Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Autors Struktūrvienība Darba vadītājs
1. Mārtiņš Eglīts 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
2. Einārs Ervarts 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
3. Zane Kapūna 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
4. Aleksis Arbergs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
5. Viktorija Kusiņa 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
6. Paula Poriņa 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
7. Ņikita Riļevs 27200 Enerģētikas institūts Aivars Heniņš
8. Kārlis Ruks 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
9. Līza Marija Nazarjina 27200 Enerģētikas institūts Valērijs Hramovs
10. Jānis Eglītis 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
11. Lāsma Ratnika 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līga Gaile
12. Andrejs Odincovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
13. Nauris Pēteris Ozoliņš 27200 Enerģētikas institūts Arturs Liepiņš
14. Rinalds Puriņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
15. Pāvels Žarovs 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
16. Jolanta Graudone 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
17. Egils Zvejnieks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
18. Artūrs Šķinčs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
19. Daniels Adrians Vasiļjevs 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
20. Viktorija Logina 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Roberts Neilands
21. Sanita Kazlauska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
22. Ilze Deksne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
23. Jānis Grīnbergs 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Andrianova
24. Edgars Kudurs 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
25. Inguss Pumpurs 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
26. Bogdans Žukovskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
27. Teodors Kerimovs 13200 Radioelektronikas institūts Vitālijs Aišpurs
28. Ģirts Pavlovs 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
29. Uldis Aišpurs 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
30. Aleksandra Semendjajeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
31. Paula Rezgoriņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
32. Toms Biernis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
33. Andris Kivlenieks 24100 Transportbūvju institūts Māris Ruģelis
34. Rūdolfs Cīrulis 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
35. Alans Haļenovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Bubovičs
36. Roberts Zemnieks 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
37. Ulriks Smirnovs 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
38. Vladislavs Baranovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
39. Sindija Jansone 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
40. Sandis Bondars 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
41. Maksims Pikaļovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ilmārs Bode
42. Zane Lenša 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
43. Gita Tillere 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Ilze Kairiša
44. Maksims Dāvids Neimonts 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
45. Beāte Graudumniece 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
46. Toms Robats 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
47. Modris Gūtmanis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
48. Maksims Ruškovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
49. Toms Ozols 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
50. Arnolds Reinsons 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
51. Artis Krūmiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
52. Igors Jušanovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Guntis Strautmanis
53. Raimonds Bogdanovičs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
54. Ņikita Krivecs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
55. Madara Vinkelmane 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
56. Sendija Ikere 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Indra Muižniece
57. Ineta Rimšāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg.oec. Laura Baltiņa
58. Rūta Jablonska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
59. Ignats Fjodorovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
60. Artūrs Gorenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
61. Toms Jansons 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
62. Rihards Trezuns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
63. Līva Luīze Bleive 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
64. Smaida Sunepa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
65. Jana Dūmiņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
66. Ilze Buža 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
67. Karina Kampāne 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
68. Kristers Alksnis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
69. Kristaps Pogulis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
70. Valērija Vorobjova 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
71. Boriss Potaševs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Prozuments
72. Līva Ļeonova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
73. Iļja Baranovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
74. Edgars Blumbergs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
75. Andrejs Bikovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
76. Rihards Putniņš 27200 Enerģētikas institūts Pēteris Zērvēns
77. Ričards Saulevičs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
78. Kārlis Dreimanis 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
79. Raimonda Vutkēviča 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
80. Mikus Grieze 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
81. Elvis Berjoza 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
82. Skaidrīte Kriviša 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
83. Kristaps Šņepsts 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Andrianova
84. Roberts Grants 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
85. Armands Aizgalis 27200 Enerģētikas institūts Ainārs Sproģis
86. Anna Marija Tene 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
87. Jānis Makņa 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
88. Deniss Kiseļovs 27200 Enerģētikas institūts Diāna Žalostība
89. Roberts Grants 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
90. Aigars Ondzulis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
91. Aleksandrs Posilajevs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
92. Alvis Kopštāls 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
93. Dāvis Reinbergs 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
94. Ritvars Valdmanis 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
95. Jekaterina Zverkoviča 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
96. Gatis Rakeckis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
97. Elina Biņkovska 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Marta Zemīte
98. Artūrs Agejevs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
99. Roberts Akmens 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
100. Olga Gedjune 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
101. Imants Vulāns 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
102. Dace Brigmane 24100 Transportbūvju institūts Jānis Zvirgzds
103. Ieva Farenhorste-Mikāne 24100 Transportbūvju institūts Ingus Mitrofanovs
104. Rihards Alksnītis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
105. Kristiāna Krūmiņa 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
106. Imelda Piļpuka 24100 Transportbūvju institūts Ints Lukss
107. Alise Lapiņa 24100 Transportbūvju institūts Inese Rēriha
108. Darja Čirjuļina 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
109. Ruslans Babajans 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
110. Žanis Vīksna 27200 Enerģētikas institūts Edgars Groza
111. Matīss Kempe 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
112. Jānis Legzdiņš 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
113. Jānis Ziediņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
114. Lelde Lēvalde 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
115. Gvido Tolstikovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
116. Kirils Vološins 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
117. Baiba Trapāne 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
118. Kristaps Cepurītis 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
119. Valērijs Blagovs 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
120. Armands Jelinskis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
121. Mikus Ančevs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
122. Jānis Stakens 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
123. Klinta Bērziņa 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
124. Jānis Miķelis Akmentiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
125. Kristaps Dreimanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
126. Sergejs Aksjutins 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
127. Uģis Alksnis 27200 Enerģētikas institūts Jānis Dirba
128. Monta Skruļe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
129. Dita Zdanovska 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
130. Inese Brante 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Normunds Tirāns
131. Pēteris Supe 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
132. Jegors Lazarevs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
133. Reinis Cimdiņš 24100 Transportbūvju institūts Andris Lazdiņš
134. Oskars Janševskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oskars Krievs
135. Katrīna Antonova 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
136. Toms Strazdiņš 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
137. Kārlis Kaukulis 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
138. Rihards Gross 24100 Transportbūvju institūts Darius Popovas
139. Andrejs Taranovs 24100 Transportbūvju institūts Alberts Luke
140. Pāvels Maksimkins 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
141. Andrejs Stupāns 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
142. Jūlija Vasiļjeva 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
143. Ilze Desjatnika 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Arta Pīlēna
144. Aleksandra Taraseviča 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
145. Jānis Paeglis 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Mazais
146. Egils Ķergalvis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
147. Paula Knāviņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
148. Vladislavs Budovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
149. Ņikita Anufrijenko 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
150. Yana Grishchenko 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
151. Aleksandra Vaņkova 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
152. Laura Virubka 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Daina Ieviņa
153. Ūva Ozolniece 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
154. Baiba Tetere 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Ivo Laktiņš
155. Mārtiņš Broks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
156. Artūrs Zaikovskis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
157. Signija Stepanova-Sprūdža 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
158. Kārlis Sondors 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
159. Māris Kursītis 27200 Enerģētikas institūts Ivars Alksnis
160. Artūrs Klūga 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
161. Katrīna Siliņa 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
162. Raivo Gailis 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
163. Artūrs Šmats 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
164. Ralfs Simanovičs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
165. Elīna Račko 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
166. Gints Spalviņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
167. Ginta Meikulāne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
168. Augusts Ričards Veidenbaums 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
169. Mārtiņš Baumanis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
170. Elvis Tolmačovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
171. Patriks Gailums 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Baltputnis
172. Agris Strautiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
173. Ieva Kuzņecova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
174. Aivars Krūmiņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
175. Agate Veipa 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
176. Ieva Margeviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
177. Lauma Bilinska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
178. Alīna Golubeva 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Liāna Salzemniece
179. Krists Ziemelis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
180. Oskars Švedovs 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
181. Dace Dārziņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
182. Rihards Ostrovskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
183. Signe Smeltere 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
184. Valdis Dortiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
185. Roberts Kaķis 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
186. Pāvels Tihomirovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
187. Lauris Ekalns 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
188. Jurģis Atis Bakevics 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
189. Toms Zolmanis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
190. Ieva Vanaga 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
191. Linda Parcāne 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
192. Dmitrijs Trumpels 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Anita Straujuma
193. Kate Radziņa 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
194. Kristīne Griga 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Svetlana Mjakuškina
195. Kaspars Belovs 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Miķelsons
196. Vladislavs Medvedevs 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
197. Kristaps Keidāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
198. Roberts Stalīdzāns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
199. Krists Granateks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
200. Armands Tarvids 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
201. Krišjānis Lejnieks 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
202. Edmunds Kokins 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Liāna Salzemniece
203. Rūdolfs Luste 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
204. Dāvis Daniels Anstrangs 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
205. Romans Bogdanovs 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
206. Santana Dortiņa 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guna Eglīte
207. Raivis Deksnis 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
208. Andrejs Minajevs 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
209. Kārlis Rorbahs 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Gulbis
210. Viktors Bikovs 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
211. Antons Borisovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
212. Mārtiņš Prancītis 24100 Transportbūvju institūts Boriss Jeļisejevs
213. Maksims Tolkačovs 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
214. Mārtiņš Sināts 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ilmārs Bode
215. Laura Leikuma 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Māris Šinka
216. Kalvis Ābeļkalns 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
217. Jānis Odmiņš 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
218. Aleksandrs Mihailovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
219. Dainis Logins 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ričards Poriņš
220. Madara Vilcāne 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
221. Klāvs Elgars Benefelds 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ivars Bekmanis
222. Genādijs Kobenkins 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
223. Iļja Ivanovs 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Orlova
224. Gunārs Cingels 27200 Enerģētikas institūts Kārlis Ketners
225. Jurijs Siliņēvičs 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
226. Konstantins Gubenko 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
227. Toms Zemītis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
