Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija
Nosaukums "Daudzfunkcionālo fasāžu risinājumi renovējot daudzdzīvokļu mājas"
Nosaukums angļu valodā "Multifunctional facade systems in apartment building renovation"
Struktūrvienība 24300 Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūts
Darba vadītājs Anatolijs Borodiņecs
Recenzents Rihards Gailītis
Anotācija Maģistra darba autors ir Toms Jansons, Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju institūta students. Maģistra darbā „Daudzfunkcionālo fasāžu risinājumi renovējot daudzīvokļu mājas” ir mērķtiecīgi, periodiski pētītas dažādas metodes kā arī laboratorijā izbūvētā prototipā ilgstoši nolasīti mērījumi un analizētas to sakarības saistībā ar ēku siltināšanu un būvkonstrukciju veidošanu, kur var ievērojami samazināt patērēto enerģiju apkurei, rast iespējamu samazināt renovācijai paredzētās izmaksas un uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti. Maģistra darba mērķis darba mērķis ir noteikt kompleksi renovētas daudzdzīvokļu mājas ieguvumus un risinājumus. Lai sasniegtu maģistra darba mērķi tiek izvirzīti tādi uzdevumi kā veikt literatūras apskatu par Latviju un Eiropu, analizēt kompleksi renovēto daudzdzīvokļu māju renovācijas risinājumus Latvijā, iegūt datus no Rīgas Tehniskās universitātes laboratorijā izbūvētā renovētas ēkas sienas prototipa un analizēt sakarības, salīdzināt kompleksi renovētu daudzdzīvokļu māju energoefektivitāti, veikt iegūto energoefektivitātes salīdzinājumu kompleksi renovētām mājām. Darbs ir noformēts uz 71 lapām, ar 13 tabulām, darbā ir 45 attēli. Darba rezultātā autors sniedz secinājumus un priekšlikumus problēmu risināšanai.
Atslēgas vārdi daudzfunkcionālās fasādes sistēmas, ēku siltināšana, renovācija, daudzdzīvokļu ēkas, energoefektivitāte, apkures sistēma, izmaksu lietderīgums
Atslēgas vārdi angļu valodā multifunctional facade systems, thermal insulation of buildings, renovation, apartment buildings, heating system, cost efficiency, energy efficiency.
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 09.07.2020 12:51:45