Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums “Inženierkomunikāciju būvniecības risinājumu ceļa konstrukcijā analīze” (“Pašvaldības autoceļa Rugāji-Tikaiņi pārbūve”)
Nosaukums angļu valodā “ Analysis of the Solutions on Rngineering Communications in Road Construction” (“Reconstruction of the Municipal road Rugāji-Tikaiņi”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Juris Smirnovs
Recenzents Armīns Saidāns, Valdes priekšsēdētājs/Būvinženieris,  SIA "R4F"
Anotācija Bakalaura darbs “Inženierkomunikāciju būvniecības risinājumu ceļa konsturkcijā analīze” izstrādāts ar mērķi, izpētīt inženierkomunikāciju būvniecības risinājumus ceļa konstrukcijā. Par pamatu bakalaura darba izstrādei tika ņemta personiski iegūtā infromācija, VAS “Latvijas Valsts ceļi” “Ceļu specifikācijās 2019” un interneta vietnē www.lvceli.lv pieejamā informācija, kā arī cita interneta pārlūkā atrodamā informācija. Darba gaitā izpētīti un analizēti dažādu inženierkomunikāciju būvniecības risinājumi ceļa konstrukcijā, kā arī izpētīta inženierkomunikāciju stāvokļa novērtējuma monitoringa metodika. Inženierprojekts “Pašvaldības autoceļa Rugāji-Tikaiņi pārbūve” izstrādāts balstoties uz Latvijas būvnormatīviem, “Ceļu specifikācijas 2019”, Latvijas Valsts standartiem, kā arī citiem saistošiem un regulējošiem dokumentiem. Autoceļš projektēts, saglabājot esošo ceļa asi. Autoceļam izvēlēts prognozētajai transporta intensitātei atbilstošs normālproofils NP9.5. Ūdens atvada risināta ar ceļa sāngrāvjiem, novadot ūdeni uz ūdenstilpnēm, vai reljefa zemākajām vietām. Ceļa mezgli projektēti vienā līmenī.
Atslēgas vārdi ceļi ielas inzenierkomunikācijas aka
Atslēgas vārdi angļu valodā road street gulie well
Valoda lv
Gads 2022
Darba augšupielādes datums un laiks 10.01.2022 17:49:55