Graduate papers
  
# Title in original language Author Department Scientific advisor
1. Mārtiņš Eglīts 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ainārs Paeglītis
2. Einārs Ervarts 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
3. Zane Kapūna 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
4. Aleksis Arbergs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
5. Viktorija Kusiņa Jeļena Stepanova
6. Ņikita Riļevs Institute of Power Engineering Aivars Heniņš
7. Kārlis Ruks Faculty of Electrical and Environmental Engineering Oļegs Borščevskis
8. Līza Marija Nazarjina Institute of Power Engineering Valērijs Hramovs
9. Jānis Eglītis 11200 Institute of Power Engineering Nikolajs Breners
10. Lāsma Ratnika 24000 Faculty of Civil Engineering Līga Gaile
11. Andrejs Odincovs Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Anastasija Žiravecka
12. Nauris Pēteris Ozoliņš Institute of Power Engineering Arturs Liepiņš
13. Rinalds Puriņš Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Anastasija Žiravecka
14. Pāvels Žarovs 11200 Institute of Power Engineering Nikolajs Breners
15. Jolanta Graudone Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Pēteris Apse-Apsītis
16. Egils Zvejnieks 24000 Faculty of Civil Engineering Genādijs Šahmenko
17. Artūrs Šķinčs 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
18. Daniels Adrians Vasiļjevs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kārlis Gulbis
19. Viktorija Logina 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Roberts Neilands
20. Sanita Kazlauska Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
21. Ilze Deksne Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
22. Jānis Grīnbergs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Svetlana Andrianova
23. Edgars Kudurs Institute of Environment and Energy Systems Dagnija Blumberga
24. Inguss Pumpurs 13200 Institute of Radioelectronics Mihails Pudžs
25. Bogdans Žukovskis Faculty of Electrical and Environmental Engineering Oskars Krievs
26. Teodors Kerimovs 13200 Institute of Radioelectronics Vitālijs Aišpurs
27. Ģirts Pavlovs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Mārtiņš Reiniks
28. Uldis Aišpurs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aleksandrs Dolgicers
29. Aleksandra Semendjajeva Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
30. Paula Rezgoriņa 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
31. Toms Biernis 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
32. Andris Kivlenieks 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Māris Ruģelis
33. Rūdolfs Cīrulis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Māris Kaļinka
34. Alans Haļenovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aleksandrs Bubovičs
35. Roberts Zemnieks Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kristaps Vītols
36. Ulriks Smirnovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andrejs Podgornovs
37. Vladislavs Baranovs 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
38. Sindija Jansone 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ilze Rozentāle
39. Sandis Bondars 13200 Institute of Radioelectronics Jānis Semeņako
40. Maksims Pikaļovs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ilmārs Bode
41. Zane Lenša 24000 Faculty of Civil Engineering Kaspars Kalniņš
42. Gita Tillere 22603 Department of Quality Technology Ilze Kairiša
43. Maksims Dāvids Neimonts 24000 Faculty of Civil Engineering Leonīds Pakrastiņš
44. Beāte Graudumniece 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
45. Toms Robats 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
46. Modris Gūtmanis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
47. Toms Ozols 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Mārtiņš Reiniks
48. Arnolds Reinsons 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Marta Zemīte
49. Artis Krūmiņš 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
50. Igors Jušanovs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Guntis Strautmanis
51. Raimonds Bogdanovičs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Jurģis Zemītis
52. Ņikita Krivecs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Oskars Lauva
53. Madara Vinkelmane 22603 Department of Quality Technology Arta Pīlēna
54. Sendija Ikere Faculty of Electrical and Environmental Engineering Indra Muižniece
55. Ineta Rimšāne Institute of Business Engineering and Management Mg.oec. Laura Baltiņa
56. Rūta Jablonska Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
57. Ignats Fjodorovs 12100 Institute of Information Technology Antons Patļins
58. Artūrs Gorenko 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
59. Toms Jansons 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Anatolijs Borodiņecs
60. Rihards Trezuns 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
61. Līva Luīze Bleive 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
62. Smaida Sunepa 24000 Faculty of Civil Engineering Leonīds Pakrastiņš
63. Jana Dūmiņa 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
64. Ilze Buža 24000 Faculty of Civil Engineering Rihards Gailītis
65. Karina Kampāne 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Mārīte Bižāne
66. Kristers Alksnis 24000 Faculty of Civil Engineering Kaspars Kalniņš
67. Kristaps Pogulis 11000 Faculty of Power and Electrical Engineering Ansis Avotiņš
68. Valērija Vorobjova 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Marta Zemīte
69. Boriss Potaševs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Aleksejs Prozuments
70. Līva Ļeonova 24000 Faculty of Civil Engineering Genādijs Šahmenko
71. Iļja Baranovskis 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
72. Edgars Blumbergs 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
73. Andrejs Bikovskis 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
74. Rihards Putniņš Institute of Power Engineering Pēteris Zērvēns
75. Ričards Saulevičs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Ansis Avotiņš
76. Kārlis Dreimanis Institute of Environment and Energy Systems Dagnija Blumberga
77. Raimonda Vutkēviča 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
78. Mikus Grieze 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Linda Mežule
79. Elvis Berjoza Faculty of Electrical and Environmental Engineering Vladimirs Kirsanovs
80. Skaidrīte Kriviša Faculty of Electrical and Environmental Engineering Armands Šenfelds
81. Kristaps Šņepsts Faculty of Electrical and Environmental Engineering Svetlana Andrianova
82. Roberts Grants Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Nadežda Kuņicina
83. Armands Aizgalis Institute of Power Engineering Ainārs Sproģis
84. Anna Marija Tene Faculty of Electrical and Environmental Engineering Armands Šenfelds
85. Jānis Makņa Institute of Power Engineering Andrejs Podgornovs
86. Deniss Kiseļovs Institute of Power Engineering Diāna Žalostība
87. Roberts Grants Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Nadežda Kuņicina
88. Aigars Ondzulis 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Renārs Millers
89. Aleksandrs Posilajevs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Mihails Gorobecs
90. Alvis Kopštāls Faculty of Electrical and Environmental Engineering Ansis Avotiņš
91. Dāvis Reinbergs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andra Blumberga
92. Ritvars Valdmanis Institute of Power Engineering Jevgeņijs Kozadajevs
93. Jekaterina Zverkoviča Faculty of Electrical and Environmental Engineering Inga Zicmane
94. Gatis Rakeckis 11100 Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Nadežda Kuņicina
95. Elina Biņkovska 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Marta Zemīte
96. Artūrs Agejevs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Jurģis Zemītis
97. Roberts Akmens Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aivars Pumpurs
98. Olga Gedjune 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Jurģis Zemītis
99. Imants Vulāns 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ināra Laube
100. Dace Brigmane 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Jānis Zvirgzds
101. Ieva Farenhorste 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ingus Mitrofanovs
102. Rihards Alksnītis Institute of Business Engineering and Management Uldis Kamols
103. Kristiāna Krūmiņa 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Mārtiņš Reiniks
104. Imelda Piļpuka 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ints Lukss
105. Alise Lapiņa 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Inese Rēriha
106. Darja Čirjuļina 13200 Institute of Radioelectronics Anna Litviņenko
107. Ruslans Babajans 13200 Institute of Radioelectronics Anna Litviņenko
108. Žanis Vīksna Faculty of Electrical and Environmental Engineering Edgars Groza
109. Matīss Kempe 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Aldis Greķis
110. Jānis Legzdiņš 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Jānis Kaminskis
111. Jānis Ziediņš 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
112. Lelde Lēvalde 22603 Department of Quality Technology Iveta Daugule
113. Gvido Tolstikovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andrejs Potapovs
114. Kirils Vološins Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kaspars Kroičs
115. Baiba Trapāne 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Māris Kaļinka
116. Kristaps Cepurītis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Mārtiņš Reiniks
117. Valērijs Blagovs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Mārtiņš Reiniks
118. Armands Jelinskis 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Jurģis Zemītis
119. Mikus Ančevs Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Ivars Raņķis
120. Jānis Stakens Institute of Power Engineering Anna Mutule
121. Klinta Bērziņa 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Māris Kaļinka
122. Jānis Miķelis Akmentiņš 24000 Faculty of Civil Engineering Kaspars Kalniņš
123. Kristaps Dreimanis Institute of Business Engineering and Management Konstantins Kozlovskis
124. Sergejs Aksjutins 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
125. Uģis Alksnis Institute of Power Engineering Jānis Dirba
126. Monta Skruļe Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
127. Dita Zdanovska 22603 Department of Quality Technology Baiba Drēgere-Vaivode
128. Inese Brante 24000 Faculty of Civil Engineering Normunds Tirāns
129. Pēteris Supe 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
130. Jegors Lazarevs 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
131. Reinis Cimdiņš 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Andris Lazdiņš
132. Oskars Janševskis 11100 Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Oskars Krievs
133. Katrīna Antonova Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andrejs Utāns
134. Toms Strazdiņš 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
135. Kārlis Kaukulis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ainārs Paeglītis
136. Rihards Gross 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Darius Popovas
137. Andrejs Taranovs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Alberts Luke
138. Pāvels Maksimkins Faculty of Electrical and Environmental Engineering Armands Šenfelds
139. Andrejs Stupāns Faculty of Electrical and Environmental Engineering Armands Šenfelds
140. Jūlija Vasiļjeva 22603 Department of Quality Technology Maija Kavosa
141. Ilze Desjatnika 22603 Department of Quality Technology Arta Pīlēna
142. Aleksandra Taraseviča 22603 Department of Quality Technology Anita Straujuma
143. Jānis Paeglis 22603 Department of Quality Technology Jānis Mazais
144. Egils Ķergalvis Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
145. Paula Knāviņa 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
146. Vladislavs Budovskis 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
147. Ņikita Anufrijenko Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andrejs Podgornovs
148. Yana Grishchenko 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Lana Migla
149. Aleksandra Vaņkova 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Mārīte Bižāne
150. Laura Virubka 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Daina Ieviņa
151. Ūva Ozolniece 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
152. Baiba Tetere 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ivo Laktiņš
153. Mārtiņš Broks 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
154. Artūrs Zaikovskis 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Sandis Dejus
155. Signija Stepanova-Sprūdža Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
156. Kārlis Sondors Faculty of Electrical and Environmental Engineering Mihails Gorobecs
157. Māris Kursītis 11200 Institute of Power Engineering Ivars Alksnis
158. Artūrs Klūga Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Iļja Galkins
159. Katrīna Siliņa Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andra Blumberga
160. Raivo Gailis 13200 Institute of Radioelectronics Jānis Semeņako
161. Artūrs Šmats Institute of Power Engineering Laila Zemīte
162. Ralfs Simanovičs 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
163. Elīna Račko Institute of Environment and Energy Systems Dagnija Blumberga
164. Gints Spalviņš 24000 Faculty of Civil Engineering Leonīds Pakrastiņš
165. Ginta Meikulāne 22603 Department of Quality Technology Jānis Pildavs
166. Augusts Ričards Veidenbaums Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aleksandrs Dolgicers
167. Mārtiņš Baumanis 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
168. Elvis Tolmačovs 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
169. Patriks Gailums Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kārlis Baltputnis
170. Agris Strautiņš 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
171. Ieva Kuzņecova Institute of Business Engineering and Management Jūlija Bistrova
172. Aivars Krūmiņš Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aivars Pumpurs
173. Agate Veipa Faculty of Electrical and Environmental Engineering Vladimirs Kirsanovs
174. Ieva Margeviča Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
175. Lauma Bilinska 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ingūna Jurgelāne-Kaldava
176. Alīna Golubeva 22603 Department of Quality Technology Liāna Salzemniece
177. Krists Ziemelis 24000 Faculty of Civil Engineering Ģirts Būmanis
178. Oskars Švedovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Miķelis Dzikēvičs
179. Dace Dārziņa Institute of Business Engineering and Management Līga Kamola
180. Signe Smeltere 22603 Department of Quality Technology Maija Kavosa
181. Valdis Dortiņš 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
182. Roberts Kaķis Institute of Environment and Energy Systems Dagnija Blumberga
183. Pāvels Tihomirovs 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
184. Lauris Ekalns Faculty of Electrical and Environmental Engineering Andrejs Podgornovs
185. Jurģis Atis Bakevics 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
186. Toms Zolmanis 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
187. Ieva Vanaga 22603 Department of Quality Technology Jānis Pildavs
188. Linda Parcāne 22603 Department of Quality Technology Inga Lapiņa
189. Dmitrijs Trumpels Institute of Business Engineering and Management Anita Straujuma
190. Kate Radziņa 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
191. Kristīne Griga 22603 Department of Quality Technology Svetlana Mjakuškina
192. Vladislavs Medvedevs Institute of Radioelectronics Guntars Balodis
193. Kristaps Keidāns 24000 Faculty of Civil Engineering Dmitrijs Serdjuks
194. Roberts Stalīdzāns 24000 Faculty of Civil Engineering Ģirts Būmanis
195. Krists Granateks 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
196. Krišjānis Lejnieks 22603 Department of Quality Technology Jānis Pildavs
197. Edmunds Kokins 22603 Department of Quality Technology Liāna Salzemniece
198. Rūdolfs Luste 22603 Department of Quality Technology Aija Medne
