Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Computerised Control of Electrical Technologies
Title in original language "Automātiskās saplākšņa pakešu savākšanas līnijas vadības un darba vizualizācijas sistēmas izpēte un izstrāde"
Title in English "Research and development of the control system and visualization for the automatic line for plywood packages"
Department Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering
Scientific advisor Aleksandrs Bubovičs
Reviewer Andrejs Potapovs
Abstract Ražošanas procesa attīstībā un to kvalitātes paaugstināšanā lielu lomu spēlē iekārtu automātisko vadības un vizualizācijas sistēmu izstrāde, lai nodrošinātu optimālu ražošanas procesu izpildi, drošību un apkalpošanas ērtību. Bakalaura darbā ar projekta daļu „ Automātiskās saplākšņa pakešu savākšanas līnijas vadības un darba vizualizācijas sistēmas izpēte un izstrāde” teorētiskajā daļā ir aplūkoti un aprakstīti iekārtu darbības principi un uzbūve, īpaši tādas sastāvdaļas kā: šķērveida pacelšanas galdi, rolgangi (rullīštransportieri), vakuuma transportiers ar piesūcekņiem un atsitēju, softstarteri, servopiedzina, frekvences pārveidotāji un devēji. Darba praktiskajā daļā ir aplūkota reāli esoša rūpnīcas iekārta, izvelēts vadības kontrolleris, frekvences pārveidotājs un vizualizācijas panelis. Ir izstrādātas saplākšņa pakešu savākšanas līnijas automātiskās vadības un vizualizācijas sistēmas. Ir izstrādātas iekārtas elektriskās un vadības shēmas, kā arī iekārtas automatizācijas loģiskās blokshēmas. Bakalaura darbs satur 59 lapas, 35 attēlus, 3 tabulas, 38 bibliogrāfiskos nosaukumus
Keywords PLC, vadības automatizācija, saplāksnis, finieris, rullīštransportieri, vizulizācija
Keywords in English PLC, automatization, plywood, roller conveyor, visualisation
Language lv
Year 2020
Date and time of uploading 17.06.2020 16:07:58