Noslēguma darbu reģistrs
  
# Nosaukums Struktūrvienība Darba vadītājs
1. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
2. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
3. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
4. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
5. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
6. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
7. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
8. 13200 Radioelektronikas institūts Rihards Novickis
9. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
10. 27200 Enerģētikas institūts Svetlana Guseva
11. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
12. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Artūrs Bogdanovs
13. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
14. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ruta Švinka
15. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Jānis Zaķis
16. 27200 Enerģētikas institūts Romāns Petričenko
17. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
18. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
19. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
20. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
21. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Andrejs Potapovs
22. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
23. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
24. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
25. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
26. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
27. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
28. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
29. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
30. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
31. 22064 BALTECH studiju centrs Tatjana Tambovceva
32. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
33. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
34. 27200 Enerģētikas institūts Kristīna Bērziņa
35. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
36. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
37. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
38. 13200 Radioelektronikas institūts Roberts Kadiķis
39. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Līva Pupure
40. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
41. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Leonīds Pakrastiņš
42. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
43. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
44. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
45. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
46. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
47. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
48. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
49. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ruta Vanaga
50. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Zajacs
51. 27200 Enerģētikas institūts Anna Mutule
52. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
53. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Koliškins
54. 22064 BALTECH studiju centrs Bruno Grasmanis
55. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
56. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
57. 27200 Enerģētikas institūts Tatjana Lomane
58. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Svetlana Raita
59. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
60. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
61. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kaspars Kalniņš
62. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
63. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
64. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
65. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
66. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
67. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
68. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
69. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aldis Greķis
70. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
71. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Aiga Barisa
72. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
73. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Viesturs Bražis
74. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
75. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts J. Ārents
76. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
77. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Liāna Salzemniece
78. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
79. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
80. 27200 Enerģētikas institūts Jevgeņijs Kozadajevs
81. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
82. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Gatis Bažbauers
83. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Baiba Gaujēna
84. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Gundars Kokins
85. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
86. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
87. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Videvuds Ārijs Lapsa
88. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
89. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Pāvels Akišins
90. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Laila Keisele
91. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Gundars Kokins
92. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
93. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
94. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Gaļina Robertsone
95. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Aija Medne
96. 27200 Enerģētikas institūts Inga Zicmane
97. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
98. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
99. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Borščevskis
100. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
101. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
102. 27200 Enerģētikas institūts Andrejs Podgornovs
103. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
104. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Edgars Vīgants
105. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dzintars Jaunzems
106. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
107. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
108. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
109. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
110. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
111. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Kārlis Valters
112. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Maksims Feofilovs
113. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aleksandrs Suzdaļenko
114. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
115. 27200 Enerģētikas institūts Antons Kutjuns
116. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Baiba Drēgere-Vaivode
117. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
118. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Dagnija Blumberga
119. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
120. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
121. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
122. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Gita Šakale
123. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
124. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
125. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Vladimirs Kirsanovs
126. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
127. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Zane Kušnere
128. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
129. 22064 BALTECH studiju centrs Elīna Gaile-Sarkane
130. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Maija Kavosa
131. 22064 BALTECH studiju centrs Jānis Grabis
132. 27200 Enerģētikas institūts Diāna Žalostība
133. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ruta Vanaga
134. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
135. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Rihards Gailītis
136. 22064 BALTECH studiju centrs Jeļena Pečerska
137. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Anita Straujuma
138. 13200 Radioelektronikas institūts Modris Greitāns
139. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Lāsma Ratnika
140. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
141. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
142. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
143. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
144. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
145. 22064 BALTECH studiju centrs Jeļena Pubule
146. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
147. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Jānis Pildavs
148. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Iveta Daugule
149. 22603 RKI kvalitātes tehnoloģiju katedra Inga Lapiņa
150. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
151. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
152. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
153. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
154. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
155. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Lana Migla
156. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Uģis Osis
157. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
158. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
159. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Dmitrijs Rusovs
160. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
161. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
162. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Pēteris Apse-Apsītis
163. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
164. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Ģirts Būmanis
165. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Stefan Gavura
166. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Ervīns Butkevičs
167. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
168. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
169. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
170. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
171. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
172. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
173. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Sandis Dejus
174. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Linda Mežule
175. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Antons Patļins
176. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Francesco Romagnoli
177. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andris Šutka
178. 24100 Transportbūvju institūts Roberts Auziņš
179. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
180. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Linkevičs
181. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Šenfelds
182. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
183. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Anatolijs Borodiņecs
184. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Renārs Millers
185. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Andra Blumberga
186. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
187. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Aleksandrs Broks
188. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
189. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Kārlis Kostjukovs
190. 24100 Transportbūvju institūts Juris Mačāns
191. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Andīna Sprince
192. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Vitālijs Lūsis
193. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Krišs Spalviņš
194. 27200 Enerģētikas institūts Oļegs Sļiskis
195. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Oļegs Sļiskis
196. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
197. 22064 BALTECH studiju centrs Mikus Dubickis
198. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
199. 24100 Transportbūvju institūts Artūrs Riekstiņš
200. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
201. 24100 Transportbūvju institūts Edgars Krūmiņš
202. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
203. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Raivo Kalderauskis
204. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
205. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
206. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
207. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
208. 24100 Transportbūvju institūts Ainārs Paeglītis
209. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
210. 24100 Transportbūvju institūts Ivars Nudiens
211. 24100 Transportbūvju institūts Una Krutova
212. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
213. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kokins
214. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Reiniks
215. 24100 Transportbūvju institūts Māris Kaļinka
216. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
217. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
218. 24100 Transportbūvju institūts Roberts Koops
219. 24100 Transportbūvju institūts Mārtiņš Miķelsons
220. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
221. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
222. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
223. 24100 Transportbūvju institūts Valentīna Āmare
224. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
225. 24100 Transportbūvju institūts Andrejs Piesis
226. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
227. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Stāmure
228. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
229. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
230. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
231. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
232. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
233. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
234. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
235. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule, Dr.sc.ing.
236. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
237. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
238. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Lieljuksis, Dr.jur.
239. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
240. 24100 Transportbūvju institūts Atis Zariņš
241. 22315 Muitas un nodokļu katedra Guna Ciemleja
242. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
243. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Kārkliņa-Ādmine
244. 22315 Muitas un nodokļu katedra Andželika Vilks
245. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
246. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
247. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
248. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
249. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
250. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
251. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
252. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
253. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
254. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
255. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
256. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
257. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
258. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
259. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
260. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
261. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
262. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
263. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
264. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
265. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
266. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
267. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
268. 22315 Muitas un nodokļu katedra Baiba Šmite-Roķe
269. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
270. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
271. 22315 Muitas un nodokļu katedra Justīna Hudenko
272. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
273. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
274. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
275. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
276. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
277. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
278. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
279. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
280. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
281. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
282. 22315 Muitas un nodokļu katedra Sandra Bāliņa
283. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aivars Gulbis
284. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule, Dr.sc.ing.
285. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
286. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
287. 22315 Muitas un nodokļu katedra Olga Živuhina
288. 22315 Muitas un nodokļu katedra Aldis Čevers
289. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
290. 22315 Muitas un nodokļu katedra Daiga Zēna-Zēmane
291. 22315 Muitas un nodokļu katedra Normunds Rudzītis
292. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
293. 22315 Muitas un nodokļu katedra Vaira Gromule
294. 22315 Muitas un nodokļu katedra Māris Jurušs
295. 22315 Muitas un nodokļu katedra Irina Jevinga
296. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
297. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Aiva Plotniece
298. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Geriņa-Ancāne
299. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
300. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Smirnova
301. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dace Rasiņa
302. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
303. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
304. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
305. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
306. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
307. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
308. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
309. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
310. 13100 Telekomunikāciju institūts Guntis Ancāns
311. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
312. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
313. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Aleksejs Jurenoks
314. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
315. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
316. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Toms Torims
317. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
318. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
319. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
320. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Alberts Pumpurs
321. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
322. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Levāne
323. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
324. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
325. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
326. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
327. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
328. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
329. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
330. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
331. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
332. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
333. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
334. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Anita Avišāne
335. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārtiņš Ruciņš
336. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
337. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
338. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Agnese Līckrastiņa
339. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
340. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Mārīte Bižāne
341. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
342. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
343. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
344. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
345. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
346. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
347. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inese Mieriņa
348. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
349. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
350. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
351. 25500 Transporta institūts Genādijs Kobenkins
352. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
353. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
354. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
355. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
356. 22064 BALTECH studiju centrs Tatjana Tambovceva
357. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārīte Kirikova
358. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
359. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
360. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Inita Drēziņa
361. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
362. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
363. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Angelina Roša
364. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Sigita Trukšāne
365. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ērika Nazaruka
366. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Vineta Zemīte
367. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
368. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
369. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
370. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
371. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune
372. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
373. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Balgale
374. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Sigurds Jaundālders
375. 24100 Transportbūvju institūts Viktors Haritonovs
376. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Ernests Pētersons
377. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Viktors Jeralovičs
378. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
379. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
380. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kalvis Kravalis
381. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
382. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
383. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eugenija Strazdiene
384. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Vladimirs Jemeļjanovs
385. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Toms Torims
386. 01B00 Rīgas Biznesa skola Aldis Greitāns
387. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
388. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
389. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
390. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Lungevičs
391. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
392. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
393. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
394. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
395. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
396. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
397. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
398. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
399. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
400. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
401. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
402. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
403. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
404. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
405. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
406. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
407. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
408. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
409. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
410. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
411. 13100 Telekomunikāciju institūts Rolands Parts
412. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jūlija Bistrova
413. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
414. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kristaps Vītols
415. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
416. 24100 Transportbūvju institūts Jānis Kaminskis
417. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
418. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Marianna Grecka
419. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Kristaps Zvirgzds
420. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Mārtiņš Irbe
421. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Regina Veckalne
422. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
423. 25100 Aeronautikas institūts Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
424. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
425. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
426. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
427. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
428. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Imants Kreicbergs
429. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
430. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
431. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Reinis Drunka
432. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
433. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
434. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
435. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
436. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
437. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
438. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
439. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
440. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Arnis Staško
441. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
442. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
443. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gudro
444. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
445. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Maija Šenfelde
446. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Līga Millere-Krūma
447. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Liene Siliņa
448. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
449. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
450. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
451. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
452. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Sergejs Rosuščans
453. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
454. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kaspars Freimanis
455. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
456. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
457. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Māris Turks
458. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
459. 25100 Aeronautikas institūts Sergejs Bratarčuks
460. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
461. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
462. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
463. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
464. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
465. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
466. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ivo Bendrats
467. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
468. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jekaterina Vozņuka
469. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jekaterina Vozņuka
470. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
471. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Irīna Boiko
472. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
473. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
474. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
475. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Šiškins
476. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dzintars Brīvulis
477. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
478. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
479. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
480. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
481. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
482. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
483. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Dana Beļakova
484. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
485. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Guna Bazone
486. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Inese Vilcāne
487. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
488. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
489. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
490. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
491. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Alise Vītola
492. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
493. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
494. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Mihails Urbans
495. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
496. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Gūtmane
497. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
498. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
499. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Katrina Boločko
500. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
501. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Mihails Kovaļovs
502. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Andrejs Zujevs
503. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
504. 13100 Telekomunikāciju institūts Elans Grabs
505. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grabis
506. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pereca Aleksandra
507. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Ludmila Kasperoviča
508. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
509. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Eiduks
510. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
511. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
512. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Viesturs
513. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Iveta Amoliņa
514. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
515. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
516. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
517. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
518. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
519. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
520. 26000 Arhitektūras fakultāte Marts Švēde
521. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
522. 25500 Transporta institūts Andrejs Potapovs
523. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Pāvels Osipovs
524. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Zane Seņko
525. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Agnese Stunda-Zujeva
526. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Sabīne Upnere
527. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
528. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
529. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
530. 26000 Arhitektūras fakultāte Edgars Bondars
531. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
532. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
533. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Līga Kļaviņa
534. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
535. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Artūrs Bernovskis
536. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
537. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
538. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
539. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
540. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
541. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Maksims Vaņejevs
542. 13200 Radioelektronikas institūts Vitālijs Aišpurs
543. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
544. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
545. 25500 Transporta institūts Dmitrijs Gorbačovs
546. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
547. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
548. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
549. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Iļja Galkins
550. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
551. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Mārtiņš Ekmanis
552. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
553. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
554. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Žanis Ilsters
555. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
556. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
557. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
558. 25500 Transporta institūts Viktors Ivanovs
559. 25500 Transporta institūts Iļja Korago
560. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
561. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Veliks
562. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
563. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
564. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
565. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
566. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
567. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
568. 26000 Arhitektūras fakultāte Uģis Bratuškins
569. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
570. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
571. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
572. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
573. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Ingūna Jurgelāne-Kaldava
574. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
575. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Nikolajs Bogdanovs
576. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Kristaps Zvirgzds
577. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
578. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
579. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Jānis Caune
580. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
581. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
582. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
583. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
584. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
585. 25100 Aeronautikas institūts Vitālijs Pavelko
586. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
587. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
588. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Nadežda Kuņicina
589. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
590. 27200 Enerģētikas institūts Josifs Survilo
591. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Sergejs Paršutins
592. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Uģis Vējš
593. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
594. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Natālija Mozga
595. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
596. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
597. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
598. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Elisabeth Pereira
599. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Nikolajs Breners
600. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
601. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
602. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
603. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
604. 27200 Enerģētikas institūts Dmitrijs Boreiko
605. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
606. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
607. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
608. 25500 Transporta institūts Katrīne Otersone
609. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Dace Legzdiņa
610. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
611. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grabis
612. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
613. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
614. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Māris Millers
615. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
616. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ludmila Kasperoviča
617. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
618. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Ieva Pakere
619. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Juris Lauznis
620. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
621. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
622. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
623. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Artis Kromanis
624. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
625. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Ainārs Knoks
626. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
627. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristīne Šalma-Ancāne
628. 13200 Radioelektronikas institūts Artūrs Āboltiņš
629. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
630. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jurģis Zemītis
631. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Mārcis Priedītis
632. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
633. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ieva Baķe
634. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
635. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oskars Liniņš
636. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
637. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
638. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Jeļena Tihana
639. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps kalvāns
640. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
641. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Atis Hermanis
642. 13100 Telekomunikāciju institūts Laura Skladova
643. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
644. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Eiduks
645. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ainārs Auziņš
646. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Antra Roskoša
647. 24100 Transportbūvju institūts Juris Smirnovs
648. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
649. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
650. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
651. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Kļaviņš
652. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Krasņikovs
653. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ingars Steiks
654. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
655. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
656. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Aivars Pumpurs
657. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
658. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
659. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
660. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
661. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
662. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jeļena Pundure
663. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
664. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
665. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
666. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
667. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
668. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
669. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
670. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
671. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
672. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Tatjana Tambovceva
673. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Rashmi Jaymin Sanchaniya
674. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
675. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
676. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
677. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
678. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
679. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
680. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
681. 22064 BALTECH studiju centrs Jūlija Petuhova
682. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
683. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
684. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vineta Minkēviča
685. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule
686. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
687. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
688. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Elīna Gaile-Sarkane
689. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
690. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
691. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Marina Platonova
692. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
693. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
694. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
695. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
696. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
697. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
698. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Auseklis Sarkans
699. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Regina Veckalne
700. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Rashmi Jaymin Sanchaniya
701. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Nadežda Semjonova
702. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ingars Eriņš
703. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
704. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
705. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
706. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
707. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
708. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
709. 26000 Arhitektūras fakultāte Alisa Koroļova
710. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Ērika Nazaruka
711. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
712. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
713. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule
714. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
715. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
716. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Sanita Rubene
717. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Justīna Hudenko
718. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
719. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Jekaterina Vozņuka
720. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jevgeņija Lugiņina
721. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
722. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
723. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Jana Eriņa
724. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
725. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
726. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Gunta Smalkā
727. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
728. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
729. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
730. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
731. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
732. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
733. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
734. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
735. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
736. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
737. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
738. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
739. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
740. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
741. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
742. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
743. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
744. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
745. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
746. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
747. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Iveta Cīrule
748. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
749. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
750. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Viktors Gutakovskis
751. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andrejs Pupurs
752. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
753. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
754. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
755. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Dmitrijs Serdjuks
756. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
757. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
758. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Vladimirs Šatrevičs
759. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Gaļina Boka
760. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
761. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Roberts Gailītis
762. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
763. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
764. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
765. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Igors Uteševs
766. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Anastasija Žiravecka
767. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
768. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
769. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Linda Kelle
770. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
771. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
772. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
773. 13100 Telekomunikāciju institūts Ilya Lyashuk
774. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
775. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
776. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
777. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
778. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristaps Freimanis
779. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
780. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
781. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Smirnova
782. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
783. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
784. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
785. 22064 BALTECH studiju centrs Dmitrijs Solovjovs
786. 22064 BALTECH studiju centrs Dmitrijs Solovjovs
787. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
788. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jolanta Goldšteine
789. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
790. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
791. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Grabis
792. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
793. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
794. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Marina Platonova
795. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Inna Juhņeviča
796. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Dzintars Jaunzems
797. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
798. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
799. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
800. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Irina Voronova
801. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
802. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
803. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
804. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Kristīne Fedotova
805. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Ieviņš
806. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
807. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Jānis Zvirgzdiņš
808. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
809. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
810. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
811. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Ansis Avotiņš
812. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Kaspars Kroičs
813. 27200 Enerģētikas institūts Laila Zemīte
814. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
815. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
816. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
817. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
818. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
819. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
820. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
821. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
822. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
823. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
824. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Artūrs Ķempelis
825. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Lauma Jokste
826. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
827. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
828. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Armands Leitāns
829. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
830. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
831. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Linda Kelle
832. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
833. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Ingūna Jurgelāne-Kaldava
834. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Igors Suhoverhovs
835. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
836. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
837. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
838. 25500 Transporta institūts Dāvis Bušs
839. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
840. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
841. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
842. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
843. 01B00 Rīgas Biznesa skola Gregory Scott Mathers
844. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
845. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
846. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
847. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Normunds Miļūns
848. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
849. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
850. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
851. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
852. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
853. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
854. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Deniss Ščeulovs
855. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
856. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
857. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
858. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Rita Greitāne
859. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
860. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
861. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Dmitrijs Bļizņuks
862. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Alla Anohina-Naumeca
863. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Agris Ņikitenko
864. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Sintija Petroviča
865. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
866. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Sergejs Paršutins
867. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
868. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Edvards Gabarajevs
869. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Jegors Fjodorovs
870. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
871. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Vineta Minkēviča
872. 26000 Arhitektūras fakultāte Antra Viļuma
873. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
874. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
875. 25100 Aeronautikas institūts Emma Šidlovska
876. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
877. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
878. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
879. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
880. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
881. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
882. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Tatarinovs
883. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
884. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
885. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
886. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
887. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
888. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
889. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
890. 25500 Transporta institūts Māris Gailis
891. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gundars Alksnis
892. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
893. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
894. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
895. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
896. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
897. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Kampars
898. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
899. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
900. 25500 Transporta institūts Gundars Zalcmanis
901. 25500 Transporta institūts Dmitrijs Gorbačovs
902. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Oksana Ņikiforova
903. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Jānis Kalniņš
904. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
905. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
906. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jūlija Petuhova
907. 25500 Transporta institūts Arnis Rubīns
908. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
909. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Hermanis Sorokins
910. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
911. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Māris Kuzminskis
912. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
913. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Amoliņš
914. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
915. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
916. 26000 Arhitektūras fakultāte Sandra Treija
917. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
918. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
919. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
920. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
921. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
922. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Modris Greitāns
923. 13100 Telekomunikāciju institūts Alīna Stafecka
924. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
925. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Armands Auziņš
926. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
927. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Anda Barkāne
928. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
929. 13200 Radioelektronikas institūts Sergejs Tjukovs
930. 25100 Aeronautikas institūts Vladimirs Šestakovs
931. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Zeidaks
932. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
933. 13200 Radioelektronikas institūts Māris Tērauds
934. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
935. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
936. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Regina Veckalne
937. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Artūrs Lezdiņš
938. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
939. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
940. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
941. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
942. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
943. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
944. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
945. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
946. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
947. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Oksana Ivanova
948. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Andrejs Romānovs
949. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
950. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
951. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
952. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
953. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
954. 13100 Telekomunikāciju institūts Toms Salgals
955. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
956. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ilmārs Vīksne
957. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
958. 26000 Arhitektūras fakultāte Ilze Rukmane-Poča
959. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
960. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Aleksandrs Korjakins
961. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Katerina Čerņavska
962. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
963. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Laura Celmiņa
964. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
965. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
966. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Kristīne Zēriete
967. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
968. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Iveta Ozoliņa-Ozola
969. 26000 Arhitektūras fakultāte Dainis Bērziņš
970. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bartušauskis
971. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
972. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
973. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
974. 13200 Radioelektronikas institūts Krišs Osmanis
975. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
976. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
977. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Kirils Gorovojs
978. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Renāte Strazdiņa
979. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
980. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
981. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
982. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
983. 25500 Transporta institūts Nataļja Ivaškovska
984. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Artūrs Ķīsis
985. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
986. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inga Zotova
987. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
988. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
989. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
990. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jānis Pekša
991. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ineta Geipele
992. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
993. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
994. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
995. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
996. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
997. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Vladimirs Šatrevičs
998. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa
999. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1000. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Judīte Jakubāne
1001. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Kalvis Kravalis
1002. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1003. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1004. 26000 Arhitektūras fakultāte Līva Garkāje
1005. 26000 Arhitektūras fakultāte Matijs Babris
1006. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1007. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1008. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Andrejs Matvejevs
1009. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1010. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1011. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1012. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Astra Auziņa-Emsiņa
1013. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Sarmīte Gailīte
1014. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1015. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jeļena Avanesova
1016. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Karine Oganisjana
1017. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1018. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1019. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1020. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Līga Kamola
1021. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1022. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1023. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1024. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1025. 25500 Transporta institūts Pāvels Gavrilovs
1026. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1027. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Konstantins Kozlovskis
1028. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1029. 25500 Transporta institūts Oksana Iščuka
1030. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Ineta Tērauda
1031. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1032. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1033. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1034. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Olga Kononova
1035. 13100 Telekomunikāciju institūts Ingrīda Lavrinoviča
1036. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Gints Ilva
1037. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1038. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
1039. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Inga Ļašenko
1040. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Elīna Barone
1041. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Umesh Haribhai Vavaliya
1042. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
1043. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Gatis Muižnieks
1044. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1045. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1046. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1047. 25500 Transporta institūts Andris Skārds
1048. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Dagnija Loča
1049. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
1050. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1051. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nadežda Semjonova
1052. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Edgars Pudzis
1053. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
1054. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
1055. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1056. 01B00 Rīgas Biznesa skola Daiga Ērgle
1057. 13200 Radioelektronikas institūts Mihails Pudžs
1058. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1059. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1060. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1061. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1062. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1063. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Ģirts Zariņš
1064. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vita Šakele
1065. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Valentīna Urbāne
1066. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1067. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1068. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Alberts Pumpurs
1069. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
1070. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1071. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1072. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jana Bikovska
1073. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Alīna Vagele-Kricina
1074. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Žavtkēvičs
1075. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1076. 25100 Aeronautikas institūts Māris Hauka
1077. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1078. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1079. 22064 BALTECH studiju centrs Jegors Fjodorovs
1080. 27200 Enerģētikas institūts Nikolajs Breners
1081. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1082. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Mihails Kovaļovs
1083. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1084. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
1085. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1086. 13100 Telekomunikāciju institūts Andis Supe
1087. 25500 Transporta institūts Jānis Eiduks
1088. 26000 Arhitektūras fakultāte Dace Kalvāne
1089. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1090. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Rashmi Jaymin Sanchaniya
1091. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Sproģe
1092. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Guna Ciemleja
1093. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Agris Ņikitenko
1094. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Dmitrijs Solovjovs
1095. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Mārcis Dzenis
1096. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1097. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1098. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ilze Birzniece
1099. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1100. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Baiba Lukaševiča
1101. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1102. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Oksana Pavļenko
1103. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Valērijs Skribans
1104. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1105. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1106. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vitālijs Beresņevičs
1107. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1108. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Raimonds Nikoluškins
1109. 25500 Transporta institūts Juris Kreicbergs
1110. 25500 Transporta institūts Andrejs Potapovs
1111. 26000 Arhitektūras fakultāte Māra Liepa-Zemeša
1112. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1113. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1114. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Airisa Šteinberga
1115. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Muzikante
1116. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ēvalds Urtāns
1117. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1118. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1119. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Jeļena Pečerska
1120. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1121. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Aleksandrs Soročins
1122. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Aigars Pulle
1123. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Andris Priževaitis
1124. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Gerbreders
1125. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1126. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Jeļena Pubule
1127. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Irina Novosjolova
1128. 26000 Arhitektūras fakultāte Ieva Miķelsone
1129. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1130. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1131. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elmārs Kehris
1132. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1133. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
1134. 25500 Transporta institūts Ēriks Vonda
1135. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Inese Ziemele
1136. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Jānis Nagla
1137. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Agnese Līckrastiņa
1138. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1139. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1140. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Nadežda Zeņina
1141. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1142. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Joseph Becica
1143. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Kristaps Rubenis
1144. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Uldis Zunda
1145. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1146. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Maksims Feofilovs
1147. 26000 Arhitektūras fakultāte Agate Eniņa
1148. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1149. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Lada Bumbure
1150. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Ivanova
1151. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1152. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
1153. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1154. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1155. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1156. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Renārs Vītols
1157. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1158. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Uldis Kamols
1159. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1160. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1161. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1162. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Gaļina Terļecka
1163. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Egils Ginters
1164. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Linda Kauškale
1165. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Igors Suhoverhovs
1166. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
1167. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1168. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Vladislavs Jevstigņejevs
1169. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1170. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Dmitrijs Ļitvinovs
1171. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ēvalds Urtāns
1172. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1173. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Sarmīte Barvika
1174. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Rita Greitāne
1175. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Zavjalova
1176. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Jānis Rižikovs
1177. 13100 Telekomunikāciju institūts Rihards Mūrnieks
1178. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Jānis Kuškins
1179. 25100 Aeronautikas institūts Vjačeslavs Lapkovskis
1180. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Dmitrijs Rusovs
1181. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1182. 13100 Telekomunikāciju institūts Vjačeslavs Bobrovs
1183. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1184. 13100 Telekomunikāciju institūts Jānis Braunfelds
1185. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
1186. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
