Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Enerģētika un elektrotehnika
Nosaukums "Hibrīdo enerģijas uzkrāšanas iekārtu izmantošana sprieguma kvalitātes nodrošināšanai elektroapgādes sistēmās"
Nosaukums angļu valodā "The use of hybrid energy storage equipment for voltage quality assurance in electricity supply systems"
Struktūrvienība 27200 Enerģētikas institūts
Darba vadītājs Andrejs Podgornovs
Recenzents Svetlana Andrianova
Anotācija Šajā darbā ir apskatīta esošo elektroapgādes sistēmu situācija elektroenerģijas un sprieguma kvalitātes aspektā. Apkopota informācija par elektroenerģijas un sprieguma kvalitātes problēmām un veidiem, kā šo kvalitāti nodrošināt un uzlabot. Tiek apskatītas enerģiju akumulējošās sistēmas, novērtētas to priekšrocības un trūkumi, kā arī izskatītas iespējas to izmantošanai elektroenerģijas un sprieguma kvalitātes uzlabošanā. Darba praktiskajā daļā tiek izvēlēta hibrīda (no diviem dažādiem enerģiju akumulējošiem moduļiem) enerģijas uzkrāšanas iekārta un izvērtēta iespēja pielietot šādu sistēmu esoša uzņēmuma maksimuma slodžu nosegšanai, elektroenerģijas kvalitātes uzlabošanai un elektroenerģijas izmaksu samazināšanai. Darbs apjoms ir 78 lapaspuses, tai skaitā 25 attēli, 3 tabulas un literatūras saraksts ar 40 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi Hibrīdas enerģijas uzkrāšanas iekārtas, sprieguma kvalitāte
Atslēgas vārdi angļu valodā Hybrid energy storage equipment, voltage quality
Valoda lv
Gads 2022
Darba augšupielādes datums un laiks 16.06.2022 11:09:01