199. Dāvis Daniels Anstrangs 13200 Institute of Radioelectronics Anna Litviņenko
200. Romans Bogdanovs 13200 Institute of Radioelectronics Mihails Pudžs
201. Santana Dortiņa 22603 Department of Quality Technology Guna Eglīte
202. Raivis Deksnis Institute of Radioelectronics Deniss Stepins
203. Andrejs Minajevs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kārlis Ketners
204. Kārlis Rorbahs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kārlis Gulbis
205. Viktors Bikovs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Jānis Kaminskis
206. Antons Borisovs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Lana Migla
207. Mārtiņš Prancītis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Boriss Jeļisejevs
208. Maksims Tolkačovs 11200 Institute of Power Engineering Jevgeņijs Kozadajevs
209. Mārtiņš Sināts 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ilmārs Bode
210. Laura Leikuma 24000 Faculty of Civil Engineering Māris Šinka
211. Kalvis Ābeļkalns 24000 Faculty of Civil Engineering Genādijs Šahmenko
212. Jānis Odmiņš 13200 Institute of Radioelectronics Mihails Pudžs
213. Aleksandrs Mihailovs Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Nadežda Kuņicina
214. Dainis Logins Faculty of Electrical and Environmental Engineering Ričards Poriņš
215. Madara Vilcāne 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Oskars Lauva
216. Klāvs Elgars Benefelds 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ivars Bekmanis
217. Genādijs Kobenkins Institute of Power Engineering Oļegs Sļiskis
218. Iļja Ivanovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Svetlana Orlova
219. Gunārs Cingels Institute of Power Engineering Kārlis Ketners
220. Jurijs Siliņēvičs Institute of Power Engineering Inga Zicmane
221. Konstantins Gubenko 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
222. Toms Zemītis 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
223. Helēne Jansone 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
224. Vineta Mežale 22603 Department of Quality Technology Guna Eglīte
225. Aleksandra Andreičenko Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
226. Alberts Novickis 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
227. Kaspars Veide 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
228. Kristaps Beitiks 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
229. Kaspars Tensons 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
230. Jevģenijs Lavrenovs Faculty of Electrical and Environmental Engineering Inga Zicmane
231. Heinrihs Hermanis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Vivita Ponciusa
232. Anastasija Kvitova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Artūrs Zeps
233. Artūrs Lūsis 22603 Department of Quality Technology Irina Degtjarjova
234. Jūlija Pisecka 22603 Department of Quality Technology Aija Medne
235. Mārtiņš Suta 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
236. Andis Šeršņovs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ināra Laube
237. Andris Mālnieks Institute of Power Engineering Juris Kalniņš
238. Sintija Stonkuse 24000 Faculty of Civil Engineering Aleksandrs Korjakins
239. Ričards Zariņš 24000 Faculty of Civil Engineering Raivo Kalderauskis
240. Agate Aleksandrova 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
241. Uva Aiva Sprukte 24000 Faculty of Civil Engineering Vitālijs Lūsis
242. Ieva Līne Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
243. Kaspars Kozlovskis Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Ivars Raņķis
244. Andrejs Potaševs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Aleksejs Prozuments
245. Undis Sprūdžs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Ināra Škapare
246. Austris Bogdanovs Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Anastasija Žiravecka
247. Vlads Vladinovskis Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Iļja Galkins
248. Ņikita Ksenzovs Institute of Business Engineering and Management Deniss Ščeulovs
249. Ilmārs Purviņš Institute of Power Engineering Andrejs Utāns
250. Emīls Mačuks 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Uldis Strauts
251. Dmitrijs Dvorjanovs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Renārs Millers
252. Jānis Landsbergs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Dmitrijs Ivancovs
253. Arnolds Zubovičs 24300 Institute of Heat, Gas and Water Technology Oskars Lauva
254. Ervīns Ralfs Juršens Faculty of Electrical and Environmental Engineering Aleksandrs Dolgicers
255. Bruno Ailts 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
256. Reičela Pētersone Faculty of Electrical and Environmental Engineering Krišs Spalviņš
257. Sandis Kalniņš Institute of Power Engineering Modris Nalivaiko
258. Oskars Gvido Gailītis 24000 Faculty of Civil Engineering Mārtiņš Vilnītis
259. Mareks Petrovskis 24000 Faculty of Civil Engineering Jānis Šliseris
260. Vladislavs Jamkins 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Māris Kaļinka
261. Viktorija Bogačova Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
262. Andris Pirktiņš 24000 Faculty of Civil Engineering Kārlis Kostjukovs
263. Ilgvars Leiņa 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
264. Edgars Sauskis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Reinis Kivliņš
265. Nauris Paulovskis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
266. Ervīns Rusiņš 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Aija Kalniņa
267. Arnolds Sturme 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
268. Armands Ķēniņš 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Atis Zariņš
269. Sandis Kārklis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ainārs Paeglītis
270. Augusts Cibuļskis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Atis Zariņš
271. Ilze Margeviča 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Olga Bogdanova
272. Anna Karlīna Upmale 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
273. Valērija Isajeva 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
274. Emīls Šulcs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
275. Emīls Reinsons 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
276. Dmitrijs Daņiļins 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
277. Bruno Zandreiters 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
278. Diāna Korkliša 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Valērijs Skribans
279. Edmunds Varnovskis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Nadīna Mozoza
280. Sainudeen Azad International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Petuhova
281. Vendijs Voskis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
282. Gundega Zelda Miķelsone 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
283. Armands Sturme 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
284. Elmārs Aleksandrovs 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
285. Mišela Levina 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ilze Judrupa
286. Inga Kaša 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ingūna Jurgelāne-Kaldava
287. Annija Pētersone 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ingūna Jurgelāne-Kaldava
288. Aļona Blaževiča 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Agnese Batenko
289. Elīna Čumakova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Normunds Rudzītis
290. Evija Cine 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
291. Laura Ķiploka 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ainārs Paeglītis
292. Raimonds Poga 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Zvirgzdiņš
293. Anna Sivuhina 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
294. Jānis Skutelis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
295. Kristaps Liepa 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
296. Reinis Vargulis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
297. Romāns Kornišovs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Viktors Haritonovs
298. Ģirts Rubiķis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
299. Madara Ilzēna 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
300. Kristiāns Andersons 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
301. Evija Elmere 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Atis Zariņš
302. Renārs Puriņš 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dans Bērtulis
303. Māris Beķeris 12100 Institute of Information Technology Antons Patļins
304. Armīns Saidāns 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
305. Ingars Duplinskis 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Juris Smirnovs
306. Sabīne Kuprovska 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Līga Sičeva
307. Jurijs Kovzeļs 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Ainārs Paeglītis
308. Anete Ķikuste 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering Antra Roze
309. Juris Radzēvičs 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
310. Sandra Sosnare 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
311. Ainārs Dzerkalis 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
312. Lilija Mūrniece 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
313. Anna Karamiševa 22315 Department of Customs and Taxes Baiba Šmite-Roķe
314. Lelde Adele Skabarniece 22315 Department of Customs and Taxes Baiba Šmite-Roķe
315. Raimonds Barčs 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
316. Jelizaveta Kruglika 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
317. Kristīne Vītola 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
318. Laura Zviedre 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
319. Poļina Koroļova 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
320. Aleksandrs Agafonovs 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
321. Ivo Šteinbergs 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
322. Gatis Bilinskis 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
323. Dmitrijs Sirotko 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
324. Mārtiņš Bernāns 22315 Department of Customs and Taxes Elīna Tirzīte
325. Sanita Sūniņa 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
326. Alina Troška 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
327. Renāte Sproģe 22315 Department of Customs and Taxes Inese Bindemane
328. Maksims Karpenko 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
329. Paula Kaņepe 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
330. Lauris Puķe 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
331. Viktorija Kanuņņikova 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
332. Sabīne Koniševa 22315 Department of Customs and Taxes Daiga Zēna-Zēmane
333. Dana Kondratenko 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
334. Iluta Purmale 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
335. Annika Paškovska 22315 Department of Customs and Taxes Anita Zeila
336. Līva Āboliņa-Ābola 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
337. Alīna Tropina 22315 Department of Customs and Taxes Justīna Hudenko
338. Sabīne Garā 22315 Department of Customs and Taxes Jeļena Malahova
339. Anastasija Bogdāne 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
340. Šarlote Santa Andersone 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
341. Elīza Oša 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
342. Lilija Gička 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
343. Ģirts Grencmanis 22315 Department of Customs and Taxes Dainis Pagils
344. Jeļena Aleksāne 22315 Department of Customs and Taxes Olga Živuhina
345. Ariāna Grīnblate 22315 Department of Customs and Taxes Vaira Gromule
346. Stefans Borodjuks 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
347. Laura Sila 22315 Department of Customs and Taxes Maija Miķelsone
348. Ilze Cielava 22315 Department of Customs and Taxes I.Jevinga
349. Paula Kļaviņa 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
350. Ņina Petrova 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
351. Guntars Petrovskis 22315 Department of Customs and Taxes Jeļena Beinaroviča
352. Irina Bocoka 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
353. Poļina Ronča 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
354. Artis Lelis 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
355. Karina Bogdanova 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
356. Liene Marinska 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
357. Andrejs Rževskis 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
358. Anna Jurčenko 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
359. Indars Staņislavskis 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
360. Linda Vaivodiņa 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
361. Ģirts Jansons 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
362. Katrīna Kononova 22315 Department of Customs and Taxes Jeļena Beinaroviča
363. Otto Rihters 22315 Department of Customs and Taxes Jeļena Seļicka
364. Aleksandrs Vizgalovs 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
365. Andris Šnore 22315 Department of Customs and Taxes Andrejs Valbahs
366. Alise Jeromane 22315 Department of Customs and Taxes Andrejs Valbahs
367. Amanda Viļuma 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
368. Baiba Mažeika 22315 Department of Customs and Taxes Dace Pelēkā
369. Luīze Linda Ļaksa 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
370. Annija Romāne 22315 Department of Customs and Taxes Vaira Gromule
371. Krista Pētersone 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
372. Dagne Apine 22315 Department of Customs and Taxes Justīna Hudenko
373. Jekaterina Šabanova 22315 Department of Customs and Taxes Justīna Hudenko
374. Viktorija Frolova 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
375. Gunta Gaidule Institute of Applied Linguistics Oksana Ivanova
376. Katrīna Treide 22315 Department of Customs and Taxes Vaira Gromule
377. Jolanta Rosicka 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
378. Jekaterina Muhanberga 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
379. Karīna Duļbinska 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
380. Jana Ozoliņa 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
381. Lidija Žukova 22315 Department of Customs and Taxes Iveta Šice-Trēde
382. Darja Aļeņevska 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
383. Dālija Goba 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
384. Amanda Supe 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
385. Diāna Bikovska 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
386. Ginta Kūkoja 22315 Department of Customs and Taxes Alvīna Bērziņa
387. Daiga Bremmere 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
388. Andris Stērninieks 22315 Department of Customs and Taxes Andželika Vilks
389. Santa Tīruma 22315 Department of Customs and Taxes Daiga Zēna-Zēmane
390. Andis Stabulnieks 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
391. Žanete Jana Dzirkale 22315 Department of Customs and Taxes Daiga Zēna-Zēmane
392. Egita Tropa 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
393. Svetlana Saveiko 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
394. Alīna Možarova 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
395. Aigars Skrinda 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
396. Simona Ponomarenko 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
397. Kristīne Miloseviča 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
398. Evita Anceviča 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
399. Olga Vidončikova 22315 Department of Customs and Taxes Justīna Hudenko
400. Dzintra Mikitčuka 22315 Department of Customs and Taxes Māris Jurušs
401. Nadežda Bistrova 22315 Department of Customs and Taxes A.Čevers
402. Agnese Juškus 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
403. Elīna Valberga 22315 Department of Customs and Taxes Zane Vorslova
404. Liene Lāse 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