1187. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Agnese Batenko
1188. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1189. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Linda Kelle
1190. 25100 Aeronautikas institūts Viktors Feofanovs
1191. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andra Ulme
1192. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Konstantins Kozlovskis
1193. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1194. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
1195. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Rūta Pirta-Dreimane
1196. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1197. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1198. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1199. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1200. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Smirnova
1201. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1202. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Tatjana Hramova
1203. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1204. 26000 Arhitektūras fakultāte Baiba Vērpe
1205. 13200 Radioelektronikas institūts Andris Igaunis
1206. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1207. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Diāna Rūpniece
1208. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1209. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Marina Platonova
1210. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Oļegs Jakovļevs
1211. 25000 Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte Otto Krickis 
1212. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Egons Lavendelis
1213. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1214. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Demo Pasniedzējs
1215. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Mārtiņš Pikšis
1216. 01B00 Rīgas Biznesa skola Inese Eglīte
1217. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Vladimirs Šatrevičs
1218. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Henrihs Gorskis
1219. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1220. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1221. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1222. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1223. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1224. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1225. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
1226. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1227. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Elans Grabs
1228. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Tatjana Hramova
1229. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Aivars Dresmanis
1230. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Agrita Krieviņa-Siliņa
1231. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
1232. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Vitālijs Boļšakovs
1233. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Remigijs Počs
1234. 25100 Aeronautikas institūts Vladislavs Ņesterovskis
1235. 25100 Aeronautikas institūts Aloizs Lešinskis
1236. 25500 Transporta institūts Aivis Grīslis
1237. 22300 Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts Aleksandrs Kotļars
1238. 12500 Lietišķās matemātikas institūts Elvijs Avenītis
1239. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Ilze Baltiņa
1240. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Valdis Saulespurēns
1241. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1242. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Mārtiņš Irbe
1243. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Andrejs Broks
1244. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1245. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Jānis Grundspeņķis
1246. 23200 ETHF Lietišķās valodniecības institūts Larisa Iļinska
1247. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1248. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1249. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
1250. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1251. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1252. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1253. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Māris Ziemelis
1254. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Jānis Bērziņš
1255. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Kristaps Kolbergs
1256. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Kaņeps
1257. 22200 Darba un civilās aizsardzības institūts Viktors Ščavinskis
1258. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1259. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Tatarinovs
1260. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Oksana Ņikiforova
1261. 13200 Radioelektronikas institūts Deniss Stepins
1262. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1263. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Uldis Kamols
1264. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Sergejs Gaidukovs
1265. 13200 Radioelektronikas institūts Anna Litviņenko
1266. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Heinrihs Kristians Skrodelis
1267. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Inese Poļaka
1268. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1269. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Svetlana Sokolova
1270. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Irina Voronova
1271. 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts Armands Sīlītis
1272. 22061 Starptautisko programmu nodaļa Gundars Kokins
1273. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Mārtiņš Bonders
1274. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ilze Jankovska
1275. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Inga Eriņa
1276. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elmārs Kehris
1277. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1278. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1279. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Konstantins Kozlovskis
1280. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Pāvels Rusakovs
1281. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aldis Balodis
1282. 25500 Transporta institūts Jānis Rudzītis
1283. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Kristīne Gorbunova
1284. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1285. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Normunds Balabka
1286. 01B00 Rīgas Biznesa skola Andrejs Dzedons
1287. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Laura Vītola
1288. 22064 BALTECH studiju centrs Mikus Dubickis
1289. 27200 Enerģētikas institūts Ļubova Petričenko
1290. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1291. 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts Arturs Lešinskis
1292. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Aleksandrs Januševskis
1293. 26000 Arhitektūras fakultāte Guntis Grabovskis
1294. 26000 Arhitektūras fakultāte Renāte Čaupale
1295. 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte Mārtiņš Vilnītis
1296. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1297. 26000 Arhitektūras fakultāte Anita Antenišķe
1298. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
1299. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Valērijs Skribans
1300. 27200 Enerģētikas institūts Aleksandrs Dolgicers
1301. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Nataļja Lāce
1302. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Aleksejs Kataševs
1303. 25500 Transporta institūts Katrīne Otersone
1304. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Tatjana Survilo
1305. 13100 Telekomunikāciju institūts Andris Skrastiņš
1306. 22500 Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts Tatjana Tambovceva
1307. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Māra Pudāne
1308. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1309. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1310. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Antons Patļins
1311. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Aiga Barisa
1312. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Ērika Nazaruka
1313. 13100 Telekomunikāciju institūts Jurģis Poriņš
1314. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Ieva Andersone
1315. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Jānis Vība
1316. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Marina Čerpinska
1317. 25500 Transporta institūts Mihails Gorobecs
1318. 25500 Transporta institūts Pāvels Stankēvičs
1319. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Leonards Budņiks
1320. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Vadims Žuravļovs
1321. 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts Ivo Vaicis
1322. 25200 Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūts Jurijs Dehtjars
1323. 13100 Telekomunikāciju institūts Sandis Spolītis
1324. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Aleksejs Jurenoks
1325. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Arnis Lektauers
1326. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Marina Uhanova
1327. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Natālija Prokofjeva
1328. 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra Ilze Judrupa
1329. 22064 BALTECH studiju centrs Ieva Andersone
1330. 27300 Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts Miķelis Dzikēvičs
1331. 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte Andrejs Šiškins
1332. 12200 Datorvadības,automātikas un datortehnikas institūts Dmitrijs Bļizņuks
1333. 12600 Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1334. 13010 Transporta elektronikas un telemātikas katedra Aleksandrs Ipatovs
1335. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Anita Straujuma
1336. 12100 Informācijas tehnoloģijas institūts Solvita Bērziša
1337. 23000 E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte Anita Straujuma
1338. 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts Elīna Gaile-Sarkane
1339. 13100 Telekomunikāciju institūts Svitlana Matsenko
1340. 12300 Lietišķo datorsistēmu institūts Gints Jēkabsons
1341. 26000 Arhitektūras fakultāte Egons Bērziņš
1342. 14D00 Dizaina tehnologiju institūts Eva Lapkovska
1343. 22314 Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedra Velga Ozoliņa