Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Beatrise Kazarina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Māris Buiķis
2. Atis Baumanis 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
3. Airisa Paula Ansone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
4. Haralds Punculis 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
5. Mārtiņš Meiris 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
6. Agnis Nīmands 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
7. Valērijs Ščerbaks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
8. Kristaps Ratnieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
9. Artūrs Aleksandrs Kvačs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
10. Maksis Sokolovs 24100 Transportbūvju institūts Armands Auziņš
11. Edgars Grūbe 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
12. Linards Hremenkins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
13. Arvīds Būmanis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
14. Jevgeņijs Moisejevs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
15. Harijs Paveļčuks 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
16. Dāvis Ondzulis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
17. Vladislavs Žuravskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
18. Vladislavs Zaicevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
19. Raivis Šmits 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
20. Justīne Freimane 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
21. Maksims Pahtusovs 24100 Transportbūvju institūts Katerīna Morozova
22. Jeļena Čaikina 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
23. Viktorija Majorova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
24. Kristers Grīva 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
25. Raimonds Leitēns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
26. Darja Junusova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
27. Jansone Laura 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
28. Ivo Liepa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
29. Gustavs Garaissils 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
30. Alīna Larionova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
31. Rūdolfs Vingris 24100 Transportbūvju institūts Eimuntas Kazimieras Pašeliūnas
32. Annija Vimba 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
33. Arnolds Japiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
34. Aļina Omeļčenko 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
35. Ieva Jurkeviča 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
36. Vladislavs Krasņikovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
37. Viktorija Peskova 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
38. Sandis Ratnieks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
39. Jānis Kuža 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
40. Raivis Ozols 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
41. Rihards Žamoidiks 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
42. Toms Dzenis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
43. Maksims Skridļevskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
44. Mihails Maslakovs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Bidzāns
45. Emīls Cimdiņš 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Jānis Mazais
46. Miks Mežvēvers 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
47. Karīna Salmiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
48. Ilze Krauze 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
49. Kristiāna Gertmane 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
50. Kristaps Ozols 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
51. Karīna Kokina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
52. Iļja Čuhrajs 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
53. Jekaterina Babajeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
54. Kristīne Tēra 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
55. Raimonds Tuls 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
56. Raimonds Nakraševičs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
57. Kristiāna Joņina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
58. Sanda Livzeniece 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
59. Ieva Lazdiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
60. Ģirts Bružis 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
61. Kristīne Pintāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
62. Arina Bondareva 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
63. Jeļena Siļonova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
64. Dins Rozentāls 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
65. Laura Beļinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
66. Linda Ļeļeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
67. Veronika Sažina 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
68. Tatjana Lasmane 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
69. Liesma Javorska 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
70. Mārtiņš Tuls 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
71. Kristaps Pļaviņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
72. Agita Orole 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
73. Jaroslavs Morozs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
74. Renāte Eiķele 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
75. Ausma Krīviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
76. Aleksandra Deņisova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
77. Megija Linda Ozoliņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
78. Inese Miziša 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
79. Edgars Raščevskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
80. Jevgeņija Ozerska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
81. Veronika Putāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
82. Krista Razgale 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
83. Anita Skudra 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
84. Alīna Brice-Voronova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
85. Katrīna Isanova-Žuka 22315 Muitas un nodokļu katedra N.Rudzītis
86. Mārcis Roziņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
87. Aļesja Kažura 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
88. Megija Drunka 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
89. Raivis Liberts 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
90. Sendlija Jermaļonoka 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
91. Diāna Šmite 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
92. Vita Tarasika 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
93. Viola Asare 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
94. Lolita Aņiskina 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
95. Eleonora Dombrovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
96. Dzintars Brauers 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
97. Dmitrijs Akaševs 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
98. Maija Ivļeva 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
99. Anastasija Kurenkova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
100. Egija Antoņeviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
101. Anna Šilova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
