Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Publisko iepirkumu aktualitātes ceļu būves nozarē" ( "Jaunās un Krasta ielas pārbūve Mālpilī")
Nosaukums angļu valodā “Current Events of Public Procurement in the Road Construction Sector” (“ Reconstruction of Jauna Street un Krasta Street in Malpils”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Mārtiņš Miķelsons
Recenzents Rolands Īzaks, Ražošanas daļas vadītājs, SIA "Vianova"
Anotācija Darba tēma „Kurzemes „melno punktu” kartes analīze”. „Melnie punkti” ir ceļu satiksmes negadījumu koncentrēšanās vietas. Tā kā Latvijai jau vairākus gadus ir viens no sliktākajiem rādītājiem ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo skaita ziņā visā Eiropas Savienībā, šī tēma ir īpaši aktuāla. Bakalaura darba mērķis ir veikt Kurzemes bīstamo ceļa posmu analīzi, apzināt galvenos to veidošanās iemeslus un dot ieteikumus to skaita samazināšanai. Bakalaura darbā tiek analizēta 2014.-1016. gada „melno punktu” karte. Inženierprojekta tēma ir „Jaunās un Krasta ielas pārbūve Mālpilī”. Darba mērķis ir pārprojektēt Jaunās un Krasta ielu, jo ielu segumi visā posma garumā ir nolietojušies un sabrukuši. Darba kopējais apjoms ir 123 lapas, tai skaitā 26 tabulas, 22 attēli, 10 rasējumi.
Atslēgas vārdi KURZEMES “MELNO PUNKTU” KARTES ANALĪZE (JAUNĀS UN KRASTA IELAS PĀRBŪVE MĀLPILĪ)
Atslēgas vārdi angļu valodā Analysis of the Map of Black Spots in Kurzeme; engineering project is the “Reconstruction Project of Jaunas and Krasta Streets in Malpils”
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 28.05.2020 14:51:08