Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Materiālzinātnes
Nosaukums Apkārtējās vides faktoru ietekme uz dabas izcelsmes piedevas saturošu polipropilēna kompozītu īpašībām
Nosaukums angļu valodā Effect of environmental factors on properties of polypropylene composites with natural fillers
Struktūrvienība 14000 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Darba vadītājs Remo Merijs-Meri
Recenzents Madara Bārtule
Anotācija Bakalaura darbs satur ievadu, literatūras apskatu, metodisko daļu, eksperimentālo daļu, secinājumus un izmantotās literatūras sarakstu. Literatūras apskatā tiek aprakstītas polipropilēna un dabīgo šķiedru raksturīgākās īpašības un ķīmiskais sastāvs, dabīgo šķiedru savietošana ar polipropilēnu izmantojot saistīšanās aģentus, organiski modificēto mālu pievienošana kompozīta īpašību uzlabošanai, kompozītu īpašības, kā arī UV starojuma ietekme uz tām. Darba eksperimentālajā daļā tiek izpētītas polipropilēna, kā arī tā, ar dabīgām šķiedrām stiegrotu, un/vai organo-mālu pildītu kompozītmateriālu stiprības – deformatīvās īpašības, kalorimetriskās īpašības, kā arī to ķīmiskais sastāvs un to izmaiņas pēc paātrinātas mākslīgās novecināšanas. Bakalaura darbs ir uzrakstīts latviešu valodā, satur 53 lappuses, 35 attēlus un 9 tabulas. Darbā izmantoti 49 avoti.
Atslēgas vārdi AUZU SĒNALU MIKROŠĶIEDRAS, KVIEŠU SĒNALU MIKROŠĶIEDRAS, POLIPROPILĒNS, LAUKSAIMNIECĪBAS BLAKUSPRODUKTI, DABĪGO ŠĶIEDRU POLIMĒRKOMPOZĪTS, ORGANISKI MODIFICĒTO MĀLU PILDVIELAS, MĀKSLĪGĀ NOVECINĀŠANA, KOMPOZĪTU ĪPAŠĪBAS.
Atslēgas vārdi angļu valodā OAT HUSK MICROFIBERS, WHEAT HUSK MICROFIBERS, POLYPROPYLENE, AGRICULTURAL BYPRODUCTS, POLYMERIC COMPOSITE REINFORCED WITH NATURAL FIBRES, ORGANO-MODIFIED CLAY FILLERS, ARTIFICIAL AGEING, COMPOSITE PROPERTIES.
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 30.06.2020 12:53:40