102. Violeta Sviderska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
103. Artjoms Kancerovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
104. Dace Andersone 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
105. Ritvars Dārziņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
106. Dāvis Vimba 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
107. Zane Lagzdiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
108. Angelina Vaļevko 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
109. Sandris Vaivods 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
110. Alens Aleksejevs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
111. Nika Korbane 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
112. Dana Drubiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
113. Liene Aļķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
114. Jevgenijs Rečs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
115. Dita Oberšate 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
116. Diāna Gelmane 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
117. Ivo Bērziņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
118. Dmitrijs Ščelkonogovs 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
119. Anvesh Kumar Kota 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
120. Aleks Džovanni Pjēro Markavs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
121. Daniils Klekers 26000 Arhitektūras fakultāte Egīls Markus
122. Reinis Francis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
123. Kārlis Rudāks 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
124. Jevgenijs Ņikiferovičs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Tālis Laizāns
125. Karīna Vārna 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
126. Allwin Jimmis Kallungal 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
127. Maksims Čečotkins 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
128. Jānis Rasmanis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dairis Briedis
129. Jyotheeswar Reddy Joga 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
130. Koteswara Rao Karravula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
131. Mohan Prudvi Raja Konathala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
132. Viktorija Verjovkina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
133. Vilnis Kārkliņš 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
134. Leonīds Maļcevs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
135. Vasilijs Logašins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
136. Pāvels Lapovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
137. Alekss Jurčs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
138. Liene Ķaukule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
139. Artūrs Ozoliņš 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
140. Arturs Sokolovs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
141. Kristaps Žizņevskis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
142. Kaspars Ļubarts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
143. Margrieta Kalniņa 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
144. Pāvels Avlass 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
145. Oskars Ūdris 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
146. Nikhil Kuntraji 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
147. Andrejs Meļņikovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
148. Ralfs Voldemārs Bremmers 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
149. Maksims Družiņins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
150. Kevins Marks Berlinskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
151. Evelīna Agnese Vietere 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
152. Elīna Bensone 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
153. Deniss Grics 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
154. Agrita Isāte 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
155. Zane Bule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
156. Ernests Roberts Vēriņš 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
157. Arnis Liekniņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
158. Mikus Leduskrasts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
159. Agne Zilinskaite 24100 Transportbūvju institūts Dominykas Šlikas
160. Matthew William Du Toit 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
161. Berta Beketova 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
162. Krišs Jānis Mežiels 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
163. Darja Ļipņagova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
164. Toms Muzikants 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
165. Zigis Puriņš 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
166. Kirils Timofejevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
167. Ainārs Justs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Geikins
168. Annamarija Staršaja 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
169. Jevgeņijs Djomins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
170. Antons Vilimans 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
171. Arvis Gedušs 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
172. Artūrs Bunka 25500 Transporta institūts Māris Gailis
173. Baiba Petere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
174. Vitālijs Larkins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
175. Luīze Freimane 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
176. Anna Koženkova 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
177. Chethan Nagaraja 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
178. Nellija Nulle 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
179. Bruno Eduards Krēsliņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
180. Līga Vecstaudža 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
181. Vytautas Ivonis 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
182. Eldho Kuriakose 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
183. Alens Kršeminskis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
184. Laima Gundega Gēme 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
185. Jana Buša 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
186. Anastasija Meteļica 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
187. Elīna Valdmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
188. Vishali - 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
189. Ilze Bērziņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
190. Ilva Krave 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
191. Manish Kumar Labishetty 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
192. Krists Jānis Sakne 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Arturs Birznieks
193. Laura Polkmane 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
194. Matīss Zimerts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
195. Sam Antony Jaspher Josephraj 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
196. Karthik Cherukuri 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
197. Sathish Selvam 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
198. Shreyas Kathyayini Lingadevaru 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laura Tupenaite
199. Aija Kļaviņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
200. Abdul Qaleeq Mohammed 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