228. Helēne Jansone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
229. Vineta Mežale 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Guna Eglīte
230. Aleksandra Andreičenko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
231. Alberts Novickis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
232. Kaspars Veide 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
233. Kristaps Beitiks 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
234. Kaspars Tensons 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
235. Jevģenijs Lavrenovs 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
236. Heinrihs Hermanis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Vivita Ponciusa
237. Anastasija Kvitova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Artūrs Zeps
238. Artūrs Lūsis 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Irina Degtjarjova
239. Jūlija Pisecka 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
240. Mārtiņš Suta 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
241. Andis Šeršņovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Laube
242. Andris Mālnieks 27200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
243. Sintija Stonkuse 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
244. Ričards Zariņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
245. Agate Aleksandrova 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
246. Uva Aiva Sprukte 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
247. Ieva Līne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
248. Kaspars Kozlovskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
249. Andrejs Potaševs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Prozuments
250. Undis Sprūdžs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Ināra Škapare
251. Austris Bogdanovs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
252. Vlads Vladinovskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
253. Ņikita Ksenzovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
254. Ilmārs Purviņš 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
255. Emīls Mačuks 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uldis Strauts
256. Dmitrijs Dvorjanovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
257. Jānis Landsbergs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Dmitrijs Ivancovs
258. Arnolds Zubovičs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Oskars Lauva
259. Ervīns Ralfs Juršens 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
260. Bruno Ailts 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
261. Reičela Pētersone 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Krišs Spalviņš
262. Sandis Kalniņš 27200 Enerģētikas institūts Modris Nalivaiko
263. Oskars Gvido Gailītis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
264. Mareks Petrovskis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Jānis Šliseris
265. Vladislavs Jamkins 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
266. Viktorija Bogačova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
267. Andris Pirktiņš 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
268. Ilgvars Leiņa 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
269. Edgars Sauskis 24100 Transportbūvju institūts Reinis Kivliņš
270. Nauris Paulovskis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
271. Ervīns Rusiņš 24100 Transportbūvju institūts Aija Kalniņa
272. Arnolds Sturme 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
273. Armands Ķēniņš 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
274. Artūrs Sala 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Remigijs Počs
275. Sandis Kārklis 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
276. Augusts Cibuļskis 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
277. Ilze Margeviča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Olga Bogdanova
278. Niklāvs Geidāns 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
279. Anna Karlīna Upmale 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
280. Valērija Isajeva 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
281. Emīls Šulcs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
282. Emīls Reinsons 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
283. Dmitrijs Daņiļins 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
284. Bruno Zandreiters 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
285. Diāna Korkliša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
286. Edmunds Varnovskis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Nadīna Mozoza
287. Sainudeen Azad 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
288. Vendijs Voskis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
289. Gundega Zelda Miķelsone 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
290. Armands Sturme 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
291. Elmārs Aleksandrovs 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
292. Mišela Levina 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ilze Judrupa
293. Inga Kaša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
294. Annija Pētersone 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
295. Aļona Blaževiča 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
296. Elīna Čumakova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Normunds Rudzītis
297. Dmitrijs Soboļevskis 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
298. Evija Cine 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
299. Laura Ķiploka 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
300. Raimonds Poga 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
301. Anna Sivuhina 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
302. Jānis Skutelis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
303. Kristaps Liepa 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
304. Reinis Vargulis 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
305. Romāns Kornišovs 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
306. Linda Lelle 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
307. Ģirts Rubiķis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
308. Eva Salmgrieze 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
309. Madara Ilzēna 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
310. Kristiāns Andersons 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
311. Evija Elmere 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
312. Renārs Puriņš 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dans Bērtulis
313. Māris Beķeris 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
314. Armīns Saidāns 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
315. Ingars Duplinskis 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
316. Andrejs Laipnieks 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
317. Tatjana Ļizunkova 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
318. Darja Ņevedomska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
319. Sabīne Kuprovska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Līga Sičeva
320. Artjoms Boroduļins 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
321. Jurijs Kovzeļs 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
322. Dmitrijs Anisko 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
323. Aigars Tjarve 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
324. Ilze Doroško 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
325. Vladimirs Žuravļovs 24100 Transportbūvju institūts Andris Paeglītis
326. Anete Ķikuste 24100 Transportbūvju institūts Antra Roze
327. Juris Radzēvičs 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
328. Elīza Jansone 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
329. Sandra Sosnare 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
330. Ainārs Dzerkalis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
331. Mārtiņš Puters 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
332. Lilija Mūrniece 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
333. Anna Karamiševa 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
334. Lelde Adele Skabarniece 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
335. Raimonds Barčs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
336. Jelizaveta Kruglika 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
337. Kristīne Vītola 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
338. Laura Zviedre 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
339. Poļina Koroļova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
340. Aleksandrs Agafonovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
341. Ivo Šteinbergs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
342. Gatis Bilinskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
343. Dmitrijs Sirotko 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
344. Mārtiņš Bernāns 22315 Muitas un nodokļu katedra Elīna Tirzīte
345. Sanita Sūniņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
346. Alina Troška 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
347. Renāte Sproģe 22315 Muitas un nodokļu katedra Inese Bindemane
348. Maksims Karpenko 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
349. Paula Kaņepe 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
350. Lauris Puķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
351. Viktorija Kanuņņikova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
352. Sabīne Koniševa 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
353. Dana Kondratenko 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
354. Iluta Purmale 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
355. Annika Paškovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Anita Zeila
356. Līva Āboliņa-Ābola 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
357. Alīna Tropina 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
358. Sabīne Garā 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Malahova
359. Anastasija Bogdāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
360. Šarlote Santa Andersone 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
361. Sintija Ziemele 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
362. Elīza Oša 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
363. Lilija Gička 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
364. Ģirts Grencmanis 22315 Muitas un nodokļu katedra Dainis Pagils
365. Jeļena Aleksāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
366. Ariāna Grīnblate 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
367. Stefans Borodjuks 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
368. Laura Sila 22315 Muitas un nodokļu katedra Maija Miķelsone
369. Ilze Cielava 22315 Muitas un nodokļu katedra I.Jevinga
370. Paula Kļaviņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
371. Ņina Petrova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
372. Guntars Petrovskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Beinaroviča
373. Irina Bocoka 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
374. Poļina Ronča 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
375. Artis Lelis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
376. Karina Bogdanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
377. Liene Marinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
378. Andrejs Rževskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
379. Anna Jurčenko 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
380. Indars Staņislavskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
381. Linda Vaivodiņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
382. Ģirts Jansons 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
383. Katrīna Kononova 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Beinaroviča
384. Otto Rihters 22315 Muitas un nodokļu katedra Jeļena Seļicka
385. Aleksandrs Vizgalovs 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
386. Andris Šnore 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
387. Alise Jeromane 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
388. Amanda Viļuma 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
389. Baiba Mažeika 22315 Muitas un nodokļu katedra Dace Pelēkā
390. Luīze Linda Ļaksa 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
391. Annija Romāne 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
392. Krista Pētersone 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
393. Dagne Apine 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
394. Jekaterina Šabanova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
395. Viktorija Frolova 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
396. Gunta Gaidule 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
397. Katrīna Treide 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
398. Jolanta Rosicka 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
399. Jekaterina Muhanberga 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
400. Karīna Duļbinska 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
401. Jana Ozoliņa 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
402. Lidija Žukova 22315 Muitas un nodokļu katedra Iveta Šice-Trēde
403. Darja Aļeņevska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
404. Dālija Goba 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
405. Amanda Supe 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
406. Diāna Bikovska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
407. Ginta Kūkoja 22315 Muitas un nodokļu katedra Alvīna Bērziņa
408. Daiga Bremmere 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
409. Andris Stērninieks 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
410. Santa Tīruma 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
411. Andis Stabulnieks 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
412. Žanete Jana Dzirkale 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
413. Egita Tropa 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
414. Svetlana Saveiko 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
415. Alīna Možarova 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
416. Aigars Skrinda 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
417. Simona Ponomarenko 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
418. Kristīne Miloseviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
419. Evita Anceviča 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
420. Olga Vidončikova 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
421. Dzintra Mikitčuka 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
422. Nadežda Bistrova 22315 Muitas un nodokļu katedra A.Čevers
423. Agnese Juškus 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
424. Elīna Valberga 22315 Muitas un nodokļu katedra Zane Vorslova
425. Liene Lāse 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
426. Iļja Jermolajevs 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
427. Raitis Tereško 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
428. Sandra Šalakitska 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
429. Ilmārs Zaikovskis 22315 Muitas un nodokļu katedra Andrejs Valbahs
430. Sabīne Svilpe 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
431. Inna Burko 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
432. Anna Borovika 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
433. Iveta Svīķe 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
434. Signe Rappa 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
435. Nadežda Kovaļenko 22315 Muitas un nodokļu katedra Kristīne Gorbunova
436. Mihails Pridačuks 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
437. Diāna Popova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
438. Polina Orlova 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
439. Reinis Bērziņš 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
440. Kristaps Zeila 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
441. Svetlana Žemeite 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
442. Jevgēnija Vladiko 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Svetlana Čornaja
443. Nandhini Baskaran 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
444. Jurijs Saļijevs 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
445. Andris Čudars 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
446. Igors Oļeiņikovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
447. Kevon Bipinchandra Kadiwala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
448. Naga Venkata Sarath Marrivada 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
449. Jevgenijs Morguls 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
450. Artūrs Laizāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
451. Aleksejs Fjodorovs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
452. Aina Sivko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
453. Mārtiņš Ludiņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
454. Jānis Komisārs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
455. Alise Linda Valdheima 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
