Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums Racionālo parametru novērtēšana daudzstāvu ēkai ar tērauda karkasu
Nosaukums angļu valodā Evaluation of rational parameters of multistory building with steel framework
Struktūrvienība 24000 Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Darba vadītājs Dmitrijs Serdjuks
Recenzents Vadims Goremikins
Anotācija KOPSAVILKUMS Modernās ēkas sarežģītības dēļ projektēšanas process ir laikietilpīgākais un no tā izrietošais neekonomiskā dizaina dizains. Šajā rakstā aplūkota dizaina problēmas iespēja. Ar skaitlisko optimizācijas algoritmu palīdzību izmēģinājuma un kļūdu projektēšanas procesu var veikt sistemātiskā un vēl svarīgākā automātiskajā iekārtā. Šis pētījums ir izstrādāts, lai ņemtu vērā dažādus projektēšanas kritērijus. Izskatītie dizaina kritēriji ietver spēku, augšējo un vidējo kritumu, frekvenci, un liela mēroga konstrukcijas piemērs ir strukturālās optimizācijas dizaina pieejas izpēte. Situācijas analīzes rezultāti rāda, ka strukturālās optimizācijas dizaina pieeja nodrošina realizējamu un ekonomisku dizainu pat tad, ja sākotnējais dizains izjauc dažus konstrukcijas kritērijus. Atslēgas vārdi: optimizācija, augstas ēkas, skaitliskās optimizācijas algoritms, projektēšanas kritēriji.
Atslēgas vārdi Atslēgas vārdi: optimizācija, augstas ēkas, skaitliskās optimizācijas algoritms, projektēšanas kritēriji.
Atslēgas vārdi angļu valodā Keywords: Optimization design, Tall buildings, Numerical optimization algorithm, Design criteria.
Valoda eng
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 01.02.2019 18:55:43