Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums Privātmāju kompleksa alternatīvās energoapgādes risinājumi atbilstoši nZEB principiem
Nosaukums angļu valodā Solutions for Renewable Energy Supply of Complex of Private Buildings Regard to nZEB principles
Struktūrvienība 02063 Neklātienes un vakara studiju departaments
Darba vadītājs Ivars Raņķis
Recenzents
Anotācija Darbā aprakstīti atjaunojamie enerģijas avoti un to realizācijas iespējas. Veikta realizācijas piemēru izpēte un to analīze. Aprakstītas “Gandrīz nulles enerģijas ēkas” (nZEB) prasības un to izpilde pielietojot atjaunojamos enerģijas avotus. Definēta maza izmēra ēku grupa un to enerģētiskās prasības atbilstoši nZEB principiem. Izstrādāta atjaunojamo enerģijas avotu sistēmas koordinēta vadības realizācijas metodika balstoties uz pētījumos iegūtajiem rezultātiem un likumā noteiktajām normām. Izstrādātas bāzes shēmas, tajās iekļaujot sistēmā nepieciešamās galvenās komponentes. Balstoties uz darbā izstrādāto metodiku, izveidots autonomās energoapgādes centra realizācijas piemērs ar elektroapgādes un siltumapgādes principiālajām shēmām. Darbs sastāv no 86 lpp., 27 attēliem, 12 tabulām, 11 pielikumiem un 33 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi ATJAUNOJAMIE ENERĢIJAS AVOTI, GANDRĪZ NULLES ENERĢIJAS ĒKA, AUTONOMAIS ENERGOAPGĀDES CENTRS, ENERĢĒTISKĀ NEATKARĪBA.
Atslēgas vārdi angļu valodā RENEWABLE ENERGY SOURCES, NEARLY ZERO ENERGY BUILDING, AUTONOMOUS ENERGY SUPPLY CENTER, ENERGY INDEPENDENCE.
Valoda lv
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 21.05.2019 10:27:22