Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language “Satiksmes organizācijas shēmu analīze būvdarbu vietās” (“Valsts galvenā autoceļa A13 posma rekonstrukcija”)
Title in English “Analysis of Traffic Organization Schemes at Construction Sites” (“Reconstruction of State Main Road A13 Section ”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Juris Smirnovs
Reviewer Rolands Īzaks, Ražošanas daļas vadītājs, SIA "Vianova"
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma – “Satiksmes organizācijas shēmu analīze būvdarbu vietās (Valsts galvenā autoceļa A13 posma rekonstrukcija)”. Bakalaura daļā sākotnēji tiek analizēti Ministru kabineta noteikumi Nr. 421 un LVS 77-2, LVS 370 un LVS 85, pēc kādiem jāiekārto un jāizstrādā satiksmes organizācijas shēmas darbu vietās. Turpinājumā aprakstīti nosacījumi darba vietu iekārtošanai ārpus apdzīvotām vietām un apdzīvotās vietās. Apkopotas satiksmes organizācijas tendences dažādās pasaules vietās. Bakalaura darba pētnieciskās daļas ietvaros apkopota ceļu satiksmes negadījumu statistika būvdarbu vietās laika periodā no 2015. gada 1. janvāra līdz 2019. gada 30. oktobrim. Balstoties uz iegūtajiem datiem secinātas bīstamākās zonas un to shēmas analizētas meklējot ceļu satiksmes negadījumu cēloņus un rasti risinājumi darbu zonu drošības uzlabošanai. Inženierprojekta daļā izstrādāts būvprojekts Valsts galvenā autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi) 65,60 – 69,70 km pārbūve. Pārbūvējamais autoceļa posms atrodas Latgalē un tā garums ir 4100m. Projekta ietvaros ir iztaisnots garenprofils, paplašināti autobusa pieturu paplašinājumi un pārbūvētas pieturu platformas, kā arī atrisināta ūdens novade. Darbs sastāv no 114 lapām, 4 tabulām, 20 attēliem, 13 rasējumiem un 16 informācijas un literatūras avotiem.
Keywords Satiksmes organizācija, būvdarbu vietas, satiksmes organizācijas shēmas
Keywords in English Traffic organization, construction sites, traffic organization schemes
Language lv
Year 2020
Date and time of uploading 13.06.2020 00:08:36