405. Iļja Jermolajevs 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
406. Raitis Tereško 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
407. Sandra Šalakitska 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
408. Ilmārs Zaikovskis 22315 Department of Customs and Taxes Andrejs Valbahs
409. Sabīne Svilpe 22315 Department of Customs and Taxes Aivars Gulbis
410. Inna Burko 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
411. Anna Borovika 22315 Department of Customs and Taxes Normunds Rudzītis
412. Iveta Svīķe 22315 Department of Customs and Taxes Sandra Kārkliņa-Ādmine
413. Signe Rappa 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
414. Nadežda Kovaļenko 22315 Department of Customs and Taxes Kristīne Gorbunova
415. Mihails Pridačuks 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
416. Diāna Popova 22315 Department of Customs and Taxes Irina Jevinga
417. Reinis Bērziņš 22315 Department of Customs and Taxes Aldis Čevers
418. Kristaps Zeila 22315 Department of Customs and Taxes Justīna Hudenko
419. Svetlana Žemeite 22315 Department of Customs and Taxes Olga Živuhina
420. Jevgēnija Vladiko 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Svetlana Čornaja
421. Nandhini Baskaran International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Semeņako
422. Jurijs Saļijevs 02063 External and Part-Time Studies Department Jevgeņijs Kozadajevs
423. Andris Čudars Jānis Eiduks
424. Igors Oļeiņikovs Jānis Eiduks
425. Kevon Bipinchandra Kadiwala International Cooperation and Foreign Students Department Oļegs Jakovļevs
426. Naga Venkata Sarath Marrivada International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
427. Jevgenijs Morguls 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
428. Artūrs Laizāns 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
429. Aleksejs Fjodorovs Pāvels Gavrilovs
430. Aina Sivko 12100 Institute of Information Technology Arnis Lektauers
431. Mārtiņš Ludiņš 12100 Institute of Information Technology Arnis Lektauers
432. Jānis Komisārs 12100 Institute of Information Technology Arnis Lektauers
433. Alise Linda Valdheima Institute of Design Technologies Zane Zelča
434. Edgars Voicišs Institute of Telecommunications Guntis Ancāns
435. Mārcis Kalniņš Institute of Telecommunications Laura Skladova
436. Sai Ganesh Cenepalli International Cooperation and Foreign Students Department Guntis Ancāns
437. Toms Griblo 13100 Institute of Telecommunications Guntis Ancāns
438. Vera Kuzmina Institute of Telecommunications Ingrīda Lavrinoviča
439. Gustavs Ēvalds 12300 Institute of Applied Computer Systems Kārlis Berkolds
440. Astra Kūlīte 12100 Institute of Information Technology Jānis Pekša
441. Santhosh Kumar Ranganathan International Cooperation and Foreign Students Department Mihails Gorobecs
442. Mihails Azovskis 02063 External and Part-Time Studies Department Ingars Steiks
443. Agnis Mārtiņš Bērziņš Gundars Zalcmanis
444. Diāna Grenevica Institute of Design Technologies Gunta Zommere
445. Inese Šmite Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
446. Kranthi Kumar Uppu International Cooperation and Foreign Students Department Ilmārs Vīksne
447. Jolanta Leigute Institute of Business Engineering and Management Deniss Ščeulovs
448. Nensija Līvmane 12100 Institute of Information Technology Pāvels Osipovs
449. Viktorija Samule Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
450. Milana Lomakina Aloizs Lešinskis
451. Rinalds Vērnieks Institute of Telecommunications Andis Supe
452. Kristaps Eglītis 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
453. Simona Klodža Nataļja Budkina
454. Ilmārs Pokšāns 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Gaida Maruta Sedmale
455. Keitija Litte Institute of Business Engineering and Management Judīte Jakubāne
456. Ilze Jerāne 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Kristīne Veģere
457. Beāte Lācīte 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Inga Jurgelāne
458. Henrijs Klaids Skujiņš 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
459. Grieta Vītoliņa Faculty of Architecture Agate Eniņa
460. Armands Girbe Vladislavs Ņesterovskis
461. Rustam Saidkamolov International Cooperation and Foreign Students Department Māris Hauka
462. Laura Cīrule Jānis Lungevičs
463. Valērija Zubko 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
464. Nephi Edward Bradley 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
465. Vairis Eglītis 02063 External and Part-Time Studies Department Romāns Neilands
466. Marika Mosina 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Jānis Ločs
467. Signe Zemjāne 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Kristaps Rubenis
468. Aiga Anna Pudule 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Kārlis-Agris Gross
469. Arturs Zaķis Māris Gailis
470. Aleksejs Kuriļins 12300 Institute of Applied Computer Systems Mārīte Kirikova
471. Zane Kampa 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
472. Patrīcija Rauza 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
473. Edgars Rancāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Svetlana Jurenoka
474. Igors Popovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
475. Marija Čučaļina 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
476. Andrejs Skalbiņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
477. Henrijs Flemmings 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
478. Ina Sviklāne 13200 Institute of Radioelectronics Guntars Balodis
479. Elvijs Mičulis 12300 Institute of Applied Computer Systems Larisa Zaiceva
480. Aleksandrs Mihailovs Jolanta Goldšteine
481. Beāte Krista Andžāne Jolanta Goldšteine
482. Poļina Stendere Institute of Design Technologies Inga Dāboliņa
483. Rafael Yusubov International Cooperation and Foreign Students Department Ieva Andersone
484. Kristers Kārkliņš 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Remo Merijs-Meri
485. Vishal Pareshbhai Sardhara International Cooperation and Foreign Students Department Sigurds Jaundālders
486. Laura Jermacāne Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
487. Nikola Elīza Neimane Viktors Feofanovs
488. Vitālijs Volkovs 02063 External and Part-Time Studies Department Sergejs Tjukovs
489. Madara Žiganova 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Remo Merijs-Meri
490. Gatis Dejus 02063 External and Part-Time Studies Department Pēteris Pētersons
491. Guntis Buks Aloizs Lešinskis
492. Inga Balode Gaļina Boka
493. Pavithran Udhaya Suriyan International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
494. Andrejs Joņins 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
495. Vigneshwar Reddy Yarasani International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
496. Renāte Santa Gruzniņa Institute of Design Technologies Zane Zelča
497. Jurijs Renārs Vērdiņš 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Irina Novosjolova
498. Viktors Leitāns Iļja Korago
499. Anete Juhņeviča 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
500. Kristiāna Erta Faculty of Architecture Marts Švēde
501. Jurijs Krasovskis 12100 Institute of Information Technology Andrejs Romānovs
502. Santa Ķere Aleksandra Mihņenoka
503. Sallija Bule Ilze Judrupa
504. Valters Sudmalis 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
505. Kristaps Lagzdiņš Viktors Feofanovs
506. Artūrs Vaskis 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
507. Pēteris Simažs 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
508. Viktorija Bušina Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Romāns Petričenko
509. Annija Elīza Lodziņa Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
510. Robert Ruzickij International Cooperation and Foreign Students Department Sarma Valtere
511. Jānis Videmanis 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
512. Anželika Podžūna Institute of Business Engineering and Management Deniss Ščeulovs
513. Emīls Ezeriņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Vladimirs Ņikuļšins
514. Artūrs Vancāns Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Oļegs Sļiskis
515. Tekin Evrim Ozmermer International Cooperation and Foreign Students Department Ilze Birzniece
516. Mārtiņš Bērtulis 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
517. Artūrs Ņikita Kobliņecs Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
518. Renāte Šnore Agris Ņikitenko
519. Anastasija Čaplinska Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
520. Toms Šteinbergs 01B00 Riga Business School I.Jākobsone
521. Elza Zandere Sergejs Kuzņecovs
522. Julian Montes Franco International Cooperation and Foreign Students Department Mārīte Kirikova
523. Marta Muižniece 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
524. Evita Bērziņa Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
525. Ojārs Breidaks 13100 Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
526. Guntis Smilga 02063 External and Part-Time Studies Department Aleksandrs Dolgicers
527. Jurijs Krupins 02063 External and Part-Time Studies Department Svetlana Guseva
528. Anta Krūmiņa 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Dagnija Loča
529. Ilze Balgale Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
530. Harish Reddy Annapureddy International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Vība
531. Shiva Kumar Doneti International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Vība
532. Abdugani Odilov International Cooperation and Foreign Students Department Genādijs Šahmenko
533. Karina Egle 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Arita Dubņika
534. Aldis Rieviņš 02063 External and Part-Time Studies Department Juris Smirnovs
535. Kristaps Savickis Edgars Kovals
536. Mohit Pareshkumar Patel International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
537. Gaurav Rasikbhai Moradiya International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
538. Vasu Raghu Ram Raju Vegesana International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
539. Kalvis Kalniņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
540. Normunds Zalcmanis 13100 Institute of Telecommunications Viktors Jeralovičs
541. Dominic Antony International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
542. Nauris Černišovs Jānis Eiduks
543. Artūrs Jurāns Aldis Balodis
544. Krists Kučinskis Aigars Bečs
545. Kristaps Safranovs 01B00 Riga Business School Kārlis Jānis Ātrens
546. Andrejs Semrjakovs 12100 Institute of Information Technology Jānis Kampars
547. Agnese Elizabete Cērpa Jurijs Dehtjars
548. Vilhelms Balodis Jānis Kaņeps
549. Pardha Saradhi Tanakala International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
550. Mārtiņš Vītols 13100 Institute of Telecommunications Viktors Jeralovičs
551. Jānis-Oskars Darčiks 12300 Institute of Applied Computer Systems Agris Ņikitenko
552. Edvīns Tjuzņevs Gundars Zalcmanis
553. Vladislavs Daņilovs Institute of Power Engineering Nikolajs Breners
554. Marta Ceriņa Inesa Bušovska
555. Ralfs Šarkovskis Vladislavs Ņesterovskis
556. Violetta Paramonova Aloizs Lešinskis
557. Inga Mukāne Institute of Telecommunications Jānis Braunfelds
558. Sindija Čerņavska Igors Smirnovs
559. Kristaps Melnbārdis Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Rahims Geidarovs
560. Santa Pokromoviča Ruta Bogdane
561. Orkhan Mammadov International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Solovjovs
562. Elena Zhavoronkova 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Līga Stīpniece
563. Sintija Blūma Vjačeslavs Lapkovskis
564. Aleksandrs Ļvovs Gatis Bažbauers
565. Sabīne Anna Irbe 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Agnese Stunda-Zujeva
566. Rihards Mudelis 12100 Institute of Information Technology Vineta Minkēviča
567. Anand Amarthaluri International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
568. Ričards Kudojars Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
569. Silva Sirmā Institute of Business Engineering and Management Inga Eriņa
570. Patrīcija Krauze Oksana Ņikiforova
571. Gopalakrishnam Raju Pinnamaraju International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
572. Lucas Scarssi Pedron International Cooperation and Foreign Students Department Genādijs Šahmenko
573. Rama Krishna Yemineni International Cooperation and Foreign Students Department Krishna Kiran Annamaneni
574. Prasanth Pedarla International Cooperation and Foreign Students Department Krishna Kiran Annamaneni
575. Sabīne Briede 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Jevgeņija Lugiņina
576. Kristaps Isoda Viedo datortehnoloģiju institūts Ēriks Kļaviņš
577. Anton Gafykin International Cooperation and Foreign Students Department Māris Hauka
578. Anrijs Strazdiņš 02063 External and Part-Time Studies Department Ilze Rozentāle
579. Artis Belka 12100 Institute of Information Technology Mg. Kārlis Laiviņš
580. Ņikita Krupeņins Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
581. Shravan Chandra Parikipandla International Cooperation and Foreign Students Department Guntis Ancāns
582. Artūrs Mazurs Artūrs Suharevs
583. Kirills Staškevičs Aldis Balodis
584. Elvita Žurķeviča 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
585. Sergejs Latņikovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Valentīna Urbāne
586. Dina Lasmane 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
587. Diāna Drozdova 12100 Institute of Information Technology Jana Bikovska
588. Līga Daniļeviča 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
589. Agnese Zeile 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
590. Marina Leveņeca 01B00 Riga Business School Aldis Greitāns
591. Raivo Kalderauskis Elīna Gaile-Sarkane
592. Ilze Bērziņa 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
593. Reinis Ozoliņš 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
594. Anjan Kumar - International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Pupurs
595. Viesturs Feldmanis Juris Kreicbergs
596. Sandra Avdijanova Kaspars Plotka
597. Kristers Lielups 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
598. Aldis Stanke 02063 External and Part-Time Studies Department Vitālijs Lūsis
599. Jānis Madernieks 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Viesturs
600. Dinesh Subramaniam International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Pudzis
601. Sai Naga Deepika Malla International Cooperation and Foreign Students Department Ģirts Zariņš
602. Santosh Kumar Rumandla International Cooperation and Foreign Students Department Tatjana Tambovceva
603. Kushlow Immadisetty International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Zvirgzdiņš
604. Viktors Vansovičs Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
605. Jūlija Bušmane Institute of Business Engineering and Management Kristīne Gorbunova
606. Daiga Reča 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Ineta Geipele
607. Zeltīte Babre Institute of Business Engineering and Management Ludmila Kasperoviča
608. Gopi Krishna Yetukuri International Cooperation and Foreign Students Department Ģirts Zariņš
609. Sowmya Byre Gowda International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Pudzis
610. Linda Zelenko 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Fedotova
611. Elvis Skrīvelis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Tatjana Tambovceva
612. Diāna Lukaševiča Jeļena Stepanova
613. Olga Muļukova Jeļena Stepanova
614. Andris Stakens Andrejs Snegirjovs
615. Boriss Ņešatajevs Institute of Business Engineering and Management Toms Kreicbergs
616. Paula Raina Rubene 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Anna Borisova
617. Jurijs Gammeršmidts Iļja Korago
618. Māris Šeflers Juris Kreicbergs
619. Edvards Sokolovskis 12100 Institute of Information Technology Vitālijs Boļšakovs
620. Krista Pūcīte Deniss Ščeulovs
621. Nikhil Turaka International Cooperation and Foreign Students Department Genādijs Šahmenko
622. Viesturs Eglītis Aivars Cers
623. Zakaria Mohamed Ali Hassan Ali International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
624. Gustavs Šķērstiņš Institute of Design Technologies Andra Ulme
625. Ashutosh Chandrakant Vartak International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
626. Karan Sandipkumar Patel International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Gonca
627. Assay Poulose Peenikkaparamban International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šestakovs
628. Annika Epnere Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
629. Dāvis Krišjānis Muska 12200 Institute of Computer Control, Automation and Computer Engineering Zigurds Markovičs
630. Manjeet Depak Jonnalagadda International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Januševskis
631. Matīss Locāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Ēvalds Urtāns
632. Ņikita Činsnovičs Institute of Power Engineering Anna Mutule
633. Deniss Podļeskis 01B00 Riga Business School Raimonds Lieksnis
634. Anna Paula Kinstlere 13100 Institute of Telecommunications Elans Grabs
635. Maximilian Stefan Ulrich Klose International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Vīgants
636. Roberts Zariņš 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
637. Aswin Mutheri Anilkumar International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
638. Madara Šoreca 22200 Institute of Labour and Civil Safety Guna Bazone
639. Amina Žambikova 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
640. Aiva Apša-Ķīšeniece 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
641. Uģis Greitāns 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
642. Artūrs Laizāns 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
643. Anastasija Makarova 22200 Institute of Labour and Civil Safety Guna Bazone
644. Viktorija Kļukina 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
645. Madara Pavāre 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
646. Vasilijs Ņikiforovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
647. Einārs Ģēvelis 12100 Institute of Information Technology Vineta Minkēviča
648. Ilze Viņķe 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
649. Valērija Žuromska 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
650. Violeta Radivinska 22200 Institute of Labour and Civil Safety Matīss Šmitiņš
651. Volodymyr Strafun International Cooperation and Foreign Students Department Oksana Ņikiforova
652. Sintija Kramēna 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
653. Undīne Ulmane 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
654. Martins Maršavs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Matīss Šmitiņš
655. Jānis Brants 22200 Institute of Labour and Civil Safety Valentīna Urbāne
656. Jeļizaveta Glušņova 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bartušauskis
657. Jānis Lazovskis 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
658. Mohammed Sameed Tanjure International Cooperation and Foreign Students Department Ģirts Zariņš
659. Līva Leja Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
660. Aivija Alekse Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
661. Signe Kronberga Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Līga Kamola
662. Ralfs Slotiņš 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
663. Danute Liepa Institute of Business Engineering and Management Mg. oec. Laura Baltiņa
664. Romāns Ernsons Institute of Business Engineering and Management Līga Kamola
665. Agnese Edelmane Institute of Business Engineering and Management Laura Celmiņa
666. Elvita Voronova Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
667. Lauma Sīle 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
668. Ulaganathan Sarangapani International Cooperation and Foreign Students Department Ilze Birzniece
669. Ilmārs Bērziņš Institute of Design Technologies Inga Zotova
670. Uldis Valainis 12100 Institute of Information Technology Sergejs Paršutins
671. Maksims Minkevičs 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
672. Niks Krasts 12100 Institute of Information Technology Mg. sc. ing. Vladislavs Minkevičs
673. Dmitrijs Kuzenkovs 12100 Institute of Information Technology Solvita Bērziša
674. Daniels Pipurs 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
675. Valērija Radzeniece Institute of Telecommunications Andris Skrastiņš
676. Vijayakrishnan Nair Karthika International Cooperation and Foreign Students Department Kristīne Fedotova
677. Agnis Kursītis 11200 Institute of Power Engineering Juris Kalniņš
678. Katrīna Boļše Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
679. Anna Ieva Bukolde 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Antra Kundziņa
680. Natālija Čamane 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Raja Kočanova
681. Mushthaq Ahamed Hussain Mahaboob Basha International Cooperation and Foreign Students Department Ņikita Kočanovs
682. Māris Kuzmins 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Iveta Amoliņa
683. Ainārs Fedosejevs 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Baiba Pļaviņa
684. Roberts Lazdiņš Institute of Power Engineering Anna Mutule
685. Dmitrijs Kohans Ernests Jēkabs Beigarts
686. Kirils Kiseļovs 13200 Institute of Radioelectronics Guntars Balodis
687. Edgars Bružāns 22200 Institute of Labour and Civil Safety Māris Ziemelis
688. Abhishek Reddy Kandi International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
689. Margarita Belkina 12300 Institute of Applied Computer Systems Mārīte Kirikova
690. Marks Tarasovs Ļubova Kirillova
691. Jevgeņijs Filipovs Oksana Iščuka
692. Aleksandrs Stepanenko Nataļja Ivaškovska
693. Chinonso David Iheanacho International Cooperation and Foreign Students Department Ali Arshad
694. Vipin Mohan International Cooperation and Foreign Students Department Andis Supe
695. Anete Ansberga 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Inna Juhņeviča
696. Margarita Matuļenko Jānis Spīgulis
697. Šarlote Odzeleviča Faculty of Architecture Dace Kalvāne
698. Rahul Umesh Suryavamshi International Cooperation and Foreign Students Department Ingars Steiks
699. Jacinta Vilcāne Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
700. Jānis Aivars Andersons Aleksandrs Januševskis
701. Paula Krastiņa Institute of Business Engineering and Management Inga Eriņa
702. Aleksejs Bendiks 02063 External and Part-Time Studies Department Māris Kaļinka
703. Ulvis Roze Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
704. Nadir Mammadov International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
705. Naga Pranathi Polavarapu International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Romānovs
706. Ričards Raitums Tatjana Tambovceva
707. Paula Gūtmane 12100 Institute of Information Technology Egils Ginters
708. Sri Sadhana Muddasani International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
709. Toms Donerblics Viktors Ajevskis
710. Artūrs Ardavs 12300 Institute of Applied Computer Systems Egons Lavendelis
711. Kristaps Paļskis Gaļina Boka
712. Raivis Ulsts 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
713. Adithiyan Elamurugu International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Petuhova
714. Vignesh Kumar Balasubramaniam International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Semeņako
715. Vladislavs Molokostenko Natālija Mozga
716. Vikash Shyamjibhai Maiyani International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Zaķis
717. Darja Luņeva Institute of Design Technologies Andra Ulme
718. Sudeep Chandra Varma Kothapalli International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
719. Juris Kokins Pāvels Gavrilovs
720. Aleksandrs Šustovs 02063 External and Part-Time Studies Department Māris Gailis
721. Elvis Strauts 12300 Institute of Applied Computer Systems Eleonora Latiševa
722. Bhaskar Shrikant Agarwal International Cooperation and Foreign Students Department Ilmārs Vīksne
723. Jevgēņijs Kirillovs Dmitrijs Rusovs
724. Kristers Kristofers Marcinkus Sigurds Jaundālders
725. Maksims Troņins Pāvels Stankēvičs
726. Evija Pusplatā Anastasija Pinčuka
727. Artjoms Abecedarskis Aleksejs Vasiļjevs
728. Andris Upītis 02063 External and Part-Time Studies Department Sandis Dejus
729. Sergejs Bibičevs 02063 External and Part-Time Studies Department Mārīte Bižāne
730. Eva Berga 12300 Institute of Applied Computer Systems Jānis Grundspeņķis
731. Gļebs Šutovs 12100 Institute of Information Technology Jurijs Čižovs
732. Milda Martinsone 01B00 Riga Business School Daiga Ērgle
733. Jaroslavs Ņevidomskis Ilmārs Ozoliņš
734. Jēkabs Pavlovskis Māris Hauka
735. Nikhil Muthineni International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
736. Abir Chrouda International Cooperation and Foreign Students Department Roman Majore
737. Dharanidharan Dinakaran International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Pudzis
738. Sumanth Vital Chowdary Thondapu International Cooperation and Foreign Students Department Ņikita Kočanovs
739. Kristīne Pušpure 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Jānis Viesturs
740. Jurģis Buliņš 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Iveta Amoliņa
741. Ajay Sharma International Cooperation and Foreign Students Department Larisa Zaiceva
742. Reinis Muižnieks Faculty of Architecture Edgars Bondars
743. Ismoiljon Nurmatov International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
744. Sai Kiran Koneru International Cooperation and Foreign Students Department Andis Supe
745. Vitālijs Devjatovskis Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
746. Patrīcija Petrovska Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
747. Dāvis Rutks Institute of Business Engineering and Management Uldis Kamols
748. Marta Pagraba Aleksandra Mihņenoka
749. Laura Vikšere Normunds Balabka
750. Roberts Akerbergs Maija Šenfelde
751. Brandon Matthew Howard 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
752. Agnese Gūtmane Institute of Telecommunications Dairis Freijs-Šenkevics
753. Raimonds Makars 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Jurijs Ozoliņš
754. Elīza Marija Gailīte Institute of Business Engineering and Management Tatjana Tambovceva
755. Kalyan Vishnu Konakalla International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
756. Artūrs Celitāns Institute of Business Engineering and Management Viktorija Babiča
757. Vitālijs Jasinkovs Institute of Applied Linguistics Larisa Iļinska
758. Marsela Bahšalijeva 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
759. Mārtiņš Ļuļļa Aleksejs Kataševs
760. Vineta Vanaga Aleksejs Kataševs
761. Mihails Fraimans Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
762. Deniss Vrevskis 02063 External and Part-Time Studies Department I.Galkins
763. Diāna Andriksone 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
764. Kārlis Balodis Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
765. Kaspars Spila 02063 External and Part-Time Studies Department Aleksandrs Dolgicers
766. Dārta Bisniece Institute of Applied Linguistics Zane Seņko
767. Pavel Petsevich Māris Hauka
768. Edgars Slišāns 02063 External and Part-Time Studies Department Ļubova Petričenko
769. Rasulbek Murodov International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
770. Dairis Jurciks 12100 Institute of Information Technology Jānis Pekša
771. Dmitrijs Vodjaņickis 02063 External and Part-Time Studies Department Andrejs Utāns
772. Vladimirs Gladiševs 02063 External and Part-Time Studies Department Nikolajs Breners
773. Ilija Januškevičs Jānis Rudzītis
774. Haralds Millers 01B00 Riga Business School Andrejs Jakobsons
775. Vitālijs Ušakovs Institute of Business Engineering and Management Vladimirs Šatrevičs
776. Aleksandrs Fjodorovs Vladimirs Šestakovs
777. Svjatoslavs Sokols Aleksejs Vasiļjevs
778. Iļja Oblakovs Fjodors Mihailovs
779. Mārtiņš Cirītis Viktors Feofanovs
780. Vsevolod Burenin International Cooperation and Foreign Students Department Anastasija Žiravecka
781. Ralfs Spirga 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
782. Ritvars Sebris Institute of Business Engineering and Management Leonards Budņiks
783. Gowtham Kumar Shanmugavadivel International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Ščeulovs
784. Gatis Mickevičs 02063 External and Part-Time Studies Department Nadežda Kuņicina
785. Thejus Puthuveettil Mohan Roy International Cooperation and Foreign Students Department Ingars Steiks
786. Ingus Ķirsis 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
787. Rahul Babu Ekambe International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Suzdaļenko
788. Artūrs Matuzals Ruta Bogdane
789. Jana Mamedova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Valērijs Skribans
790. Māris Grīniņš Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Jevgeņijs Kozadajevs
791. Gatis Sedliņš Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Jevgeņijs Kozadajevs
792. Artūrs Gedzjuns 02063 External and Part-Time Studies Department Romāns Petričenko
793. Dhaval Gohel International Cooperation and Foreign Students Department Iļja Galkins
794. Elīna Krūmiņa Kaspars Plotka
795. Katrīna Šķēle Inna Dovladbekova
796. Inese Rimšāne Agris Ņikitenko
797. Artūrs Zaķis 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
798. Edgars Boronovskis 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
799. Kristaps Ozoliņš 22200 Institute of Labour and Civil Safety Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
800. Kristaps Šterns 22200 Institute of Labour and Civil Safety Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
801. Māra Pakalnišķe Jānis Kapenieks
802. Mounika Pattlolla International Cooperation and Foreign Students Department Oļģerts Belmanis
803. Sintija Eglīte 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Astrīda Bērziņa
804. Anna Marija Jensena 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
805. Laura Antra Grikke Kusiņš Toms
806. Līva Visocka Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
807. Rihards Paeglis Faculty of Architecture Marts Švēde
808. Artūrs Čurakovs 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Inna Juhņeviča
809. Romāns Smirnovs 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
810. Miks Gabdulļins 01B00 Riga Business School Raimonds Lieksnis
811. Marcelo Siller Magallanes International Cooperation and Foreign Students Department Linda Kauškale
812. Artūrs Strazdiņš Institute of Business Engineering and Management Nadežda Semjonova
813. Ilgvars Ribušs 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Uzulēns
814. Anna Geiko 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
815. Ksenija Gerasika 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
816. Ance Āboliņa Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
817. Jānis Saliņš Viedo datortehnoloģiju institūts Zigurds Markovičs
818. Dāvids Krasnovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
819. Mārtiņš Trubiņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Gints Jēkabsons
820. Jānis Žagars Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
821. Mārtiņš Tipovskis 02063 External and Part-Time Studies Department Ansis Avotiņš
822. Anna Maslobojeva Vanesa Lukinsone
823. Arturs Bonfelds 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
824. Charles Ouseph International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Stepins
825. Anish Kingston Raveendra Dhoss International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Semeņako
826. Sri Chandra Sekhar Tammineedi International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Semeņako
827. Hazem Alaa Mohamed Fawzy Ibrahiem Shaaban International Cooperation and Foreign Students Department Andis Supe
828. Nadīna Anija Poga Institute of Design Technologies Gunta Zommere
829. Dairis Kliešmits Ludmila Kasperoviča
830. Kristiāns Dāvis Līcītis Māris Hauka
831. Viktors Soročins Vladimirs Šestakovs
832. Oļegs Ļeonovs Ruta Bogdane
833. Rihards Kārlis Eizentāls Sergejs Kuzņecovs
834. Kalvis Linmeijers Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
835. Dmitrijs Beluss Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
836. Daniela Stoša Vitālijs Pavelko
837. Madara Mieze Mārtiņš Kleinhofs
838. Haralds Puriņš Deniss Ščeulovs
839. Artis Šmigeļskis Mārtiņš Kleinhofs
840. Datta Manikanta Devabhathineni International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
841. Arturs Počs 02063 External and Part-Time Studies Department Juris Smirnovs
842. Edvarts Blumbeks Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
843. Rinalds Kupčs 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
844. Igors Sivačovs 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Imants Kreicbergs
845. Antoņina Kollegova Pāvels Stankēvičs
846. Manohar Pasupuleti International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
847. Egita Grolle 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
848. Artūrs Keslers 22200 Institute of Labour and Civil Safety Uģis Vējš
849. Sudarshan Babu Inampudi International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
850. Veronika Griņko 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
851. Deniss Sutugins 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
852. Uģis Šivars Ēriks Vonda
853. Anna Ivanova 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Piskunovs
854. Niklāvs Lulle Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
855. Anete Roga Institute of Applied Linguistics Diāna Rūpniece
856. Brenda Rašmane Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Irina Voronova
857. Tejas Mohan Gurade International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
858. Dagnis Samausks Uldis Kamols
859. Sandra Rudka 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bartušauskis
860. Aigars Bovtons Artis Kromanis
861. Marita Rubļova 02063 External and Part-Time Studies Department Ivars Liepiņš
862. Igors Šindins Marina Gromova
863. Antons Orlovs Ilmārs Ozoliņš
864. Linda Avotiņa Vita Šakele
865. Jamoliddin Kosimov International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Brodņevs
866. Aleksejs Fesenko 02063 External and Part-Time Studies Department Aleksandrs Dolgicers
867. Elīna Paula Faculty of Architecture Dace Kalvāne
868. Brita Laura Vespere Māris Kaļinka
869. Aman Kumar Yadav International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
870. Rasa Helēna Kokoreviča Vitālijs Pavelko
871. Viesturs Balodis Faculty of Architecture Baiba Vērpe
872. Alise Švarca 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Dagnija Loča
873. Arathy Sundaresan International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Stepins
874. Kristaps Bokmanis 02063 External and Part-Time Studies Department Artis Kromanis
875. Mārtiņš Juškāns 02063 External and Part-Time Studies Department Nadežda Kuņicina
876. Lāsma Sproģe Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
877. Ģirts Ozoliņš Natālija Mozga
878. Kristīna Timofejeva Aldis Balodis
879. Sandis Gadišķis 12100 Institute of Information Technology Antons Patļins
880. Jevgeņijs Fiļipovs Jeļena Stepanova
881. Dainis Slavinskis 22200 Institute of Labour and Civil Safety Inta Palkavniece
882. Emīlija Koļago 02063 External and Part-Time Studies Department Uldis Grunde
883. Valters Jēkabsons Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
884. Pēteris Račinskis Artis Kromanis
885. Maksudkhon Khasanov International Cooperation and Foreign Students Department Profesors, Dr.habil.sc.ing. Muharbijs Banovs
886. Vēsma Asja Kurzemniece 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
887. Paula Meinerte Jolanta Goldšteine
888. Rasma Kroņkalne 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Māris Turks
889. Aleksis Darbiņš 12100 Institute of Information Technology Mārtiņš Bonders
890. Līga Lomākina 12100 Institute of Information Technology Antons Patļins
891. Annija Lausa Faculty of Architecture Egons Bērziņš
892. Prince Krishna Rajendran International Cooperation and Foreign Students Department Ērika Nazaruka
893. Sintija Kozule Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
894. Poļina Jakovļeva Institute of Applied Linguistics Tatjana Smirnova
895. Veronika Ivanova Institute of Applied Linguistics Marina Platonova
896. Ingus Mačkalanovs 02063 External and Part-Time Studies Department Inga Zicmane
897. Anna Pavlova Institute of Design Technologies Dana Beļakova
898. Mehak Gupta International Cooperation and Foreign Students Department Inga Eriņa
899. Jana Buzhinskaya 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Gaida Maruta Sedmale
900. Aleksandra Ribaka Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
901. Vidhiben Maheshbhai Patel International Cooperation and Foreign Students Department Nataļja Lāce
902. Winshow Alukka Pauly International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
903. Balu Raj International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
904. Sintija Staško 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
905. Nauris Zaļais 02063 External and Part-Time Studies Department Deniss Stepins
906. Yelizaveta Shiryayeva International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Romānovs
907. Rūdolfs Šulcs Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
908. Rūta Ramane Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
909. Natalija Markvarte 12300 Institute of Applied Computer Systems Mārīte Kirikova
910. Agita Bagirova Uldis Kamols
911. Veerpal Kaur - International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
912. Jurģis Leonovs Māris Hauka
913. Diāna Račkova Uldis Kamols
914. Sreekuttan Pottackal Jayan International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
915. Arturs Astriņš Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
916. Arturs Solovjovs Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
917. Esmeralda Soboļeva Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
918. Santa Dombrovska Faculty of Architecture Egons Bērziņš
919. Laura Kalniņa Vladislavs Ņesterovskis
920. Harika Kanakamedala International Cooperation and Foreign Students Department Andris Skrastiņš
921. Līga Vanaga 12300 Institute of Applied Computer Systems Renāte Strazdiņa
922. Monta Daugaviete 13100 Institute of Telecommunications Elans Grabs
923. Deepak - International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
924. Lauma Zaiga Treimane 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Vanags
925. Artūrs Anmanis 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Jānis Vanags
926. Alina Andersone 12100 Institute of Information Technology Mg. Inguss Rūķis
927. Elvīra Giļazutdinova Institute of Telecommunications Ingrīda Lavrinoviča
928. Rihards Lauva 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Uzulēns
929. Viktors Višņakovs 13200 Institute of Radioelectronics Māris Zeltiņš
930. Kārlis Kalniņš 13200 Institute of Radioelectronics Māris Zeltiņš
931. Darja Ļebedeva 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
932. Maksims Vecenans Institute of Telecommunications Sandis Spolītis
933. Mārtiņš Leonīds Cakeus Institute of Telecommunications Toms Salgals
934. Palkeshkumar Ashokbhai Italiya International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
935. Miķelis Zeibārts 12100 Institute of Information Technology Mg. sc. ing. Oskars Podziņš
936. Oļesja Tomaka Institute of Business Engineering and Management Ilze Sproģe
937. Ajith Philip Thomas International Cooperation and Foreign Students Department Ingars Steiks
938. Artis Savins Institute of Business Engineering and Management Konstantins Kozlovskis
939. Toms Jakunovs 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
940. Venkata Subbarao Annamneni International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Stepins
941. Deepak Golla International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Zaķis
942. Viktorija Ņikiforova Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering Aleksandrs Suzdaļenko
943. Anna Ovčiņņikova 01B00 Riga Business School Aldis Greitāns
944. Erick Danilo Pastor Soto International Cooperation and Foreign Students Department Inese Suija-markova
945. Edgars Grīnfogels 01B00 Riga Business School Andrejs Koliškins
946. Mareks Puksts Deniss Ščeulovs
947. Laura Andrijonoka Aleksandra Mihņenoka
948. Anna Līva Traumane Faculty of Architecture Marts Švēde
949. Zokirbek Rikhsibekov International Cooperation and Foreign Students Department Inga Eriņa
950. Maksims Medveckis 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
951. Elīna Irbe Aleksandra Mihņenoka
952. Arkādijs Krasutins Ļubova Kirillova
953. Oļegs Lupars Ļubova Kirillova
954. Rainers Blūms Uldis Kamols
955. Baiba Kliemane Mārtiņš Pikšis
956. Rūdolfs Pļaviņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
957. Lelde Smagare-Kalvāne Vladislavs Ņesterovskis
958. Rihards Vītols 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
959. Emīls Ozoliņš 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
960. Mihails Afanasjevs 02063 External and Part-Time Studies Department Pēteris Apse-Apsītis
961. Anikesh Jain International Cooperation and Foreign Students Department Konstantins Kozlovskis
962. Klāvs Linde Jānis Rudzītis
963. Ruslans Samovičs Pāvels Gavrilovs
964. Jaymin Vrajlal Sanchaniya International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Januševskis
965. Nika Ijudina 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Arita Dubņika
966. Dilshan Asintha Wittahachchi International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
967. Kristiāna Ziemele Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
968. Oleksandr Maletskyi International Cooperation and Foreign Students Department Gints Jēkabsons
969. Elizabete Betija Ozola Kristīne Gorbunova
970. Maclan Samanga Fonseka Piramanasinhage International Cooperation and Foreign Students Department Vita Šakele
971. Lana Konstantinova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
972. Viljami Oskari Hoffren International Cooperation and Foreign Students Department Elīna Gaile-Sarkane
973. Ervīns Alberts Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
974. Guntis Mauriņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Vita Šakele
975. Linda Evelīna Gržibovska 12300 Institute of Applied Computer Systems Eleonora Latiševa
976. Zoe Amora Iranzo-Lauriņa Institute of Applied Linguistics Antra Roskoša
977. Dmitrijs Dovgaņs Dmitrijs Rusovs
978. Siyovush Hakimov International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Serdjuks
979. Margarita Semjonova Faculty of Architecture Marts Švēde
980. Artis Apsītis Institute of Business Engineering and Management Uldis Kamols
981. Valters Saulājs Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
982. Andrejs Gorlatihs Sigurds Jaundālders
983. Sahil Mehta International Cooperation and Foreign Students Department Sigurds Jaundālders
984. Maruta Stafecka Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
985. Marta Barkoviča 12100 Institute of Information Technology Arnis Lektauers
986. Iļja Gehts Iļja Korago
987. Sahila Chhabra International Cooperation and Foreign Students Department Nataļja Lāce
988. Karīna Kuļikova Kristaps Freimanis
989. Olga Andrejeva Institute of Business Engineering and Management Nadežda Koleda
990. Maksims Korabovskis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Iveta Stāmure
991. Aldas Galkausks 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Antra Kundziņa
992. Maksims Zemko Institute of Business Engineering and Management Nadežda Semjonova
993. Alina Kaminska 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
994. Asurumuni Anne Shiranthi Indika Perera International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Bistrova
995. Roberts Kabanovs Ruslans Muhitovs
996. Harsh Bharatbhai Rupani International Cooperation and Foreign Students Department Olga Kononova
997. Alise Bētiņa 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Ruta Švinka
998. Raivis Berovskis 12300 Institute of Applied Computer Systems Mārīte Kirikova
999. Lollija Gladiševa 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1000. Anete Miķelsone 12300 Institute of Applied Computer Systems Ilze Birzniece
1001. Rihards Ošnieks 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1002. Niklāvs Bariss 12100 Institute of Information Technology Jurijs Čižovs
1003. Sanita Sirmā Institute of Business Engineering and Management Normunds Balabka
1004. Jānis Zārdiņš Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1005. Margarita Usova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
1006. Toms Točs Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
1007. Raimonds Susvilo Ļubova Kirillova
1008. Linda Juta Aksjonova 12100 Institute of Information Technology Mārtiņš Bonders
1009. Ivans Ļitvinovs Jānis Eiduks
1010. Annija Gunda Grūbe Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
1011. Dāvis Miežāns Igors Smirnovs
1012. Archit Kumar Katekam International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Mazais
1013. Nishanthan Murugavel International Cooperation and Foreign Students Department Nataļja Lāce
1014. Vikash Gauba International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Bistrova
1015. Thilini Nadeesha Caldera International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Bistrova
1016. Kristīne Čima 01B00 Riga Business School Justin Wesley Bancroft
1017. Ieva Zīvere 01B00 Riga Business School Justin Wesley Bancroft
1018. Dita Drozdova Institute of Business Engineering and Management Toms Kreicbergs
1019. Ravi Teja Muddana International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1020. Srinath Pusapati Ramasubramanian International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Grabis
1021. Olga Grišāne Institute of Applied Linguistics Tatjana Smirnova
1022. Madara Buka Institute of Design Technologies Gunta Zommere
1023. Jegors Tihomirovs Vladimirs Šestakovs
1024. Iļja Makarovs Ļubova Kirillova
1025. Monta Putniņa Gundars Zalcmanis
1026. Anna Jefimovska Aleksandra Mihņenoka
1027. Ance Bērziņa Institute of Business Engineering and Management Semjonova Nadežda
1028. Vitālijs Gicevičs Pāvels Gavrilovs
1029. Vitālijs Fedorenkovs Ļubova Kirillova
1030. Kristaps Raimonds Jurka Institute of Applied Linguistics Inese Kočote
1031. Justīne Kate Buša Faculty of Architecture Sandra Treija
1032. Ņikita Gecevičs Dmitrijs Rusovs
1033. Kristaps Jānis Rūsiņš Aloizs Lešinskis
1034. Nauris Utnāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksis Liekna
1035. Artūrs Kuziks 02063 External and Part-Time Studies Department Egils Cēders
1036. Ralfs Reinfelds Māris Gailis
1037. Jānis Namnieks Jānis Grabis
1038. Linda Kļaviņa Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
1039. Toms Kronbergs 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Laimdota Šnīdere
1040. Ilze Pakalne Ruta Bogdane
1041. Deins Kindzulis Jānis Mazais
1042. Amanda Siliņa Jolanta Goldšteine
1043. Vladimirs Osadčuks Mareks Mezītis
1044. Maksims Pečeņs Oksana Pavļenko
1045. Jekaterina Burceva Institute of Design Technologies Juris Emsiņš
1046. Niks Tamsons Institute of Telecommunications Elmārs Lipenbergs
1047. Baiba Hāne Jolanta Goldšteine
1048. Vitālijs Nikolašenkovs Vjačeslavs Lapkovskis
1049. Gjermund Bjorseth Mo International Cooperation and Foreign Students Department Dagnija Blumberga
1050. Markuss Zīvarts Viedo datortehnoloģiju institūts Māris Ziema
1051. Ilmārs Smiltnieks Mareks Mezītis
1052. Kristīne Šiļeiko Viktors Feofanovs
1053. Edvards Žukovskis Viktors Feofanovs
1054. Valentīns Lavrinovičs 01B00 Riga Business School Andrejs Koliškins
1055. Mārtiņš Venterzutis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Gorbunova
1056. Māra Priedoliņa Ilze Judrupa
1057. Katrīne Ustinoviča Kristaps Freimanis
1058. Uldis Zunda Uldis Jaspers
1059. Riljāna Luize Bormane Institute of Business Engineering and Management Tālis Laizāns
1060. Tatjana Tarakanova Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1061. Jānis Vindēls Tatjana Survilo
1062. Ieva Volkova Irina Voronova
1063. Jarlotte Camila Quintero Martinez International Cooperation and Foreign Students Department Ilze Judrupa
1064. Artjoms Ratkuns Mareks Mezītis
1065. Darja Tihomirova 12100 Institute of Information Technology Henrihs Gorskis
1066. Vita Odzelēviča 12100 Institute of Information Technology Ludmila Aleksejeva
1067. Ralfs Pomilovskis 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Aivars Žūriņš
1068. Ibrahim Heydarov International Cooperation and Foreign Students Department Māris Hauka
1069. Sridhar Boppana International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
1070. Akhil Joseph International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
1071. Ilgar Jafarli International Cooperation and Foreign Students Department Olga Kononova
1072. Sigurdur Hrafn Gislason Ruta Bogdane
1073. Mohamed Akeel Fouzul Ameer International Cooperation and Foreign Students Department Ali Arshad
1074. Daniil Nuriev International Cooperation and Foreign Students Department Valērijs Skribans
1075. Jānis Ernestsons 02063 External and Part-Time Studies Department Nikolajs Breners
1076. George Joseph Chirayath Mundanmani International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Serdjuks
1077. Muhammad Waqas Asghar International Cooperation and Foreign Students Department Oksana Ņikiforova
1078. Elza Upmane Agris Ņikitenko
1079. Aleksandrs Derda Viedo datortehnoloģiju institūts Andrejs Kalniņš
1080. Aleksandrs Porošins 12300 Institute of Applied Computer Systems Svetlana Jurenoka
1081. Kristīna Jegorova Jānis Grabis
1082. Shamsudeen Padathan Abubaker International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
1083. Jānis Zemgus Jātnieks Faculty of Architecture Sandra Treija
1084. Edgars Kampe 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
1085. Anda Barkāne 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
1086. Muhammad Saad Jamil International Cooperation and Foreign Students Department Jūlija Bistrova
1087. Andrejs Popovs Viedo datortehnoloģiju institūts Ēriks Kļaviņš
1088. Līva Kreile Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
1089. Gogul Asokan International Cooperation and Foreign Students Department Ņikita Kočanovs
1090. Anilin Maria Raju - International Cooperation and Foreign Students Department Arnis Lektauers
1091. Ērika Janvare 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
1092. Karina Keldanoviča 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
1093. Evita Viška Institute of Business Engineering and Management Ludmila Kasperoviča
1094. Alise Ļadževa Kristīne Gorbunova
1095. Kristīne Pujāte Institute of Business Engineering and Management Nadežda Semjonova
1096. Oskars Raudiņš Viedo datortehnoloģiju institūts Gundars Miezītis
1097. Aleksandrs Maklagins Fjodors Mihailovs
1098. Igors Bižāns Pāvels Gavrilovs
1099. Radheshyam Singh International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1100. Koteshbabu Ganesh International Cooperation and Foreign Students Department Guntis Ancāns
1101. Lalith Kumar Boyalapalli International Cooperation and Foreign Students Department Guntis Ancāns
1102. Jegors Jelagins 12100 Institute of Information Technology Nadežda Zeņina
1103. Andris Ingiļāvičus Vladislavs Ņesterovskis
1104. Aleksandra Matusēviča Deniss Brodņevs
1105. Alvis Eimuss Sergejs Kuzņecovs
1106. Kristiāna Beržanska 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
1107. Muhammad Ilyas International Cooperation and Foreign Students Department Oksana Ņikiforova
1108. Elīza Sekace 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Viesturs
1109. Oskars Balodis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Ineta Geipele
1110. Amanda Lukašenoka Jolanta Goldšteine
1111. Alkan Sakarya International Cooperation and Foreign Students Department Gaļina Merkurjeva
1112. Pauls Grūdups 12100 Institute of Information Technology Matīss Eriņš
1113. Dmitrijs Bolozdiņa 12100 Institute of Information Technology Andrejs Romānovs
1114. Elīna Dubra 13100 Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
1115. Jevgēnijs Kondrašovs Institute of Telecommunications Klinta Vilcāne
1116. Praveen Kumar Kadapa International Cooperation and Foreign Students Department Ieva Andersone
1117. Asnāte Rībena Agris Ņikitenko
1118. Evita Roponena 12100 Institute of Information Technology Jurijs Čižovs
1119. Laura Sedleniece Institute of Applied Linguistics Oksana Ivanova
1120. Arvis Dronka Artis Kromanis
1121. Marina Konopeļko Mareks Mezītis
1122. Anna Harlugina Jeļena Stepanova
1123. Mirabbos Mirzakhmedov International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šatrevičs
1124. Rūdolfs Miķelis Jermolovs Institute of Business Engineering and Management Judīte Jakubāne
1125. Linda Reinfelde 01B00 Riga Business School Katrīna Brimerberga
1126. Silvestrs Irmejs Institute of Business Engineering and Management Vladimirs Šatrevičs
1127. Raivo Smirnovs Ludmila Kasperoviča
1128. Marta Zakalovska 12100 Institute of Information Technology Inese Poļaka
1129. Anastasija Isajeva 12100 Institute of Information Technology Sergejs Paršutins
1130. Anna Bērzabinde Institute of Applied Linguistics Inese Kočote
1131. Igors Savļaks Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Rahims Geidarovs
1132. Artūrs Lasmanis 02063 External and Part-Time Studies Department Deniss Stepins
1133. Artūrs Rimša Jānis Grabis
1134. Elvijs Čeirāns Jegors Fjodorovs
1135. Dāvis Tīsons Institute of Business Engineering and Management Judīte Jakubāne
1136. Daniels Butlers Institute of Business Engineering and Management Guna Ciemleja
1137. Rolands Dobelnieks Institute of Business Engineering and Management Judīte Jakubāne
1138. Laura Vikmane Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
1139. Āris Pūseps Institute of Business Engineering and Management Vladimirs Šatrevičs
1140. Kristiāna Sīle Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
1141. Sandis Grīnbergs Institute of Business Engineering and Management Ludmila Kasperoviča
1142. Edgars Sultanovs 12100 Institute of Information Technology Andrejs Romānovs
1143. Matīss Krēže Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Vladimirs Šatrevičs
1144. Mārtiņš Briedis Institute of Business Engineering and Management Aldis Greitāns
1145. Marks Koļaņikovs Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
1146. Artūrs Šinkevičs 12100 Institute of Information Technology Solvita Bērziša
1147. Emīls Mirbahs Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Andris Priževaitis
1148. Valdis Krasuckis RTU Liepāja Affiliation Andris Priževaitis
1149. Tatjana Jusova Guntars Balodis
1150. Kalvis Kalnietis 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1151. Edgars Kleins 12100 Institute of Information Technology Vitālijs Boļšakovs
1152. Rihards Kļaviņš 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
1153. Anastasija Naumova 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Kristīne Lazdoviča
1154. Kristaps Liepiņš Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
1155. Laura Silaraupe Institute of Business Engineering and Management Laura Celmiņa
1156. Jānis Mucenieks 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Ieviņš
1157. Dārta Ādamsone Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
1158. Ieva Liepa Faculty of Architecture Alisa Koroļova
1159. Agnese Priedīte Aldis Balodis
1160. Jeļizaveta Smirnova Mareks Mezītis
1161. Anna Lavrivjaņeca Aldis Balodis
1162. Viktorija Smetskaja Institute of Telecommunications Klinta Vilcāne
1163. Eduards Grabovskis Institute of Telecommunications Guntis Ancāns
1164. Mostafa Fathy Mohamed Elkhonezy International Cooperation and Foreign Students Department Ali Arshad
1165. Marta Cimdiņa Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
1166. Daniils Vlasovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
1167. Konstantins Andronovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1168. Dāvis Dauvarts Faculty of Architecture Sandra Treija
1169. Kristaps Indriksons 12300 Institute of Applied Computer Systems Ērika Nazaruka
1170. Hequn Yang International Cooperation and Foreign Students Department Atis Kapenieks
1171. Kristaps Čikuts 12100 Institute of Information Technology Vitālijs Boļšakovs
1172. Anastasija Krūmiņa 12100 Institute of Information Technology Vitālijs Boļšakovs
1173. Andrejs Galzons 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
1174. Aleksejs Jurjkovskis 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
1175. Jurģis Dudelis 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
1176. Evana Hennedige Poornama Sanjula De Silva International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Kovals
1177. Arnis Žagata 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Kaspars Traskovskis
1178. Ilze Strazdiņa Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
1179. Sanita Lomanovska 02063 External and Part-Time Studies Department Māris Zeltiņš
1180. Hewage Dulan Chandira Pushpakumara International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Stepins
1181. Normunds Tiltiņš Aleksandrs Gorbunovs
1182. Līga Bušmane Institute of Business Engineering and Management Sarmīte Gailīte
1183. Monta Beķere Institute of Business Engineering and Management Ilze Valdovska
1184. Artjoms Kohvs Ēriks Vonda
1185. Romans Ēvalds 02063 External and Part-Time Studies Department Māris Gailis
1186. Ingus Beldavs RTU Liepāja Affiliation Andris Priževaitis
1187. Rūdolfs Priede Jānis Rudzītis
1188. Viktors Kļujevs Mareks Mezītis
1189. Kannam Rohith International Cooperation and Foreign Students Department Oļģerts Belmanis
1190. Svens Martuļevs Institute of Design Technologies Ilze Gūtmane
1191. Aleksandrs Baranovskis Mārtiņš Kleinhofs
1192. Kristiāna Tretjakova Institute of Design Technologies Andrejs Broks
1193. Costanza de Liberato International Cooperation and Foreign Students Department Arnis Lektauers
1194. Linards Meisters 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
1195. Jevgeņijs Matvejevs Fjodors Mihailovs
1196. Sergejs Kačanovskis Aleksejs Vasiļjevs
1197. Kristaps Krauze 12100 Institute of Information Technology Ilze Andersone
1198. Ņikita Gorbatko 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Viesturs
1199. Evija Urtāne 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Viesturs
1200. Anita Žimante 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Fedotova
1201. Rihards Pranis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Vanags
1202. Hirenkumar Himmatbhai Kyada International Cooperation and Foreign Students Department Ņikita Kočanovs
1203. Aigars Kiršteins 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Iveta Stāmure
1204. Marina Kuzņecova 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Gita Actiņa
1205. Marija Mičule 22200 Institute of Labour and Civil Safety Guna Bazone
1206. Rihards Mūrnieks Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
1207. Denys Haponov International Cooperation and Foreign Students Department Vadims Žuravļovs
1208. Tīna Suharevska Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
1209. Madhu Cheryala International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Kovals
1210. Artūrs Sperga 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Jānis Veliks
1211. Ņina Podiņa 22200 Institute of Labour and Civil Safety Valentīna Urbāne
1212. Nithin Ram - International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1213. Iļja Fiļimonovs Vladimirs Šestakovs
1214. Ērika Ciguze 12100 Institute of Information Technology Henrihs Gorskis
1215. Andi Hoxha International Cooperation and Foreign Students Department Gints Jēkabsons
1216. Sitora-Bonu Rahmonova International Cooperation and Foreign Students Department Nataļja Lāce
1217. Kristīne Višņevska Faculty of Architecture Marts Švēde
1218. Vadims Hohlovs 13200 Institute of Radioelectronics Māris Zeltiņš
1219. Sergejs Koreškovs Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
1220. Edgars Šturms 12200 Institute of Computer Control, Automation and Computer Engineering Dmitrijs Bļizņuks
1221. Elīna Borisāne 22200 Institute of Labour and Civil Safety Mihails Urbans
1222. Vadims Krivenko 22200 Institute of Labour and Civil Safety Georgijs Kiseļovs
1223. Dinārs Krauss 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
1224. Oksana Krumpāne Oksana Iščuka
1225. Rima Dervinyte International Cooperation and Foreign Students Department Dagnija Blumberga
1226. Vitālija Dovgaļuka 12100 Institute of Information Technology Henrihs Gorskis
1227. Ningning Tai International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Boļšakovs
1228. Eduards Kukuškins 02063 External and Part-Time Studies Department Mārtiņš Vilnītis
1229. Avids Mansurovs Institute of Telecommunications Jānis Braunfelds
1230. Eduards Lasmanis Viedo datortehnoloģiju institūts Olga Krutikova
1231. Māris Galauskis 12300 Institute of Applied Computer Systems Jānis Bicāns
1232. Mynuddin Mahammad International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1233. Rūdolfs Grīnbergs Institute of Telecommunications Jānis Braunfelds
1234. Ksenija Dobrovoļska Institute of Telecommunications Andis Supe
1235. Madhavi Kakani International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1236. Artūrs Pesockis Institute of Telecommunications Andis Supe
1237. Anna Dževečka Vladimirs Šestakovs
1238. Valērijs Valinščikovs Institute of Telecommunications Andis Supe
1239. Anna Eleonora Freimane Institute of Design Technologies Agrita Krieviņa-Siliņa
1240. Anna Anetjko Mihails Gorobecs
1241. Regīna Ivanova Institute of Design Technologies Inga Zotova
1242. Jevgenijs Ņeverovs Jānis Eiduks
1243. Reinis Everts 02063 External and Part-Time Studies Department Ēriks Vonda
1244. Jānis Aigars Dīriķis Ēriks Ozoliņš
1245. Žanna Redzoba Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1246. Karīna Muriņina Institute of Business Engineering and Management Inga Eriņa
1247. Aleksandrs Ēriks Valentīns Bērziņš 01B00 Riga Business School Sanita Meijere
1248. Sandis Ludvigs Studers Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
1249. Khalid Mehmood International Cooperation and Foreign Students Department Nataļja Lāce
1250. Ivars Podskočevs Institute of Business Engineering and Management Jānis Kuškins
1251. Jēkabs Jaunslavietis Artis Kromanis
1252. Shahij Ali Mohammad International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Vība
1253. Lana Supe Institute of Applied Linguistics Larisa Iļinska
1254. Laima Šmite Artis Kromanis
1255. Ernests Šutko 12100 Institute of Information Technology Egils Ginters
1256. Anna Štauere Institute of Design Technologies Jānis Kalniņš
1257. Aleksejs Vaisjūns Mareks Mezītis
1258. Dita Kurzemniece Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
1259. Maxim Antonov 01B00 Riga Business School Inese Eglīte
1260. Artūrs Lazdekalns 01B00 Riga Business School Inese Eglīte
1261. Bhanu Teja Gonuguntla International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
1262. Beāte Šīmane Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
1263. Matīss Ziemulis Jānis Lungevičs
1264. Sjuzanna Kuliša 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1265. Matīss Vaivodiņš Faculty of Electrical and Environmental Engineering Kristaps Vītols
1266. Igors Semjonovs 02063 External and Part-Time Studies Department Aleksejs Batrakovs
1267. Mārtiņš Avens 01B00 Riga Business School Sanita Meijere
1268. Aleksejs Vasiļjevs 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Tatjana Tambovceva
1269. Mikus Ojers Inesa Bušovska
1270. Inga Anmane Valdis Priednieks
1271. Edgars Francmanis Vladimirs Šestakovs
1272. Solvita Dzērve 22200 Institute of Labour and Civil Safety Andrejs Mihailovs
1273. Zane Darša 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1274. Dzintars Rušmanis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Ineta Geipele
1275. Ineta Lagzdiņa Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Elīna Gaile-Sarkane
1276. Alise Jurēvica Kaspars Plotka
1277. Renāte Gremze 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Fedotova
1278. Aleksandrs Jefimovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Andrejs Rjabkovs
1279. Rets Svarāns 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1280. Kristofers Kabraks 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1281. Toms Sprancmanis 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1282. Zil Harshadkumar Patel International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šatrevičs
1283. Māra Starka Faculty of Architecture Egons Bērziņš
1284. Madara Priediena Institute of Design Technologies Inese Ziemele
1285. Mukesh Kumar Avula International Cooperation and Foreign Students Department Oļegs Jakovļevs
1286. Darja Šiškina Andrejs Matvejevs
1287. Dina Freimane Institute of Business Engineering and Management Zane Rostoka
1288. Ketija Šneidere Institute of Business Engineering and Management Deniss Ščeulovs
1289. Gita Nauzere Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
1290. Lote Ģērmane Institute of Business Engineering and Management Deniss Ščeulovs
1291. Rūta Jencīte Institute of Business Engineering and Management Laura Celmiņa
1292. Rita Bergholde Institute of Business Engineering and Management Laura Baltiņa
1293. Alisa Reķe Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
1294. Konstantīns Ozerovs Institute of Business Engineering and Management Normunds Balabka
1295. Suren Migorskiy International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šatrevičs
1296. Raimonds Sils Institute of Business Engineering and Management Sarmīte Gailīte
1297. Viktorija Millere Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
1298. Anna Rumpe Institute of Business Engineering and Management Sarmīte Gailīte
1299. Laura Amanda Valtmane 12300 Institute of Applied Computer Systems Anita Finke
1300. Anastasija Lagodzinska Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1301. Nozima Kholmukhamedova International Cooperation and Foreign Students Department Inga Eriņa
1302. Edgars Ivbulis Institute of Business Engineering and Management Vladimirs Šatrevičs
1303. Chandra Kanth Yalamanchili International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Romānovs
1304. Anastasija Škļarova Oksana Pavļenko
1305. Anna Aina Aļehna Faculty of Architecture Agate Eniņa
1306. Anželika Andrianova Faculty of Architecture Alisa Koroļova
1307. Linda Stiglica Faculty of Architecture Anita Antenišķe
1308. Rashad Eyvazov International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Grabis
1309. Toms Ermansons Sergejs Kuzņecovs
1310. Dāvis Perševics Tatjana Survilo
1311. Aleksejs Miščurins Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Rahims Geidarovs
1312. Kārlis Ozoliņš 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1313. Aditya Arun - International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
1314. Dāvis Serds Jānis Rudzītis
1315. Dharmaveer Yetukuri International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1316. Aleksandrs Sereda 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Sergejs Gaidukovs
1317. Paula Kaufelde 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Andris Šutka
1318. Reinis Bļodnieks Artis Kromanis
1319. Artūrs Ēriks Nesaule 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Remo Merijs-Meri
1320. Madhandra Rupa Gunde International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Pupurs
1321. Dāvis Vikmanis Viedo datortehnoloģiju institūts Ainārs Auziņš
1322. Eitans Gibrihs 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
1323. Abrar Mohammed International Cooperation and Foreign Students Department Jeļena Pečerska
1324. Aksels Roberts Vārslavs 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1325. Edvīns Bebrišs Sergejs Bratarčuks
1326. Kaspars Saltums Institute of Design Technologies Baiba Lukaševiča
1327. Juris Rumka 02063 External and Part-Time Studies Department Kārlis Kostjukovs
1328. Kristīne Berļizeva Institute of Telecommunications Alīna Stafecka
1329. Rūta Akmeņkalēja Viktors Ajevskis
1330. Mārtiņš Tiltiņš Institute of Business Engineering and Management Leonards Budņiks
1331. Ashin Jose International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Mazais
1332. Edvards Fricsons 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1333. Annija Embrika Institute of Design Technologies Inese Ziemele
1334. Antons Zubkovs Ēriks Ozoliņš
1335. Alina Kotova 12300 Institute of Applied Computer Systems Larisa Zaiceva
1336. Elvis Auzāns 12100 Institute of Information Technology Arnis Lektauers
1337. Aleksandrs Koroļko 12100 Institute of Information Technology Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1338. Inta Puķīte Rauls Klaucāns
1339. Mikus Vimba 12100 Institute of Information Technology Vineta Minkēviča
1340. Maysa Hudayberdiyeva International Cooperation and Foreign Students Department Gundars Alksnis
1341. Elvis Sinijs 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1342. Ieva Kalniņa 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Mārtiņš Upītis
1343. Raimonds Caune 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Uzulēns
1344. Aleksandrs Čuslins 02063 External and Part-Time Studies Department Maksims Vorobjovs
1345. Sandis Zīvarts 22200 Institute of Labour and Civil Safety Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1346. Aivita Beinaroviča 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
1347. Diāna Pociluiko Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
1348. Agija Tiknuse 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Ineta Geipele
1349. Sanda Stikute 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Tatjana Tambovceva
1350. Kristaps Ozols Faculty of Architecture Egons Bērziņš
1351. Kārlis Ēriks Kriķis 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Irina Novosjolova
1352. Dāniels Ancāns Jānis Kaņeps
1353. Sergejs Černiševs Iļja Korago
1354. Emīls Jātnieks 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1355. Danils Grics 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1356. Veronika Petkeviča 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1357. Dmitry Voronin International Cooperation and Foreign Students Department Edvards Gabarajevs
1358. Elīza Anna Mellēna Inesa Bušovska
1359. Ervīns Feldmanis 02063 External and Part-Time Studies Department Gundars Zalcmanis
1360. Uldis Dauģis Aldis Balodis
1361. Andris Stivriņš 02063 External and Part-Time Studies Department Aivars Pumpurs
1362. Kristina Tsitova 12100 Institute of Information Technology Jana Bikovska
1363. Kristīna Svetlova Institute of Business Engineering and Management Tatjana Celmiņa
1364. Alvis Mešalkins Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
1365. Jānis Lakovics Institute of Business Engineering and Management Kristīne Gorbunova
1366. Anita Biliņeca Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Leonards Budņiks
1367. Anna Žanete Treimane 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1368. Rūdolfs Niklāvs Streičs 12300 Institute of Applied Computer Systems Ainārs Auziņš
1369. Jānis Oga 02063 External and Part-Time Studies Department Rolands Īzaks
1370. Paula Agate Murziņa Institute of Design Technologies Inese Šroma
1371. Māris Kuzminskis Vanesa Lukinsone
1372. Dmitrijs Kuņicins Aldis Balodis
1373. Igors Decuks 12100 Institute of Information Technology Solvita Bērziša
1374. Loreta Macieša 12300 Institute of Applied Computer Systems Vita Šakele
1375. Viktorija Susarenko Faculty of Architecture Ieva Miķelsone
1376. Elīza Hertele 12100 Institute of Information Technology Jānis Eiduks
1377. Manu Joseph Mathew International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
1378. Jekaterina Tjutjunina Ļubova Kirillova
1379. Inga Kruste Kaspars Plotka
1380. Filips Kukšinovs Marijans Valpēteris
1381. Jitesh Jayeshkumar Shashtri International Cooperation and Foreign Students Department Jeļena Pečerska
1382. Maulik Labhubhai Golakiya International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1383. Priteshkumar Pankajkumar Mehta International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1384. Oksana Arāja Jānis Rudzītis
1385. Edgars Černiks 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Antra Kundziņa
1386. Sabīne Strauta Uldis Kamols
1387. Emīls Zinkēvičs Inesa Bušovska
1388. Inga Žuravļova 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
1389. Aleksandrs Zubrickis Viktors Feofanovs
1390. Marta Ābelīte Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
1391. Karina Boikova 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1392. Gundega Namniece 01B00 Riga Business School William Christian Schaub
1393. Jānis Kristapsons 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1394. Mārtiņš Leimanis 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Baiba Pļaviņa
1395. Jūlija Skrebeca 12100 Institute of Information Technology Vineta Minkēviča
1396. Artūrs Isats Pāvels Gavrilovs
1397. Veronika Rižija Olga Kononova
1398. Niklāvs Kālbergs Viedo datortehnoloģiju institūts Matīss Eriņš
1399. INgrīda Allika 01B00 Riga Business School Raimonds Lieksnis
1400. Patrīcija Ledaka Institute of Design Technologies Edgars Kirilovs
1401. Normunds Eliņš 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Valdemārs Ščerbaks
1402. Anta Romanovska Institute of Design Technologies Gunta Zommere
1403. Kārlis Kaminskis Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1404. Ben Philip Panicker - International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1405. Deniss Barišņikovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Sintija Petroviča
1406. Linda Dita Ābola Uldis Kamols
1407. Tatjana Rage Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
1408. Viktorija Morozova 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Ieva Andersone
1409. Annija Safranoviča Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1410. Viktors Mihailovs 02063 External and Part-Time Studies Department Dmitrijs Serdjuks
1411. Kaspars Adamovičs Institute of Power Engineering Aleksandrs Dolgicers
1412. Aivars Geks 02063 External and Part-Time Studies Department Nikolajs Breners
1413. Ivo Lukašs Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
1414. Vadims Kuznecovs Dmitrijs Stepanovs
1415. Christin Varghese International Cooperation and Foreign Students Department Konstantins Kozlovskis
1416. Darja Loiko Svetlana Sokolova
1417. Dmitrijs Jezerskis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
1418. Kirils Kozeļcevs 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
1419. Elgars Bičevskis 12100 Institute of Information Technology Nadežda Zeņina
1420. Edmunds Švarcbahs 02063 External and Part-Time Studies Department Juris Smirnovs
1421. Daniel Jebamony International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1422. Eduards Ļucāns Institute of Business Engineering and Management Sarmīte Gailīte
1423. Siva Kanneti International Cooperation and Foreign Students Department Oļģerts Belmanis
1424. Edmunds Miķelsons Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
1425. Amr Samy Abdelfattah Ibrahim Elkenawy International Cooperation and Foreign Students Department Ingars Steiks
1426. Anna Krustiņa 01B00 Riga Business School Valters Kaže
1427. Greeshma Amidyala International Cooperation and Foreign Students Department Gundars Alksnis
1428. Mareks Maļavko Aivis Grīslis
1429. Kirils Mišurovs Sigurds Jaundālders
1430. Beatrise Grinberga Riga Technical University Liepāja Study and Science Centre Uldis Kamols
1431. Kristaps Slicis 02063 External and Part-Time Studies Department Ēriks Vonda
1432. Anastasija Kovaļevska Igors Smirnovs
1433. Suresh Varma Kanumuri International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1434. Vitālijs Lukins 02063 External and Part-Time Studies Department Agris Ikaunieks
1435. Vladimirs Tihans Dmitrijs Rusovs
1436. Pavels Mastjaņica Dmitrijs Rusovs
1437. Ruslans Dimitrijevs Nataļja Kazaka
1438. Oskars Simsons Aivars Cers
1439. Edgars Cērps 02063 External and Part-Time Studies Department Viesturs Bražis
1440. Jānis Maļinovskis 02063 External and Part-Time Studies Department Uģis Osis
1441. Kristiāna Grāvīte 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1442. Tarek Mahmoud Mohamed Ahmed Abouelnasr International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Korjakins
1443. Dmitrijs Odinokijs 12300 Institute of Applied Computer Systems Ēvalds Urtāns
1444. Muhammad Asad International Cooperation and Foreign Students Department Deniss Stepins
1445. Paula Kristiāna Kalniņa Institute of Design Technologies Andra Ulme
1446. Anna Golubeva 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bartušauskis
1447. Anastasija Gaile 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Nelli Batenko
1448. Guntis Vindēls 12300 Institute of Applied Computer Systems Jānis Eiduks
1449. Andra Marta Babre Faculty of Architecture Agate Eniņa
1450. Anna Korotkova Institute of Business Engineering and Management Ludmila Kasperoviča
1451. Venkatesh Battula - International Cooperation and Foreign Students Department Edgars Pudzis
1452. Sirisha Surapaneni International Cooperation and Foreign Students Department Egils Ginters
1453. Karīna Volkova Institute of Environment and Energy Systems Dagnija Blumberga
1454. Māris Birziņš Ali Arshad
1455. Arina Timonina Vladimirs Šestakovs
1456. Kristaps-Jānis Dambenieks Institute of Business Engineering and Management Irina Voronova
1457. Jānis Zirnis Oskars Liniņš
1458. Anna Peškova 12100 Institute of Information Technology Lauma Jokste
1459. Linda Madelāne 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1460. Lolita Sekace Institute of Business Engineering and Management Viktorija Babiča
1461. Linoy Lazar International Cooperation and Foreign Students Department Ali Arshad
1462. Vikas Gupta International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1463. Edijs Jansons 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Krista Gulbe
1464. Aleksandrs Pautovs 12100 Institute of Information Technology Henrihs Gorskis
1465. Kusuma Priya Krovi International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Zaķis
1466. Nissy Satyanand Raj Bathina International Cooperation and Foreign Students Department Juris Kalinka
1467. Ingus Pallo 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1468. Artūrs Zlobins 01B00 Riga Business School Artūrs Pielēns-Pelēns
1469. Olga Broliša Fjodors Mihailovs
1470. Artūrs Mackevičs Pāvels Stankēvičs
1471. Jelizaveta Fomina Institute of Design Technologies Inga Dāboliņa
1472. Auda Fjodorova Institute of Applied Linguistics Tatjana Smirnova
1473. Yan Ma International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šatrevičs
1474. Arīna Mušinska 12100 Institute of Information Technology Mg. sc. ing. Artūrs Braučs
1475. Dāvis Kolbergs 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
1476. Kristaps Jermacāns 01B00 Riga Business School Andrejs Dzedons
1477. Annija Skrodele 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Ingūna Jurgelāne-Kaldava
1478. Valters Odziņš 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1479. Aleksandrs Janočkins Institute of Business Engineering and Management Jānis Kuškins
1480. Kristiāns Laganovskis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Dmitrijs Solovjovs
1481. Elīna Loseva Tatjana Hramova
1482. Naga Suresh Varma Uppalapati International Cooperation and Foreign Students Department Juris Kalinka
1483. Alin Josias Thattil International Cooperation and Foreign Students Department Juris Kalinka
1484. Denis Klyshko 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1485. Roberts Skorobogačs 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1486. Jeļizaveta Bikovska Hermanis Sorokins
1487. Venkateswara Prasad Kamineni International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Pupurs
1488. Ksenija Ļohina Andrejs Matvejevs
1489. Pauls Jansons 01B00 Riga Business School Sanita Meijere
1490. Mārtiņš Zaķis 01B00 Riga Business School Inga Jākobsone
1491. Venkata Krishna Kakani International Cooperation and Foreign Students Department Atis Verdenhofs
1492. Nataļja Fiļipova 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Fedotova
1493. Brijula Tammineedi - International Cooperation and Foreign Students Department Iveta Ozoliņa-Ozola
1494. Kintija Katkovska 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Jana Vecstaudža
1495. Jekaterina Petrova Oksana Pavļenko
1496. Linda Ārende Institute of Design Technologies Inga Dāboliņa
1497. Tatjana Drozda Institute of Design Technologies Ilze Baltiņa
1498. Sintija Adata Jānis Mazais
1499. Thiwanka Salinda Bandara Imbulmalgama Chandrasekara Mudiyanselage International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1500. Artūrs Baikovs Gunārs Upītis
1501. Venkatesh Thota International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1502. Grats Grāvelsins Institute of Telecommunications Sandis Spolītis
1503. Gaļina Podgaiska Mihails Gorobecs
1504. Alise Dubkeviča Institute of Design Technologies Inese Ziemele
1505. Sarisa Rienthong International Cooperation and Foreign Students Department Inga Eriņa
1506. Armands Melnis Juris Kreicbergs
1507. Kārlis Roķis Sergejs Bratarčuks
1508. Emīls Gulbis Faculty of Architecture Renāte Čaupale
1509. Ilze Karlsone Viktors Feofanovs
1510. Rihards Repels 12100 Institute of Information Technology Vitālijs Boļšakovs
1511. Emīls Zaščerinskis Institute of Business Engineering and Management Nataļja Lāce
1512. Andris Štefenbergs Jānis Rudzītis
1513. Laimdota Vilcēna Institute of Design Technologies Silvija Kukle
1514. Bruno Berkins 12100 Institute of Information Technology Inese Poļaka
1515. Poļina Martinova Institute of Applied Linguistics Marina Platonova
1516. Lāsma Līga Reisa Viedo datortehnoloģiju institūts Aleksandrs Sisojevs
1517. Juris Kudiņš Aleksandrs Gorbunovs
1518. Elīna Skadiņa Aleksejs Kataševs
1519. Liene Birša Institute of Business Engineering and Management Ilze Valdovska
1520. Elīza Kļaviņa Institute of Business Engineering and Management Ilze Valdovska
1521. Farrukhbek Iminov International Cooperation and Foreign Students Department Edvards Gabarajevs
1522. Khamidulla Vokhobov International Cooperation and Foreign Students Department Zane Seņko
1523. Akshay Salonia International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1524. Silvestrs Auders 02063 External and Part-Time Studies Department Aivars Pumpurs
1525. Ance Žubēre 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Alla Starčenko
1526. Rita Livčāne Institute of Applied Linguistics Tatjana Smirnova
1527. Valērija Markeviča Institute of Applied Linguistics Marina Platonova
1528. Dāvis Caune Institute of Power Engineering Anna Mutule
1529. Sachith Gayashan Wetakolu Madiththe Gedara International Cooperation and Foreign Students Department Ģirts Būmanis
1530. Nellija Hamane 12300 Institute of Applied Computer Systems Jānis Grundspeņķis
1531. Artjoms Skripko 12300 Institute of Applied Computer Systems Anastasija Špakova
1532. Jana Lukjanska 12300 Institute of Applied Computer Systems Larisa Zaiceva
1533. Vaibhav Bhujangrao Parve International Cooperation and Foreign Students Department Ērika Nazaruka
1534. Rafail Abasov 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1535. Olga Bogdzeviča 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1536. Lita Āboliņa Institute of Business Engineering and Management Leonards Budņiks
1537. Marks Bogdanovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Marina Uhanova
1538. Harish Tanikonda International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
1539. Arturs Beļajevs Viedo datortehnoloģiju institūts Andrejs Kalniņš
1540. Mārtiņš Mihaeljans Institute of Telecommunications Andris Skrastiņš
1541. Sagarkumar Mukeshbhai Kanani International Cooperation and Foreign Students Department Ivars Raņķis
1542. Līvija Šivare Faculty of Architecture Anita Antenišķe
1543. Guntis Mosāns 12100 Institute of Information Technology Jānis Kampars
1544. Aleksandrs Kantajevs 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
1545. Vladimirs Pimanovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
1546. Jānis Amoliņš 12300 Institute of Applied Computer Systems Natālija Prokofjeva
1547. Ģirts Kupče 12300 Institute of Applied Computer Systems Anastasija Špakova
1548. Ilva Krave 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1549. Agris Laicāns 12100 Institute of Information Technology Jānis Grabis
1550. Evgeny Rutman 12300 Institute of Applied Computer Systems Svetlana Jurenoka
1551. Jūlija Anna Lisaja 12100 Institute of Information Technology Inese Upīte
1552. Igors Džals 02063 External and Part-Time Studies Department Nikolajs Breners
1553. Annija Marta Kučinska Institute of Business Engineering and Management Konstantins Didenko
1554. Sintija Pūliņa Faculty of Architecture Uģis Bratuškins
1555. Jana Tarvida 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Uldis Kamols
1556. Sandis Sokolovs 02063 External and Part-Time Studies Department Ēriks Vonda
1557. Loreta Dzjadzina Jānis Eiduks
1558. Jevgeņijs Kuzņecovs 02063 External and Part-Time Studies Department Nikolajs Breners
1559. Uģis Skrebelis 22314 Department of International Business, Transport Economics and Logistics Jānis Kuškins
1560. Parijatham Shashank Rapol International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
1561. Edvards Valdmanis Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1562. Brahmaiah Gangula International Cooperation and Foreign Students Department Andris Skrastiņš
1563. Anna Maslovska Emma Šidlovska
1564. Ramakrishna Reddy Maligiveli International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
1565. Dhilip Marimuthu International Cooperation and Foreign Students Department Vitālijs Beresņevičs
1566. Azizbek Uktamjonov International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Januševskis
1567. Andrejs Alehnovičs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Ineta Tērauda, arodslimību ārsts, Mg.darba aizsardzība
1568. Manideep Yenuga International Cooperation and Foreign Students Department Vladislavs Jevstigņejevs
1569. Nageswara Rao Jonnala International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Krasņikovs
1570. Shokhrukh Mirzo Zokirov International Cooperation and Foreign Students Department Olga Kononova
1571. Alwin Thomas International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1572. Vishal Rana - International Cooperation and Foreign Students Department Oļegs Jakovļevs
1573. Vladislav Tsoy International Cooperation and Foreign Students Department Ilmārs Ozoliņš
1574. Kristaps Antoņēvičs Ilmārs Ozoliņš
1575. Dairis Ceriņš Ilmārs Ozoliņš
1576. Roberts Bīskaps Ilmārs Ozoliņš
1577. Prakash Bharatbhai Patoliya International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1578. Shuo Kang International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1579. Garvikkumar Rakeshkumar Thakar International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1580. Mohana Varma Marottikal Shoban Babu International Cooperation and Foreign Students Department Vladimirs Šatrevičs
1581. Dainis Drikšņa 02063 External and Part-Time Studies Department Sandis Dejus
1582. Jana Āboliņa 22200 Institute of Labour and Civil Safety Gunita Sudāre
1583. Sendijs Krūmiņš Riga Technical University Ventspils Study and Science Centre Inga Zicmane
1584. Ina Vutāne-Oliņa 22200 Institute of Labour and Civil Safety Kristaps Eklons
1585. Ulvis Blathens 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1586. Betija Bondare Faculty of Architecture Alisa Koroļova
1587. Pēteris Lanka 12100 Institute of Information Technology Krišjānis Pinka
1588. Luīze Gribuste Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
1589. Edgars Gaidels 12300 Institute of Applied Computer Systems Mārīte Kirikova
1590. Krunal Himanshu Vakil International Cooperation and Foreign Students Department Andrejs Romānovs
1591. Vitālijs Topčijevs 12100 Institute of Information Technology Pāvels Osipovs
1592. Aļina Ustinoviča 12300 Institute of Applied Computer Systems Oksana Ņikiforova
1593. Vsevolods Guļajevs 12100 Institute of Information Technology Jānis Kampars
1594. Lokesh Venugopal International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Pikuļins
1595. Liene Vilcāne Institute of Business Engineering and Management Uldis Kamols
1596. Rihards Jūlijs Grundbergs 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1597. Paula Evita Bimbere Māris Buiķis
1598. Santa Verpakovska Viktors Feofanovs
1599. Krista Kristiāna Briņķe Institute of Business Engineering and Management Elīna Gaile-Sarkane
1600. Karina Vasiļevska Nataļja Budkina
1601. Rihards Bulmeisters Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1602. Dana Andrianova Aloizs Lešinskis
1603. Olga Sauja Institute of Business Engineering and Management Iveta Ozoliņa-Ozola
1604. Daniel Semenovskiy 12100 Institute of Information Technology Jānis Pekša
1605. Liāna Vetrinska 12100 Institute of Information Technology Jānis Pekša
1606. Arvis Jančauskis 02063 External and Part-Time Studies Department Kristīna Bērziņa
1607. Meldra Taube 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Kristīne Gorbunova
1608. Gilvin Paul International Cooperation and Foreign Students Department Irina Voronova
1609. Ainis Zaharāns Andrejs Matvejevs
1610. Juris Misters 01B00 Riga Business School Raimonds Lieksnis
1611. Roberts Mukāns Institute of Telecommunications Jurģis Poriņš
1612. Karan Nileshbhai Jariwala International Cooperation and Foreign Students Department Tatjana Tambovceva
1613. Sabīne Žilde Vita Šakele
1614. Aleksandrs Sergijevičs Jānis Eiduks
1615. Ričards Malcāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1616. Maksis Celitāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Modris Greitāns
1617. Uldis Freiverts Institute of Business Engineering and Management Ieva Andersone
1618. Ieva Daniševska Institute of Business Engineering and Management Konstantins Didenko
1619. Agnese Viņķe 22200 Institute of Labour and Civil Safety Valentīna Urbāne
1620. Aleksejs Kirillovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Andrejs Krauklis
1621. Aleksejs Deņisovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Vunders Zitāns
1622. Renats Mašarovs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Māris Ziemelis
1623. Dagnija Brante Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
1624. Nazrin Imamaliyeva International Cooperation and Foreign Students Department Iveta Ozoliņa-Ozola
1625. Toms Širovs Institute of Business Engineering and Management Vladimirs Šatrevičs
1626. Ram Mohan Reddy Lebaku International Cooperation and Foreign Students Department Sabīne Upnere
1627. Kristiāna Mataite Faculty of Architecture Marts Švēde
1628. Anna Luīze Blodone 12100 Institute of Information Technology Egils Ginters
1629. Sergejs Kupracevičs 02063 External and Part-Time Studies Department Artūrs Brahmanis
1630. Vimukthi Chiranjeev Edirisinghe International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1631. Yash Dilipbhai Patel International Cooperation and Foreign Students Department Sigurds Jaundālders
1632. Shahboz Ghaniev International Cooperation and Foreign Students Department Ērika Nazaruka
1633. Gowtham Edara International Cooperation and Foreign Students Department Ilmārs Vīksne
1634. Vidyasagar Nakka International Cooperation and Foreign Students Department Dmitrijs Rusovs
1635. Edgars Bergs Institute of Business Engineering and Management Inga Eriņa
1636. Ilvija Smirnova 22200 Institute of Labour and Civil Safety Matīss Šmitiņš
1637. Edgars Zomerovskis 22501 Department of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics and Management Baiba Pļaviņa
1638. Solvita Bernande Faculty of Architecture Egons Bērziņš
1639. Prashanth Yarapa Reddy International Cooperation and Foreign Students Department Jānis Vība
1640. Crifto Xavier International Cooperation and Foreign Students Department Pavithra Nagaraj
1641. Suraj Chandrakant Bhosle International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1642. Raviteja Narisetty International Cooperation and Foreign Students Department Aleksandrs Januševskis
1643. Beāte Bērziņa Jānis Kuškins
1644. Aleksandrs Tarvids Mārtiņš Kleinhofs
1645. Andrejs Vasiļjevs Vladimirs Šestakovs
1646. Gustavs Vīksne Mārtiņš Kleinhofs
1647. Diāna Podniece Viedo datortehnoloģiju institūts Dmitrijs Bļizņuks
1648. Elīna Krauze 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Zvirgzdiņš
1649. Kristiāna Romanovska-Grīnberga Institute of Design Technologies Andra Ulme
1650. Gints Skroderis 02063 External and Part-Time Studies Department Jevgeņijs Kozadajevs
1651. Roberts Beņķis 13100 Institute of Telecommunications Viktors Jeralovičs
1652. Vikram Reddy Pailla International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1653. Aleksandrs Dudeničs 02063 External and Part-Time Studies Department Aleksandrs Suzdaļenko
1654. Sandris Kairo 02063 External and Part-Time Studies Department Ansis Avotiņš
1655. Aleksandrs Jaškins Vladimirs Šestakovs
1656. Valdis Jurka Vladimirs Šestakovs
1657. Stefans Vilciņš Gundars Zalcmanis
1658. Reinis Runkulis Ēriks Ozoliņš
1659. Bharanidharan Sundaramoorthy International Cooperation and Foreign Students Department Ivo Vaicis
1660. Andrejs Kolupajevs Vladimirs Iriškovs
1661. Dmitrijs Žerebkovs Institute of Telecommunications Sandis Spolītis
1662. Meera Kumar Shaik International Cooperation and Foreign Students Department Vjačeslavs Bobrovs
1663. Suresh Babu Prathuru International Cooperation and Foreign Students Department Jurģis Poriņš
1664. Aivars Busils Mareks Mezītis
1665. Iveta Visocka Mareks Mezītis
1666. Milan Pravinbhai Dholakiya International Cooperation and Foreign Students Department Olga Kononova
1667. Aleksejs Petuhovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1668. Laurijs Keišs 22500 Institute of Construction Entrepreneurship and Real Estate Economics Jānis Viesturs
1669. Viesturs Dejus 02063 External and Part-Time Studies Department Māris Kaļinka
1670. Linda Tiltiņa Faculty of Architecture Sandra Treija
1671. Dimitrijs Minčonoks Pāvels Stankēvičs
1672. Andrejs Ļepskis Iļja Korago
1673. Andris Ornicāns 22200 Institute of Labour and Civil Safety Mihails Urbans
1674. Brahmendra Kumar Donta International Cooperation and Foreign Students Department Ivars Raņķis
1675. Marija Pakļenkova 14000 Faculty of Material Science and Applied Chemistry Anna Borisova
1676. Patrīcija Adītāja Institute of Design Technologies Inese Ziemele
1677. Idris Samaila Yahaya International Cooperation and Foreign Students Department Ali Arshad
1678. Armands Čipāns 12300 Institute of Applied Computer Systems Aleksejs Jurenoks
1679. Barba Ilva Cimdiņa Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1680. Rihards Skrīvelis 12100 Institute of Information Technology Rūta Pirta
1681. Rolans Fjodorovs 12300 Institute of Applied Computer Systems Svetlana Jurenoka
1682. Vladimirs Anufrijevs 12100 Institute of Information Technology Mārtiņš Bonders
1683. Sandra Janovska Gaida Petere
1684. Beāte Tama Faculty of Architecture Anita Antenišķe
1685. Oskars Muraška 12300 Institute of Applied Computer Systems Jānis Eiduks
1686. Aivis Mežals 12100 Institute of Information Technology Irīna Šitova
1687. Gints Krastiņš 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jurijs Ļebedevs
1688. Vitālijs Kudrjavcevs 22200 Institute of Labour and Civil Safety Jānis Bērziņš
1689. Margarita Saņkova Viedo datortehnoloģiju institūts Katrina Boločko
1690. Ivars Kursītis 12300 Institute of Applied Computer Systems Imants Gorbāns
1691. Vladimirs Šafrans 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1692. Aleksandrs Oļehnovičs 12300 Institute of Applied Computer Systems Pāvels Rusakovs
1693. Santa Ruzgas Kaspars Plotka
1694. Omkar Avinash Abhyankar International Cooperation and Foreign Students Department Oļegs Jakovļevs
1695. Ivans Ļihačovs Ilmārs Ozoliņš
1696. Madara Rieksta Aleksandrs Soročins
1697. Arnijs Brolišs Nataļja Ivaškovska
1698. Raivis Stivriņš Faculty of Electrical and Environmental Engineering Inga Zicmane
1699. Alise Elksne Kaspars Plotka
1700. Beatrise Sproga 01B00 Riga Business School Jānis Grēviņš
1701. Tīna Ratniece Institute of Business Engineering and Management Rita Greitāne
1702. Roberts Reinis Šļaukstiņš Anita Straujuma
1703. Rūta Saldābola Anita Straujuma