Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
2. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
3. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
4. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
5. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
6. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
7. 13200 Radioelektronikas institūts Rihards Novickis
8. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
9. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
10. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Artūrs Bogdanovs
11. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
12. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
13. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
14. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
15. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
16. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
17. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
18. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
19. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līva Pupure
20. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
21. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
22. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
23. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
24. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
25. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
26. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
27. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
28. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
29. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
30. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
31. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
32. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
33. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
34. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
35. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
36. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
37. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
38. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
39. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
40. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
41. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
42. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
43. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
44. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
45. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
46. 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
47. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Lāsma Ratnika
48. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
49. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
50. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
51. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
52. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
53. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
54. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
55. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
56. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
57. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Dmitrijs Rusovs
58. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
59. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
60. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
61. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
62. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
63. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
64. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
65. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
66. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Antons Patļins
67. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
68. 24100 Transportbūvju institūts Roberts Auziņš
69. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
70. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
71. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
72. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
73. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
74. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
75. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Broks
76. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
77. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
78. 24100 Transportbūvju institūts Juris Mačāns
79. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
80. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oļegs Sļiskis
81. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
82. 24100 Transportbūvju institūts Edgars Krūmiņš
83. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
84. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
85. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
86. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
87. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
88. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
89. 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
90. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
91. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kokins
92. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
93. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
94. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
95. 24100 Transportbūvju institūts Roberts Koops
96. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Miķelsons
97. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
98. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
99. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
100. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
101. 24100 Transportbūvju institūts Andrejs Piesis
102. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
103. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
104. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
105. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
106. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
107. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
108. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
109. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
110. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
111. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
112. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
113. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
114. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
115. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
116. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
117. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
118. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
119. 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
120. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
121. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aiva Plotniece
122. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Smirnova
123. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dace Rasiņa
124. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
125. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
126. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
127. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
128. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
129. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
130. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
131. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Aleksejs Jurenoks
132. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
133. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
134. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Alberts Pumpurs
135. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
136. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
137. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
138. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
139. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
140. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
141. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
142. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
143. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
144. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
145. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
146. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
147. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārtiņš Ruciņš
148. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
149. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
150. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
151. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
152. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
153. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
154. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
155. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
156. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
157. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
158. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
159. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
160. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
161. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
162. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
163. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
164. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ērika Nazaruka
165. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
166. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
167. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
168. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Balgale
169. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
170. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
171. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
172. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
173. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kalvis Kravalis
174. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
175. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
176. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
177. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
178. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
179. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
180. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
181. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
182. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
183. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
184. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
185. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
186. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
187. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
188. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
189. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
190. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
191. 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
192. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
193. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
194. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
195. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
196. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Marianna Grecka
197. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Kristaps Zvirgzds
198. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
199. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
200. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
201. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
202. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Imants Kreicbergs
203. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Reinis Drunka
204. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
205. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
206. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
207. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
208. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
209. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gudro
210. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
211. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Liene Siliņa
212. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
213. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
214. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
215. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Sergejs Rosuščans
216. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
217. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
218. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
219. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
220. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
221. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
222. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
223. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
224. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
225. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ivo Bendrats
226. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jekaterina Vozņuka
227. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jekaterina Vozņuka
228. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
229. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
230. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
231. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dzintars Brīvulis
232. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
233. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
234. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
235. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
236. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
237. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
238. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
239. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
240. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
241. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
242. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
243. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
244. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
245. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
246. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Alise Vītola
247. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
248. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
249. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
250. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
251. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
252. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
253. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
254. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
255. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Mihails Kovaļovs
256. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
257. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
258. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pereca Aleksandra
259. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
260. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
261. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
262. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
263. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
264. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
265. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
266. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
267. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
268. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
269. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
270. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
271. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
272. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
273. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
274. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
275. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Līga Kļaviņa
276. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
277. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Artūrs Bernovskis
278. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
279. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
280. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Maksims Vaņejevs
281. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
282. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
283. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
284. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Žanis Ilsters
285. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
286. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
287. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
288. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
289. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
290. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
291. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
292. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
293. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
294. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
295. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
296. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
297. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
298. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Kristaps Zvirgzds
299. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
300. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
301. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
302. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
303. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
304. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
305. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
306. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
307. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
308. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
309. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Nikolajs Breners
310. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
311. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
312. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
313. 27200 Enerģētikas institūts Dmitrijs Boreiko
314. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
315. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
316. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dace Legzdiņa
317. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
318. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grabis
319. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
320. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
321. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Māris Millers
322. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
323. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
324. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
325. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
326. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
327. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ainārs Knoks
328. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
329. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
330. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
331. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
332. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mārcis Priedītis
333. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ieva Baķe
334. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
335. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
336. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jeļena Tihana
337. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps kalvāns
338. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
339. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
340. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
341. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
342. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
343. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
344. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
345. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
346. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Kļaviņš
347. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
348. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
349. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
350. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
351. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
352. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
353. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
354. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
355. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
356. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
357. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
358. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
359. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
360. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
361. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
362. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
363. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
364. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
365. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
366. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
367. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
368. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
369. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Marina Platonova
370. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
371. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
372. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
373. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
374. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Auseklis Sarkans
375. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
376. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
377. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
378. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
379. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
380. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
381. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ērika Nazaruka
382. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
383. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule
384. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
385. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
386. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jevgeņija Lugiņina
387. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
388. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Gunta Smalkā
389. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
390. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
391. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
392. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
393. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
394. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
395. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
396. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
397. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
398. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
399. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
400. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
401. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
402. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
403. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
404. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
405. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
406. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
407. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
408. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
409. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
410. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
411. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
412. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Vladimirs Šatrevičs
413. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
414. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
415. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
416. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
417. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
418. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
419. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
420. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
421. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
422. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
423. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
424. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
425. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
426. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
427. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
428. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Marina Platonova
429. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
430. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Dzintars Jaunzems
431. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
432. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
433. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
434. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
435. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
436. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
437. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
438. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
439. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
440. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
441. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
442. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
443. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
444. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
445. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
446. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
447. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
448. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
449. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
450. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artūrs Ķempelis
451. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
452. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
453. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Armands Leitāns
454. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
455. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
456. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
457. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
458. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
459. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
460. 25500 Transporta institūts Dāvis Bušs
461. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
462. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
463. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
464. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
465. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
466. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
467. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
468. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
469. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
470. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
471. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
472. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
473. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
474. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
475. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
476. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
477. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
478. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
479. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
480. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
481. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
482. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
483. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
484. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
485. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
486. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
487. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
488. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
489. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
490. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
491. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
492. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
493. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
494. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
495. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
496. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Ņikiforova
497. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
498. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
499. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
500. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
501. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
502. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
503. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
504. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
505. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
506. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
507. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
508. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
509. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
510. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anda Barkāne
511. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
512. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
513. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
514. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
515. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
516. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
517. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
518. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
519. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
520. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
521. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
522. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
523. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
524. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
525. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
526. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
527. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
528. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
529. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
530. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
531. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
532. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
533. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
534. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
535. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
536. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
537. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
538. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
539. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
540. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
541. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
542. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
543. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
544. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
545. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
546. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kirils Gorovojs
547. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
548. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
549. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
550. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
551. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
552. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
553. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
554. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
555. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
556. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
557. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
558. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
559. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
560. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
561. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Vladimirs Šatrevičs
562. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
563. 26000 Arhitektūras fakultāte Līva Garkāje
564. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
565. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
566. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
567. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
568. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
569. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
570. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
571. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
572. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
573. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
574. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Konstantins Kozlovskis
575. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
576. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
577. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
578. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
579. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
580. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
581. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
582. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gints Ilva
583. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
584. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
585. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Umesh Haribhai Vavaliya
586. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
587. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
588. 25500 Transporta institūts Andris Skārds
589. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
590. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
591. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
592. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
593. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
594. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
595. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
596. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
597. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
598. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
599. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
600. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Alberts Pumpurs
601. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
602. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
603. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
604. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
605. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
606. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
607. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
608. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
609. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
610. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
611. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
612. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
613. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
614. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
615. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
616. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
617. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
618. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
619. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
620. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
621. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
622. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
623. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
624. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
625. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
626. 26000 Arhitektūras fakultāte Māra Liepa-Zemeša
627. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
628. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
629. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Airisa Šteinberga
630. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
631. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
632. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aigars Pulle
633. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
634. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Gerbreders
635. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
636. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
637. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
638. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
639. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
640. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elmārs Kehris
641. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
642. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
643. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
644. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Joseph Becica
645. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
646. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
647. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
648. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Ivanova
649. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
650. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
651. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
652. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
653. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
654. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
655. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
656. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
657. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
658. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
659. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
660. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
661. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
662. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Rižikovs
663. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
664. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
665. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
666. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
667. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
668. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
669. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
670. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
671. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
672. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
673. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
674. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
675. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
676. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
677. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
678. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
679. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
680. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
681. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Demo Pasniedzējs
682. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
683. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
684. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
685. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
686. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
687. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
688. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
689. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Aivars Dresmanis
690. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
691. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
692. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
693. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
694. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
695. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
696. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
697. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
698. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
699. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
700. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
701. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
702. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
703. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
704. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
705. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Kolbergs
706. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Viktors Ščavinskis
707. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
708. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
709. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
710. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
711. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
712. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Heinrihs Kristians Skrodelis
713. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
714. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
715. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Jankovska
716. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
717. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elmārs Kehris
718. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
719. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
720. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
721. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
722. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
723. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
724. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
725. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
726. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
727. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
728. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
729. 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
730. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
731. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
732. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
733. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
734. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
735. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
736. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
737. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
738. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
739. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
740. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
741. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
742. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
743. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
744. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
745. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
746. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
747. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
748. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
749. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
750. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
751. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
752. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Šiškins
753. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
754. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
755. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
756. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Anita Straujuma
757. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
758. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Anita Straujuma
759. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
760. 13100 Telekomunikāciju institūts Svitlana Matsenko
761. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
762. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska