Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums “Mitruma ietekme uz aukstās pārstrādes procesu” (“Valsts galvenā autoceļa A10 pārbūve posmā no 44,0 km līdz 45,4 km" ”)
Nosaukums angļu valodā “Moisture Impact on the Cold Recycling Process” (“Reconstruction of the State Major Road A10 Section from 44.0 km to 45,4km")
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Viktors Haritonovs
Recenzents Jānis Tihonovs, Ceļu tīkla daļas vadītājs, VAS „Latvijas Valsts ceļi”
Anotācija Šis darbs sastāv no bakalaura darba un inženierprojekta. Bakalaura darba nosaukums ir “Mitruma ietekme uz aukstās pārstrādes procesu” un inženierprojekta nosaukums ir “Valsts Galvenā autoceļa A10 pārbūve posmā no 44,0 km līdz 45,4 km”. Bakalaura darba mērķis ir noteikt optimālo materiālu mitrumu aukstās pārstrādes maisījumam un rast risinājumu kvalitātes nodrošināšanai. Bakalaura darba uzdevumi ir novērtēt mitruma un laika apstākļu ietekmi uz aukstās pārstrādes procesu, izpētīt reciklētā materiāla īpašības pie dažāda mitruma un saprast reciklētā maisījumā esošā ūdens nozīmi uz aukstās pārstrādes kvalitāti, kā arī bakalaura darba ietvaros analizēt pētījumus. Darbs sastāv no teorijas izklāsta par aukstās pārstrādes procesu, par pielietojamiem materiāliem un tehnoloģijām, kā arī no pētījumu analīzes. Bakalaura darbā tika noskaidrots kā noteikt optimālo mitrumu aukstās pārstrādes maisījumos, kā arī tika izpētīta metode, pēc kuras var noteikt efektīvāku optimālo mitrumu. Tiek piedāvāti priekšlikumi kā uzlabot aukstās pārstrādes procesa kvalitāti. Inženierprojekts sastāv no paskaidrojuma raksta, kas ietver esošās situācijas aprakstu, tehnisko risinājumu aprakstu, aprēķinus. Projektā iekļauti būvprojekta nepieciešamie saraksti un tehniskās specifikācijas. Inženierprojektā tiek projektēts autoceļa posms saglabājot esošās trases novietojumu un kardināli nemainot ceļa augstuma atzīmes. Projektā ir sakārtoti 4 pieslēgumi autoceļam, tai skaitā Tukuma ielas pieslēgums, kurš neatbilst standartu prasībām un nenodrošina drošus braukšanas apstākļus satiksmes dalībniekiem. Darbs sastāv no 161 lapaspusēm, 42 attēliem, 27 tabulām, 35 informācijas avotiem kā arī no 3 pielikumiem.
Atslēgas vārdi aukstā pārstrāde, mitrums
Atslēgas vārdi angļu valodā cold recycling, moisture
Valoda lv
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 04.01.2020 17:16:46