Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums “Satiksmes drošības aprīkojuma elementu analīze Saulkrastu novadā” (“Cīruļa un Briežu ielas pārbūve Salaspilī”)
Nosaukums angļu valodā “Analysis of Traffic Safety Equipment Elements in Saulkrasti District” (“Reconstruction of Cirulu Street and Briezu Street in Salaspils”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Juris Smirnovs
Recenzents Vilnis Paiders, būvuzraugs, SIA "GP Holding"
Anotācija ANOTĀCIJA Bakalaura darbs “Satiksmes drošības aprīkojuma elementu analīze Saulkrastu novadā” ar inženierprojektu “Briežu un Cīruļu ielu atjaunošanas projekts Salaspils novadā” ir veidots kā pētījums par satiksmes drošības elementu pielietojumu un kā uzskates materiāls ar rekomendācijām, kā veidot sabiedrībai drošāku un pieejamāku satiksmi, izmantojot dažādus satiksmes drošības risinājumus un uzlabojumus. Bakalaura darba ietvaros tika apsekoti Saulkrastu novada ielas un ceļi, kā arī analizēti un izvērtēti labākie satiksmes drošības risinājumi, ieskaitot vairākus krustojumus un dzelzceļa šķērsošanas iespējas. Pētījuma rezultātā atsevišķas vietas tika konstatētas par daļēji neatbilstošām Latvijas Valsts standartiem un satiksmes drošības normām, tāpēc ieviesti papildus risinājumi situācijas uzlabošanai. Inženierprojekta sadaļa sevī ietver Briežu un Cīruļa ielu rekonstrukciju Salaspilī, kas paredzēta, lai uzlabotu satiksmes kvalitāti un drošību satiksmes dalībniekiem un iedzīvotājiem. Projekts paredz atjaunot brauktuves konstruktīvās kārtas, uz kurām tiks izbūvēts jauns asfalta segums, kā arī brauktuves paplašinājumu un ietvi gar ceļa malu. Uz brauktuves tiks izbūvēts arī vienpusējs kritums, lai novadītu lietus ūdeņus. Bakalaura darba ar inženierprojektu apjoms ir 180 lapas, kurā ietvertas 53 tabulas, 70 attēli, 36 izmantotie literatūras un uzziņu avoti, kā arī 17 rasējumi.
Atslēgas vārdi Satiksmes drošības elementi
Atslēgas vārdi angļu valodā Road safety components
Valoda lv
Gads 2019
Darba augšupielādes datums un laiks 18.12.2019 15:54:28