456. Edgars Voicišs 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
457. Mārcis Kalniņš 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
458. Sai Ganesh Cenepalli 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
459. Toms Griblo 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
460. Vera Kuzmina 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
461. Gustavs Ēvalds 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kārlis Berkolds
462. Astra Kūlīte 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
463. Sanda Miezīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
464. Santhosh Kumar Ranganathan 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mihails Gorobecs
465. Mihails Azovskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
466. Agnis Mārtiņš Bērziņš 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
467. Diāna Grenevica 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
468. Inese Šmite 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
469. Kranthi Kumar Uppu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
470. Jolanta Leigute 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
471. Nensija Līvmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
472. Viktorija Samule 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
473. Milana Lomakina 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
474. Rinalds Vērnieks 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
475. Kristaps Eglītis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
476. Simona Klodža 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
477. Ilmārs Pokšāns 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gaida Maruta Sedmale
478. Keitija Litte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
479. Ilze Jerāne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Veģere
480. Beāte Lācīte 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inga Jurgelāne
481. Henrijs Klaids Skujiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
482. Grieta Vītoliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
483. Armands Girbe 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
484. Rustam Saidkamolov 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
485. Laura Cīrule 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
486. Valērija Zubko 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
487. Nephi Edward Bradley 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
488. Vairis Eglītis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Romāns Neilands
489. Marika Mosina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Ločs
490. Signe Zemjāne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
491. Aiga Anna Pudule 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kārlis-Agris Gross
492. Arturs Zaķis 25500 Transporta institūts Māris Gailis
493. Aleksejs Kuriļins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
494. Zane Kampa 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
495. Patrīcija Rauza 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
496. Edgars Rancāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
497. Igors Popovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
498. Marija Čučaļina 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
499. Andrejs Skalbiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
500. Henrijs Flemmings 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
501. Ina Sviklāne 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
502. Elvijs Mičulis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
503. Aleksandrs Mihailovs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
504. Beāte Krista Andžāne 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
505. Poļina Stendere 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
506. Rafael Yusubov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
507. Kristers Kārkliņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
508. Vishal Pareshbhai Sardhara 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
509. Evija Balode-Turkina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Celmiņa
510. Laura Jermacāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
511. Nikola Elīza Neimane 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
512. Arturs Sokolovs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
513. Vitālijs Volkovs 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
514. Madara Žiganova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
515. Gatis Dejus 24100 Transportbūvju institūts Pēteris Pētersons
516. Guntis Buks 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
517. Inga Balode 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
518. Pavithran Udhaya Suriyan 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
519. Andrejs Joņins 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
520. Vigneshwar Reddy Yarasani 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
521. Renāte Santa Gruzniņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Zane Zelča
522. Jurijs Renārs Vērdiņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
523. Viktors Leitāns 25500 Transporta institūts Iļja Korago
524. Anete Juhņeviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
525. Anastasija Černova 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts I.Laktiņš
526. Kristiāna Erta 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
527. Jurijs Krasovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
528. Santa Ķere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
529. Sallija Bule 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
530. Valters Sudmalis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
531. Kristaps Lagzdiņš 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
532. Artūrs Vaskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
533. Pēteris Simažs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
534. Viktorija Bušina 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
535. Annija Elīza Lodziņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
536. Robert Ruzickij 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Sarma Valtere
537. Jānis Videmanis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
538. Anželika Podžūna 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
539. Emīls Ezeriņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vladimirs Ņikuļšins
540. Artūrs Vancāns 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
541. Tekin Evrim Ozmermer 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
542. Ina Lukjaņina 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
543. Oļesja Markova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
544. Mārtiņš Bērtulis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
545. Artūrs Ņikita Kobliņecs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
546. Renāte Šnore 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
547. Anastasija Čaplinska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
548. Toms Šteinbergs 01B00 Rīgas Biznesa skola I.Jākobsone
549. Elza Zandere 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
550. Julian Montes Franco 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
551. Jānis Ozols 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
552. Marta Muižniece 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
553. Evita Bērziņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
554. Ojārs Breidaks 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
555. Guntis Smilga 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
556. Jurijs Krupins 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
557. Anta Krūmiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
558. Ilze Balgale 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
559. Harish Reddy Annapureddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
560. Shiva Kumar Doneti 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
561. Abdugani Odilov 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
562. Karina Egle 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
563. Aldis Rieviņš 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
564. Kristaps Savickis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
565. Mohit Pareshkumar Patel 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
566. Gaurav Rasikbhai Moradiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
567. Vasu Raghu Ram Raju Vegesana 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
568. Kalvis Kalniņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
569. Normunds Zalcmanis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
570. Annamarija Staršaja 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
571. Antons Vilimans 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
572. Dominic Antony 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
573. Nauris Černišovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
574. Artūrs Jurāns 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
575. Krists Kučinskis 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aigars Bečs
576. Kristaps Safranovs 01B00 Rīgas Biznesa skola Kārlis Jānis Ātrens
577. Andrejs Semrjakovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
578. Agnese Elizabete Cērpa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
579. Vilhelms Balodis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
580. Pardha Saradhi Tanakala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
581. Mārtiņš Vītols 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
582. Jānis-Oskars Darčiks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
583. Edvīns Tjuzņevs 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
584. Vladislavs Daņilovs 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
585. Marta Ceriņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
586. Ralfs Šarkovskis 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
587. Violetta Paramonova 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
588. Inga Mukāne 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
589. Sindija Čerņavska 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
590. Kristaps Melnbārdis 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
591. Santa Pokromoviča 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
592. Orkhan Mammadov 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
593. Elena Zhavoronkova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Līga Stīpniece
594. Sintija Blūma 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
595. Aleksandrs Ļvovs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Gatis Bažbauers
596. Sabīne Anna Irbe 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
597. Rihards Mudelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
598. Anand Amarthaluri 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
599. Ričards Kudojars 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
600. Silva Sirmā 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
601. Patrīcija Krauze 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Oksana Ņikiforova
602. Gopalakrishnam Raju Pinnamaraju 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
603. Lucas Scarssi Pedron 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
604. Rama Krishna Yemineni 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Krishna Kiran Annamaneni
605. Prasanth Pedarla 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Krishna Kiran Annamaneni
606. Sabīne Briede 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jevgeņija Lugiņina
607. Nellija Nulle 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
608. Kristaps Isoda 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
609. Anton Gafykin 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
610. Anrijs Strazdiņš 24100 Transportbūvju institūts Ilze Rozentāle
611. Artis Belka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. Kārlis Laiviņš
612. Ņikita Krupeņins 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
613. Shravan Chandra Parikipandla 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
614. Artūrs Mazurs 25100 Aeronautikas institūts Artūrs Suharevs
615. Kirills Staškevičs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
616. Elvita Žurķeviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
617. Sergejs Latņikovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
618. Dina Lasmane 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
619. Diāna Drozdova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
620. Līga Daniļeviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
621. Agnese Zeile 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
622. Marina Leveņeca 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
623. Raivo Kalderauskis 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
624. Ilze Bērziņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
625. Reinis Ozoliņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
626. Anjan Kumar - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
627. Viesturs Feldmanis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
628. Sandra Avdijanova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
629. Kristers Lielups 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
630. Aldis Stanke 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
631. Jānis Madernieks 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
632. Dinesh Subramaniam 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
633. Sai Naga Deepika Malla 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
634. Santosh Kumar Rumandla 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
635. Kushlow Immadisetty 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
636. Viktors Vansovičs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
637. Jūlija Bušmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
638. Daiga Reča 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
639. Zeltīte Babre 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
640. Gopi Krishna Yetukuri 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
641. Sowmya Byre Gowda 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
642. Linda Zelenko 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
643. Elvis Skrīvelis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
644. Diāna Lukaševiča 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
645. Olga Muļukova 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
646. Andris Stakens 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Andrejs Snegirjovs
647. Boriss Ņešatajevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
648. Paula Raina Rubene 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
649. Jurijs Gammeršmidts 25500 Transporta institūts Iļja Korago
650. Māris Šeflers 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
651. Edvards Sokolovskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
652. Krista Pūcīte 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
653. Nikhil Turaka 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Genādijs Šahmenko
654. Viesturs Eglītis 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aivars Cers
655. Zakaria Mohamed Ali Hassan Ali 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
656. Gustavs Šķērstiņš 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
657. Ashutosh Chandrakant Vartak 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
658. Karan Sandipkumar Patel 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladimirs Gonca
659. Assay Poulose Peenikkaparamban 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
660. Annika Epnere 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
661. Dāvis Krišjānis Muska 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
662. Manjeet Depak Jonnalagadda 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
663. Matīss Locāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
664. Ņikita Činsnovičs 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
665. Kintija Horelika 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
666. Deniss Podļeskis 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
667. Anna Paula Kinstlere 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
668. Maximilian Stefan Ulrich Klose 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Edgars Vīgants
669. Roberts Zariņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
670. Aswin Mutheri Anilkumar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
671. Madara Šoreca 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
672. Amina Žambikova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
673. Aiva Apša-Ķīšeniece 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
674. Uģis Greitāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
675. Artūrs Laizāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
676. Anastasija Makarova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
677. Viktorija Kļukina 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
