Anotācija |
Šobrīd visā pasaulē ir milzīgs pieprasījums pēc elektrības. Ir veikti vairāki pētījumi, lai maksimāli izmantotu enerģijas daudzumu no enerģijas avotiem bez jebkādiem zaudējumiem. Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc enerģijas pieprasījuma tiek izmantotas vairākas tehnoloģijas enerģijas ražošanai, izmantojot atjaunojamos energoresursus, kā rezultātā mazāk atkarīgi no fosilā kurināmā.
Starp pieņemtajām jaunajām tehnoloģijām mikrotīkla tehnoloģijas nozīme katru dienu palielinās. Pētnieki atklāja, ka mikroviļņu tehnoloģijas rezultātā tiek uzlabotas uzticamas un efektīvas darbības. Mikrotīkls nodrošina savstarpēju savienojumu starp sadalītajām ražošanas sistēmām un slodzes sistēmām, kuras ir pievienotas sadzīves komunikāciju tīklam izvēlētā nelielā vietā. Parasti lielāko daļu mikrotīklu veido maiņstrāvas sadales sistēmas un parastās energosistēmas, līdzstrāvas mikroviļņi tiek ieviesti tā, lai līdzstrāvas izejas avoti, piemēram, fotoelektriskie (PV), kurināmā elementi, baterijas utt., Būtu ļoti noderīgi. Salīdzinot ar maiņstrāvas mikroviļņiem, pārveidošanas zudumi no avotiem līdz slodzēm līdzstrāvas mikroviļņos ir mazāki, ja slodzes sistēmas tiek piegādātas ar līdzstrāvas enerģiju. Līdzstrāvas mikroviļņi ir ieguvuši slavu, jo līdzstrāvas ieguves avotus var savienot bez maiņstrāvas / līdzstrāvas pārveidošanas, kas paplašina kopējās sistēmas produktivitāti. Turklāt augstas kvalitātes enerģiju var pastāvīgi piegādāt brīdī, kad spriegums uzkarst vai strāvas padeves pārtraukumi notiek komunālo tīklu tīklos.
Šis pētījums detalizēti pēta līdzstrāvas mikrotīkla un enerģijas plūsmas vadības stratēģiju struktūras. Tiek apskatīta līdzstrāvas mikrotīkla darbība un vadība, kā arī, izmantojot Matlab Simulink programmatūru, analizēti uz pilienu balstīti vadības rezultāti. |