Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Telekomunikācijas
Nosaukums MPLS diferenciācija, izmantojot SDN
Nosaukums angļu valodā Differentiation of MPLS over SDN technologies
Struktūrvienība 13100 Telekomunikāciju institūts
Darba vadītājs Oļģerts Belmanis
Recenzents Rolands Parts
Anotācija Šā riska mērķis ir ierosināt aktīvu apvienošanas filozofiju, kas ierobežo plaša tīkla elektroenerģijas patēriņu, kurā aktīvu pārsniegšana ir diezgan milzīga. Uzņēmuma centrs ap MPLS tīklu aktivitāti. Piedāvātā metodika ir atkarīga no programmatūras definētās tīklošanas (Software Defined Networking — SDN) shēmas ar pārkonfigurējamu vienotu kontrolleri, kas izslēdz tīkla elementus (mezglus/saites). Elementu ieslēgšanas/izslēgšanas piemēru kontrolē dinamiska datu bāze, ņemot vērā klientu patēriņa statistiku un reāllaika tīkla statistiku. Ierosinātā sistēma attēlo veidu, kā noteikt laika periodus ar mazāku satiksmes pieprasījumu, pozicionēt tīkla elementus, ņemot vērā to lietojumu un kritiskumu, pārmaršrutēt datplūsmu no minimālajiem izmantotajiem elementiem un beidzot izslēgt piemērotos mezglus vai saites. Ir ierosināts veikt aprēķinus par trafika maršruta maiņu, ņemot vērā MPLS satiksmes plānošanas metodes, un to izpildi novērtē, ņemot vērā tīkla datu ātrumu, ātrumu un drošību. Darba apjoms ir 78 lappuses, skaitļu skaits 35 un atsauču skaits 45
Atslēgas vārdi ATSLĒGVĀRDI: - SDN - programmatūras definēts tīklojums, MPLS daudzprotokolu etiķešu pārslēgšana, ACL - piekļuves kontroles saraksts, AF-nodrošināta pārsūtīšan un API - lietojumprogrammu saskarne.
Atslēgas vārdi angļu valodā KEYWORDS: - SDN – Software Defined Networking, MPLS – Multiprotocol Label Switching, ACL- Access Control List, AF -Assured Forwarding and API -Application Programming Interface.
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 30.07.2020 18:04:53