678. Madara Pavāre 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
679. Vasilijs Ņikiforovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
680. Einārs Ģēvelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
681. Ilze Viņķe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
682. Valērija Žuromska 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
683. Violeta Radivinska 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
684. Volodymyr Strafun 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
685. Sintija Kramēna 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
686. Undīne Ulmane 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
687. Martins Maršavs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
688. Jānis Brants 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
689. Jeļizaveta Glušņova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
690. Jānis Lazovskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
691. Mohammed Sameed Tanjure 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
692. Maija Beltiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
693. Līva Leja 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
694. Aivija Alekse 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
695. Signe Kronberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
696. Ralfs Slotiņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
697. Danute Liepa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Mg. oec. Laura Baltiņa
698. Romāns Ernsons 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
699. Agnese Edelmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
700. Elvita Voronova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
701. Lauma Sīle 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
702. Ulaganathan Sarangapani 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
703. Ilmārs Bērziņš 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
704. Uldis Valainis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
705. Maksims Minkevičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
706. Niks Krasts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Vladislavs Minkevičs
707. Dmitrijs Kuzenkovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
708. Daniels Pipurs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
709. Valērija Radzeniece 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
710. Vijayakrishnan Nair Karthika 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
711. Agnis Kursītis 27200 Enerģētikas institūts Juris Kalniņš
712. Katrīna Boļše 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
713. Anna Ieva Bukolde 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
714. Natālija Čamane 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Raja Kočanova
715. Mushthaq Ahamed Hussain Mahaboob Basha 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
716. Māris Kuzmins 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
717. Ainārs Fedosejevs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
718. Roberts Lazdiņš 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
719. Dmitrijs Kohans 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Ernests Jēkabs Beigarts
720. Kirils Kiseļovs 13200 Radioelektronikas institūts Guntars Balodis
721. Edgars Bružāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
722. Abhishek Reddy Kandi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
723. Margarita Belkina 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
724. Marks Tarasovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
725. Jevgeņijs Filipovs 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
726. Aleksandrs Stepanenko 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
727. Chinonso David Iheanacho 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
728. Vipin Mohan 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
729. Anete Ansberga 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
730. Margarita Matuļenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jānis Spīgulis
731. Šarlote Odzeleviča 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
732. Rahul Umesh Suryavamshi 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
733. Jacinta Vilcāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
734. Jānis Aivars Andersons 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
735. Paula Krastiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
736. Aleksejs Bendiks 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
737. Ulvis Roze 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
738. Nadir Mammadov 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
739. Naga Pranathi Polavarapu 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
740. Ričards Raitums 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
741. Paula Gūtmane 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
742. Sri Sadhana Muddasani 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
743. Toms Donerblics 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
744. Artūrs Ardavs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
745. Kristaps Paļskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
746. Raivis Ulsts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
747. Adithiyan Elamurugu 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
748. Vignesh Kumar Balasubramaniam 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
749. Vladislavs Molokostenko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
750. Vikash Shyamjibhai Maiyani 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
751. Darja Luņeva 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
752. Sudeep Chandra Varma Kothapalli 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
753. Juris Kokins 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
754. Aleksandrs Šustovs 25500 Transporta institūts Māris Gailis
755. Elvis Strauts 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
756. Bhaskar Shrikant Agarwal 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
757. Edžus Kāpiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
758. Jevgēņijs Kirillovs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
759. Kristers Kristofers Marcinkus 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
760. Maksims Troņins 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
761. Evija Pusplatā 25500 Transporta institūts Anastasija Pinčuka
762. Artjoms Abecedarskis 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
763. Liene Stiebre 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
764. Andris Upītis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
765. Sergejs Bibičevs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
766. Eva Berga 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
767. Gļebs Šutovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
768. Milda Martinsone 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
769. Jaroslavs Ņevidomskis 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
770. Jēkabs Pavlovskis 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
771. Nikhil Muthineni 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
772. Abir Chrouda 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Roman Majore
773. Dharanidharan Dinakaran 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
774. Sumanth Vital Chowdary Thondapu 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
775. Kristīne Pušpure - Krēsliņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
776. Jurģis Buliņš 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
777. Ajay Sharma 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
778. Reinis Muižnieks 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
779. Ismoiljon Nurmatov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
780. Sai Kiran Koneru 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
781. Vitālijs Devjatovskis 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
782. Patrīcija Petrovska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
783. Dāvis Rutks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
784. Marta Pagraba 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
785. Laura Vikšere 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
786. Roberts Akerbergs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
787. Brandon Matthew Howard 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
788. Agnese Gūtmane 13100 Telekomunikāciju institūts Dairis Freijs-Šenkevics
789. Raimonds Makars 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jurijs Ozoliņš
790. Elīza Marija Gailīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
791. Kalyan Vishnu Konakalla 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
792. Artūrs Celitāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
793. Vitālijs Jasinkovs 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
794. Marsela Bahšalijeva 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
795. Mārtiņš Ļuļļa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
796. Vineta Vanaga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
797. Mihails Fraimans 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
798. Deniss Vrevskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts I.Galkins
799. Diāna Andriksone 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
800. Aivars Gusevs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
801. Kārlis Balodis 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
802. Kaspars Spila 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
803. Dārta Bisniece 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
804. Pavel Petsevich 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
805. Edgars Slišāns 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
806. Rasulbek Murodov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
807. Dairis Jurciks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
808. Dmitrijs Vodjaņickis 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Utāns
809. Vladimirs Gladiševs 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
810. Ilija Januškevičs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
811. Haralds Millers 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Jakobsons
812. Vitālijs Ušakovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
813. Aleksandrs Fjodorovs 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
814. Svjatoslavs Sokols 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
815. Iļja Oblakovs 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
816. Mārtiņš Cirītis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
817. Vsevolod Burenin 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
818. Ralfs Spirga 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
819. Ritvars Sebris 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
820. Gowtham Kumar Shanmugavadivel 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
821. Gatis Mickevičs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
822. Thejus Puthuveettil Mohan Roy 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
823. Ingus Ķirsis 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
824. Rahul Babu Ekambe 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
825. Artūrs Matuzals 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
826. Jana Mamedova 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
827. Māris Grīniņš 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
828. Gatis Sedliņš 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
829. Artūrs Gedzjuns 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
830. Dhaval Gohel 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
831. Elīna Krūmiņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
832. Katrīna Šķēle 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inna Dovladbekova
833. Inese Rimšāne 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
834. Artūrs Zaķis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
835. Edgars Boronovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
836. Kristaps Ozoliņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
837. Kristaps Šterns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
838. Māra Pakalnišķe 23041 Tālmācības studiju centrs Jānis Kapenieks
839. Mounika Pattlolla 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
840. Sintija Eglīte 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Astrīda Bērziņa
841. Anna Marija Jensena 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
842. Laura Antra Grikke 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Kusiņš Toms
843. Līva Visocka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
844. Rihards Paeglis 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
845. Artūrs Čurakovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
846. Romāns Smirnovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
847. Miks Gabdulļins 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
848. Marcelo Siller Magallanes 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
849. Artūrs Strazdiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
850. Ilgvars Ribušs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
851. Anna Geiko 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
852. Ksenija Gerasika 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
853. Ance Āboliņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
854. Jānis Saliņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Zigurds Markovičs
855. Dāvids Krasnovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
856. Mārtiņš Trubiņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
857. Jānis Žagars 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
858. Mārtiņš Tipovskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
859. Nadežda Proščenko 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
860. Anna Maslobojeva 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vanesa Lukinsone
861. Arturs Bonfelds 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
862. Charles Ouseph 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
863. Anish Kingston Raveendra Dhoss 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
864. Sri Chandra Sekhar Tammineedi 13200 Radioelektronikas institūts Jānis Semeņako
865. Hazem Alaa Mohamed Fawzy Ibrahiem Shaaban 13200 Radioelektronikas institūts Andis Supe
866. Nadīna Anija Poga 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
867. Dairis Kliešmits 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
868. Kristiāns Dāvis Līcītis 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
869. Viktors Soročins 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
870. Oļegs Ļeonovs 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
871. Rihards Kārlis Eizentāls 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
872. Kalvis Linmeijers 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
873. Dmitrijs Beluss 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
874. Daniela Stoša 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
875. Madara Mieze 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
876. Haralds Puriņš 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
877. Artis Šmigeļskis 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
878. Datta Manikanta Devabhathineni 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
879. Arturs Počs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
880. Edvarts Blumbeks 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
881. Rinalds Kupčs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
882. Igors Sivačovs 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Imants Kreicbergs
883. Antoņina Kollegova 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
884. Manohar Pasupuleti 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
885. Egita Grolle 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
886. Artūrs Keslers 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
887. Sudarshan Babu Inampudi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
888. Veronika Griņko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
889. Deniss Sutugins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
890. Uģis Šivars 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
891. Anna Ivanova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Piskunovs
892. Niklāvs Lulle 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
893. Anete Roga 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
894. Brenda Rašmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
895. Tejas Mohan Gurade 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
896. Dagnis Samausks 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
897. Sandra Rudka 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
898. Aigars Bovtons 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
899. Marita Rubļova 24100 Transportbūvju institūts Ivars Liepiņš
900. Igors Šindins 25500 Transporta institūts Marina Gromova
901. Antons Orlovs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
902. Linda Avotiņa 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Vita Šakele
903. Jamoliddin Kosimov 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
904. Aleksejs Fesenko 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
905. Elīna Paula 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
906. Brita Laura Vespere 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Māris Kaļinka
907. Aman Kumar Yadav 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
908. Rasa Helēna Kokoreviča 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
909. Viesturs Balodis 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
910. Alise Švarca 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
911. Arathy Sundaresan 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
912. Kristaps Bokmanis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
913. Mārtiņš Juškāns 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
914. Lāsma Sproģe 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
915. Ģirts Ozoliņš 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
916. Kristīna Timofejeva 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
917. Sandis Gadišķis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
918. Jevgeņijs Fiļipovs 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
919. Dainis Slavinskis 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inta Palkavniece
920. Emīlija Koļago 13200 Radioelektronikas institūts Uldis Grunde
921. Valters Jēkabsons 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
922. Ksenija Jašina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
923. Pēteris Račinskis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
924. Maksudkhon Khasanov 25100 Aeronautikas institūts Profesors, Dr.habil.sc.ing. Muharbijs Banovs
925. Vēsma Asja Kurzemniece 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
926. Paula Meinerte 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
927. Kristīne Misiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
928. Rasma Kroņkalne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
929. Aleksis Darbiņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
930. Līga Lomākina 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
931. Annija Lausa 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
932. Prince Krishna Rajendran 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
933. Sintija Kozule 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
934. Poļina Jakovļeva 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
935. Veronika Ivanova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
936. Ingus Mačkalanovs 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
937. Anna Pavlova 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
938. Mehak Gupta 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
939. Jana Buzhinskaya 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Gaida Maruta Sedmale
940. Aleksandra Ribaka 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
941. Vidhiben Maheshbhai Patel 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
942. Winshow Alukka Pauly 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
943. Balu Raj 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
944. Sintija Staško 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
945. Nauris Zaļais 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
946. Yelizaveta Shiryayeva 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
947. Rūdolfs Šulcs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
948. Rūta Ramane 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
949. Natalija Markvarte 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
950. Agita Bagirova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
951. Veerpal Kaur - 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
952. Jurģis Leonovs 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
953. Diāna Račkova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
954. Sreekuttan Pottackal Jayan 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
955. Arturs Astriņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
956. Arturs Solovjovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
957. Esmeralda Soboļeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
958. Santa Dombrovska 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
959. Laura Kalniņa 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
960. Harika Kanakamedala 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
961. Līga Vanaga 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
962. Monta Daugaviete 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
963. Deepak - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
964. Lauma Zaiga Treimane 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
965. Artūrs Anmanis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
966. Alina Andersone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. Inguss Rūķis
967. Elvīra Giļazutdinova 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
968. Rihards Lauva 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
969. Viktors Višņakovs 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
970. Kārlis Kalniņš 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
971. Darja Ļebedeva 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
972. Maksims Vecenans 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
973. Mārtiņš Leonīds Cakeus 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
974. Palkeshkumar Ashokbhai Italiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
975. Miķelis Zeibārts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Oskars Podziņš
976. Oļesja Tomaka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
977. Ajith Philip Thomas 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
978. Artis Savins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
979. Toms Jakunovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
980. Venkata Subbarao Annamneni 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
981. Deepak Golla 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
982. Viktorija Sribnija 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
983. Anna Ovčiņņikova 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
984. Raitis Bankavs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
985. Erick Danilo Pastor Soto 22061 Starptautisko programmu nodaļa Inese Suija-markova
986. Edgars Grīnfogels 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
987. Mareks Puksts 22064 BALTECH studiju centrs Deniss Ščeulovs
988. Laura Andrijonoka 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
989. Egita Vinča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
990. Anna Līva Traumane 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
991. Zokirbek Rikhsibekov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
992. Maksims Medveckis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
993. Elīna Irbe 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
994. Arkādijs Krasutins 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
995. Oļegs Lupars 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
996. Rainers Blūms 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
997. Baiba Kliemane 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
998. Rūdolfs Pļaviņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
999. Lelde Smagare-Kalvāne 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1000. Rihards Vītols 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1001. Emīls Ozoliņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1002. Mihails Afanasjevs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
1003. Anikesh Jain 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1004. Klāvs Linde 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1005. Ruslans Samovičs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1006. Jaymin Vrajlal Sanchaniya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1007. Nika Ijudina 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Arita Dubņika
1008. Dilshan Asintha Wittahachchi 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1009. Kristiāna Ziemele 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1010. Oleksandr Maletskyi 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1011. Elizabete Betija Ozola 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1012. Maclan Samanga Fonseka Piramanasinhage 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1013. Lana Konstantinova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
1014. Viljami Oskari Hoffren 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1015. Ervīns Alberts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1016. Guntis Mauriņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1017. Linda Evelīna Gržibovska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Eleonora Latiševa
1018. Zoe Amora Iranzo-Lauriņa 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
1019. Dmitrijs Dovgaņs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1020. Siyovush Hakimov 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1021. Margarita Semjonova 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1022. Artis Apsītis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1023. Valters Saulājs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1024. Andrejs Gorlatihs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1025. Sahil Mehta 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1026. Maruta Stafecka 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1027. Marta Barkoviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1028. Iļja Gehts 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1029. Sahila Chhabra 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1030. Karīna Kuļikova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1031. Olga Andrejeva 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Koleda
1032. Maksims Korabovskis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1033. Aldas Galkausks 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1034. Maksims Zemko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1035. Alina Kaminska 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Dmitrijs Solovjovs
1036. Asurumuni Anne Shiranthi Indika Perera 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1037. Roberts Kabanovs 25500 Transporta institūts Ruslans Muhitovs
1038. Harsh Bharatbhai Rupani 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1039. Alise Bētiņa 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
1040. Raivis Berovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1041. Lollija Gladiševa 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1042. Anete Miķelsone 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1043. Rihards Ošnieks 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1044. Niklāvs Bariss 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1045. Sanita Sirmā 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1046. Jānis Zārdiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1047. Margarita Usova 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1048. Toms Točs 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1049. Raimonds Susvilo 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1050. Linda Juta Aksjonova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1051. Ivans Ļitvinovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1052. Annija Gunda Grūbe 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1053. Dāvis Miežāns 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1054. Archit Kumar Katekam 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1055. Nishanthan Murugavel 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1056. Vikash Gauba 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1057. Thilini Nadeesha Caldera 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1058. Kristīne Čima 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
1059. Ieva Zīvere 01B00 Rīgas Biznesa skola Justin Wesley Bancroft
1060. Dita Drozdova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
1061. Ravi Teja Muddana 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1062. Srinath Pusapati Ramasubramanian 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1063. Olga Grišāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1064. Madara Buka 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1065. Jegors Tihomirovs 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1066. Iļja Makarovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1067. Monta Putniņa 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1068. Anna Jefimovska 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Aleksandra Mihņenoka
1069. Ance Bērziņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Semjonova Nadežda
1070. Jēkabs Brauers 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1071. Vitālijs Gicevičs 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1072. Vitālijs Fedorenkovs 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1073. Kristaps Raimonds Jurka 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1074. Justīne Kate Buša 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1075. Ņikita Gecevičs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1076. Kristaps Jānis Rūsiņš 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1077. Nauris Utnāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksis Liekna
1078. Artūrs Kuziks 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Egils Cēders
1079. Ralfs Reinfelds 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1080. Jānis Namnieks 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1081. Linda Kļaviņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1082. Toms Kronbergs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Laimdota Šnīdere
1083. Ilze Pakalne 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
1084. Deins Kindzulis 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1085. Amanda Siliņa 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1086. Vladimirs Osadčuks 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1087. Maksims Pečeņs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1088. Jekaterina Burceva 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Juris Emsiņš
1089. Niks Tamsons 13100 Telekomunikāciju institūts Elmārs Lipenbergs
1090. Baiba Hāne 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1091. Vitālijs Nikolašenkovs 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
1092. Gjermund Bjorseth Mo 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1093. Markuss Zīvarts 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Māris Ziema
1094. Ilmārs Smiltnieks 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1095. Kristīne Šiļeiko 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1096. Edvards Žukovskis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1097. Valentīns Lavrinovičs 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
1098. Mārtiņš Venterzutis 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1099. Māra Priedoliņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1100. Katrīne Ustinoviča 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
1101. Uldis Zunda 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Uldis Jaspers
1102. Kristīne Paršinova 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1103. Riljāna Luize Bormane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tālis Laizāns
1104. Tatjana Tarakanova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1105. Jānis Vindēls 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1106. Ieva Volkova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
1107. Jarlotte Camila Quintero Martinez 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1108. Artjoms Ratkuns 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1109. Darja Tihomirova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1110. Vita Odzelēviča 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ludmila Aleksejeva
1111. Ralfs Pomilovskis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aivars Žūriņš
1112. Ibrahim Heydarov 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1113. Sridhar Boppana 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1114. Akhil Joseph 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1115. Ilgar Jafarli 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1116. Sigurdur Hrafn Gislason 25100 Aeronautikas institūts Ruta Bogdane
1117. Mohamed Akeel Fouzul Ameer 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1118. Daniil Nuriev 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1119. Jānis Ernestsons 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1120. George Joseph Chirayath Mundanmani 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1121. Muhammad Waqas Asghar 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1122. Elza Upmane 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
1123. Aleksandrs Derda 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Kalniņš
1124. Aleksandrs Porošins 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1125. Kristīna Jegorova 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1126. Shamsudeen Padathan Abubaker 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1127. Jānis Zemgus Jātnieks 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1128. Edgars Kampe 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1129. Anda Barkāne 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1130. Muhammad Saad Jamil 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jūlija Bistrova
1131. Andrejs Popovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ēriks Kļaviņš
1132. Līva Kreile 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1133. Gogul Asokan 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1134. Anilin Maria Raju - 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1135. Aivis Eglīte 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1136. Ērika Janvare 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1137. Karina Keldanoviča 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1138. Evita Viška 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1139. Alise Ļadževa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1140. Kristīne Pujāte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1141. Oskars Raudiņš 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Gundars Miezītis
1142. Aleksandrs Maklagins 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1143. Igors Bižāns 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1144. Radheshyam Singh 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1145. Koteshbabu Ganesh 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1146. Lalith Kumar Boyalapalli 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1147. Jegors Jelagins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1148. Andris Ingiļāvičus 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1149. Aleksandra Matusēviča 25100 Aeronautikas institūts Deniss Brodņevs
1150. Alvis Eimuss 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1151. Kristiāna Beržanska 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1152. Muhammad Ilyas 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1153. Elīza Sekace 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1154. Oskars Balodis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1155. Amanda Lukašenoka 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
1156. Alkan Sakarya 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Gaļina Merkurjeva
1157. Pauls Grūdups 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Matīss Eriņš
1158. Dmitrijs Bolozdiņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1159. Elīna Dubra 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1160. Jevgēnijs Kondrašovs 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1161. Praveen Kumar Kadapa 22064 BALTECH studiju centrs Ieva Andersone
1162. Asnāte Rībena 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
1163. Evita Roponena 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jurijs Čižovs
1164. Laura Sedleniece 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
1165. Arvis Dronka 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1166. Marina Konopeļko 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1167. Anna Harlugina 25500 Transporta institūts Jeļena Stepanova
1168. Mirabbos Mirzakhmedov 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1169. Kristīne Kļaviņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Toms Kreicbergs
1170. Rūdolfs Miķelis Jermolovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1171. Linda Reinfelde 01B00 Rīgas Biznesa skola Katrīna Brimerberga
1172. Silvestrs Irmejs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1173. Raivo Smirnovs 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
1174. Marta Zakalovska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1175. Anastasija Isajeva 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
1176. Anna Bērzabinde 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Inese Kočote
1177. Igors Savļaks 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1178. Artūrs Lasmanis 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1179. Artūrs Rimša 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1180. Elvijs Čeirāns 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
1181. Dāvis Tīsons 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1182. Daniels Butlers 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1183. Rolands Dobelnieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1184. Laura Vikmane 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1185. Āris Pūseps 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1186. Kristiāna Sīle 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1187. Sandis Grīnbergs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1188. Edgars Sultanovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1189. Matīss Krēže 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1190. Mārtiņš Briedis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Aldis Greitāns
1191. Marks Koļaņikovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1192. Artūrs Šinkevičs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1193. Emīls Mirbahs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1194. Valdis Krasuckis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1195. Tatjana Jusova 25100 Aeronautikas institūts Guntars Balodis
1196. Kalvis Kalnietis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1197. Edgars Kleins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1198. Rihards Kļaviņš 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1199. Anastasija Naumova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Lazdoviča
1200. Kristaps Liepiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1201. Laura Silaraupe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1202. Jānis Mucenieks 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
1203. Dārta Ādamsone 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1204. Ieva Liepa 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1205. Agnese Priedīte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1206. Jeļizaveta Smirnova 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1207. Anna Lavrivjaņeca 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1208. Viktorija Smetskaja 13100 Telekomunikāciju institūts Klinta Vilcāne
1209. Eduards Grabovskis 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
1210. Mostafa Fathy Mohamed Elkhonezy 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1211. Marta Cimdiņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1212. Daniils Vlasovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1213. Konstantins Andronovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1214. Dāvis Dauvarts 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1215. Kristaps Indriksons 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1216. Hequn Yang 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Atis Kapenieks
1217. Kristaps Čikuts 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1218. Anastasija Krūmiņa 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1219. Andrejs Galzons 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1220. Aleksejs Jurjkovskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1221. Jurģis Dudelis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1222. Evana Hennedige Poornama Sanjula De Silva 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1223. Arnis Žagata 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kaspars Traskovskis
1224. Ilze Strazdiņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1225. Sanita Lomanovska 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1226. Hewage Dulan Chandira Pushpakumara 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1227. Normunds Tiltiņš 23041 Tālmācības studiju centrs Aleksandrs Gorbunovs
1228. Līga Bušmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1229. Monta Beķere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1230. Artjoms Kohvs 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1231. Romans Ēvalds 25500 Transporta institūts Māris Gailis
1232. Ingus Beldavs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1233. Rūdolfs Priede 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1234. Viktors Kļujevs 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1235. Kannam Rohith 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1236. Svens Martuļevs 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
1237. Aleksandrs Baranovskis 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1238. Kristiāna Tretjakova 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andrejs Broks
1239. Costanza de Liberato 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1240. Linards Meisters 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1241. Jevgeņijs Matvejevs 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1242. Sergejs Kačanovskis 25500 Transporta institūts Aleksejs Vasiļjevs
1243. Kristaps Krauze 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ilze Andersone
1244. Ņikita Gorbatko 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1245. Evija Urtāne 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1246. Anita Žimante 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1247. Rihards Pranis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Vanags
1248. Hirenkumar Himmatbhai Kyada 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ņikita Kočanovs
1249. Aigars Kiršteins 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
1250. Marina Kuzņecova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Gita Actiņa
1251. Marija Mičule 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
1252. Rihards Mūrnieks 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1253. Denys Haponov 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vadims Žuravļovs
1254. Tīna Suharevska 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1255. Madhu Cheryala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Edgars Kovals
1256. Artūrs Sperga 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
1257. Ņina Podiņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1258. Gunita Sosina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1259. Nithin Ram - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1260. Iļja Fiļimonovs 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1261. Ērika Ciguze 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1262. Andi Hoxha 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1263. Sitora-Bonu Rahmonova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1264. Kristīne Višņevska 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1265. Vadims Hohlovs 13200 Radioelektronikas institūts Māris Zeltiņš
1266. Sergejs Koreškovs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1267. Edgars Šturms 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1268. Elīna Borisāne 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
1269. Vadims Krivenko 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Georgijs Kiseļovs
1270. Dinārs Krauss 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1271. Oksana Krumpāne 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1272. Rima Dervinyte 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1273. Vitālija Dovgaļuka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1274. Ningning Tai 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1275. Eduards Kukuškins 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1276. Avids Mansurovs 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1277. Eduards Lasmanis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Olga Krutikova
1278. Māris Galauskis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Bicāns
1279. Mynuddin Mahammad 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1280. Rūdolfs Grīnbergs 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1281. Ksenija Dobrovoļska 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1282. Madhavi Kakani 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1283. Artūrs Pesockis 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1284. Anna Dževečka 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1285. Valērijs Valinščikovs 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1286. Anna Eleonora Freimane 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1287. Anna Anetjko 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1288. Regīna Ivanova 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
1289. Jevgenijs Ņeverovs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1290. Reinis Everts 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1291. Jānis Aigars Dīriķis 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1292. Raivis Reiss 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1293. Žanna Redzoba 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1294. Karīna Muriņina 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1295. Aleksandrs Ēriks Valentīns Bērziņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1296. Gunta Vēgnere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1297. Sandis Ludvigs Studers 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1298. Khalid Mehmood 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1299. Ivars Podskočevs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1300. Jēkabs Jaunslavietis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1301. Shahij Ali Mohammad 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1302. Lana Supe 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1303. Laima Šmite 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1304. Ernests Šutko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1305. Anna Štauere 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
1306. Aleksejs Vaisjūns 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1307. Dita Kurzemniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1308. Maxim Antonov 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1309. Artūrs Lazdekalns 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1310. Bhanu Teja Gonuguntla 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1311. Beāte Šīmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1312. Mert Musluoglu 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1313. Matīss Ziemulis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
1314. Sjuzanna Kuliša 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1315. Matīss Vaivodiņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
1316. Igors Semjonovs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksejs Batrakovs
1317. Mārtiņš Avens 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1318. Aleksejs Vasiļjevs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Tambovceva
1319. Mikus Ojers 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1320. Inga Anmane 25100 Aeronautikas institūts Valdis Priednieks
1321. Edgars Francmanis 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1322. Solvita Dzērve 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Mihailovs
1323. Zane Darša 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1324. Līga Veinberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1325. Dzintars Rušmanis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1326. Ineta Lagzdiņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1327. Alise Jurēvica 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1328. Renāte Gremze 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1329. Aleksandrs Jefimovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Rjabkovs
1330. Rets Svarāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1331. Kristofers Kabraks 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1332. Toms Sprancmanis 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1333. Zil Harshadkumar Patel 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1334. Māra Starka 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1335. Madara Priediena 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1336. Mukesh Kumar Avula 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1337. Kristaps Šubrovskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1338. Darja Šiškina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1339. Dina Freimane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Zane Rostoka
1340. Ketija Šneidere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1341. Gita Nauzere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1342. Lote Ģērmane 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
1343. Rūta Jencīte 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1344. Rita Bergholde 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1345. Diāna Lielturka 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1346. Ilona Zaharenkova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1347. Alisa Reķe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1348. Konstantīns Ozerovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1349. Suren Migorskiy 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1350. Raimonds Sils 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1351. Viktorija Millere 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1352. Jānis Brumermanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1353. Anna Rumpe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1354. Laura Amanda Valtmane 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anita Finke
1355. Anastasija Lagodzinska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1356. Nozima Kholmukhamedova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1357. Edgars Ivbulis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1358. Chandra Kanth Yalamanchili 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1359. Andis Miglāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1360. Anastasija Škļarova 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1361. Anna Aina Aļehna 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1362. Anželika Andrianova 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1363. Linda Stiglica 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1364. Luīze Eglīte 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1365. Rashad Eyvazov 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
1366. Marija Raklinska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Semjons Zeļikovičs
1367. Toms Ermansons 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Kuzņecovs
1368. Dāvis Perševics 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1369. Aleksejs Miščurins 27200 Enerģētikas institūts Rahims Geidarovs
1370. Kārlis Ozoliņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1371. Aditya Arun - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1372. Dāvis Serds 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1373. Dharmaveer Yetukuri 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1374. Aleksandrs Sereda 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1375. Paula Kaufelde 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
1376. Reinis Bļodnieks 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
1377. Artūrs Ēriks Nesaule 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Remo Merijs-Meri
1378. Madhandra Rupa Gunde 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1379. Dāvis Vikmanis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Ainārs Auziņš
1380. Eitans Gibrihs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1381. Airita Erte 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1382. Abrar Mohammed 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1383. Aksels Roberts Vārslavs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1384. Edvīns Bebrišs 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1385. Kaspars Saltums 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1386. Juris Rumka 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
1387. Kristīne Berļizeva 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
1388. Rūta Akmeņkalēja 12500 Lietišķās matemātikas institūts Viktors Ajevskis
1389. Mārtiņš Tiltiņš 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1390. Ashin Jose 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1391. Edvards Fricsons 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1392. Annija Embrika 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1393. Antons Zubkovs 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1394. Alina Kotova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1395. Elvis Auzāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1396. Aleksandrs Koroļko 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1397. Inta Puķīte 25100 Aeronautikas institūts Rauls Klaucāns
1398. Mikus Vimba 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1399. Maysa Hudayberdiyeva 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1400. Elvis Sinijs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1401. Ieva Kalniņa 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Mārtiņš Upītis
1402. Raimonds Caune 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Uzulēns
1403. Aleksandrs Čuslins 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Maksims Vorobjovs
1404. Sandis Zīvarts 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1405. Aivita Beinaroviča 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1406. Diāna Pociluiko 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1407. Agija Tiknuse 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1408. Sanda Stikute 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1409. Kristaps Ozols 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1410. Kārlis Ēriks Kriķis 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
1411. Dāniels Ancāns 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1412. Sergejs Černiševs 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1413. Emīls Jātnieks 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1414. Danils Grics 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1415. Veronika Petkeviča 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1416. Dmitry Voronin 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
1417. Elīza Anna Mellēna 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1418. Ervīns Feldmanis 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1419. Uldis Dauģis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1420. Andris Stivriņš 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1421. Kristina Tsitova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
1422. Kristīna Svetlova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Celmiņa
1423. Inese Kārkla 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1424. Alvis Mešalkins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1425. Didzis Letapurs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Lolita Tīse
1426. Jānis Lakovics 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1427. Anita Biliņeca 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1428. Anna Žanete Treimane 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1429. Rūdolfs Niklāvs Streičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ainārs Auziņš
1430. Jānis Oga 24100 Transportbūvju institūts Rolands Īzaks
1431. Paula Agate Murziņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Šroma
1432. Māris Kuzminskis 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vanesa Lukinsone
1433. Dmitrijs Kuņicins 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1434. Elmārs Mamajs 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksandrs Okss
1435. Igors Decuks 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1436. Loreta Macieša 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1437. Viktorija Susarenko 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1438. Elīza Hertele 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
1439. Manu Joseph Mathew 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1440. Jekaterina Tjutjunina 25500 Transporta institūts Ļubova Kirillova
1441. Inga Kruste 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1442. Filips Kukšinovs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Marijans Valpēteris
1443. Jitesh Jayeshkumar Shashtri 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1444. Maulik Labhubhai Golakiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1445. Priteshkumar Pankajkumar Mehta 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1446. Oksana Arāja 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1447. Edgars Černiks 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Antra Kundziņa
1448. Sabīne Strauta 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1449. Emīls Zinkēvičs 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Inesa Bušovska
1450. Inga Žuravļova 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1451. Aleksandrs Zubrickis 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1452. Marta Ābelīte 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1453. Karina Boikova 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1454. Gundega Namniece 01B00 Rīgas Biznesa skola William Christian Schaub
1455. Jānis Kristapsons 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1456. Mārtiņš Leimanis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
1457. Jūlija Skrebeca 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
1458. Artūrs Isats 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1459. Veronika Rižija 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1460. Niklāvs Kālbergs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Matīss Eriņš
1461. Sabīne Teifurova 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1462. INgrīda Allika 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1463. Patrīcija Ledaka 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Edgars Kirilovs
1464. Normunds Eliņš 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Valdemārs Ščerbaks
1465. Anta Romanovska 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gunta Zommere
1466. Kārlis Kaminskis 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1467. Ben Philip Panicker - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1468. Deniss Barišņikovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
1469. Linda Dita Ābola 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1470. Tatjana Rage 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1471. Viktorija Morozova 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ieva Andersone
1472. Annija Safranoviča 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1473. Viktors Mihailovs 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
1474. Andrejs Sokolovs 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1475. Kaspars Adamovičs 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
1476. Aivars Geks 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1477. Ivo Lukašs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1478. Vadims Kuznecovs 25500 Transporta institūts Dmitrijs Stepanovs
1479. Christin Varghese 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1480. Darja Loiko 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1481. Dmitrijs Jezerskis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1482. Jānis Elmeris 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
1483. Kirils Kozeļcevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1484. Elgars Bičevskis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1485. Edmunds Švarcbahs 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
1486. Daniel Jebamony 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1487. Eduards Ļucāns 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1488. Siva Kanneti 13100 Telekomunikāciju institūts Oļģerts Belmanis
1489. Edmunds Miķelsons 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1490. Amr Samy Abdelfattah Ibrahim Elkenawy 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
1491. Anna Krustiņa 01B00 Rīgas Biznesa skola Valters Kaže
1492. Greeshma Amidyala 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
1493. Mareks Maļavko 25500 Transporta institūts Aivis Grīslis
1494. Kirils Mišurovs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
1495. Beatrise Grinberga 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1496. Kristaps Slicis 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1497. Anastasija Kovaļevska 25100 Aeronautikas institūts Igors Smirnovs
1498. Suresh Varma Kanumuri 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1499. Vitālijs Lukins 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Agris Ikaunieks
1500. Vladimirs Tihans 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1501. Pavels Mastjaņica 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1502. Ruslans Dimitrijevs 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Nataļja Kazaka
1503. Oskars Simsons 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aivars Cers
1504. Edgars Cērps 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
1505. Jānis Maļinovskis 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
1506. Kristiāna Grāvīte 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1507. Tarek Mahmoud Mohamed Ahmed Abouelnasr 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
1508. Dmitrijs Odinokijs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1509. Muhammad Asad 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1510. Paula Kristiāna Kalniņa 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1511. Anna Golubeva 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
1512. Anastasija Gaile 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Nelli Batenko
1513. Guntis Vindēls 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1514. Andra Marta Babre 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1515. Anna Korotkova 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
1516. Venkatesh Battula - 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1517. Sirisha Surapaneni 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1518. Karīna Volkova 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
1519. Vlada Korkina 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Marina Romanova
1520. Māris Birziņš 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1521. Arina Timonina 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1522. Kristaps-Jānis Dambenieks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1523. Jānis Zirnis 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
1524. Anna Peškova 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
1525. Linda Madelāne 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1526. Lolita Sekace 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Viktorija Babiča
1527. Linoy Lazar 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1528. Vikas Gupta 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1529. Edijs Jansons 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Krista Gulbe
1530. Aleksandrs Pautovs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1531. Kusuma Priya Krovi 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
1532. Nissy Satyanand Raj Bathina 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1533. Ingus Pallo 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1534. Artūrs Zlobins 01B00 Rīgas Biznesa skola Artūrs Pielēns-Pelēns
1535. Olga Broliša 25500 Transporta institūts Fjodors Mihailovs
1536. Artūrs Mackevičs 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
1537. Jelizaveta Fomina 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1538. Auda Fjodorova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1539. Yan Ma 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1540. Arīna Mušinska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1541. Ieva Persidska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1542. Dāvis Kolbergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1543. Kristaps Jermacāns 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1544. Annija Skrodele 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1545. Valters Odziņš 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1546. Aleksandrs Janočkins 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jānis Kuškins
1547. Kristiāns Laganovskis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Dmitrijs Solovjovs
1548. Elīna Loseva 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
1549. Naga Suresh Varma Uppalapati 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1550. Alin Josias Thattil 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Juris Kalinka
1551. Denis Klyshko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1552. Roberts Skorobogačs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1553. Jeļizaveta Bikovska 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
1554. Venkateswara Prasad Kamineni 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
1555. Vivek Velu 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1556. Ksenija Ļohina 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1557. Pauls Jansons 01B00 Rīgas Biznesa skola Sanita Meijere
1558. Mārtiņš Zaķis 01B00 Rīgas Biznesa skola Inga Jākobsone
1559. Venkata Krishna Kakani 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Atis Verdenhofs
1560. Nataļja Fiļipova 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
1561. Brijula Tammineedi - 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1562. Kintija Katkovska 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jana Vecstaudža
1563. Jekaterina Petrova 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1564. Linda Ārende 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Dāboliņa
1565. Tatjana Drozda 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1566. Sintija Adata 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Mazais
1567. Thiwanka Salinda Bandara Imbulmalgama Chandrasekara Mudiyanselage 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1568. Artūrs Baikovs 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gunārs Upītis
1569. Venkatesh Thota 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1570. Grats Grāvelsins 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1571. Gaļina Podgaiska 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1572. Alise Dubkeviča 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1573. Sarisa Rienthong 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1574. Armands Melnis 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1575. Kārlis Roķis 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
1576. Inna Ponne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Baltiņa
1577. Emīls Gulbis 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
1578. Ilze Karlsone 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1579. Rihards Repels 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1580. Emīls Zaščerinskis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1581. Andris Štefenbergs 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1582. Laimdota Vilcēna 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Silvija Kukle
1583. Bruno Berkins 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1584. Poļina Martinova 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1585. Lāsma Līga Reisa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Aleksandrs Sisojevs
1586. Juris Kudiņš 23041 Tālmācības studiju centrs Aleksandrs Gorbunovs
1587. Beāte Banga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Ričards Cacurs
1588. Elīna Skadiņa 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1589. Ieva Linde 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Gorbunova
1590. Liene Birša 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1591. Elīza Kļaviņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Valdovska
1592. Khamidulla Vokhobov 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
1593. Farrukhbek Iminov 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
1594. Akshay Salonia 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1595. Silvestrs Auders 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
1596. Ance Žubēre 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Alla Starčenko
1597. Rita Livčāne 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1598. Valērija Markeviča 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1599. Dāvis Caune 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
1600. Sachith Gayashan Wetakolu Madiththe Gedara 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
1601. Nellija Hamane 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1602. Artjoms Skripko 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1603. Jana Lukjanska 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Larisa Zaiceva
1604. Vaibhav Bhujangrao Parve 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1605. Rafail Abasov 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1606. Olga Bogdzeviča 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1607. Lita Āboliņa 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1608. Marks Bogdanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1609. Harish Tanikonda 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1610. Arturs Beļajevs 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Andrejs Kalniņš
1611. Mārtiņš Mihaeljans 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1612. Sagarkumar Mukeshbhai Kanani 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1613. Līvija Šivare 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1614. Guntis Mosāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1615. Aleksandrs Kantajevs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1616. Vladimirs Pimanovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1617. Jānis Amoliņš 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1618. Ģirts Kupče 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Anastasija Špakova
1619. Ilva Krave 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1620. Agris Laicāns 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
1621. Evgeny Rutman 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1622. Jūlija Anna Lisaja 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Upīte
1623. Igors Džals 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nikolajs Breners
1624. Annija Marta Kučinska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1625. Sintija Pūliņa 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
1626. Jana Tarvida 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1627. Sandis Sokolovs 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1628. Loreta Dzjadzina 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1629. Jevgeņijs Kuzņecovs 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1630. Uģis Skrebelis 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1631. Parijatham Shashank Rapol 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1632. Edvards Valdmanis 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1633. Brahmaiah Gangula 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1634. Anna Maslovska 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
1635. Ramakrishna Reddy Maligiveli 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1636. Dhilip Marimuthu 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1637. Azizbek Uktamjonov 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1638. Andrejs Alehnovičs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1639. Manideep Yenuga 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1640. Nageswara Rao Jonnala 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
1641. Shokhrukh Mirzo Zokirov 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1642. Alwin Thomas 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1643. Vishal Rana - 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1644. Vladislav Tsoy 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1645. Kristaps Antoņēvičs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1646. Dairis Ceriņš 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1647. Roberts Bīskaps 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1648. Prakash Bharatbhai Patoliya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1649. Shuo Kang 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1650. Garvikkumar Rakeshkumar Thakar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1651. Mohana Varma Marottikal Shoban Babu 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1652. Valdis Lesiņš 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
1653. Dainis Drikšņa 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
1654. Jana Āboliņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gunita Sudāre
1655. Sendijs Krūmiņš 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1656. Ina Vutāne-Oliņa 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Eklons
1657. Ulvis Blathens 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1658. Betija Bondare 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
1659. Pēteris Lanka 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Krišjānis Pinka
1660. Luīze Gribuste 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1661. Edgars Gaidels 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
1662. Krunal Himanshu Vakil 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
1663. Vitālijs Topčijevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
1664. Aļina Ustinoviča 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1665. Vsevolods Guļajevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
1666. Lokesh Venugopal 13200 Radioelektronikas institūts Dmitrijs Pikuļins
1667. Liene Vilcāne 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1668. Rihards Jūlijs Grundbergs 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1669. Aleksandrs Karuks 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1670. Paula Evita Bimbere 12500 Lietišķās matemātikas institūts Māris Buiķis
1671. Santa Verpakovska 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1672. Krista Kristiāna Briņķe 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1673. Karina Vasiļevska 12500 Lietišķās matemātikas institūts Nataļja Budkina
1674. Rihards Bulmeisters 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1675. Dana Andrianova 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1676. Olga Sauja 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
1677. Daniel Semenovskiy 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1678. Liāna Vetrinska 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
1679. Arvis Jančauskis 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristīna Bērziņa
1680. Meldra Taube 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1681. Gilvin Paul 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1682. Rihards Prokazovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Normunds Balabka
1683. Ainis Zaharāns 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1684. Juris Misters 01B00 Rīgas Biznesa skola Raimonds Lieksnis
1685. Roberts Mukāns 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1686. Karan Nileshbhai Jariwala 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1687. Sabīne Žilde 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Vita Šakele
1688. Aleksandrs Sergijevičs 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1689. Ričards Malcāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1690. Kirils Dembickis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1691. Maksis Celitāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Modris Greitāns
1692. Uldis Freiverts 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1693. Ilva Brēde 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1694. Ieva Daniševska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Didenko
1695. Olga Aļševska 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
1696. Agnese Viņķe 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1697. Aleksejs Kirillovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Andrejs Krauklis
1698. Aleksejs Deņisovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vunders Zitāns
1699. Renats Mašarovs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1700. Dagnija Brante 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1701. Nazrin Imamaliyeva 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Ozoliņa-Ozola
1702. Toms Širovs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1703. Ram Mohan Reddy Lebaku 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
1704. Kristiāna Mataite 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
1705. Anna Luīze Blodone 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1706. Sergejs Kupracevičs 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Artūrs Brahmanis
1707. Vimukthi Chiranjeev Edirisinghe 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1708. Yash Dilipbhai Patel 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sigurds Jaundālders
1709. Shahboz Ghaniev 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1710. Gowtham Edara 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
1711. Vidyasagar Nakka 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Rusovs
1712. Edgars Bergs 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1713. Ilvija Smirnova 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Matīss Šmitiņš
1714. Edgars Zomerovskis 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Baiba Pļaviņa
1715. Solvita Bernande 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1716. Prashanth Yarapa Reddy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1717. Crifto Xavier 25100 Aeronautikas institūts Pavithra Nagaraj
1718. Suraj Chandrakant Bhosle 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1719. Raviteja Narisetty 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1720. Beāte Bērziņa 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jānis Kuškins
1721. Aleksandrs Tarvids 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1722. Andrejs Vasiļjevs 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1723. Gustavs Vīksne 25100 Aeronautikas institūts Mārtiņš Kleinhofs
1724. Diāna Podniece 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1725. Elīna Krauze 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
1726. Kristiāna Romanovska-Grīnberga 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1727. Aiva Laķe 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1728. Gints Skroderis 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
1729. Roberts Beņķis 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
1730. Vikram Reddy Pailla 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1731. Aleksandrs Dudeničs 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
1732. Sandris Kairo 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
1733. Lauris Bērziņš 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Pēteris Eizentāls
1734. Māra Mozga 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1735. Aleksandrs Jaškins 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1736. Valdis Jurka 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
1737. Stefans Vilciņš 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
1738. Reinis Runkulis 25100 Aeronautikas institūts Ēriks Ozoliņš
1739. Bharanidharan Sundaramoorthy 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1740. Andrejs Kolupajevs 25500 Transporta institūts Vladimirs Iriškovs
1741. Dmitrijs Žerebkovs 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1742. Meera Kumar Shaik 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1743. Suresh Babu Prathuru 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1744. Aivars Busils 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1745. Iveta Visocka 25500 Transporta institūts Mareks Mezītis
1746. Milan Pravinbhai Dholakiya 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1747. Aleksejs Petuhovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1748. Laurijs Keišs 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
1749. Viesturs Dejus 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
1750. Linda Tiltiņa 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
1751. Dimitrijs Minčonoks 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
1752. Andrejs Ļepskis 25500 Transporta institūts Iļja Korago
1753. Andris Ornicāns 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
1754. Brahmendra Kumar Donta 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ivars Raņķis
1755. Marija Pakļenkova 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anna Borisova
1756. Patrīcija Adītāja 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1757. Idris Samaila Yahaya 25100 Aeronautikas institūts Ali Arshad
1758. Armands Čipāns 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1759. Barba Ilva Cimdiņa 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1760. Rihards Skrīvelis 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta
1761. Rolans Fjodorovs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Svetlana Jurenoka
1762. Vladimirs Anufrijevs 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1763. Sandra Janovska 12500 Lietišķās matemātikas institūts Gaida Petere
1764. Beāte Tama 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1765. Oskars Muraška 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
1766. Aivis Mežals 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Irīna Šitova
1767. Gints Krastiņš 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jurijs Ļebedevs
1768. Vitālijs Kudrjavcevs 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1769. Margarita Saņkova 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
1770. Ivars Kursītis 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Imants Gorbāns
1771. Vladimirs Šafrans 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1772. Aleksandrs Oļehnovičs 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1773. Santa Ruzgas 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1774. Omkar Avinash Abhyankar 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1775. Ivans Ļihačovs 25100 Aeronautikas institūts Ilmārs Ozoliņš
1776. Madara Rieksta 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aleksandrs Soročins
1777. Arnijs Brolišs 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
1778. Raivis Stivriņš 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
1779. Alise Elksne 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kaspars Plotka
1780. Beatrise Sproga 01B00 Rīgas Biznesa skola Jānis Grēviņš
1781. Tīna Ratniece 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1782. Roberts Reinis Šļaukstiņš 22064 BALTECH studiju centrs Anita Straujuma
1783. Rūta Saldābola 22064 BALTECH studiju centrs Anita Straujuma
1784. Anda Seile 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone