Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums Augstās efektivitātes putubetona iegūšana izmantojot pirms un pēc-putošanas tehnoloģiju
Nosaukums angļu valodā Development or pre-foaming and mixed-foaming technology for high performance foam concrete
Autors Rustem Kadirov
Struktūrvienība 01R00 Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments
Darba vadītājs Genādijs Šahmenko
Recenzents Mārtiņš Vilnītis
Anotācija Maģistra darbs: "Tehnisko un jaukto putu veidojumu tehnoloģiju izstrāde augstas efektivitātes putubetonam". Darbā tiek parādīts salīdzinājums starp divām putubetona ražošanas pamatmetodēm: "Jauktu putu veidošana" un "Iepriekš putu veidošanu", un veikta analīze starp tiem, lai izvēlētos optimālu blīvuma/noturības atticību pret saspiešanu un atrast visizdevīgāko veidu, kā ražot augstas veiktspējas putubetonu mūsdienu būvniecības nozarē. Šīs metodes tiks savstarpēji salīdzinātas, balstoties uz iegūtajiem datiem pēc fizikāliem parametriem, ražošanas viegluma un relatīvās izturības pret saspiešanu. Maģistra darbs ietver sekojošas sadaļas: vispārīga informācija par putubetonu, putubetona ražošanas paņēmieni, materiāli un iekārtas, kas nepieciešamas putubetona ražošanas procesā, izmantojamās putubetona ražošanas metodes pasaulē, putubetona siltumvadītspēja, putu veidotāju apraksts un salīdzīnajums, putu stabilitāte un eksperementālā daļa ar dažādu laboratorijā iegūto paraugu testiem, lai atrastu visoptimālāko augstas efektivitātes putubetona ražošanas veidu. Maģistra darbs sastāv no: 81 lapaspusēm, 35 zīmējumiem un 10 tabulām. Atslēgvārdi- augstas izturības putubetons, blīvums, spiedes izturība, putubetons, putu veidotājs, putubetona ražošanas metodes.
Atslēgas vārdi augstas izturības putubetons, blīvums, spiedes izturība, putubetons, putu veidotājs, putubetona ražošanas metodes.
Atslēgas vārdi angļu valodā high performance foam concrete, density, compression strength, stability of foam, foam agent, foam concrete production methods.
Valoda eng
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 11.06.2019 17:01:18