Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Loģistikas sistēmu un piegādes ķēdes vadība
Nosaukums Optimizācijas pielietošana noliktavas izkārtojuma plānošanā
Nosaukums angļu valodā Optimisation in Design of Warehouse Layout
Autors Naleen Kumar Karuppasamy
Struktūrvienība 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments
Darba vadītājs Vitālijs Boļšakovs
Recenzents Oļesja Večerinska
Anotācija Šajā interneta laikmetā mūsu ļoti globalizētā pasaule galvenokārt ir iepirkšanās internetā, un tā eksponenciālā izaugsme liek mums sekot līdzi konkurētspējai, tāpēc viņu vajadzības labāk projektēt noliktavā, jo tas būs ļoti uzticams savlaicīgai piegādei un nosūtīšanai. Lai sekotu līdzi šai konkurencei pasaules tirgū, ir nepieciešama darba plūsmas optimizācija. Tā kā datori, šķīdinātāji un formulēšanas paņēmieni uzlabojas, arvien sarežģītākas problēmas var atrisināt optimālai. Noliktava ir galvenā loma loģistikas un piegādes ķēdes pārvaldībā, ja viens no procesiem aizkavē darbplūsmu noliktavā, tas var būtiski ietekmēt nosūtīšanu un piegādi klientiem. Tādējādi šajā darbā tiek piedāvāta jauna metode, lai maksimāli palielinātu noliktavas efektivitāti, samazinot ceļojuma laiku un attālumu noliktavā, kas ilgtermiņā ļaus ietaupīt noliktavas darbības izmaksas.
Atslēgas vārdi NOLIKTAVU OPTIMIZĀCIJA, KVADRATISKĀ PIEŠĶIRŠANAS PROBLĒMA, DARBA PLŪSMAS UN ATTĪSTĪBA, PIEŠĶIRŠANA, VISPĀRĪGA EFEKTIVITĀTE, NOLIKTAVAS VADĪBAS SISTĒMA, HEURISTIC ALGORITHM.
Atslēgas vārdi angļu valodā WAREHOUSE OPTIMIZATION, QUADRATIC ASSIGNMENT PROBLEM, WORK FLOW AND DISTANCE, ORDER PICKING, OVERALL EFFICIENCY, WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEM, HEURISTIC ALGORITHM
Valoda lv
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 09.01.2019 17:04:38