201. Terēze Balode 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
202. Kārlis Broms 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aleksandrs Jefimovs
203. Jānis Griškovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
204. Marina Kudrjavceva 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
205. Madara Brigmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
206. Visvaldis Janelis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ivo Mežulis
207. Vatsal Rajeshkumar Mandlesara 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
208. Meenu Mani Gopala Pillai 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
209. Moiz Zaimi Mohammed Abdul 22064 BALTECH studiju centrs Jegors Fjodorovs
210. Gustavs Kārlis Kampuss 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
211. Ričards Tutāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
212. Ieva Bite 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
213. Ieva Ornicāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
214. Jānis Maļinovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
215. Laura Jirgena 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Kiršners
216. Anželika Goliškina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
217. Kārlis Baumanis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
218. Kristiāns Jakovļevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
219. Kristiāns Vīksne 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
220. Aleksejs Lukoņins 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
221. Pāvels Garkalns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
222. Toms Olands 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
223. Aleksandrs Neverkovičs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
224. Līva Deksne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
225. Edgars Izvestnijs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
226. Edgars Lielāmurs 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
227. Jana Žoludova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
228. Aleksandrs Hrisanfovs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
229. Elvis Freimanis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
230. Nauris Seņkāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
231. Juris Gailis 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
232. Rasa Teivāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Renāte Čaupale
233. Andrejs Cvetkovs 25500 Transporta institūts Valerijs Šļonskis
234. Artūrs Ķempelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
235. Mani Kumar Panguluri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
236. Fatima Rahimova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
237. Andris Robežnieks 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
238. Karīna Mote 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
239. Kristīne Zorģe 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
240. Baba Sharooq Shaik 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
241. Aleksandrs Buraks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
242. Vaibhav Karshanbhai Devganiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
243. Roberts Šutarevs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
244. Dāvis Piebalgs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Haralds Gribusts
245. Ainārs Geks 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
246. Ravikumar Arumugam 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
247. Charles Nelson Ul-Umatimba Kabwende 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jens Myrup Pedersen
248. Armands Krēmers 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
249. Nithya Dewmini Mudalige 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
250. Aļona Norvile 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
251. Jevgeņijs Antonevičs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
252. Jana Liepiņa 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
253. Daniils Grigorjevs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
254. Deniss Čepiks 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
255. Juris Sinkevičs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
256. Amir Zarei Kalat 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
257. Nikolajs Maļejevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
258. Tatjana Svistuna 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
259. Līga Semjonova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
260. Kitija Vidronoka 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
261. Dmitrijs Frolovs 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
262. Leela Naga Venkata Sai Prakash Nunna 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
263. Sigita Dzene 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
264. Timo Juhani Turunen 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
265. Jānis Lielmanis 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
266. Aleksis Riguns 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
267. Rūdolfs Vītols 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Andris Krūmiņš
268. Roberts Semjonovs 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
269. Aleksandrs Gorbunovs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
270. Lalithambica Akunuri 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
271. Sumit Kumar Barnwal 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
272. Telma Terēze Lediņa 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
273. Jevgeņijs Makarovs 25500 Transporta institūts Dmitrijs Gorbačovs
274. Elviss Jonuška 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
275. Raivo Daniševskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
276. Antons Ričalovskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
277. Elvijs Vanags 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
278. Emīls Bauers 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
279. Gokul Manju Santhoshkumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
280. Monta Serģe 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
281. Anastasija Kisļicka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
282. Kārlis Staris 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
283. Nadežda Proščenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
284. Vitālijs Arharovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
285. Toms Blūms 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
286. Edgars Rubenis 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
287. Rojs Rozentāls 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
288. Toms Kristaps Sniedziņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
289. Jūlija Sauša 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
290. Adrians Penkovskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
291. Monta Vikštrema 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
292. Jerin George Johnson 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
293. Laxmi Reddy Kamireddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
294. Artjoms Karašovs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
295. Emmanuel Rodriguez Alvarado 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
296. Ksenija Jašina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
297. Daiga Krūmiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
298. Uldis Kalniņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
299. Toms Zvaigzne 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
300. Naveen Krishna Mallipeddi 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
301. Ņikita Ulass 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
302. Jekaterina Tukāne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
303. Kristīne Mēnese 26000 Arhitektūras fakultāte Sarmīte Barvika
304. Liene Medniece 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
305. Irina Shvetsova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
306. Beāte Karmena Bāliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
307. Aregaks Avetjans 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
308. Alīna Koroļkova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
309. Jānis Augustāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
310. Juris Peirāgs 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
311. Neeraja Kathari 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
312. Undīne Poriņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
313. Pēteris Lapiņš 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
314. Kristers Nils Duģels 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
315. Sintija Pakalne 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
316. Dmitrijs Nikešins 25500 Transporta institūts Dmitrijs Korago
317. Aleksandrs Špeņs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
318. Rūdolfs Puteklis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
319. Sandis Austrums 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
320. Viktorija Perekresta 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
321. Maikls Drobins 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
322. Vitālijs Barinovs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
323. Mikus Māris Eglītis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
324. Julija Proživaļska 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
325. Ričards Jurasovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
326. Maksims Kušiņičevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
327. Onur Erbey 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
328. Lauris Leimanis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra D.Rjazanovs
329. Aliya Zhetpisbayeva 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
330. Signe Melkina 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
331. Jeļena Krukovska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
332. Andris Lišmanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
333. Hewa Pathiranage Veanusha Shandeer Godigamuwa 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
334. Jānis Vēveris 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
335. Jēkabs Šmits 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
336. Edmunds Bruno Freibergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
337. Armands Kozlovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Kuzņecova
338. Kristīne Okuņkova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
339. Mārtiņš Runkulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
340. Katrīna Zinčenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dmitrijs Karpovs
341. Krišjānis Rolis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
342. Maksims Šarigins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
343. Jegors Loiko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Strebko
344. Heinrihs Kristians Skrodelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
345. Maksims Širokovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Dmitrijs Pozdņakovs
346. Virang Bharatbhai Dholiya 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
347. Laura Kārklīte 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
348. Gļebs Semakins 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
349. Matīss Ernests Balodis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
350. Aleksejs Mališevs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
351. Amal Jayaranga Kahandawala Arachchige 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
352. Pāvils Rubezis 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
353. Amodh Keshawa Loku Ponnamperumage 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
354. Ieva Valpētere 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
355. Jēkabs Zvaigzne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
356. Artūrs Cjunskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
357. Paula Elksne 01B00 Rīgas Biznesa skola Claudio Andres Rivera
358. Anete Doulinga 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
359. Nagavenkata Suryateja Bonthu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
360. Idriss Charai 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
361. Mahipal Chalasani 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
362. Sumit Maruti Dorge 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
363. Prithiviraj Selvaraju 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
364. Elīna Pentjuša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
365. Dinesh Raajan Parthasarathy Muthu Raman 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
366. Roberts Dobelis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
367. Viktorija Kovale 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
368. Marija Barkēviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
369. Albin George 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
370. Irisa Kajema 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
371. Inta Slapņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
372. Javohir Rahimov 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
373. Valts Pinkulis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
374. Jēkabs Brauers 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
375. Jinnah Shamim Akthar Peer Mohideen 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
376. Klāvs Galenieks 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
377. Sai Shankar Reddy Bokka 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
378. Divyajyothi Dasari 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
379. Patrīcija Lidere 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
380. Margarita Nikolajeva 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
381. Artūrs Galītis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
382. Rūdolfs Ceipe 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
383. Inese Plostniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
384. Šenons Simsons 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
385. Sergey Konyakov 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
386. Viktors Kuzmičs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
387. Achyuth Madhiwada 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
388. Zintis Ščerbakovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
389. Toms Ronis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
390. Anna Lība Sietiņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
391. Roberts Kartenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
392. Aleksejs Ņikiforovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
393. Jothimani Murugavel 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
394. Mohammed Ahmed Aly Zeinelabdein Mansour Ali 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
395. Abhijit Allamudi 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
