| Studiju veids |
bakalaura profesionālās studijas |
| Studiju programmas nosaukums |
Medicīnas inženierija un fizika |
| Nosaukums |
Eksoemisijas spektrometra modernizācija: termostimulācijas sistēma |
| Nosaukums angļu valodā |
Modernization of exo-emission spectrometer: thermostimulation system |
| Struktūrvienība |
31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte |
| Darba vadītājs |
Aleksejs Kataševs |
| Recenzents |
Marina Romanova, vad.pētn., RTU |
| Anotācija |
Bakalaura darba galvenais mērķis ir izpētīt kā niobija pārklājuma vara substrāta virsmas sagatavošanas metode ietekmē foto-, termo-, fototermo-, stimulēto eksoemisiju.
Bakalaura darba aprakstošā daļa sastāv no :
• literatūras apskata par iespējamo niobija pārklājuma uznešanas metodes ietekmi foto-, termo-, stimulētu eksoemisiju un par defektu ietekmi un strukturālo izmaiņu ietekmi uz fototermostimulētu eksoemisiju;
• pētījumu stratēģijas, metodes un instrumentu apraksta, lai veiktu niobija pārklājuma foto-, termo-, fototermo-, stimulētu eksoemisiju pētījumus;
• niobija pārklājuma foto-, termo-, fototermo-, stimulētu eksoemisiju rezultātu apstrādāšanas apraksta un iegūto rezultātu analīzes.
Noslēgumā ir aprakstīti gan secinājumi, gan rekomedācijas atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem.
Tika iegūts, ka starp aprēķinātejiem foto-, termo -, fototermo-, stimulētas eksoemisijas parametriem parametriem un niobija pārklājuma vara substrāta virsmas sagatavošanas metodēm netika novērotas likumsakarības.
Bakalaura darbs sastāv no 62 lapām latviešu valodā. Darbā ir iekļauti 47 attēli un 9 tabulas. Darbā ir izmantots 31 literatūras avots. |
| Atslēgas vārdi |
Niobijas pārklājums, eksoemisija |
| Atslēgas vārdi angļu valodā |
Niobium coat, exoemission |
| Valoda |
lv |
| Gads |
2019 |
| Darba augšupielādes datums un laiks |
02.06.2019 23:55:18 |