Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Telekomunikācijas
Nosaukums 2*2 MIMO ieviešana bezvadu sistēmās un veiktspējas analīze
Nosaukums angļu valodā Implementation of 2*2 MIMO in Wireless Systems and Performance Analysis
Struktūrvienība 13100 Telekomunikāciju institūts
Darba vadītājs Jurģis Poriņš
Recenzents Asoc.prof. Sandis Spolītis
Anotācija Multiple Input Multiple Output (MIMO) ir uzticama tehnoloģija topošajām bezvadu pārraides sistēmām, lai vēl vairāk uzlabotu sistēmas kvalitāti, ietilpību un noturību. Tā kā ir vairākas pārraides antenas un vairākas uztveršanas antenas, MIMO sistēmas klātbūtne ļauj esošajās sakaru sistēmās (piemēram, 4G) un tiek pētītas jaunām šūnu sakaru sistēmām (piemēram, 5G). MIMO sakaru sistēmas priekšrocības tiek iegūtas, apvienojot antenu blokus, kas nodrošina telpisko dažādību no izplatīšanās kanāla. Kodēšana pēc laika un telpas ir īpaša metode vairāku antenu izgatavošanai no daudzveidības viedokļa, uzlabojot sistēmas uzticamību un enerģijas efektivitāti. Šajā maģistra darbā tiek analizēta 2 × 2 MIMO sistēmas ieviešana bezvadu sistēmās un veiktspēja, aprēķinot bitu kļūdu līmeni (BER) un signāla un trokšņa attiecību (SNR) BPSK un QPSK modulācijas metodēm
Atslēgas vārdi Vairākas ieejas vairākas izejas, vienas ieejas viena izeja, vienas ieejas vairākas izejas, vairākas ieejas viena izeja, bitu kļūdu līmenis, signāla un trokšņa attiecība, Alamouti telpas laika bloka kods, pakalpojuma kvalitāte.
Atslēgas vārdi angļu valodā Multiple Input Multiple Output, Single Input Single Output, Single Input Multiple Output, Multiple Input Single Output, Bit Error Rate, Signal to Noise Ratio, Alamouti Space Time Block Code, Quality of Service.
Valoda eng
Gads 2020
Darba augšupielādes datums un laiks 17.01.2020 15:43:01