Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Ekonomika
Nosaukums Tirdzniecības atvērtības ietekme uz ekonomisko attīstību attīstītajās un mazattīstītajās valstīs
Nosaukums angļu valodā Trade openness impact on economic development in developed and developing nations
Struktūrvienība 22503 Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedra
Darba vadītājs Normunds Balabka
Recenzents Prakt.doc. I.Eriņa
Anotācija Anotācija Noslēguma darba autors: Kalpesh Vasoya Noslēguma darba zinātniskais vadītājs: Mg.oec. Normunds Balabka Noslēguma darba temats: Tirdzniecības atvērtības ietekme uz ekonomisko attīstību attīstītajās un jaunattīstības valstīs Noslēguma darbs rakstīts: angļu valodā tas sastāv no ievada, teorētiskās daļas un izpētes daļas, secinājuma un priekšlikumiem. Darbs sastāv no 43 lapām un 6 tabulām. Izmantotās literatūras un avotu sarakstā iekļauti 58 avoti angļu valodā. Darbam pievienots 1 pielikums. Noslēguma darba galvenie rezultāti: Rezultāts liecina, ka IKP un IKP pieaugumam uz vienu iedzīvotāju ir negatīva un ļoti nozīmīga ietekme. Tirdzniecības atvērtībai ir ļoti maza ietekme uz IKP, savukārt ĀTI un tiesiskumam ir niecīga ietekme uz IKP. Noslēguma darba bibliogrāfiskais apraksts: Vasoja, K., Balabka, N. (2022). Tirdzniecības atvērtības ietekme uz ekonomisko attīstību attīstītajās un jaunattīstības valstīs. Diplomdarbs. Rīga: RTU, UIVI IUVK, bakalaura akadēmisko studiju programma “Ekonomika”. 58p.
Atslēgas vārdi Pētījuma objekts ekonomiskā attīstība un priekšmets ir tirdzniecības atvērtība un tās ietekme uz tautsaimniecības attīstību.
Atslēgas vārdi angļu valodā Research object economic development and subject is trade openness and its impact on economic development.
Valoda eng
Gads 2022
Darba augšupielādes datums un laiks 08.02.2022 11:43:10