Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
2. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jan Rusz
3. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
4. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
5. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
6. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
7. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
8. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
9. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
10. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
11. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
12. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Uldis Lencis
13. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
14. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
15. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
16. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
17. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
18. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Ščerbickis
19. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
20. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
21. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
22. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
23. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
24. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
25. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Andris Krūmiņš
26. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
27. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
28. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
29. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Ozoliņa-Ozola
30. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
31. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
32. 22315 Muitas un nodokļu katedra Agnese Grosa
33. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
34. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
35. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Māris Millers
36. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
37. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
38. 24100 Transportbūvju institūts Ziedonis Lazda
39. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
40. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
41. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
42. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Gaile-Sarkane
43. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
44. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
45. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
46. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andris Zabrauskis
47. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
48. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
49. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
50. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
51. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
52. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
53. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
54. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
55. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
56. 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
57. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
58. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
59. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
60. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
61. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
62. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
63. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
64. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Konstantins Didenko
65. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
66. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
67. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
68. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
69. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
70. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
71. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
72. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
73. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
74. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Bondars
75. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
76. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
77. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
78. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
79. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
80. 27200 Enerģētikas institūts Anta Baķe
81. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
82. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
83. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Valters Kaže
84. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
85. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
86. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
87. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
88. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
89. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
90. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
91. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
92. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
93. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
94. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
95. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
96. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
97. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
98. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oļegs Tetervenoks
99. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
100. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
101. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
102. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
103. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Andersone Ieva
104. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
105. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
106. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
107. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
108. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
109. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
110. 27200 Enerģētikas institūts Anatolijs Mahņitko
111. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
112. 27200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
113. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maira Sapata
114. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
115. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
116. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
117. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Laila Keisele
118. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
119. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
120. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
121. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
122. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
123. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
124. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
125. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
126. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Andris Balodis
127. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
128. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
129. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
130. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
131. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
132. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Normunds Tirāns
133. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
134. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
135. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
136. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
137. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
138. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
139. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
140. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
141. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
142. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
143. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
144. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds-Ārijs Lapsa
145. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
146. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
147. 27200 Enerģētikas institūts Arvīds Kanbergs
148. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
149. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Andersone Ieva
150. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
151. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
152. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
153. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Dziļums
154. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
155. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
156. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Berjozkina
157. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
158. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
159. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
160. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
161. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
162. 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
163. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
164. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
165. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
166. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
167. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
168. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
169. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
170. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
171. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
172. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
173. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
174. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
175. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
176. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
177. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Sandra Zelča
178. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
179. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Reinfelde Sandra
180. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
181. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
182. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
183. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
184. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
185. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
186. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
187. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
188. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
189. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
190. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
191. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Mg.oec., Guna Eglīte
192. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
193. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
194. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
195. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
196. 27200 Enerģētikas institūts Jevgēnijs Kučkovskis
197. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
198. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
199. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
200. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
201. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
202. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Vanags
203. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
204. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
205. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
206. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sandra Reinfelde
207. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
208. 24100 Transportbūvju institūts Olita Metuma
209. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
210. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
211. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
212. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
213. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
214. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
215. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
216. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
217. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune
218. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
219. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Rita Greitāne
220. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
221. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds-Ārijs Lapsa
222. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
223. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
224. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
225. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
226. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
227. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
228. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
229. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Anita Straujuma
230. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
231. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
232. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Kristīna Tihomirova
233. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
234. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
235. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
236. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
237. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
238. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
239. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
240. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
241. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
242. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
243. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
244. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
245. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
246. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
247. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
248. 27200 Enerģētikas institūts Igors Semjonovs
249. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
250. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
251. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
252. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
253. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Tālis Juhna
254. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
255. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andris Zabrauskis
256. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
257. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
258. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
259. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
260. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
261. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
262. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
263. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
264. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
265. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
266. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
267. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
268. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Gaļina Stankeviča
269. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
270. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Šatrevičs Vladimirs
271. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
272. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
273. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
274. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
275. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Langenfelde
276. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
277. 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
278. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
279. 27200 Enerģētikas institūts Guntars Vempers
280. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
281. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
282. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
283. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
284. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
285. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Renāte Cāne
286. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
287. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
288. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
289. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
290. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
291. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
292. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
293. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
294. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
295. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
296. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
297. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Liāna Supe
298. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
299. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
300. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
301. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Līga Jankova
302. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
303. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
304. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
305. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
306. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
307. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
308. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Moroza
309. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Rita Rozentāle
310. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
311. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
312. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dans Bērtulis
313. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Justīna Hudenko
314. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
315. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
316. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
317. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Edgars Rantiņš
318. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
319. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
320. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
321. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
322. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
323. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
324. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
325. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
326. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
327. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
328. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
329. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Astra Auziņa-Emsiņa
330. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
331. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Rinalds Pļavnieks
332. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
333. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
334. 24100 Transportbūvju institūts R. Īzaks
335. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
336. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
337. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
338. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
339. 24100 Transportbūvju institūts J.Smirnovs
340. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
341. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
342. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
343. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
344. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
345. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
346. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
347. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
348. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
349. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
350. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ivars Pucens
351. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
352. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Ingūna Jurgelāne-Kaldava
353. 24100 Transportbūvju institūts Ziedonis Lazda
354. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
355. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vadims Žuravļovs
356. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
357. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
358. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
359. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ēriks Kļaviņš
360. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
361. 24100 Transportbūvju institūts Māris Tams
362. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
363. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
364. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
365. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
366. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
367. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
368. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
369. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
370. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
371. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
372. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
373. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Gusts Linkevičs
374. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
375. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra R.Cāne
376. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
377. 24100 Transportbūvju institūts A. Paeglītis
378. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
379. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
380. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
381. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
382. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
383. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
384. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
385. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
386. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
387. 22315 Muitas un nodokļu katedra M.Jurušs
388. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
389. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
390. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
391. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
392. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
393. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
394. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
395. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
396. 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
397. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Kuškins
398. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
399. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
400. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
401. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
402. 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Rostoka
403. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
404. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
405. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
406. 22315 Muitas un nodokļu katedra Kaspars Plotka
407. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
408. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sanita Dzene
409. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
410. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
411. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
412. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
413. 22315 Muitas un nodokļu katedra Taivo Hanzens
414. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
415. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
416. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
417. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
418. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
419. 22315 Muitas un nodokļu katedra Dzintra Amerika
420. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
421. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
422. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
423. 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Rostoka
424. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sanita Dzene
425. 22315 Muitas un nodokļu katedra V.Gromule
426. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
427. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
428. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
429. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
430. 22315 Muitas un nodokļu katedra Marika Krauja
431. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
432. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
433. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
434. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
435. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
436. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
437. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
438. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
439. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
440. 22315 Muitas un nodokļu katedra Gunārs Zambars
441. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
442. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
443. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
444. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
445. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
446. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
447. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
448. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
449. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
450. 22315 Muitas un nodokļu katedra Santa Sietniece
451. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
452. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
453. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
454. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
455. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
456. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa - Ādmine
457. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
458. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
459. 22315 Muitas un nodokļu katedra Kaspars Plotka
460. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa - Ādmine
461. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
462. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
463. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
464. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
465. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
466. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
467. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
468. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
469. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
470. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
471. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
472. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
473. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
474. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
475. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
476. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
477. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
478. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
479. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
480. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
481. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
482. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
483. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
484. 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
485. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
486. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Gulbis
487. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
488. 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
489. 01B00 Rīgas Biznesa skola Randevs Nisanka Diass
490. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
491. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
492. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
493. 22315 Muitas un nodokļu katedra Mārtiņš Lielkalns
494. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
495. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
496. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
497. 22315 Muitas un nodokļu katedra Valentīna Andrējeva
498. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
499. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jānis Ēriks Niedrītis
500. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
501. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
502. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
503. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Kreilis
504. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
505. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
506. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
507. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
508. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kaspars Burbeckis
509. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
510. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
511. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
512. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vitālijs Rjabovs
513. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
514. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vitālijs Rjabovs
515. 13100 Telekomunikāciju institūts Ģirts Ivanovs
516. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
517. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
518. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
519. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
520. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
521. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
522. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
523. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
524. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
525. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
526. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
527. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
528. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valdis Ziemelis
529. 25100 Aeronautikas institūts Mukharbiy Banov
530. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
531. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
532. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
533. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
534. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
535. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
536. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
537. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
538. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
539. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
540. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
541. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
542. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kaspars Auzarējs-Auzers
543. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
544. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
545. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
546. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
547. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
548. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
549. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
550. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
551. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
552. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
553. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
554. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ērika Bizdēna
555. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
556. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
557. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
558. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
559. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
560. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
561. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
562. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
563. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
564. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
565. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
566. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
567. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
568. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
569. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
570. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
571. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
572. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
573. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Normunds Jēkabsons
574. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Jānis Pekša
575. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
576. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
577. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
578. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
579. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
580. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
581. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
582. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Igors Uteševs
583. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
584. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
585. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
586. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
587. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
588. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
589. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
590. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
591. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
592. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
593. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
594. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
595. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
596. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
597. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
598. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
599. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
600. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
601. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
602. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
603. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
604. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
605. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
606. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
607. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
608. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
609. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
610. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
611. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
612. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Pavļukevičs
613. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
614. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
615. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
616. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
617. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
618. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
619. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
620. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
621. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Reinis Ozoliņš
622. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
623. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
624. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
625. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
626. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
627. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Gaļina Merkurjeva
628. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
629. 22064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
630. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
631. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
632. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
633. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
634. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
635. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Golosova
636. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
637. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
638. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
639. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
640. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
641. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
642. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
643. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
644. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte B.Gaujēna
645. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
646. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
647. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
648. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte K.Kostjukovs
649. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
650. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
651. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dmitrijs Karpovs
652. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
653. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
654. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
655. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
656. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
657. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
658. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
659. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
660. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
661. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladimirs Gonca
662. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
663. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
664. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vineta Zemīte
665. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
666. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
667. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
668. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
669. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
670. 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
671. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
672. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
673. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
674. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
675. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
676. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
677. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
678. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
679. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
680. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
681. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
682. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
683. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
684. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
685. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
686. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
687. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
688. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
689. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
690. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
691. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
692. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
693. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
694. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
695. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
696. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
697. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
698. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
699. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
700. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
701. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
702. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
703. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Artjoms Supoņenkovs
704. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
705. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
706. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
707. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
708. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
709. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
710. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
711. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
712. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
713. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
714. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
715. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
716. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
717. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
718. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
719. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
720. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
721. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
722. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
723. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
724. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
725. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
726. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
727. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
728. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
729. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
730. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
731. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jānis Spīgulis
732. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
733. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
734. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
735. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
736. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
737. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
738. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
739. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
740. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
741. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
742. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
743. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
744. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
745. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
746. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Steiks
747. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
748. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
749. 25500 Transporta institūts J.Kreicbergs
750. 25500 Transporta institūts Guntis Strautmanis
751. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
752. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
753. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
754. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
755. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
756. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
757. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
758. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
759. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
760. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Raimundas Matulevičius
761. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Laukazīle
762. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
763. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
764. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
765. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
766. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
767. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
768. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
769. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
770. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
771. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
772. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Agris Ņikitenko
773. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
774. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
775. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
776. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
777. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
778. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
779. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
780. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
781. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
782. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laimdota Šnīdere
783. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
784. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
785. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
786. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
787. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
788. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
789. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
790. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
791. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
792. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
793. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
794. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
795. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
796. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
797. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
798. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Romāns Andrijauskas
799. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
800. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sandra Jansone
801. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
802. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
803. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
804. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
805. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
806. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
807. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
808. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Pošeiko
809. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
810. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
811. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
812. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
813. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
814. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
815. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
816. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
817. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
818. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
819. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
820. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
821. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
822. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
823. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
824. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
825. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
826. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
827. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
828. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
829. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
830. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
831. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
832. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Sintija Petroviča
833. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
834. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
835. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
836. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
837. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
838. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
839. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
840. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
841. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
842. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
843. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
844. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
845. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
846. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Toms Kusiņš
847. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
848. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
849. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
850. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
851. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
852. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Daina Kalniņa
853. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
854. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
855. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
856. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
857. 24100 Transportbūvju institūts V.Haritonovs
858. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vineta Zemīte
859. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
860. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
861. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
862. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
863. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
864. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
865. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
866. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
867. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
868. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
869. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Olita Medne
870. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
871. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Māris Kalvāns
872. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
873. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
874. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
875. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
876. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
877. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
878. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
879. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts A.Pumpurs
880. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
881. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
882. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Pēteris Šķēls
883. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
884. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
885. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
886. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
887. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
888. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
889. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
890. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
891. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
892. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
893. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
894. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
895. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
896. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
897. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
898. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
899. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
900. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
901. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
902. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
903. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
904. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
905. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
906. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
907. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Markus
908. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
909. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
910. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
911. 22064 BALTECH studiju centrs Mārīte Kirikova
912. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
913. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
914. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
915. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
916. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
917. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
918. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
919. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
920. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
921. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
922. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
923. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
924. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
925. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
926. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jelena Pečerska
927. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
928. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
929. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
930. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
931. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
932. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
933. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
934. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
935. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
936. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
937. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
938. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
939. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
940. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
941. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
942. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
943. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
944. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Koleda
945. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
946. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
947. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
948. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
949. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
950. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
951. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
952. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
953. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
954. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
955. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
956. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
957. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
958. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
959. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
960. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
961. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
962. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
963. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
964. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
965. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
966. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
967. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
968. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
969. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
970. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
971. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
972. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
973. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
974. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
975. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
976. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
977. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
978. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
979. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
980. 25100 Aeronautikas institūts Kristīne Carjova
981. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
982. 27200 Enerģētikas institūts Aldis Lojāns
983. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
984. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
985. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
986. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
987. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
988. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
989. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mārtiņš Baltmanis
990. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
991. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
992. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
993. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
994. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
995. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
996. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
997. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
998. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
999. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1000. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1001. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1002. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1003. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1004. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Katrina Boločko
1005. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
1006. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dzintars Cvilikovskis
1007. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1008. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1009. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1010. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1011. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1012. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
1013. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1014. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1015. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1016. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1017. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1018. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1019. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1020. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1021. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1022. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1023. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1024. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1025. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1026. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1027. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1028. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1029. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
1030. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raivis Lucijanovs
1031. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1032. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1033. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1034. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1035. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1036. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1037. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1038. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1039. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1040. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1041. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1042. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1043. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1044. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
1045. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1046. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1047. 27200 Enerģētikas institūts Elena Ketnere
1048. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1049. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1050. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1051. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
1052. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1053. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
1054. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1055. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1056. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1057. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1058. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1059. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1060. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
1061. 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
1062. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
1063. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1064. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1065. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
1066. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1067. 01B00 Rīgas Biznesa skola J.Ulmanis
1068. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1069. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1070. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1071. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
1072. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kārlis Briņķis Dr.sc.ing.
1073. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ieva Markoviča
1074. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1075. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1076. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
1077. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1078. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1079. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1080. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1081. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1082. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1083. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1084. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1085. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1086. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1087. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1088. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
1089. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1090. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1091. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1092. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1093. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1094. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1095. 25100 Aeronautikas institūts Valerijs Muhins
1096. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
1097. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1098. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1099. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1100. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1101. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1102. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Gusts Linkevičs
1103. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1104. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1105. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1106. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1107. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1108. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1109. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1110. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
1111. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Normunds Kante
1112. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1113. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Gaļina Merkurjeva
1114. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
1115. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1116. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
1117. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1118. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1119. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1120. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1121. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1122. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1123. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1124. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1125. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1126. 25100 Aeronautikas institūts Aleksandrs Urbahs
1127. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1128. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1129. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1130. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1131. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1132. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1133. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
1134. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1135. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
1136. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Blese
1137. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Artūrs Bartusevičs
1138. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1139. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vladislavs Minkevičs
1140. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
1141. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1142. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1143. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1144. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1145. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1146. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
1147. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1148. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1149. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1150. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
1151. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
1152. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1153. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1154. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1155. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1156. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1157. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Uģis Briedis
1158. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1159. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. s. ing. Baiba Blumberga
1160. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1161. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1162. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1163. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Egils Liepiņš
1164. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
1165. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Matīss Stunda
1166. 27200 Enerģētikas institūts Renāta Varfolomejeva
1167. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1168. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1169. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1170. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
1171. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
1172. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1173. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1174. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1175. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1176. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1177. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1178. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1179. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1180. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1181. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valdis Dzērve
1182. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
1183. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1184. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Grīgs
1185. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1186. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1187. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1188. 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1189. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andris Molotanovs
1190. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Malahova
1191. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1192. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1193. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1194. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1195. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Bāliņš
1196. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1197. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
1198. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Dace Grauda
1199. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Rusakovs
1200. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1201. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1202. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1203. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
1204. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
1205. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Iveta Uka
1206. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1207. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1208. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1209. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
1210. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1211. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1212. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
1213. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1214. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Jānis Kampars
1215. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1216. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Agris Ņikitenko
1217. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Māris Buiķis
1218. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1219. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1220. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agnese Nagle
1221. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1222. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1223. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1224. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kārlis Laiviņš
1225. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1226. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1227. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1228. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1229. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1230. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1231. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1232. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1233. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1234. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1235. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1236. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1237. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1238. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1239. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
1240. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1241. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
1242. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
1243. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1244. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1245. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Pokromoviča
1246. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1247. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1248. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1249. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1250. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
1251. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1252. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1253. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1254. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1255. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mstislavs Zubkovs
1256. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1257. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1258. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Ivars Bekmanis
1259. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1260. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1261. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1262. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1263. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
1264. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andris Ozols
1265. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1266. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1267. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1268. 25100 Aeronautikas institūts Konstantins Savkovs
1269. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1270. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1271. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1272. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1273. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ainārs Auziņš
1274. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
1275. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1276. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1277. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
1278. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1279. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1280. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1281. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1282. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1283. 25500 Transporta institūts Jūlija Freimane
1284. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1285. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1286. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1287. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Varis Karitāns
1288. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1289. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1290. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1291. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1292. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1293. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1294. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1295. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1296. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1297. 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1298. 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1299. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Skaidrīte Reihmane
1300. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1301. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Ozols
1302. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1303. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1304. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1305. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1306. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1307. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
1308. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1309. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1310. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1311. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1312. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1313. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1314. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1315. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
1316. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1317. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1318. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1319. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Egons Bērziņš
1320. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Liene Grigorjeva
1321. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1322. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1323. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1324. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1325. 25500 Transporta institūts Aleksandrs Rumjancevs
1326. 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
1327. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1328. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
1329. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
1330. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1331. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1332. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1333. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1334. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1335. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1336. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1337. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1338. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
1339. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1340. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
1341. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1342. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
1343. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1344. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1345. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1346. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1347. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1348. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1349. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1350. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1351. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1352. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
1353. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1354. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1355. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1356. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1357. 01B00 Rīgas Biznesa skola Claudio Andres Rivera
1358. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Valentīns Popovs
1359. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1360. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1361. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1362. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ainārs Āboltiņš
1363. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ainārs Āboltiņš
1364. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1365. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1366. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1367. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1368. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1369. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1370. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1371. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1372. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1373. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
1374. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jurijs Čižovs
1375. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1376. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1377. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
1378. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
1379. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1380. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1381. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1382. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1383. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
1384. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1385. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1386. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1387. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1388. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1389. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
1390. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1391. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1392. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1393. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1394. 27200 Enerģētikas institūts Diāna Žalostība
1395. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1396. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
1397. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
1398. 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
1399. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1400. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
1401. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1402. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
1403. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1404. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1405. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gunita Sudāre
1406. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1407. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1408. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1409. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1410. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
1411. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1412. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1413. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1414. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1415. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1416. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
1417. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1418. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1419. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1420. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandrs Fedotovs
1421. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raivis Lucijanovs
1422. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1423. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1424. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1425. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1426. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1427. 27200 Enerģētikas institūts A.Dolgicers
1428. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1429. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1430. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Zane Ābelniece
1431. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1432. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1433. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1434. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1435. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1436. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1437. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1438. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1439. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1440. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
1441. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1442. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1443. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1444. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1445. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1446. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1447. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1448. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1449. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1450. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
1451. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1452. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1453. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1454. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1455. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1456. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1457. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1458. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1459. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1460. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1461. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1462. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1463. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1464. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1465. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1466. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
1467. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1468. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
1469. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inita Rudzīte
1470. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
1471. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Guntis Strautmanis
1472. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1473. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1474. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1475. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1476. 25100 Aeronautikas institūts Margarita Urbaha
1477. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
1478. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
1479. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1480. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1481. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1482. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte S.Rubene
1483. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte B.Gaujēna
1484. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte S.Rubene
1485. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
1486. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1487. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1488. 24100 Transportbūvju institūts Verners Straupe
1489. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1490. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1491. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1492. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
1493. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1494. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
1495. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
1496. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1497. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1498. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1499. 01B00 Rīgas Biznesa skola D.Auers
1500. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1501. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1502. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1503. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1504. 22064 BALTECH studiju centrs Jeļena Titko
1505. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1506. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
1507. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1508. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1509. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1510. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1511. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
1512. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1513. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Guntis Strautmanis
1514. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Merkurjevs
1515. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
1516. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Armands Leitāns
1517. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1518. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1519. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
1520. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1521. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1522. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1523. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1524. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1525. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1526. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1527. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
1528. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
1529. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1530. 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1531. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1532. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Guntis Strautmanis
1533. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
1534. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1535. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1536. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1537. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
1538. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1539. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
1540. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Dehtjars
1541. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1542. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kokars
1543. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1544. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1545. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1546. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1547. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Kuškins
1548. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1549. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Bicāns
1550. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1551. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Solveiga Grīnberga
1552. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
1553. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
1554. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
1555. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1556. 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
1557. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1558. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1559. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1560. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1561. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Edgars Ēķis
1562. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1563. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1564. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1565. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1566. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1567. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1568. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1569. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Gaļina Merkurjeva
1570. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1571. 22064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
1572. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1573. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1574. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1575. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
1576. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1577. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1578. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1579. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1580. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1581. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1582. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1583. 13100 Telekomunikāciju institūts Pēteris Gavars
1584. 13100 Telekomunikāciju institūts Irina Kļevecka
1585. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
1586. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdis Kampars
1587. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1588. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Liene Plūduma
1589. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1590. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1591. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1592. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1593. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1594. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1595. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1596. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Valerijs Zagurskis
1597. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1598. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1599. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1600. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1601. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1602. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
1603. 24100 Transportbūvju institūts Andris Paeglītis
1604. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1605. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1606. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1607. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1608. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1609. 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1610. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1611. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
1612. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1613. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1614. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1615. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Toms Mūrnieks
1616. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1617. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Rudņevs
1618. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1619. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte D.Serdjuks
1620. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1621. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1622. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
1623. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1624. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1625. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1626. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1627. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
1628. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Vaivods
1629. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1630. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1631. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kaspars Burbeckis
1632. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
1633. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guntars Bāliņš
1634. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1635. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Oskars Grīgs
1636. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Andersone
1637. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1638. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1639. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kaspars Plotka
1640. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1641. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Kajaks
1642. 22064 BALTECH studiju centrs Jelena Pečerska
1643. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1644. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1645. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ineta Geipele
1646. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Koleda
1647. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1648. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1649. 22064 BALTECH studiju centrs Uldis Cimdiņš
1650. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1651. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1652. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1653. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1654. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1655. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg. oec., Laura Baltiņa
1656. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1657. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1658. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1659. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1660. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1661. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1662. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1663. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1664. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inese Suija-markova
1665. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1666. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
1667. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1668. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1669. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1670. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1671. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1672. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1673. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
1674. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
1675. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Dr. sc. ing. Edžus Žeiris
1676. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1677. 27200 Enerģētikas institūts Renāta Varfolomejeva
1678. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1679. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1680. 27200 Enerģētikas institūts Renāta Varfolomejeva
1681. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1682. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1683. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1684. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
1685. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gundars Lācis
1686. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1687. 26000 Arhitektūras fakultāte Jānis Krastiņš
1688. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
1689. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1690. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1691. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1692. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
1693. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
1694. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1695. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1696. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1697. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1698. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
1699. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1700. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1701. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1702. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1703. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1704. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1705. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1706. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Zaslavskis
1707. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1708. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1709. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1710. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1711. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1712. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1713. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Puķīte
1714. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
1715. 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1716. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1717. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1718. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
1719. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
1720. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1721. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1722. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1723. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksejs Tatarinovs
1724. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1725. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1726. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1727. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ali Arshad
1728. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1729. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Kolbergs
1730. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
1731. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1732. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jurijs Grizāns
1733. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1734. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1735. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1736. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Matīss Stunda
1737. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1738. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
1739. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1740. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
1741. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Veģere
1742. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1743. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1744. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1745. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1746. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis