Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Mārtiņš Eglīts 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
2. Viktorija Kusiņa 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
3. Jānis Eglītis 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
4. Pāvels Žarovs 11200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
5. Artūrs Šķinčs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
6. Viktorija Logina 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Roberts Neilands
7. Paula Rezgoriņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
8. Toms Biernis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
9. Rūdolfs Cīrulis 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
10. Sindija Jansone 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
11. Beāte Graudumniece 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
12. Modris Gūtmanis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
13. Artis Krūmiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
14. Artūrs Gorenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
15. Rihards Trezuns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
16. Smaida Sunepa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
17. Jana Dūmiņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
18. Kristaps Pogulis 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte Ansis Avotiņš
19. Iļja Baranovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
20. Edgars Blumbergs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
21. Andrejs Bikovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
22. Gatis Rakeckis 11100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
23. Ieva Farenhorste 24100 Transportbūvju institūts Ingus Mitrofanovs
24. Kristiāna Krūmiņa 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
25. Imelda Piļpuka 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
26. Alise Lapiņa 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
27. Baiba Trapāne 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
28. Kristaps Cepurītis 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
29. Klinta Bērziņa 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
30. Inese Brante 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Normunds Tirāns
31. Pēteris Supe 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
32. Jegors Lazarevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
33. Reinis Cimdiņš 24100 Transportbūvju institūts Andris Lazdiņš
34. Kārlis Kaukulis 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
35. Rihards Gross 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
36. Andrejs Taranovs 24100 Transportbūvju institūts Alberts Luke
37. Paula Knāviņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
38. Laura Virubka 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Daina Ieviņa
39. Ralfs Simanovičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
40. Agris Strautiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
41. Valdis Dortiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
42. Toms Zolmanis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
43. Kristaps Keidāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
44. Roberts Stalīdzāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
45. Krists Granateks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
46. Maksims Tolkačovs 11200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
47. Kalvis Ābeļkalns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
48. Konstantins Gubenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
49. Alberts Novickis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
50. Kaspars Tensons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
51. Ričards Zariņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
52. Uva Aiva Sprukte 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
53. Bruno Ailts 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
54. Mareks Petrovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jānis Šliseris
55. Vladislavs Jamkins 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
56. Dmitrijs Daņiļins 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
57. Laura Ķiploka 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
58. Jānis Skutelis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
59. Kristiāns Andersons 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Alla Starčenko
60. Jurijs Kovzeļs 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
61. Anete Ķikuste 24100 Transportbūvju institūts Antra Roze
62. Raimonds Barčs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
63. Aleksandrs Agafonovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
64. Gatis Bilinskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
65. Dmitrijs Sirotko 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
66. Ņina Petrova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
67. Poļina Ronča 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
68. Artis Lelis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
69. Karina Bogdanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
70. Indars Staņislavskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
71. Dagne Apine 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
72. Jekaterina Šabanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
73. Dzintra Mikitčuka 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
74. Liene Lāse 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
75. Raitis Tereško 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
76. Nandhini Baskaran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Semeņako
77. Andris Čudars 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
78. Naga Venkata Sarath Marrivada 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
79. Toms Griblo 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
80. Santhosh Kumar Ranganathan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Mihails Gorobecs
81. Agnis Mārtiņš Bērziņš 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
82. Inese Šmite 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Baltiņa
83. Kranthi Kumar Uppu 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ilmārs Vīksne
84. Grieta Vītoliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
85. Laura Cīrule 25300 Mašīnbūves tehnoloģiju institūts Jānis Lungevičs
86. Aleksejs Kuriļins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
87. Ina Sviklāne 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
88. Poļina Stendere 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
89. Inga Balode 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
90. Vigneshwar Reddy Yarasani 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivo Vaicis
91. Viktors Leitāns 25500 Transporta institūts Iļja Korago
92. Kristiāna Erta 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
93. Ilze Balgale 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Ilze Baltiņa
94. Harish Reddy Annapureddy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
95. Shiva Kumar Doneti 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
96. Abdugani Odilov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Genādijs Šahmenko
97. Mohit Pareshkumar Patel 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
98. Nauris Černišovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
99. Agnese Elizabete Cērpa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
100. Vilhelms Balodis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
101. Edvīns Tjuzņevs 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
102. Santa Pokromoviča 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
103. Rihards Mudelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
104. Anand Amarthaluri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
105. Gopalakrishnam Raju Pinnamaraju 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
106. Lucas Scarssi Pedron 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Genādijs Šahmenko
107. Shravan Chandra Parikipandla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Guntis Ancāns
108. Sergejs Latņikovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
109. Ilze Bērziņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
110. Sai Naga Deepika Malla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ģirts Zariņš
111. Kushlow Immadisetty 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Zvirgzdiņš
112. Diāna Lukaševiča 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
113. Olga Muļukova 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
114. Andris Stakens 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Snegirjovs
115. Jurijs Gammeršmidts 25500 Transporta institūts Iļja Korago
116. Dāvis Krišjānis Muska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
117. Anna Paula Kinstlere 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
118. Roberts Zariņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
119. Einārs Ģēvelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
120. Niks Krasts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Vladislavs Minkevičs
121. Vijayakrishnan Nair Karthika 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Kristīne Fedotova
122. Katrīna Boļše 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
123. Mushthaq Ahamed Hussain Mahaboob Basha 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ņikita Kočanovs
124. Kirils Kiseļovs 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
125. Edgars Bružāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
126. Abhishek Reddy Kandi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
127. Margarita Belkina 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
128. Aleksandrs Stepanenko 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
129. Margarita Matuļenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jānis Spīgulis
130. Šarlote Odzeleviča 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
131. Rahul Umesh Suryavamshi 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
132. Vikash Shyamjibhai Maiyani 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Zaķis
133. Sudeep Chandra Varma Kothapalli 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
134. Juris Kokins 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
135. Abir Chrouda 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Roman Majore
136. Ajay Sharma 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Larisa Zaiceva
137. Reinis Muižnieks 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
138. Mārtiņš Ļuļļa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
139. Vineta Vanaga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
140. Diāna Andriksone 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
141. Svjatoslavs Sokols 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
142. Iļja Oblakovs 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
143. Ingus Ķirsis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Mārtiņš Vilnītis
144. Laura Antra Grikke 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kusiņš Toms
145. Rihards Paeglis 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
146. Anish Kingston Raveendra Dhoss 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Semeņako
147. Oļegs Ļeonovs 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
148. Artūrs Keslers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
149. Uģis Šivars 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
150. Marita Rubļova 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ivars Liepiņš
151. Jamoliddin Kosimov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Brodņevs
152. Elīna Paula 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
153. Aman Kumar Yadav 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
154. Viesturs Balodis 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
155. Arathy Sundaresan 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Stepins
156. Ģirts Ozoliņš 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
157. Kristīna Timofejeva 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
158. Dainis Slavinskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inta Palkavniece
159. Pēteris Račinskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
160. Maksudkhon Khasanov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Profesors, Dr.habil.sc.ing. Muharbijs Banovs
161. Annija Lausa 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
162. Prince Krishna Rajendran 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ērika Nazaruka
163. Veronika Ivanova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
164. Santa Dombrovska 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
165. Viktors Višņakovs 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
166. Kārlis Kalniņš 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
167. Deepak Golla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Zaķis
168. Erick Danilo Pastor Soto 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Inese Suija-markova
169. Anna Līva Traumane 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
170. Arkādijs Krasutins 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
171. Baiba Kliemane 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
172. Anikesh Jain 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Konstantins Kozlovskis
173. Klāvs Linde 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
174. Ruslans Samovičs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
175. Jaymin Vrajlal Sanchaniya 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Januševskis
176. Linda Evelīna Gržibovska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
177. Margarita Semjonova 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
178. Raivis Berovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
179. Anete Miķelsone 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
180. Rihards Ošnieks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
181. Toms Točs 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
182. Archit Kumar Katekam 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Mazais
183. Thilini Nadeesha Caldera 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jūlija Bistrova
184. Olga Grišāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
185. Iļja Makarovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
186. Vitālijs Fedorenkovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
187. Justīne Kate Buša 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
188. Artūrs Kuziks 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Egils Cēders
189. Ralfs Reinfelds 25500 Transporta institūts Māris Gailis
190. Ilze Pakalne 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
191. Vladimirs Osadčuks 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
192. Ibrahim Heydarov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Māris Hauka
193. Akhil Joseph 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vladislavs Jevstigņejevs
194. Sigurdur Hrafn Gislason 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
195. Jānis Zemgus Jātnieks 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
196. Radheshyam Singh 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
197. Muhammad Ilyas 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Oksana Ņikiforova
198. Arvis Dronka 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
199. Marina Konopeļko 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
200. Anna Bērzabinde 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
201. Artūrs Šinkevičs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
202. Valdis Krasuckis 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
203. Rihards Kļaviņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
204. Dārta Ādamsone 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
205. Ieva Liepa 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
206. Agnese Priedīte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
207. Anna Lavrivjaņeca 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
208. Konstantins Andronovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
209. Dāvis Dauvarts 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
210. Hewage Dulan Chandira Pushpakumara 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Deniss Stepins
211. Ingus Beldavs 02600 RTU Liepājas filiāle Andris Priževaitis
212. Rūdolfs Priede 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
213. Viktors Kļujevs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
214. Jevgeņijs Matvejevs 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
215. Sergejs Kačanovskis 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
216. Madhu Cheryala 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Kovals
217. Nithin Ram - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
218. Kristīne Višņevska 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
219. Vadims Hohlovs 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
220. Edgars Šturms 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
221. Vadims Krivenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
222. Mynuddin Mahammad 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
223. Madhavi Kakani 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
224. Anna Anetjko 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
225. Jevgenijs Ņeverovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
226. Jēkabs Jaunslavietis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
227. Shahij Ali Mohammad 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
228. Laima Šmite 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
229. Solvita Dzērve 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Mihailovs
230. Aleksandrs Jefimovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Rjabkovs
231. Māra Starka 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
232. Madara Priediena 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
233. Anna Aina Aļehna 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
234. Anželika Andrianova 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
235. Linda Stiglica 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
236. Dāvis Serds 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
237. Dharmaveer Yetukuri 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
238. Ashin Jose 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Mazais
239. Annija Embrika 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inese Ziemele
240. Kristaps Ozols 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
241. Dāniels Ancāns 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
242. Dmitry Voronin 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edvards Gabarajevs
243. Ervīns Feldmanis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Gundars Zalcmanis
244. Dmitrijs Kuņicins 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
245. Viktorija Susarenko 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
246. Marta Ābelīte 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
247. Karina Boikova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
248. Ben Philip Panicker - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivo Vaicis
249. Tatjana Rage 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
250. Vadims Kuznecovs 25500 Transporta institūts Dmitrijs Stepanovs
251. Christin Varghese 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Konstantins Kozlovskis
252. Kirils Kozeļcevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
253. Daniel Jebamony 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
254. Amr Samy Abdelfattah Ibrahim Elkenawy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ingars Steiks
255. Kristaps Slicis 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Ēriks Vonda
256. Vladimirs Tihans 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
257. Ruslans Dimitrijevs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Nataļja Kazaka
258. Guntis Vindēls 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
259. Andra Marta Babre 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
260. Venkatesh Battula - 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Edgars Pudzis
261. Jānis Zirnis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
262. Vikas Gupta 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivo Vaicis
263. Olga Broliša 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
264. Alin Josias Thattil 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Juris Kalinka
265. Jeļizaveta Bikovska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
266. Linda Ārende 14D00 Dizaina tehnoloģiju institūts Inga Dāboliņa
267. Thiwanka Salinda Bandara Imbulmalgama Chandrasekara Mudiyanselage 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
268. Artūrs Baikovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
269. Gaļina Podgaiska 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
270. Armands Melnis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
271. Emīls Gulbis 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
272. Andris Štefenbergs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
273. Rita Livčāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
274. Valērija Markeviča 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
275. Marks Bogdanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
276. Harish Tanikonda 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
277. Sagarkumar Mukeshbhai Kanani 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivars Raņķis
278. Līvija Šivare 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
279. Ilva Krave 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
280. Sintija Pūliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
281. Loreta Dzjadzina 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
282. Parijatham Shashank Rapol 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vitālijs Beresņevičs
283. Azizbek Uktamjonov 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Aleksandrs Januševskis
284. Nageswara Rao Jonnala 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Andrejs Krasņikovs
285. Vladislav Tsoy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ilmārs Ozoliņš
286. Garvikkumar Rakeshkumar Thakar 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
287. Jana Āboliņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gunita Sudāre
288. Ina Vutāne-Oliņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Eklons
289. Betija Bondare 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
290. Lokesh Venugopal 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Pikuļins
291. Aleksandrs Sergijevičs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
292. Aleksejs Kirillovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
293. Aleksejs Deņisovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
294. Renats Mašarovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
295. Kristiāna Mataite 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
296. Vimukthi Chiranjeev Edirisinghe 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Dmitrijs Rusovs
297. Shahboz Ghaniev 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ērika Nazaruka
298. Gowtham Edara 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ilmārs Vīksne
299. Ilvija Smirnova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
300. Solvita Bernande 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
301. Prashanth Yarapa Reddy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jānis Vība
302. Vikram Reddy Pailla 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Jurģis Poriņš
303. Stefans Vilciņš 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
304. Bharanidharan Sundaramoorthy 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivo Vaicis
305. Meera Kumar Shaik 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Vjačeslavs Bobrovs
306. Iveta Visocka 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
307. Aleksejs Petuhovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
308. Viesturs Dejus 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments Māris Kaļinka
309. Linda Tiltiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
310. Brahmendra Kumar Donta 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments Ivars Raņķis
311. Beāte Tama 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
312. Gints Krastiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jurijs Ļebedevs
313. Vitālijs Kudrjavcevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
314. Madara Rieksta 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Soročins
315. Arnijs Brolišs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska