Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Intermodālā loģistikas centra projektēšana.
Title in English Designing an Intermodal Logistics Centre.
Department
Scientific advisor Vladislavs Ņesterovskis
Reviewer Dr.sc.ing.,docents V.Feofanovs
Abstract Bakalaura darbs “Intermodālā loģistikas centra projektēšana” izstrādāts ar mērķi projektēt intermodālu loģistikas centru, kas balstīts uz esošo dzelzceļa kravu plūsmu, lai varētu nodrošināt kravu plūsmas apstrādi no diviem dažāda platuma sliežu ceļiem, kā arī piekļuvi autotransportam. Darbs sastāv no trim nodaļām. Pirmajā nodaļā tiek veikta kravu plūsmas analīze, izpētot, kāds ir kravu apgrozījums Latvijā, kā arī aplūkota Latvijas konkurētspēja, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm. Otrajā nodaļā ir apskatīti dažādi intermodālu loģistikas centru veidi, iezīmējot to priekšrocības un trūkumus. Trešajā nodaļā veikti aprēķini, lai noteiktu loģistikas centra tehnoloģiskos izmērus, konteineru glabāšanas laukuma platību, nepieciešamo infrastruktūru. Bakalaura darba rezultātā noskaidrots, ka, balstoties uz 2019.gada kravu apgrozījumu dzelzceļa transportā, nepieciešams 5,28 ha liels laukums konteineru glabāšanai ar iespēju nākotnē paplašināt lietderīgo teritoriju. Bakalaura darbs sastāv no 63 lappusēm. Tajā ievietoti 36 attēli, 3 tabulas un 26 formulas, izmantoti 34 literatūras avoti un pievienoti 3 rasējumi.
Keywords termināls, loģistikas centrs, kravu pārvadājumi, dzelzceļa transports, intermodāli pārvadājumi, konteineru kravas.
Keywords in English terminal, logistics centre, freight transportation, rail transport, intermodal transportation, container cargo.
Language lv
Year 2020
Date and time of uploading 19.06.2020 11:40:36