Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
2. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
3. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
4. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
5. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
6. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
7. 27200 Enerģētikas institūts Aivars Heniņš
8. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
9. 27200 Enerģētikas institūts Valērijs Hramovs
10. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
11. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
12. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
13. 27200 Enerģētikas institūts Arturs Liepiņš
14. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
15. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
16. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
17. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
18. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
19. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
20. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Roberts Neilands
21. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
22. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
23. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Andrianova
24. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
25. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
26. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
27. 13200 Radioelektronikas institūts Vitālijs Aišpurs
28. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
29. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
30. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
31. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
32. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
33. 24100 Transportbūvju institūts Māris Ruģelis
34. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
35. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Bubovičs
36. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
37. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
38. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
39. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
40. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
41. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ilmārs Bode
42. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
43. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Ilze Kairiša
44. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
45. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
46. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
47. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
48. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
49. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
50. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
51. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
52. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Guntis Strautmanis
53. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
54. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
55. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
56. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Indra Muižniece
57. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg.oec. Laura Baltiņa
58. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
59. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
60. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
61. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
62. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
63. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
64. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
65. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
66. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
67. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
68. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
69. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
70. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
71. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Prozuments
72. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
73. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
74. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
75. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
76. 27200 Enerģētikas institūts Pēteris Zērvēns
77. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
78. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
79. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
80. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
81. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
82. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
83. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Andrianova
84. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
85. 27200 Enerģētikas institūts Ainārs Sproģis
86. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
87. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
88. 27200 Enerģētikas institūts Diāna Žalostība
89. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
90. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
91. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
92. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
93. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
94. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
95. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
96. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
97. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
98. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
99. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
100. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
101. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
102. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
103. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
104. 24100 Transportbūvju institūts Ingus Mitrofanovs
105. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
106. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
107. 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
108. 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
109. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
110. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
111. 27200 Enerģētikas institūts Edgars Groza
112. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
113. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
114. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
115. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
116. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
117. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
118. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Matīss Apsītis
119. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
120. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
121. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
122. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
123. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
124. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
125. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
126. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
127. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
128. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
129. 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
130. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
131. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
132. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Renāta Varfolomejeva
133. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Normunds Tirāns
134. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
135. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
136. 24100 Transportbūvju institūts Andris Lazdiņš
137. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
138. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
139. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
140. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
141. 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
142. 24100 Transportbūvju institūts Alberts Luke
143. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
144. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
145. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
146. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
147. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
148. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
149. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
150. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
151. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
152. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
153. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
154. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
155. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Renāta Varfolomejeva
156. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
157. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Daina Ieviņa
158. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
159. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Ivo Laktiņš
160. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
161. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
162. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
163. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Podgornovs
164. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
165. 27200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
166. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
167. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
168. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
169. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
170. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
171. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
172. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
173. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
174. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
175. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
176. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
177. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Baltputnis
178. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
179. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
180. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
181. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
182. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
183. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
184. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Liāna Salzemniece
185. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
186. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
187. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
188. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
189. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
190. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
191. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
192. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
193. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
194. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
195. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
196. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
197. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
198. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
199. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Anita Straujuma
200. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nikolajs Breners
201. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
202. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
203. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Miķelsons
204. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
205. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
206. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
207. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
208. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
209. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
210. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Liāna Salzemniece
211. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
212. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
213. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
214. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guna Eglīte
215. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
216. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
217. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
218. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
219. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
220. 24100 Transportbūvju institūts Boriss Jeļisejevs
221. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
222. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ilmārs Bode
223. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
224. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
225. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
226. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
227. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ričards Poriņš
228. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
229. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Bekmanis
230. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
231. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Orlova
232. 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
233. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
234. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
235. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
236. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
237. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guna Eglīte
238. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
239. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
240. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
241. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
242. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
243. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
244. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Vivita Ponciusa
245. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Artūrs Zeps
246. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
247. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
248. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
249. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
250. 27200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
251. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
252. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
253. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
254. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
255. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
256. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
257. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Prozuments
258. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
259. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
260. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
261. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
262. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
263. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
264. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uldis Strauts
265. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
266. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Dmitrijs Ivancovs
267. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
268. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
269. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
270. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Krišs Spalviņš
271. 27200 Enerģētikas institūts Modris Nalivaiko
272. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
273. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jānis Šliseris
274. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
275. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
276. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
277. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
278. 24100 Transportbūvju institūts Reinis Kivliņš
279. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
280. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
281. 24100 Transportbūvju institūts Aija Kalniņa
282. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
283. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
284. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
285. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
286. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
287. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
288. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
289. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
290. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
291. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
292. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
293. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
294. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
295. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
296. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Mozoza
297. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
298. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
299. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
300. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
301. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
302. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ilze Judrupa
303. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
304. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
305. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
306. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
307. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
308. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
309. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
310. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
311. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
312. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
313. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
314. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
315. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
316. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
317. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
318. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
319. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
320. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
321. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
322. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dans Bērtulis
323. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
324. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
325. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
326. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
327. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
328. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
329. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Līga Sičeva
330. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
331. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
332. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
333. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
334. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
335. 24100 Transportbūvju institūts Andris Paeglītis
336. 24100 Transportbūvju institūts Antra Roze
337. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
338. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
339. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
340. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
341. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
342. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
343. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
344. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
345. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
346. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
347. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
348. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
349. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
350. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
351. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
352. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
353. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
354. 22315 Muitas un nodokļu katedra Elīna Tirzīte
355. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
356. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
357. 22315 Muitas un nodokļu katedra Inese Bindemane
358. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
359. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
360. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
361. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
362. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
363. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
364. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
365. 22315 Muitas un nodokļu katedra Anita Zeila
366. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
367. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
368. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Malahova
369. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
370. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
371. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
372. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
373. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
374. 22315 Muitas un nodokļu katedra Dainis Pagils
375. 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
376. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Dr.oec., doc. I.Judrupa
377. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
378. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
379. 22315 Muitas un nodokļu katedra Maija Miķelsone
380. 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
381. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
382. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
383. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Beinaroviča
384. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
385. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
386. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
387. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
388. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
389. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
390. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
391. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
392. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
393. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
394. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Beinaroviča
395. 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Seļicka
396. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
397. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
398. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
399. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
400. 22315 Muitas un nodokļu katedra Dace Pelēkā
401. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
402. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
403. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
404. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
405. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
406. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
407. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
408. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
409. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
410. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
411. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
412. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
413. 22315 Muitas un nodokļu katedra Iveta Šice-Trēde
414. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
415. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
416. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
417. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
418. 22315 Muitas un nodokļu katedra Alvīna Bērziņa
419. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
420. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
421. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
422. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
423. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
424. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
425. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
426. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
427. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
428. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
429. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
430. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
431. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
432. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
433. 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
434. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
435. 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Vorslova
436. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
437. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
438. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
439. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
440. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
441. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
442. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
443. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
444. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
445. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
446. 22315 Muitas un nodokļu katedra Kristīne Gorbunova
447. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
448. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
449. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
450. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
451. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
452. 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
453. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Svetlana Čornaja
454. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
455. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
456. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
457. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
458. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
459. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
460. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
461. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
462. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
463. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
464. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
465. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
466. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
467. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
468. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
469. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
470. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
471. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
472. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kārlis Berkolds
473. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
474. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
475. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
476. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
477. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
478. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
479. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
480. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
481. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
482. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
483. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
484. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
485. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
486. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
487. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
488. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gaida Maruta Sedmale
489. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
490. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Veģere
491. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inga Jurgelāne
492. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
493. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
494. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
495. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
496. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
497. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
498. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
499. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
500. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
501. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
502. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kārlis-Agris Gross
503. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
504. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
505. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
506. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
507. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
508. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
509. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
510. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
511. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
512. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
513. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
514. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
515. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
516. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
517. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
518. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
519. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
520. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Celmiņa
521. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
522. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
523. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
524. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
525. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
526. 24100 Transportbūvju institūts Pēteris Pētersons
527. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
528. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
529. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
530. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
531. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
532. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
533. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
534. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
535. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
536. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts I.Laktiņš
537. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
538. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
539. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
540. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
541. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
542. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
543. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
544. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
545. 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
546. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
547. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Sarma Valtere
548. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
549. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
550. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vladimirs Ņikuļšins
551. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
552. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
553. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
554. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
555. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
556. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
557. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
558. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
559. 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
560. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
561. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
562. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
563. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
564. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
565. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
566. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Maksims Vorobjovs
567. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
568. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
569. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
570. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
571. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
572. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
573. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
574. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
575. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
576. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
577. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
578. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
579. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
580. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
581. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
582. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
583. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
584. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
585. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
586. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
587. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aigars Bečs
588. 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
589. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
590. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
591. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
592. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
593. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
594. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
595. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
596. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
597. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
598. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
599. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
600. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
601. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
602. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
603. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
604. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
605. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Līga Stīpniece
606. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
607. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Gatis Bažbauers
608. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
609. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
610. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
611. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
612. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
613. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Oksana Ņikiforova
614. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
615. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
616. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Krishna Kiran Annamaneni
617. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Krishna Kiran Annamaneni
618. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jevgeņija Lugiņina
619. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
620. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
621. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
622. 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
623. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. Kārlis Laiviņš
624. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
625. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
626. 25100 Aeronautikas institūts Artūrs Suharevs
627. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
628. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
629. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
630. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
631. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
632. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
633. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
634. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
635. 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
636. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
637. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
638. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
639. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
640. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
641. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
642. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
643. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
644. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
645. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
646. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
647. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
648. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
649. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
650. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
651. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
652. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
653. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
654. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
655. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
656. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
657. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
658. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Andrejs Snegirjovs
659. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
660. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
661. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
662. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
663. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
664. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
665. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
666. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aivars Cers
667. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
668. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
669. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
670. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladimirs Gonca
671. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
672. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
673. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
674. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
675. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
676. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
677. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
678. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
679. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
680. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Edgars Vīgants
681. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
682. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
683. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
684. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
685. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
686. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
687. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
688. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
689. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
690. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
691. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
692. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
693. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
694. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
695. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
696. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
697. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
698. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
699. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
700. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
701. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
702. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
703. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
704. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
705. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
706. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
707. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
708. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
709. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg. oec. Laura Baltiņa
710. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
711. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
712. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
713. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
714. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
715. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
716. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
717. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
718. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Vladislavs Minkevičs
719. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
720. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
721. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
722. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
723. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
724. 27200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
725. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
726. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
727. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
728. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
729. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
730. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
731. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
732. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Ernests Jēkabs Beigarts
733. 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
734. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
735. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
736. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
737. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
738. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
739. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
740. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
741. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
742. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
743. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jānis Spīgulis
744. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
745. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
746. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
747. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
748. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
749. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
750. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
751. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
752. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
753. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
754. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
755. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
756. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
757. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
758. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
759. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
760. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
761. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
762. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
763. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
764. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
765. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
766. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
767. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
768. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
769. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
770. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
771. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
772. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
773. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
774. 25500 Transporta institūts Anastasija Pinčuka
775. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
776. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
777. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
778. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
779. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
780. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
781. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
782. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
783. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
784. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
785. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Roman Majore
786. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
787. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
788. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
789. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
790. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
791. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
792. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
793. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
794. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
795. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
796. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
797. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
798. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
799. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
800. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
801. 13100 Telekomunikāciju institūts Dairis Freijs-Šenkevics
802. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
803. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
804. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
805. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
806. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
807. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
808. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
809. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
810. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
811. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Galkins
812. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
813. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
814. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
815. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
816. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
817. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
818. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
819. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
820. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
821. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
822. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
823. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
824. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
825. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
826. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
827. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
828. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
829. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
830. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
831. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
832. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
833. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
834. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
835. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
836. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
837. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
838. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
839. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
840. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
841. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
842. 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
843. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
844. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
845. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
846. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
847. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
848. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
849. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
850. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
851. 23041 Tālmācības studiju centrs Jānis Kapenieks
852. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
853. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Astrīda Bērziņa
854. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
855. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kusiņš Toms
856. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
857. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
858. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
859. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
860. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
861. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
862. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
863. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
864. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
865. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
866. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
867. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
868. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
869. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
870. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
871. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
872. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
873. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vanesa Lukinsone
874. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
875. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
876. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
877. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
878. 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
879. 13200 Radioelektronikas institūts Andis Supe
880. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
881. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
882. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
883. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
884. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
885. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
886. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
887. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
888. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
889. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
890. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
891. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
892. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
893. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
894. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
895. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
896. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Imants Kreicbergs
897. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
898. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
899. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
900. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
901. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
902. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
903. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
904. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
905. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Piskunovs
906. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
907. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
908. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
909. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
910. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
911. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
912. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
913. 24100 Transportbūvju institūts Ivars Liepiņš
914. 25500 Transporta institūts Marina Gromova
915. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
916. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Vita Šakele
917. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
918. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
919. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
920. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Māris Kaļinka
921. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
922. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
923. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
924. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
925. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
926. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
927. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
928. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
929. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
930. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
931. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
932. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
933. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inta Palkavniece
934. 13200 Radioelektronikas institūts Uldis Grunde
935. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
936. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
937. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
938. 25100 Aeronautikas institūts Profesors, Dr.habil.sc.ing. Muharbijs Banovs
939. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
940. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
941. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
942. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
943. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
944. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
945. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
946. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
947. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
948. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
949. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
950. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
951. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
952. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
953. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gaida Maruta Sedmale
954. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
955. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
956. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
957. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
958. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
959. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
960. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
961. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
962. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
963. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
964. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
965. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
966. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
967. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
968. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
969. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
970. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
971. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
972. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
973. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
974. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
975. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
976. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
977. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
978. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
979. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
980. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. Inguss Rūķis
981. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
982. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
983. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
984. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
985. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
986. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
987. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
988. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
989. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Oskars Podziņš
990. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
991. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
992. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
993. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
994. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
995. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
996. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
997. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
998. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
999. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Inese Suija-markova
1000. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1001. 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
1002. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1003. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1004. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1005. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1006. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1007. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1008. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1009. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1010. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1011. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
1012. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1013. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1014. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1015. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1016. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
1017. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1018. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1019. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1020. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1021. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1022. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1023. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1024. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1025. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1026. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1027. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
1028. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1029. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1030. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1031. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1032. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1033. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1034. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1035. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1036. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1037. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1038. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1039. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1040. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1041. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1042. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1043. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1044. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1045. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Koleda
1046. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1047. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1048. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1049. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
1050. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1051. 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
1052. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1053. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
1054. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1055. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1056. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1057. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1058. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1059. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1060. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1061. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1062. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1063. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1064. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1065. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1066. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1067. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1068. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1069. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1070. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1071. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1072. 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
1073. 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
1074. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
1075. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1076. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1077. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1078. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1079. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1080. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1081. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1082. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1083. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Semjonova Nadežda
1084. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1085. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1086. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1087. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1088. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1089. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1090. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1091. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
1092. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
1093. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1094. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1095. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1096. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laimdota Šnīdere
1097. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
1098. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1099. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1100. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1101. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1102. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Juris Emsiņš
1103. 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1104. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1105. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
1106. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1107. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1108. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1109. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1110. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1111. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1112. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1113. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1114. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1115. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Uldis Jaspers
1116. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1117. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tālis Laizāns
1118. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1119. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1120. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1121. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1122. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1123. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1124. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1125. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aivars Žūriņš
1126. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1127. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1128. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1129. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1130. 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
1131. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1132. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1133. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1134. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1135. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1136. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
1137. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Kalniņš
1138. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1139. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1140. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1141. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1142. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1143. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1144. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1145. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
1146. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1147. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1148. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1149. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1150. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1151. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1152. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1153. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1154. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1155. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Gundars Miezītis
1156. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1157. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1158. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1159. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1160. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1161. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1162. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1163. 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1164. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1165. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1166. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1167. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1168. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1169. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1170. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Gaļina Merkurjeva
1171. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
1172. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1173. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1174. 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1175. 22064 BALTECH studiju centrs Ieva Andersone
1176. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
1177. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1178. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1179. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1180. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1181. 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1182. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1183. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
1184. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1185. 01B00 Rīgas Biznesa skola Katrīna Brimerberga
1186. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1187. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
1188. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1189. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
1190. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1191. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1192. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1193. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1194. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
1195. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1196. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1197. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1198. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1199. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1200. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1201. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1202. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1203. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1204. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Aldis Greitāns
1205. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1206. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1207. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1208. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1209. 25100 Aeronautikas institūts Guntars Balodis
1210. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1211. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1212. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1213. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Lazdoviča
1214. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1215. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1216. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
1217. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1218. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1219. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1220. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1221. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1222. 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1223. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1224. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1225. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1226. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1227. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1228. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1229. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1230. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1231. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Atis Kapenieks
1232. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1233. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1234. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1235. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1236. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1237. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1238. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kaspars Traskovskis
1239. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1240. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1241. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1242. 23041 Tālmācības studiju centrs Aleksandrs Gorbunovs
1243. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1244. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1245. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1246. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1247. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1248. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1249. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1250. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1251. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1252. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1253. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andrejs Broks
1254. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1255. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1256. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1257. 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
1258. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ilze Andersone
1259. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1260. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1261. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1262. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1263. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1264. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1265. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Gita Actiņa
1266. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
1267. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1268. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vadims Žuravļovs
1269. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1270. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1271. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1272. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1273. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1274. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1275. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1276. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1277. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1278. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1279. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1280. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1281. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1282. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1283. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
1284. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1285. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1286. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1287. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1288. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1289. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1290. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1291. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1292. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
1293. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Bicāns
1294. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1295. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1296. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1297. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1298. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1299. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1300. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1301. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1302. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1303. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1304. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1305. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1306. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1307. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1308. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1309. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1310. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1311. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1312. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1313. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1314. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1315. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1316. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1317. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1318. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1319. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1320. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1321. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1322. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
1323. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1324. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1325. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1326. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1327. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1328. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1329. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1330. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1331. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1332. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
1333. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Batrakovs
1334. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1335. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
1336. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1337. 25100 Aeronautikas institūts Valdis Priednieks
1338. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1339. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Mihailovs
1340. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1341. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1342. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1343. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1344. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1345. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1346. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Rjabkovs
1347. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1348. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1349. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1350. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1351. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1352. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1353. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1354. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1355. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1356. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
1357. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1358. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1359. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1360. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1361. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1362. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1363. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1364. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1365. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1366. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1367. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1368. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1369. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1370. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1371. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1372. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1373. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1374. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1375. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1376. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1377. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1378. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1379. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1380. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1381. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1382. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1383. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Semjons Zeļikovičs
1384. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1385. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1386. 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1387. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1388. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1389. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1390. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1391. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1392. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
1393. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1394. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1395. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1396. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ainārs Auziņš
1397. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1398. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1399. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1400. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1401. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1402. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1403. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
1404. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
1405. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
1406. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1407. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1408. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1409. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1410. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1411. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1412. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1413. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1414. 25100 Aeronautikas institūts Rauls Klaucāns
1415. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1416. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1417. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1418. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
1419. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1420. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Maksims Vorobjovs
1421. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1422. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1423. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1424. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1425. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1426. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1427. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
1428. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1429. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1430. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1431. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1432. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1433. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
1434. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1435. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1436. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1437. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1438. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
1439. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Celmiņa
1440. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1441. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1442. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Lolita Tīse
1443. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1444. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1445. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1446. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ainārs Auziņš
1447. 24100 Transportbūvju institūts Rolands Īzaks
1448. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Šroma
1449. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vanesa Lukinsone
1450. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1451. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1452. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1453. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1454. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1455. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
1456. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1457. 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1458. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1459. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Marijans Valpēteris
1460. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1461. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1462. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1463. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1464. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1465. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1466. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1467. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1468. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1469. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1470. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1471. 01B00 Rīgas Biznesa skola William Christian Schaub
1472. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1473. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
1474. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1475. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1476. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1477. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1478. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1479. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1480. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1481. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdemārs Ščerbaks
1482. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1483. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1484. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1485. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
1486. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1487. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1488. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ieva Andersone
1489. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1490. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1491. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1492. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
1493. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1494. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1495. 25500 Transporta institūts Dmitrijs Stepanovs
1496. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1497. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1498. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1499. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
1500. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1501. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1502. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
1503. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1504. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1505. 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1506. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1507. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1508. 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1509. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1510. 25500 Transporta institūts Aivis Grīslis
1511. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1512. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1513. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1514. 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1515. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1516. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Agris Ikaunieks
1517. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1518. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1519. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Nataļja Kazaka
1520. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aivars Cers
1521. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
1522. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
1523. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1524. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1525. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1526. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1527. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1528. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
1529. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Nelli Batenko
1530. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1531. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1532. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1533. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1534. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1535. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1536. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
1537. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1538. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1539. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1540. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1541. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
1542. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1543. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
1544. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1545. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1546. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Krista Gulbe
1547. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
1548. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1549. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1550. 01B00 Rīgas Biznesa skola Artūrs Pielēns-Pelēns
1551. 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1552. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
1553. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1554. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1555. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1556. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1557. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1558. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1559. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1560. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1561. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1562. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1563. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
1564. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
1565. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1566. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1567. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1568. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1569. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1570. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1571. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1572. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1573. 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1574. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsone
1575. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
1576. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1577. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1578. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jana Vecstaudža
1579. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1580. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1581. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1582. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1583. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1584. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
1585. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1586. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1587. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1588. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1589. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1590. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1591. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1592. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1593. 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
1594. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1595. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1596. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1597. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1598. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1599. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1600. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1601. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1602. 23041 Tālmācības studiju centrs Aleksandrs Gorbunovs
1603. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ričards Cacurs
1604. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1605. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1606. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1607. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1608. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
1609. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
1610. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1611. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1612. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1613. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1614. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1615. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
1616. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
1617. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1618. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1619. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1620. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1621. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1622. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1623. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1624. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1625. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1626. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Kalniņš
1627. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1628. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1629. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1630. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1631. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1632. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1633. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1634. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1635. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1636. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1637. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1638. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1639. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nikolajs Breners
1640. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1641. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1642. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1643. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1644. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1645. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1646. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1647. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1648. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1649. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1650. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1651. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1652. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1653. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1654. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1655. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1656. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
1657. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1658. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1659. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1660. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1661. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1662. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1663. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1664. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1665. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1666. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1667. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1668. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1669. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
1670. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gunita Sudāre
1671. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1672. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Eklons
1673. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1674. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1675. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Krišjānis Pinka
1676. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1677. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1678. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1679. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
1680. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1681. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1682. 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
1683. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1684. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1685. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1686. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Māris Buiķis
1687. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1688. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1689. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1690. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1691. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1692. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1693. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1694. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1695. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
1696. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1697. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1698. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1699. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1700. 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1701. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1702. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1703. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Vita Šakele
1704. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1705. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1706. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1707. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Modris Greitāns
1708. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1709. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1710. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1711. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1712. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1713. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
1714. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
1715. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1716. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1717. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Ozoliņa-Ozola
1718. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1719. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1720. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1721. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1722. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Artūrs Brahmanis
1723. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1724. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1725. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1726. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
1727. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1728. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1729. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
1730. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
1731. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1732. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1733. 25100 Aeronautikas institūts Pavithra Nagaraj
1734. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1735. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1736. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
1737. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1738. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1739. 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1740. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1741. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
1742. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1743. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1744. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1745. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
1746. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
1747. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1748. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
1749. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
1750. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1751. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1752. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1753. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1754. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1755. 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1756. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1757. 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1758. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1759. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1760. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1761. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1762. 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1763. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1764. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1765. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1766. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
1767. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1768. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
1769. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1770. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
1771. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1772. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
1773. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1774. 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1775. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1776. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1777. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1778. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1779. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1780. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Gaida Petere
1781. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1782. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1783. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Irīna Šitova
1784. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jurijs Ļebedevs
1785. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1786. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1787. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Imants Gorbāns
1788. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1789. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1790. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1791. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1792. 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1793. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aleksandrs Soročins
1794. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1795. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1796. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1797. 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1798. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1799. 22064 BALTECH studiju centrs Anita Straujuma
1800. 22064 BALTECH studiju centrs Anita Straujuma
1801. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone