Arshad
1727. Irina Samoiļenko 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1728. Agris Asups 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Kolbergs
1729. Sergejs Pokatovs 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1730. Oļegs Djačenko 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1731. Didzis Otomers 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1732. Danilo Andreozzi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inga Eriņa
1733. Lucas Brandao Rodrigues 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ali Arshad
1734. Amrinder Singh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
1735. Miks Garjāns 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Matīss Stunda
1736. Sijo Jose 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
1737. Artjoms Semjonovs 02700 RTU Ventspils filiāle Josifs Survilo
1738. Sudhanbalaji Karthikeyan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Sandis Spolītis
1739. Beāte Krauze 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
1740. Alīna Reķēna 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Veģere
1741. Una Īle 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1742. Mārtiņš Veisbārdis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1743. Māris Ancāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1744. Artjoms Ščipanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1745. Dāvis Arājs 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis