Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve
Nosaukums Automašīnas dīzeļdzinēja degvielas padeves analīze
Nosaukums angļu valodā Analysis of vehicle diesel fuel suuply
Struktūrvienība 25600 Mehānikas un mašīnbūves institūts
Darba vadītājs Edgars Kovals
Recenzents Prof. Andrejs Krasņikovs
Anotācija Bakalaura darba temats ir “Automašīnas dīzeļdzinēja degvielas padeves analīze”. Darba autors ir Kristaps Savickis, zinātniskais vadītājs pētnieks, Dr.sc.ing. Edgars Kovals. Darba mērķis ir izanalizēt automašīnas dīzeļdzinēja degvielas padeves sistēmas. Darbā pētīta informācija par dīzeļdzinēja vēsturi, teorētiskiem aspektiem, automašīnas dīzeļdzinēja darbības procesu un dīzeļdzinēja degvielas padeves sistēmām. Bakalaura darba kopējais apjoms ir 56 lappuses. Darbā izmantoti 32 attēli. Darba uzrakstīšanai izmantoti 39 literatūras avoti. Bakalaura darbs sastāv no ievada, 4 nodaļām, secinājumiem un izmantotās literatūras. Bakalaura pirmajā daļā ir apkopota informācija par dīzeļdzinēja vēsturi, teorētiskiem aspektiem, tipoloģiju un darbības procesu. Otrajā daļā ir apkopota informācija par degvielas sistēmām un zemspiediena daļu. Trešajā daļā ir apkopota informācija par dīzeļdzinēja augstspiediena daļu. Ceturtajā daļā ir apkopota informācija par dīzeļdegvielas sistēmu ekspluatācijas īpatnībām Analīzes rezultātā ir izdarīti secinājumi par dīzeļdzinēju un degvielas sistēmu.
Atslēgas vārdi Dīzeļdzinējs, dīzeļdzinēja darbība, dīzeļdzinēja vēsture, degvielas padeves sistēma, dīzeļdzinēja augstspiediena daļa
Atslēgas vārdi angļu valodā Diesel engine, operation of diesel engine, history of diesel engine, fuel supply system, high pressure part of diesel engine.
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 08.06.2020 19:21:09