Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Dzelzceļa elektrosistēmas
Nosaukums SCB ierīču tehniskās apkopes un remonta darbu tehnoloģisko procesu uzlabošana iecirkņos, kas ir aprīkoti ar dispečercentralizāciju
Nosaukums angļu valodā Improvement of maintenance and repair technological processes for SCB devices at stations with dispatching centralization
Struktūrvienība 25500 Transporta institūts
Darba vadītājs Mihails Gorobecs
Recenzents Vladimirs Osadčuks, Vecākais elektromehānisko iekārtu elektroinženieris
Anotācija Maģistra darbs sastāv no četrām daļām, kurās tika apskatīti : Dispečercentralizācija – vilcienu kustības vadības sistēmas no viena centrālā punkta; Pārmiju un signālu elektriskās/mikroporcesoru centralizācijas; SCB ierīču tehniskās apokopes instrukciju un instrukciju par vilcienu kustības drošību, veicot SCB (signalizācijas, centralizācijas, bloķēšanas) ierīču tehniskās apkopes un remonta darbus un ceturtās projekta daļas. Maģistra darba projekta daļā tika piedāvāts izveidot SCB ierīču apkalpošanas algoritmus un sistēmu, pārveidot attiecīgās vilcienu kustības drošības instrukcijas, kuras ļaus SCB sistēmu apkalpojošam personālam (elektromehāniķiem) veikt SCB ierīču tehnisko apkopi, parbāudi un remonta darbus uz stacijām, aprīkotām ar dispečercentralizāciju bez stacijas dežuranta piesaistīšanas. Tika izveidoti apskates žurnāla ierakstu piemēri, veikta risku novērtēšana un ekonomiskie aprēķini ieviešot jaunu SCB ierīču apkalpošanas metodi. Darbā: 54 lpp. teksts, 18 attēli, 6 tabulas, 3 pielikumi .
Atslēgas vārdi SCB ierīču tehniskās apkopes un remonta darbu tehnoloģisko procesu uzlabošana iecirkņos, kas ir aprīkoti ar dispečercentralizāciju.
Atslēgas vārdi angļu valodā Improvement of technological processes for maintenance and repair of SCB devices in stations equipped with dispatching centralization.
Valoda lv
Gads 2022
Darba augšupielādes datums un laiks 11.01.2022 20:38:24