Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Uzņēmējdarbība un vadīšana
Nosaukums Jaunuzņēmumu attīstību ietekmējošo faktoru novērtējums
Nosaukums angļu valodā Assessment of Factors Influencing the Development of Startups
Struktūrvienība 22700 Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts
Darba vadītājs Jana Eriņa
Recenzents Hasindu Sandaruwan Bandara Wadana Thuwakku Mudiyanselage
Anotācija Šis bakalaura darbs sastāv no divām daļām: pirmajā daļā autori aplūko informāciju no attiecīgās zinātniskās literatūras par jaunuzņēmumu teoriju, jaunuzņēmumu ekosistēmām, vienkāršajiem jaunuzņēmumiem un saistītiem ietekmējošiem faktoriem. Otrajā daļā autori vispirms analizē trīs reālus veselības aprūpes nozares jaunuzņēmumus, izmantojot veiksmīgu Lean startup pieeju. Pēc tam ar anketas palīdzību tika izpētīts dalībnieku priekšstats par dažādu faktoru ietekmi, un pēc tam dati tika analizēti. Analīzes rezultāti tika izmantoti, lai pārbaudītu hipotēzes un apstiprinātu, ka komandas darbs un tīklošanās var ietekmēt uzņēmējdarbības attīstību. Bakalaura darba nobeigumā autori iesaka, ka daudzi faktori ietekmē uzņēmējdarbības attīstību, un iesaka uzņēmējiem gudri plānot šo faktoru izmantošanu.
Atslēgas vārdi Jaunuzņēmumi, jaunuzņēmumu ekosistēma, vienkāršoti jaunuzņēmumi, biznesa kanva, komandas darbs, tīklošanās, komunikācija, epidēmija.
Atslēgas vārdi angļu valodā Startups, startup ecosystem, lean startups, business canvas, teamwork, networking, communication, epidemic.
Valoda eng
Gads 2022
Darba augšupielādes datums un laiks 11.06.2022 16:30:25