Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Telecommunications
Title in original language MPLS diferenciācija, izmantojot SDN
Title in English Differentiation of MPLS over SDN technologies
Department 13100 Institute of Telecommunications
Scientific advisor Oļģerts Belmanis
Reviewer Rolands Parts
Abstract Šā riska mērķis ir ierosināt aktīvu apvienošanas filozofiju, kas ierobežo plaša tīkla elektroenerģijas patēriņu, kurā aktīvu pārsniegšana ir diezgan milzīga. Uzņēmuma centrs ap MPLS tīklu aktivitāti. Piedāvātā metodika ir atkarīga no programmatūras definētās tīklošanas (Software Defined Networking — SDN) shēmas ar pārkonfigurējamu vienotu kontrolleri, kas izslēdz tīkla elementus (mezglus/saites). Elementu ieslēgšanas/izslēgšanas piemēru kontrolē dinamiska datu bāze, ņemot vērā klientu patēriņa statistiku un reāllaika tīkla statistiku. Ierosinātā sistēma attēlo veidu, kā noteikt laika periodus ar mazāku satiksmes pieprasījumu, pozicionēt tīkla elementus, ņemot vērā to lietojumu un kritiskumu, pārmaršrutēt datplūsmu no minimālajiem izmantotajiem elementiem un beidzot izslēgt piemērotos mezglus vai saites. Ir ierosināts veikt aprēķinus par trafika maršruta maiņu, ņemot vērā MPLS satiksmes plānošanas metodes, un to izpildi novērtē, ņemot vērā tīkla datu ātrumu, ātrumu un drošību. Darba apjoms ir 78 lappuses, skaitļu skaits 35 un atsauču skaits 45
Keywords ATSLĒGVĀRDI: - SDN - programmatūras definēts tīklojums, MPLS daudzprotokolu etiķešu pārslēgšana, ACL - piekļuves kontroles saraksts, AF-nodrošināta pārsūtīšan un API - lietojumprogrammu saskarne.
Keywords in English KEYWORDS: - SDN – Software Defined Networking, MPLS – Multiprotocol Label Switching, ACL- Access Control List, AF -Assured Forwarding and API -Application Programming Interface.
Language lv
Year 2020
Date and time of uploading 30.07.2020 18:04:53