Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Engineering Technology, Mechanics and Mechanical Engineering
Title in original language Temperatūras ietekmes analīze uz galvanizācijas slāņa svaru un biezumu, karstās galvanizācijas laikā.
Title in English Investigating the influence of dipping temperature on coating weight and thickness during hot-dip galvanization.
Department
Scientific advisor Ivo Vaicis
Reviewer Asoc. prof. D.Rusovs
Abstract Šis pētījums ir par plaisu novēršanu starp faktisko svaru un biezumu un nepieciešamo svaru un biezumu cinka pārklājuma laikā uz lokšņu platuma 900 mm un 1000 mm. Ar karsto cinkošanu saistīti vairāki pētījumi, un daži no tiem šeit apskatīti. Pārskatot esošos pētījumus par karstās cinkošanas galvanizāciju, nāk vērā, ka, kaut arī ir daudz pētījumu un eksperimentālo darbu, tomēr tiem ir savi ierobežojumi. Tāpēc ir kļuvis svarīgi sniegt vairāk pētījumu šajā jomā. Šis pētījums mazinās faktiskā biezuma un nepieciešamā biezuma atšķirības pēc cinkošanas. Tā arī izvēlas samazināt faktiskā svara un nepieciešamā svara atšķirības. Pēc eksperimentiem tiek secināts, ka ierosinātais pētniecības darbs spēj sasniegt izvirzīto mērķi. Šis pētniecības darbs būtu noderīgs, jo šajā darbā tiek ņemti vērā tādi parametri kā mērcēšanas temp, ātra dzesēšanas ātrums, iegremdēšanas temperatūra, iegremdēšanas laiks, rasas punkts. Turklāt tas būtu noderīgs nākamajiem pētniekiem kā pamatdarbs un noderētu tiem, kuri vēlas uzzināt par galvanizācijas procesu, cinka pārklājumu utt.
Keywords Temperatūras ietekmes analīze uz galvanizācijas slāņa svaru un biezumu, karstās galvanizācijas laikā.
Keywords in English INVESTIGATING THE INFLUENCE OF DIPPING TEMPERATURE ON COATING WEIGHT AND THICKNESS DURING HOT-DIP GALVANIZATION.
Language eng
Year 2020
Date and time of uploading 09.06.2020 11:59:20