396. Priti Kiritbhai Jadav 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
397. Arvis Ragovskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
398. Balachandar Venkatachalapathy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
399. Diana Beglaryan 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
400. Kevins Kaļāns 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
401. Kaspars Kočāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
402. Inita Bogdanova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
403. Pigam Nepesov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
404. Sigita Rūmīte 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
405. Olita Brenča 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
406. Artjoms Mihailovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
407. Ervīns Jansons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
408. Oskars Luksts 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
409. Krists Ķēniņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jans Šlihte
410. Jānis Voldemārs Vēriņš 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
411. Aksana Štālberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
412. Ralfs Pabērzs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
413. Vilnis Tinuss 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
414. Andrejs Burlačuks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
415. Sintija Erte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
416. Edgars Kravalis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
417. Baiba Remese 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
418. Anvesh Bhagirthi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
419. Pavithran Ravi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
420. Nomin Mindula Bhagya Sudirikku Jayawickrama 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
421. Sai Shiva Sathwik Madupu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
422. Akhil Koruprolu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
423. Maksims Kudrjavcevs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
424. Jasur Muminov 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
425. Ivars Kļavinskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
426. Nils Meļķerts 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
427. Igors Griščenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
428. Marta Amoliņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
429. Yana Yaparova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
430. Alexander Bykov 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
431. Katrīne Otersone 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
432. Vladislavs Čikins 25500 Transporta institūts Valentīns Popovs
433. Adele Līce 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
434. Ēriks Dambītis 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
435. Edgars Verze 25500 Transporta institūts Māris Gailis
436. Dāvis Mūrnieks 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
437. Una Īle 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
438. Sehan Chathuranga Kumarasiri Ranpatabadige 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
439. Veronika Skažutina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
440. Alīna Komkova 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
441. Ineta Eversa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
442. Augusts Kārklītis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
443. Deomits Andrejevs 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
444. Munish Kumar - 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
445. Mārcis Spriņģis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
446. Amanda Cīrule 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
447. Siva Rama Sudhakar Sadayappan 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
448. Ruchit Bakulbhai Patel 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
449. Sainath Kurapati 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
450. Edwin Ignatious 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Igors Tipāns
451. Manoj Sigamani 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
452. Bhavan Kumar Kunduru 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
453. Kuldipkumar Jagdishchandra Trivedi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
454. Laura Švēde 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
455. Jekaterina Martinova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
456. Evija Cibuļska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
457. Didzis Zujevičs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
458. Zhanao Huang 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
459. Diāna Zlibina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
460. Arnita Šaraņina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
461. Dumbu Sai Kedhar Uppala 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
462. Karthik Kishore Ramamoorthy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
463. Evija Parfjonova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
464. Elīna Lībiete 26000 Arhitektūras fakultāte Linda Leitāne
465. Ksenija Onufrijeva 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
466. Jānis Tenisons 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
467. Armands Briedis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
468. Sabīne Vāvere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
469. Kirils Bogdanovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
470. Sanda Bīdermane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
471. Mārtiņš Dravnieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
472. Jeļena Sutra 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
473. Artūrs Luzans 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
474. Daira Salaka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
475. Ilze Romančuka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
476. Sai Pavan Kanukuntla 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
477. Helmuts Liepiņš 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
478. Krists Lūkins 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
479. Agnese Plone 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
480. Kristiāns Slics 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Zabels
481. Jurijs Sjatkovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
482. Ģirts Livzenieks 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
483. Vladislavs Romašs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
484. Mohammed Firnaz Mohammed Saleem 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
485. Lauris Belorags 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
486. Inese Dzērve 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
487. Anita Ozoliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
488. Staņislavs Šatins 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
489. Jiji Pius Chiriyankandath 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
490. Jānis Norvaišs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
491. Arnis Heinrihsons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
492. Madina Zinovjeva 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
493. Natālija Kursiša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
494. Inna Gičuka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
495. Paula Marija Romanovska 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
496. Liāna Lastovkina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
497. Ieva Paegle 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
498. Līva Bernupe 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
499. Valters Vindelis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
500. Aghami Seyfullayev 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
501. Shynggys Abishev 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
502. Ksenija Osadcuka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
503. Vladimirs Šehovcovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
504. Elīza Anna Zeibote 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
505. Agate Buravcova 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
506. Alvis Bērziņš 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
507. Laima Daberte 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
508. Karīna Klāra Miķelsone 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
509. Venkata Sai Krishna Reddy Karri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
510. Ervīns Šiļeiko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
511. Martin Horne 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
512. Venkata Naga Sai Vamsidhar Gummadi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
513. Sergejs Romancevičs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
514. Airita Erte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
515. Rahul Puvvula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
516. Aleksejs Murins 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
517. Krista Liberte 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
518. Santa Zepa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Una Pentjuša
519. Jēkabs Juris Jurjāns 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
520. Gustavs Zandersons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
521. Iļja Čerpita 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
522. Ilze Zane Radziņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
523. Beatrise Šteina 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
524. Sintija Aiva Fursa 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
525. Eduards Osadčijs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
526. Kristaps Priede 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
527. Dāvis Jansons 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
528. Angelīna Čigaka 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
529. Ilze Zarovska 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
530. Vladimirs Šašins 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
531. Hari Krishna Rao Podishetti 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gatis Muižnieks
532. Santa Birģele 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
533. Prafulla Pravin Vane 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
534. Kristiāns Daugulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
535. Elmārs Mamajs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
536. Edgars Plociņš 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
537. Patrīcija Helēna Dzērve 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
538. Anete Toča 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
539. Rihards Borskis 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
540. Tils Zigmunds Ozoliņš 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
541. Kristiāns Kronis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
542. Imants Puriņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Guntis Mosāns
543. Ralfs Matisons 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
544. Dishant Shaileshkumar Patel 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
545. Igors Bikovs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
546. Sabīne Teifurova 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
547. Kristīne Mogiļevceva 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
548. Arturs Šaripovs 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
549. Anatolijs Zencovs 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
550. Girija Kumari Dondapati 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
551. Mihails Hohlovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Zahars Vorobjovs
552. Jaswanth Sai Jogi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
553. Varun Reddy Pervala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
554. Laura Buka 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
555. Manoj Prabhakar Kallipalayam Sivakumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
556. Sai Sravani Moparthi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
557. Akvile Giedraityte 24100 Transportbūvju institūts Jūratė Sužiedelytė Visockienė
558. Artūrs Vozgiļevičs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
559. Maksims Komars 25500 Transporta institūts Iļja Korago
560. Reinis Masulis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
561. Olga Saule 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsobsone
562. Rolands Skrebutens 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
563. Jānis Kaktiņš 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
564. Mārtiņš Dirvēns 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ernests Jansons
565. Akhil Avula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
566. Fresbin Thomas 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
567. Sņežana Bartule 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
568. Madara Kristiāna Glinka 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
569. Kristers Linde 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
570. Pēteris Cibuļa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
571. Vlada Korkina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
572. Anna Konovalova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
573. Alameen Bavasa 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
574. Rolands Voitiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
575. Kaan Kenar 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
576. Līva Gundega Ermansone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
577. Paul Stanley Ganganapalli 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
578. Marija Keiduna 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
579. Namit Kumar Aravindakumar - 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Armands Auziņš
580. Guntis Zariņš 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
581. Helēna Laura Bindemane 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
582. Rebeka Eva Jaunkalne 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
583. Dace Signija Mice 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
584. Kristaps Pēteris Rubulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
585. Avinash Thotakura 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
586. Hariharan Sundar Rajan 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
587. Artūrs Zērietis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
588. Vsevolods Stepanovs 13200 Radioelektronikas institūts Vladimirs Bespaļko
589. Samanta Smirnova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
590. Ivanda Adata 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
591. Solvita Padamane 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
