Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Enerģētika un elektrotehnika
Nosaukums "Lieljaudas bateriju lietošana VES saražotās enerģijas uzkrāšanai un atbalsts izkliedētās ģenerācijas integrācijai elektrotīklā"
Nosaukums angļu valodā "Utilizing of batery energy storage for Wind PP for integration of RES to the power system electrical network"
Struktūrvienība 27200 Enerģētikas institūts
Darba vadītājs Anna Mutule
Recenzents Zane Broka
Anotācija Bakalaura darba nosaukums ir “Lieljaudas bateriju pielietošana VES saražotās enerģijas uzkrāšanai un atbalsts izkliedētās ģenerācijas integrācijai elektrotīklā” un tas tika izstrādāts sadarbībā ar AS Latvenergo. Bakalaura darbs sastāv no ievada, 4 nodaļām, veiktās simulācijas apraksta un secinājumiem. Darba pirmajā nodaļā ir apskatīta vispārēja nepieciešamība uzkrāt enerģiju. Otrā nodaļa ietver informāciju par vēja enenrgostaciju (VES) integrāciju, kā arī raksturo nākotnes psaules un Latvijas attītības tendences. Nodaļā iekļauts darba gaitā veiktais simulācijas apskats. Trešā nodaļa satur informāciju par enerģijas uzkrājējiem, īpašu uzmanību pievēršot VES izmantotajiem akumulatoriem, nodaļas beigās – akumulatoru salīdzinājums. Ceturtajā nodaļā ietverta informācija par akumulatoros uzkrātās VES saražotās enerģijas izmantošanu tīkla parametru stabilizācijai. Darba apjoms ir 75 lapas, kuras ietver 34 attēlus, 8 tabulas un 88 apskatītus informācijas avotus.
Atslēgas vārdi vēja energostacija, akumulatori, enerģijas uzkrāšana
Atslēgas vārdi angļu valodā Wind PP, batteries, energy storage
Valoda lv
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 28.05.2019 22:28:23