Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana
Nosaukums Būvdarbu vadības sistēmas pilnveide būvuzņēmējdarbībā
Nosaukums angļu valodā Improvement of construction management system in construction business
Struktūrvienība 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts
Darba vadītājs Mārtiņš Upītis
Recenzents SIA Oberon Companies, Ņikita Kočanovs
Anotācija Atslēgas vārdi: būvniecības projektu vadība, ātrgaitas šoseja Yamuna, Punjagutta estakāde Daudzi būvniecības projekti Indijā ir izgāzušies kvalitātes vadības neveiksmes dēļ. Tas maksā miljardus (Indijas rūpijas) un gadus. Šis pētījums ir paredzēts, lai identificētu iespējamos risinājumus problēmām, ar kurām saskaras būvniecības projekti kvalitātes vadības dēļ. Pētījuma mērķis: Uzlabot būvniecības vadības sistēmu būvniecības biznesā Pētījuma objekts: būvniecības vadības sistēma Pētījuma priekšmets: Faktori, kas ietekmē būvniecības vadības sistēmu Pētījuma mērķi • Pārskatīt būvniecības kvalitātes vadības literatūru, izaicinājumus kvalitātes uzturēšanā būvniecības projektos. • Veikt aptaujas un intervijas, lai apkopotu datus no būvinženieru projektu vadītājiem utt. • analizēt intervijās un aptaujās apkopotos datus • Noteikt faktorus, kas ietekmē projektu kvalitāti, un iespējamos risinājumus • Noslēgt un ieteikt vadītājiem iespējamos risinājumus, lai izvairītos no faktoriem, kas traucē būvniecības projektus. Pētījuma metodoloģija sastāv no literatūras pārskatiem no dažādiem rakstiem, žurnāliem, publikācijām utt. Yamuna ātrgaitas šosejas Noida (Indija) un Punjagutta estakādes Hyderabad (Indija) gadījumu izpētes, projekta pestile analīzes, ekspertu intervijas ar analīzi un tiešsaistes aptaujas ar grafisko analīzi.
Atslēgas vārdi būvniecības projektu vadība, ātrgaitas šoseja Yamuna, Punjagutta estakāde Daudzi būvniecības projekti Indijā ir izgāzušies kvalitātes vadības neveiksmes dēļ. Tas maksā miljardus (Indijas rūpijas) un gadus. Šis pētījums ir paredzēts, lai identificētu iespējamos risinājumus problēmām, ar kurām saskaras būvniecības projekti kvalitātes vadības dēļ.
Atslēgas vārdi angļu valodā construction project management, Yamuna express highway, Punjagutta flyover Many construction projects are failed in India due to the failure of quality management. It costs billions (Indian rupees) and years of time. This research is to identify the possible solutions for the problems facing by construction projects due to quality management.
Valoda eng
Gads 2021
Darba augšupielādes datums un laiks 20.01.2021 13:06:44