592. Kristiāns Pika 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
593. Beāte Banga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ričards Cacurs
594. Aleksandrs Kononovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
595. Krista Milaseviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
596. Ņikita Timofejevs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Oļesja Grigorjeva
597. Veronika Bikovska 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
598. Mihails Stasjuks 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
599. Artūrs Tkačenko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
600. Edgars Sināts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
601. Dainis Jegorovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
602. Frederiks Mario Mertens 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
603. Aivars Kurmis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
604. Krišjānis Kočāns 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
605. Vija Barščevska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
606. Laura Balode 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
607. Iveta Freimane-Opelte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
608. Reinis Dilba 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
609. Nishad Mansukh Pipalva 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
610. Eduards Doķis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
611. Sachin Nagarajaiah 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
612. Artūrs Strucinskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
613. Jawad Ahammad Mohammad 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
614. Tarun Rajendran Lenin 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
615. Marija Raklinska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
616. Jemish Jitendrakumar Modi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
617. Anda Anmane 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
618. Ilze Bergmane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Raimonds Kudlis
619. Jeļena Grigorjeva 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Tomass Lausmā
620. Artūrs Matusevičs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Oļģerts Smalkais
621. Simona Bauže 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Žanis Ilsters
622. Aleksandrs Pavlovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
623. Mārcis Nipers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
624. Rihards Šļihta 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
625. Emīls Balodis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
626. Viktorija Politika 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
627. Sergejs Vinogradovs 25500 Transporta institūts Iļja Sorokins
628. Edgars Bariss 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
629. Laura Kudiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
630. Raimonds Simanovičs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Tālis Laizāns
631. Kristaps Koks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
632. Viesturs Pavlovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
633. Rūdolfs Leja 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
634. Elchin Teymurov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
635. Ragav Abishek Balaji 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
636. Pauls Zvaunis 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
637. Žanis Vuškāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
638. Oksana Lavrinoviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
639. Andra Damberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
640. Emīls Brenčs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Anna Jegorova
641. Artūrs Ozols 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
642. Roberts Birnbaums 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
643. Normunds Rimicāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
644. Evita Štāle-Puķīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
645. Lūcija Dalbiņa 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
646. Filips Markuss Pavārs 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
647. Naresh Bandaru 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
648. Sai Chand Velugotla 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
649. Ronalds Opelts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
650. Līga Ponomarenko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
651. Mārtiņš Strazds 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
652. Viesturs Liepkalns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
653. Guna Martuša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
654. Sanita Kosta 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
655. Ņikita Kuzmins 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
656. Vitālijs Vaļuško 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
657. Isuru Lakshitha Fernando Mahamandaleege 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
658. Valdis Skurstenis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
659. Katrīna Anna Pētersone 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
660. Aswathy Asokan - 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
661. Pāvels Oņiščuks 26000 Arhitektūras fakultāte Agrita Tipāne
662. Ieva Stradiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
663. Abhijith Vinod 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
664. Beāte Romka 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
665. Ernests Miķelsons 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
666. Madara Marcinkus 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
667. Elza Elīza Vītola 26000 Arhitektūras fakultāte Ilmārs Dirveiks
668. Aiva Laķe 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
669. Harichandraprasad Koppanathi 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
670. Lauris Bērziņš 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
671. Maksims Mislins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
672. Evelīna Birjukovska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
673. Ričards Taukuls 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
674. Māra Mozga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
675. Ingus Līdums 25500 Transporta institūts Kārlis Šneps-Šnepe
676. Mārtiņš Sproģis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
677. Emma Moroza 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
678. Sendija Čiževska 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
679. Marta Narigina 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
680. Atis Teilāns 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
681. Athish Jayaraman Sathishkumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
682. Daniela Anna Vorobjova 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
683. Inga Braķe 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
684. Ilva Erkmane 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
685. Aleksejs Kostetskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
686. Mazena Kerbed 24100 Transportbūvju institūts Romuald Obuchovski
687. Dmitrijs Koroļovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
688. Praveen Amarthaluri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
689. Rajasekhar Reddy Vemireddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere