Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tatjana Tambovceva
2. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
3. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jeļena Pubule
4. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
5. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Toms Salgals
6. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
7. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
8. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
9. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
10. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
11. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Suzdaļenko
12. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Artūrs Bogdanovs
13. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Vivita Priedniece
14. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Maksims Feofilovs
15. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jeļena Pubule
16. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tatjana Tambovceva
17. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Kristiāna Dolge
18. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Bidzāns
19. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Pēteris Supe
20. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Toms Prodaņuks
21. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Boriss Jeļisejevs
22. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Zaķis
23. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
24. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Atis Zariņš
25. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Leonīds Pakrastiņš
26. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inga Zicmane
27. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
28. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Valters Kalnačs
29. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Krišs Spalviņš
30. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
31. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
32. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
33. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Baiba Gaujēna
34. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
35. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurģis Zemītis
36. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vitālijs Lūsis
37. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
38. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
39. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
40. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Rihards Gailītis
41. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
42. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Bubovičs
43. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
44. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Gita Šakale
45. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
46. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Baiba Gaujēna
47. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tatjana Tambovceva
48. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Rihards Gailītis
49. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Grabis
50. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Māris Kaļinka
51. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
52. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Francesco Romagnoli
53. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ainārs Paeglītis
54. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanita Rubene
55. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
56. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raimonds Bogdanovičs
57. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanita Rubene
58. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
59. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
60. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Nikolajs Breners
61. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
62. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Laila Zemīte
63. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Baiba Gaujēna
64. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jevgeņijs Kozadajevs
65. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jevgeņijs Kozadajevs
66. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
67. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Agris Kamenders
68. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Linda Mežule
69. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Modris Greitāns
70. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ketija Bumbiere
71. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanita Rubene
72. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Genādijs Šahmenko
73. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Māris Kaļinka
74. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
75. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Līga Radiņa
76. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
77. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Grabis
78. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Degtjarjova
79. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Jeļena Pubule
80. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Bidzāns
81. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Aiga Barisa
82. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
83. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
84. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Straujuma
85. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
86. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
87. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
88. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
89. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
90. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
91. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
92. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
93. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
94. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Pāvels Akišins
95. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
96. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Peteris Supe
97. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gaļina Robertsone
98. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gundars Kokins
99. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Pildavs
100. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Arta Pīlēna-Dālberga
101. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
102. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ieva Pakere
103. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Lapiņa
104. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
105. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Romāns Petričenko
106. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Viktors Haritonovs
107. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Andra Blumberga
108. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
109. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Iļja Galkins
110. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Reiniks
111. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
112. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
113. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Līga Gaile
114. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Podgornovs
115. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
116. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Māris Kaļinka
117. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
118. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Maija Kavosa
119. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Pildavs
120. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
121. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Normunds Veselis
122. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Zajacs
123. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andīna Sprince
124. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Vilnītis
125. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
126. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
127. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
128. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ilze Vamža
129. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
130. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Roberts Kadiķis
131. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
132. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Vilnītis
133. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
134. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Arnis Dzalbs
135. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Pildavs
136. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Lana Migla
137. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanita Rubene
138. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mārīte Kirikova
139. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Leonīds Pakrastiņš
140. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Kārkliņa-Ādmine
141. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Svetlana Raita
142. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Anna Litviņenko
143. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Anna Kubule
144. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marta Rimaševska
145. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
146. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Nikolajs Breners
147. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Lapiņa
148. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Straujuma
149. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Lapiņa
150. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
151. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Līga Gaile
152. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Viktors Haritonovs
153. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kaspars Kalniņš
154. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
155. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aija Medne
156. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Straujuma
157. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jevgeņijs Kozadajevs
158. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Edvards Pavlovskis
159. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
160. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
161. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
162. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Maija Kavosa
163. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
164. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Nadežda Kuņicina
165. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
166. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Zajacs
167. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jevgeņijs Kozadajevs
168. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Zaķis
169. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ansis Avotiņš
170. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Miķelis Dzikēvičs
171. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
172. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Lauris Goldbergs
173. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Raivo Kalderauskis
174. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aivars Pumpurs
175. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Leonīds Pakrastiņš
176. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Baiba Gaujēna
177. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Leonīds Pakrastiņš
178. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Baiba Gaujēna
179. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Anatolijs Borodiņecs
180. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
181. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Deniss Kolosovs
182. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Modris Greitāns
183. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Gita Šakale
184. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vitālijs Lūsis
185. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gundars Kokins
186. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
187. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Māris Kaļinka
188. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Jevgēnijs Teličko
189. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kārlis Kostjukovs
190. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Elīna Barone
191. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Straujuma
192. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ainārs Paeglītis
193. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanita Rubene
194. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
195. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
196. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
197. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inese Poļaka
198. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sandis Dejus
199. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Alīna Safronova
200. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
201. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Nadežda Kuņicina
202. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Vladimirs Smoļaninovs
203. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Kristaps Vītols
204. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Armands Šenfelds
205. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Briedis
206. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
207. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
208. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Juris Grizāns
209. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andīna Sprince
210. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Nataļja Sidenko
211. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ruta Vanaga
212. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Grabis
213. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ansis Avotiņš
214. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Jānis Eidaks
215. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Krista Laktuka
216. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
217. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Viktors Jeralovičs
218. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Igors Kukjans
219. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jegors Fjodorovs
220. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Viktors Haritonovs
221. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
222. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Viktors Haritonovs
223. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
224. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gundars Kokins
225. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
226. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
227. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pēteris Apse-Apsītis
228. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Smirnovs
229. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
230. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Jevinga
231. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
232. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
233. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Jevinga
234. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
235. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
236. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Bāliņa
237. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Jurušs
238. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Jevinga
239. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
240. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
241. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Jurušs
242. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
243. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
244. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
245. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
246. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
247. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
248. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Jevinga
249. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
250. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
251. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
252. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
253. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Tirzīte
254. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
255. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
256. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
257. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Baiba Šmite-Roķe
258. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Igors Kukjans
259. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
260. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
261. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Jevinga
262. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
263. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
264. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andželika Vilks
265. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Bāliņa
266. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andželika Vilks
267. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Kārkliņa-Ādmine
268. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Rudzītis
269. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
270. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
271. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Jurušs
272. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Olga Živuhina
273. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Inese Mieriņa
274. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ilmārs Dirveiks
275. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ilmārs Dirveiks
276. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
277. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Raivis Žalubovskis
278. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Pāvels Stankēvičs
279. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anda Barkāne
280. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
281. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Liene Siliņa
282. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
283. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ieva Miķelsone
284. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
285. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
286. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Laura Skladova
287. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Laura Skladova
288. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Katrīne Otersone
289. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
290. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
291. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča
292. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egons Lavendelis
293. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
294. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
295. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
296. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
297. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Ratkus
298. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tomass Lausmā
299. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Balabka
300. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Rihards Novickis
301. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ernests Jansons
302. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
303. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
304. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Hramova
305. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
306. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grundspeņķis
307. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
308. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Artjoms Supoņenkovs
309. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
310. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
311. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Hramova
312. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
313. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
314. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Romāns Petričenko
315. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
316. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Plotka
317. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Ciemleja
318. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Titova
319. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Dāboliņa
320. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
321. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
322. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
323. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
324. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Jeļena Pubule
325. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Baiba Jirgena
326. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
327. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
328. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Kristaps Kļaviņš
329. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Henrihs Gorskis
330. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
331. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
332. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
333. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
334. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
335. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marts Švēde
336. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
337. 23041 Tālmācības studiju centrs Jānis Kapenieks
338. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ludmila Kasperoviča
339. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Laura Celmiņa
340. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
341. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Sproģe
342. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
343. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
344. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
345. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Podgornovs
346. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Zavjalova
347. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
348. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Krišs Spalviņš
349. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
350. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
351. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Inga Ļašenko
352. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Valdis Saulespurēns
353. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
354. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Toms Salgals
355. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
356. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
357. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
358. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Imants Gorbāns
359. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
360. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
361. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
362. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
363. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
364. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
365. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
366. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Larisa Iļinska
367. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Līga Kamola
368. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andrejs Pupurs
369. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Kaspars Kroičs
370. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ilze Māliņa
371. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Vība
372. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
373. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
374. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Viktors Jeralovičs
375. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vladislavs Jevstigņejevs
376. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Vība
377. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Jānis Klūga
378. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Toms Kreicbergs
379. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ernests Jansons
380. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
381. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
382. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
383. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Viktors Šatcs
384. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
385. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
386. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sergejs Šarkovskis
387. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Didzis Avišāns
388. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Priževaitis
389. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Priževaitis
390. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Priževaitis
391. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vladislavs Jevstigņejevs
392. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
393. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Kreicbergs
394. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Dmitrijs Bļizņuks
395. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
396. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Jemeļjanovs
397. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
398. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
399. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
400. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mihails Urbans
401. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
402. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
403. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
404. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Ozoliņa
405. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
406. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Dmitrijs Bļizņuks
407. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Viktors Ajevskis
408. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
409. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Smirnova
410. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Agris Ņikitenko
411. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egons Lavendelis
412. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ēvalds Urtāns
413. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marianna Grecka
414. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Irīna Boiko
415. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Juris Grīniņš
416. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Aigars Pāže
417. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andrejs Krasņikovs
418. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
419. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
420. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
421. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
422. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
423. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Māris Zeltiņš
424. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūdolfs Rumba
425. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
426. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Olga Kononova
427. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Plotka
428. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Kaspars Kroičs
429. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Deniss Stepins
430. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Deniss Stepins
431. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
432. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ņikita Kočanovs
433. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Agnese Ābele
434. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
435. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
436. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Nadežda Fedorjana
437. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
438. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
439. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Deniss Ščeulovs
440. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Miķelsone
441. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Caune
442. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
443. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
444. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
445. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Caune
446. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Ints Meijers
447. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Kalvis Brangulis
448. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Kalvis Brangulis
449. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kristaps Paļskis
450. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
451. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
452. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andrejs Mihailovs
453. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Fedotova
454. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
455. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
456. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
457. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
458. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ludmila Kasperoviča
459. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rashmi Jaymin Sanchaniya
460. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
461. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Freimanis
462. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ralfs Pomilovskis
463. 01B00 Rīgas Biznesa skola Ronalds Cinks
464. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
465. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
466. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jans Šlihte
467. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
468. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Loča
469. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kaspars Traskovskis
470. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
471. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
472. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Airisa Šteinberga
473. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Katerina Čerņavska
474. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
475. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aivars Pumpurs
476. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Karīna Čaikovska
477. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Juris Kreicbergs
478. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egils Ginters
479. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
480. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
481. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
482. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Agris Ņikitenko
483. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
484. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Bazone
485. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
486. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
487. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
488. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
489. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Ieviņš
490. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
491. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Siliniece
492. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Bazone
493. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jeļena Pundure
494. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Bazone
495. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
496. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Valdovska
497. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
498. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
499. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
500. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Gailīte
501. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
502. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
503. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
504. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
505. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Kiršners
506. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūdolfs Rumba
507. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
508. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
509. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
510. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
511. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Leonards Budņiks
512. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Osipovs
513. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vita Šakele
514. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ruslans Sudņiks
515. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
516. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
517. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
518. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Gita Actiņa
519. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Raja Kočanova
520. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
521. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kaspars Freimanis
522. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Antra Viļuma
523. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
524. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Alisa Koroļova
525. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marts Švēde
526. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Māris Zeltiņš
527. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Irbe
528. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
529. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
530. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gundars Alksnis
531. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
532. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
533. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andis Supe
534. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Uldis Zunda
535. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ludmila Kasperoviča
536. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sandis Dejus
537. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sanda Kronberga
538. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Kuškins
539. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
540. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
541. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Eugenija Strazdiene
542. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
543. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Juta Ķimenīte
544. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ingars Eriņš
545. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Uldis Zunda
546. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
547. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
548. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sigita Trukšāne
549. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
550. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
551. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
552. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
553. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
554. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Irina Voronova
555. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
556. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Hramova
557. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
558. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Iveta Stāmure
559. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gundars Alksnis
560. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Armands Ostrovskis
561. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
562. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Imants Gorbāns
563. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
564. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Gunta Zommere
565. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marts Švēde
566. 25500 Transporta institūts Oskars Irbītis
567. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Svetlana Jurenoka
568. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
569. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
570. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
571. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
572. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
573. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
574. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
575. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
576. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Antra Kundziņa
577. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Irīna Boiko
578. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Agris Ņikitenko
579. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Kārlis Berkolds
580. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Dmitrijs Pikuļins
581. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
582. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
583. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dainis Bērziņš
584. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Egons Bērziņš
585. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
586. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Jānis Krastiņš
587. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
588. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
589. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Sproģe
590. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Matvejevs
591. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jūlija Bistrova
592. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sanda Lapuķe
593. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
594. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
595. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
596. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elmārs Kehris
597. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Kelle
598. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
599. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
600. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
601. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Voronova
602. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jegors Fjodorovs
603. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egils Ginters
604. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
605. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Braunfelds
606. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Velga Ozoliņa
607. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
608. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Agnese Batenko
609. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
610. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
611. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
612. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Alisa Koroļova
613. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
614. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ansis Avotiņš
615. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
616. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Lomane
617. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
618. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
619. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Andris Igaunis
620. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
621. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jekaterina Kuzmina
622. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Anastasija Žiravecka
623. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
624. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Gatis Bažbauers
625. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ilze Balgale
626. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Kapenieks
627. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
628. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Alla Anohina-Naumeca
629. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča
630. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča-Kļaviņa
631. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
632. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča
633. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
634. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
635. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
636. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aleksandra Mihņenoka
637. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
638. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
639. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
640. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Bistrova
641. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
642. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egons Lavendelis
643. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inese Poļaka
644. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
645. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
646. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
647. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ruta Vanaga
648. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Braunfelds
649. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
650. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
651. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Šiškins
652. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
653. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Valdis Saulespurēns
654. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
655. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
656. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
657. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
658. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
659. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
660. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
661. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
662. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
663. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Pekša
664. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Hermanis Sorokins
665. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Marika Ščeglova
666. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Kelle
667. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Varis Žentiņš
668. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Pizāns
669. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
670. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Gorbunova
671. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
672. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Andra Blumberga
673. 01B00 Rīgas Biznesa skola Ronalds Cinks
674. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vita Šakele
675. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
676. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Svetlana Jurenoka
677. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
678. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gunārs Duburs
679. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
680. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Kampars
681. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Vadims Bartkevičs
682. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Miķelsone
683. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
684. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
685. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
686. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Anita Antenišķe
687. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
688. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Eva Skrebutene
689. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
690. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
691. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Zane Kušnere
692. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Kaņeps
693. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Dresmanis
694. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Diāna Rūpniece
695. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
696. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
697. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
698. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
699. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Vladimirs Kirsanovs
700. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
701. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Iveta Cīrule
702. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
703. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Leo Jansons
704. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
705. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
706. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tatjana Tambovceva
707. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Tatjana Tambovceva
708. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Darja Plinere
709. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Darja Plinere
710. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
711. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
712. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
713. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
714. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Viktors Ajevskis
715. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
716. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
717. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
718. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
719. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Krišjānis Pinka
720. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
721. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Gailīte
722. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
723. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
724. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
725. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Vība
726. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vladislavs Jevstigņejevs
727. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
728. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
729. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
730. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Deniss Stepins
731. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
732. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
733. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ruslans Sudņiks
734. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
735. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
736. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
737. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Iveta Amoliņa
738. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
739. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
740. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Imants Gorbāns
741. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
742. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alda Bražūne
743. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
744. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Sproģe
745. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Andra Blumberga
746. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
747. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
748. 01B00 Rīgas Biznesa skola Zanda Vipule
749. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Matijs Babris
750. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Pekša
751. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
752. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
753. 25500 Transporta institūts Artūrs Bogdanovs
754. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Deniss Stepins
755. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Millers
756. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
757. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
758. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
759. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Iveta Cīrule
760. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Caune
761. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Modris Ozoliņš
762. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alise Vītola
763. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Cimdiņš
764. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Modris Ozoliņš
765. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Laura Baltiņa
766. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Līga Kamola
767. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
768. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
769. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
770. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
771. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
772. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
773. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
774. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
775. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
776. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Alisa Koroļova
777. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jana Vecstaudža
778. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
779. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Platonova
780. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
781. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
782. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
783. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
784. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
785. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
786. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
787. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Inga Zotova
788. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
789. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
790. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
791. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
792. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
793. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Leonards Budņiks
794. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ludmila Kasperoviča
795. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
796. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
797. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
798. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
799. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Zajacs
800. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Irīna Boiko
801. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Zujevs
802. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
803. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
804. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
805. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Vladimirs Smoļaninovs
806. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
807. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
808. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Greitāns
809. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Artūrs Ķīsis
810. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
811. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Birzniece
812. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
813. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Roberts Gailītis
814. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marts Švēde
815. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
816. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Eva Skrebutene
817. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ivo Vaicis
818. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
819. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Normunds Balabka
820. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Alisa Koroļova
821. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Alīna Stafecka
822. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
823. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
824. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
825. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Dans Bērtulis
826. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
827. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jeļena Pečerska
828. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gundars Alksnis
829. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Gatis Bažbauers
830. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
831. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
832. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
833. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Boriss Siliverstovs
834. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Igors Suhoverhovs
835. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
836. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Igors Suhoverhovs
837. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Gulbis
838. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Smirnova
839. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
840. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
841. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aldis Čevers
842. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Gorbačovs
843. 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
844. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Valdis Saulespurēns
845. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
846. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
847. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andrejs Griščenko
848. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aivars Pumpurs
849. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
850. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Andersone
851. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Gailīte
852. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Māris Zeltiņš
853. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Mosāns
854. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
855. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
856. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
857. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
858. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Agnese Batenko
859. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Velga Ozoliņa
860. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Maija Šenfelde
861. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Matvejevs
862. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Raja Kočanova
863. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
864. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Līga Kamola
865. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inese Suija-markova
866. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
867. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Renāte Čaupale
868. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Līva Garkāje
869. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aleksandrs Kotļars
870. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Kelle
871. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Ozoliņa
872. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sigita Trukšāne
873. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
874. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dzintars Jaunzems
875. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Jeļena Pubule
876. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
877. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Armands Leitāns
878. 01B00 Rīgas Biznesa skola Artūrs Pielēns-Pelēns
879. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Ieva Pakere
880. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Henrihs Gorskis
881. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
882. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
883. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ivo Vaicis
884. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Laila Zemīte
885. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
886. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dainis Bērziņš
887. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Armands Auziņš
888. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
889. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
890. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
891. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Airisa Šteinberga
892. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
893. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
894. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
895. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
896. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vitālijs Beresņevičs
897. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
898. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
899. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Agnese Batenko
900. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
901. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
902. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
903. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Kelle
904. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
905. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alla Starčenko
906. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nadīna Moroza
907. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
908. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Pāvels Stankēvičs
909. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
910. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Arnis Ancāns
911. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Vasiļjevs
912. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
913. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Hramova
914. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Antra Viļuma
915. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
916. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
917. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dzintars Jaunzems
918. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
919. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
920. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Elmārs Lipenbergs
921. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
922. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Irina Voronova
923. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
924. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
925. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
926. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Andersone
927. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Birzniece
928. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
929. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Roberts Leibuss
930. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Henrihs Gorskis
931. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Alberts Pumpurs
932. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gundars Alksnis
933. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Jankovska
934. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Jankovska
935. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Alberts Pumpurs
936. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Cimdiņš
937. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
938. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
939. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Nataļja Budkina
940. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
941. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
942. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
943. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
944. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča
945. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
946. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
947. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
948. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Edvards Gabarajevs
949. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Lauma Laipniece
950. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
951. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Abhishek Rajesh Indurkar
952. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
953. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
954. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
955. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
956. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
957. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
958. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
959. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agnese Pundura
960. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
961. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
962. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Ļitvinovs
963. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
964. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
965. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Valdis Straume
966. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
967. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
968. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
969. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Kļaviņš
970. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Roberts Rimša
971. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurģis Zemītis
972. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
973. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
974. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
975. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
976. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Guntis Ancāns
977. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Iveta Pugajeva
978. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Oskars Liniņš
979. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Reiniks
980. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Lilita Ģēģere
981. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Andrejs Zujevs
982. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Lilita Ģēģere
983. 13100 Telekomunikāciju institūts Lilita Ģēģere
984. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gundars Alksnis
985. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Darja Plinere
986. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
987. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Baiba Lukaševiča
988. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andris Priževaitis
989. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Lungevičs
990. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
991. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
992. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jana Bikovska
993. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Jānis Krastiņš
994. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Anita Geriņa-Ancāne
995. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nadīna Moroza
996. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
997. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
998. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
999. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
1000. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1001. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ēvalds Urtāns
1002. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Korjakins
1003. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Sergejs Gaidukovs
1004. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
1005. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inese Poļaka
1006. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
1007. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
1008. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ņikita Kočanovs
1009. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
1010. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Viesturs
1011. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
1012. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Bazone
1013. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1014. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Irīna Boiko
1015. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Andersone
1016. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Eiduks
1017. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Zane Kušnere
1018. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1019. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Inga Ļašenko
1020. 01B00 Rīgas Biznesa skola Ronalds Cinks
1021. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1022. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Kalvis Kravalis
1023. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
1024. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
1025. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1026. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
1027. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Zavjalova
1028. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
1029. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
1030. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1031. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Baiba Jirgena
1032. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Sergejs Gaidukovs
1033. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
1034. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
1035. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1036. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1037. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
1038. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tālis Laizāns
1039. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Kampars
1040. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1041. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vjačeslavs Bobrovs
1042. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Toms Salgals
1043. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1044. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andis Supe
1045. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Braunfelds
1046. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sigurds Jaundālders
1047. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Līga Kamola
1048. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1049. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
1050. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Petuhova
1051. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
1052. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Sproģe
1053. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1054. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Nataļja Lāce
1055. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1056. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
1057. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Smirnova
1058. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Matīss Šteinerts
1059. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egils Ginters
1060. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
1061. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1062. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Māris Kaļinka
1063. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1064. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
1065. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Vasiļjevs
1066. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oļegs Tetervenoks
1067. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rihards Mūrnieks
1068. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Anita Titova
1069. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1070. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Pavļenko
1071. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Fjodors Mihailovs
1072. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aldis Balodis
1073. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1074. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mihails Gorobecs
1075. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
1076. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1077. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1078. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1079. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Toms Širovs
1080. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
1081. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1082. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1083. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Jankovska
1084. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1085. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agate Eniņa
1086. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Līva Garkāje
1087. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sarmīte Gailīte
1088. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
1089. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jekaterina Vozņuka
1090. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Juris Ļabis
1091. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1092. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Laura Celmiņa
1093. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Laura Baltiņa
1094. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Aivars Dresmanis
1095. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Sandra Siliniece
1096. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1097. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1098. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1099. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
1100. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Voronova
1101. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Voronova
1102. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1103. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1104. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1105. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1106. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1107. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Umesh Haribhai Vavaliya
1108. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1109. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1110. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1111. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1112. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1113. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1114. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1115. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1116. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
1117. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1118. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1119. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1120. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1121. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Artūrs Bernovskis
1122. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1123. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1124. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1125. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1126. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1127. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1128. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1129. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Kaņeps
1130. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
1131. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Bidzāns
1132. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1133. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
1134. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egils Ginters
1135. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
1136. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1137. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Renāte Čaupale
1138. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Lita Akmentiņa
1139. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Vība
1140. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
1141. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
1142. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
1143. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1144. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Sergejs Gaidukovs
1145. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
1146. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Sergejs Gaidukovs
1147. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Linards Lapčinskis
1148. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Roberts Leibuss
1149. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1150. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
1151. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Nadežda Fedorjana
1152. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Juris Grizāns
1153. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Imants Gorbāns
1154. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1155. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1156. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Justīna Hudenko
1157. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Kiršners
1158. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
1159. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ieva Miķelsone
1160. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1161. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
1162. 01B00 Rīgas Biznesa skola Katrīna Jaunušāne
1163. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Anita Antenišķe
1164. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Deniss Ščeulovs
1165. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jeļena Pečerska
1166. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Ņikiforova
1167. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Zavjalova
1168. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1169. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Igors Ščukins
1170. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
1171. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
1172. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1173. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
1174. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ņikita Kočanovs
1175. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Māris Turks
1176. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mārtiņš Pikšis
1177. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ineta Tērauda
1178. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Baiba Vērpe
1179. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vladislavs Jevstigņejevs
1180. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Vladislavs Jevstigņejevs
1181. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
1182. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Laura Skladova
1183. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
1184. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1185. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Artis Kromanis
1186. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ivo Vaicis
1187. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Natālija Mozga
1188. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Millers
1189. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
1190. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
1191. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Zavjalova
1192. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1193. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
1194. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1195. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
1196. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ludmila Kasperoviča
1197. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Joaqu?n Francisco Roca Gonz?lez
1198. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
1199. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
1200. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Juris Mālers
1201. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mihails Gorobecs
1202. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Gorbunova
1203. 25100 Aeronautikas institūts Jevgēņijs Garbuzs
1204. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1205. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1206. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1207. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Bērziņš
1208. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
1209. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
1210. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jānis Lungevičs
1211. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1212. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1213. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1214. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ivo Vaicis
1215. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurģis Zemītis
1216. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Baiba Lukaševiča
1217. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Artūrs Ķīsis
1218. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Baiba Lukaševiča
1219. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ilze Gudro
1220. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ēvalds Urtāns
1221. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
1222. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
1223. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1224. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
1225. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
1226. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1227. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Sandis Dejus
1228. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
1229. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1230. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1231. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1232. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1233. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1234. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1235. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1236. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1237. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1238. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1239. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1240. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1241. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1242. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1243. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1244. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Elans Grabs
1245. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1246. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sergejs Paršutins
1247. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
1248. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Matīss Šteinerts
1249. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1250. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1251. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
1252. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Marina Uhanova
1253. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oļegs Borščevskis
1254. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Linda Kelle
1255. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Rusovs
1256. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dainis Bērziņš
1257. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Māra Liepa-Zemeša
1258. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilze Birzniece
1259. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1260. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
1261. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Varis Žentiņš
1262. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
1263. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
1264. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
1265. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1266. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1267. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1268. 25100 Aeronautikas institūts Jevgēņijs Garbuzs
1269. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oskars Krievs
1270. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Zajacs
1271. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1272. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Petuhova
1273. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
1274. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Petuhova
1275. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Petuhova
1276. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
1277. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1278. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
1279. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Valdis Saulespurēns
1280. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inga Zicmane , Sergejs Kovaļenko
1281. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksandrs Dolgicers
1282. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Toms Kreicbergs
1283. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Aišpurs
1284. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
1285. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Genādijs Šahmenko
1286. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Andris Igaunis
1287. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Voronova
1288. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
1289. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Egils Ginters
1290. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1291. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1292. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Gints Jēkabsons
1293. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1294. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1295. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1296. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1297. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1298. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1299. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Konstantins Kozlovskis
1300. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
1301. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ilze Rukmane-Poča
1302. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ilgar Jafarli
1303. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Marina Čerpinska
1304. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Aleksejs Jurenoks
1305. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1306. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
1307. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Astra Auziņa-Emsiņa
1308. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
1309. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Artūrs Ķempelis
1310. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurijs Dehtjars
1311. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Dagnija Blumberga
1312. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jūlija Bistrova
1313. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Fedotova
1314. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Artūrs Zeps
1315. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ineta Tērauda
1316. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Matvejevs
1317. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
1318. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Gunta Zommere
1319. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1320. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Dmitrijs Rusovs
1321. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Kļaviņš
1322. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Braunfelds
1323. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Oksana Iščuka
1324. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Daniils Aleksandrovs-Moisejs
1325. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
1326. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1327. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Smirnova
1328. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Zaķis
1329. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Oksana Ņikiforova
1330. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inese Kočote
1331. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Antons Patļins
1332. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Maija Šenfelde
1333. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Sintija Petroviča
1334. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Judīte Jakubāne
1335. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Gunta Zommere
1336. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ilze Judrupa
1337. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Diāna Ivanova
1338. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Raja Kočanova
1339. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Dmitrijs Čulkovs
1340. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
1341. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Agnese Katlapa
1342. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Diāna Rūpniece
1343. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Alla Krasulia
1344. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Edvards Gabarajevs
1345. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Armands Rudušs
1346. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
1347. 13300 Mikroviļņu inženierijas un elektronikas institūts Sergejs Tjukovs
1348. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tālis Laizāns
1349. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jana Bikovska
1350. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vita Šakele
1351. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Krišjānis Pinka
1352. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Inese Poļaka
1353. 01B00 Rīgas Biznesa skola Ronalds Cinks
1354. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ilva Krave
1355. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ērika Nazaruka
1356. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1357. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Rusakovs
1358. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Elīna Šiškeviča
1359. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1360. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Amoliņš
1361. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Evita Štrausa
1362. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Gunta Zommere
1363. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Viktors Jeralovičs
1364. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1365. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
1366. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1367. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irina Voronova
1368. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Valentīna Urbāne
1369. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Marts Švēde
1370. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
1371. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Egīls Dzelzītis
1372. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Raimonds Kudlis
1373. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mārtiņš Baltmanis
1374. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Oļģerts Smalkais
1375. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Māris Ziemelis
1376. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andis Auziņš
1377. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Alvis Romāns
1378. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andrejs Graudiņš
1379. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Daņiļenko
1380. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Jemeļjanovs
1381. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jeļena Pundure
1382. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Kristīne Daņiļenko
1383. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Uģis Bratuškins
1384. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
1385. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
1386. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vitālijs Boļšakovs
1387. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Kaspars Kroičs
1388. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1389. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Francesco Romagnoli
1390. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
1391. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
1392. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
1393. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1394. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
1395. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Antons Patļins
1396. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Irīna Boiko
1397. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Valdis Saulespurēns
1398. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1399. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1400. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Konstantins Kozlovskis
1401. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
1402. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jana Eriņa
1403. 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
1404. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Andrejs Romānovs
1405. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārtiņš Bonders
1406. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1407. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1408. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1409. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
1410. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1411. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inga Eriņa
1412. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Velga Ozoliņa
1413. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jūlija Bistrova
1414. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jūlija Bistrova
1415. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tatjana Hramova
1416. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Aiga Barisa
1417. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1418. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Elīna Gaile-Sarkane
1419. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
1420. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
1421. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1422. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1423. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1424. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Jānis Grabis
1425. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Agris Ņikitenko
1426. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1427. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
1428. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jeļena Pundure
1429. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Andis Prūsis
1430. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Diāna Rūpniece
1431. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1432. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ilmārs Vīksne
1433. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
1434. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Baiba Vērpe
1435. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksandrs Januševskis
1436. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Ieva Miķelsone
1437. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Dace Kalvāne
1438. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1439. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Guntis Grabovskis
1440. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Vasiļjevs
1441. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Svetlana Sokolova
1442. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Jānis Zvirgzdiņš
1443. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1444. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rihards Novickis
1445. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Natālija Prokofjeva
1446. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Līga Jankova
1447. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
1448. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Uldis Kamols
1449. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Tālis Laizāns
1450. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Sandra Treija
1451. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pēteris Apse-Apsītis
1452. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Gatis Žogla
1453. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Aleksandrs Ipatovs
1454. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Dmitrijs Prigunovs
1455. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1456. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Vjačeslavs Bobrovs
1457. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1458. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Guna Bazone
1459. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Mārtiņš Baltmanis
1460. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Krišs Spalviņš
1461. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1462. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Mihails Gorobecs
1463. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Ivo Vaicis
1464. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Evija Cibuļska
1465. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
1466. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Rūta Pirta-Dreimane
1467. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Vladimirs Šatrevičs
1468. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Aleksejs Kataševs
1469. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
1470. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Jurģis Strautmanis
1471. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Liene Siliņa
1472. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1473. 13107 Telemātikas un transporta elektronisko sistēmu katedra Jānis Klūga
1474. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1475. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Regina Veckalne
1476. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Arnis Lektauers
1477. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ieva Andersone
1478. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Irēna Vaivode
1479. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inna Dovladbekova
1480. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Agate Eniņa
1481. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Ģirts Zariņš
1482. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Mārīte Kirikova
1483. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Inesa Bušovska
1484. 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte Andrejs Krasņikovs
1485. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Ruslans Sudņiks
1486. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Evita Štrausa
1487. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1488. 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte Rita Greitāne
1489. 01T00 Arhitektūras un dizaina institūts Edgars Bondars
1490. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Pāvels Osipovs
1491. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1492. 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte Imants Gorbāns
1493. 32000 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne