Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Koģnerācijas iekārtu plānotā ieviešana ražošanas procesā ar uzstādīto jaudu 110 kW"
Nosaukums angļu valodā "Pianned Cogeneration units implomentation info production process with installed capacity 110 kW"
Struktūrvienība 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts
Darba vadītājs Renāta Varfolomejeva
Recenzents
Anotācija Inženierprojektā ir aprakstīts pētījums par koģenerācijas iekārtas CNG E2866 ieviešanu ekspluatācijai kamīnmalkas ražotnē SIA “Firewoods”. Darba mērķis ir - izstrādāt priekšlikumus SIA Firewoods vadībai koģenerācijas iekārtas NG E2866 izmantošanai ražotnē, lai izveidotu ekonomisku, ar biomasu darbināmu malkas žāvēšanas sistēmu. Darba pirmajā nodaļā tiek raksturots uzņēmums SIA “Firewoods” un tā sniegtie pakalpojumi un enerģētiskās vajadzības, kā arī veikta tā ārējās vides izpēte un aprēķini par koģenerācijas iekārtas CNG E2866 ieviešanas lietderīgumu kamīnmalkas sagatavošanas procesā, ja tiek uzstādīta jauda 110 kW. Darba otrajā nodaļā ietverts automatizācijas procesa apraksts, kuru papildina shēmas un attēli. Darba kopējais apjoms ir 41 lappuses, tas satur 10 attēlus, 6 tabulas, 4 pielikumus, tajā ir atsauces uz 20 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi "Koģnerācijas iekārtu plānotā ieviešana ražošanas procesā ar uzstādīto jaudu 110 kW"
Atslēgas vārdi angļu valodā "Pianned Cogeneration units implomentation info production process with installed capacity 110 kW"
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 17.06.2020 10:01:51