Anotācija |
Katrs lauks tiek datorizēts katru dienu. Lielākā daļa darba tiek veikta ar datoriem un robotiem, jo ir liels pieprasījums pēc produktiem un pakalpojumiem. Tāpēc cilvēki cenšas strādāt ar datoriem, lai uzturētu piegādes ķēdi.
Apģērbu nozarē viena no būtiskākajām problēmām ir izmēru sistēma. Lielākā daļa valstu izmanto savu izmēru sistēmu, lai samazinātu šo problēmu. Taču cilvēkiem patīk pielāgot savus apģērbus atbilstoši ķermeņa izmēriem. Kā pielāgošanas risinājums CLO3D programmatūra ieviesa rīku "Auto Grading". Šī promocijas darba motīvs ir analizēt automātiskās vērtēšanas rīku CLO3D. Ja ir modelis, kura pamatā ir standarta izmērs, automātiskās vērtēšanas rīks var automātiski pārvērst šo pamata rakstu vēlamā pielāgotā izmēra iemiesojumā. Šī pētījuma galvenais mērķis ir analizēt automātiskās vērtēšanas rīka pielietojuma efektivitāti CLO3D programmatūrā, salīdzinot virtuālos un reālos apģērba pielaikošanas rezultātus. Lai sasniegtu šo mērķi, pamatā tiek izpildīti četri uzdevumi.
Pirmais uzdevums bija pielāgoto iemiesojumu analīze, jo automātiskā vērtēšana ir balstīta uz iemiesojuma izmēru. Tātad galvenais mērķis ir pareizi izveidot iemiesojumu atbilstoši klienta izmēram, lai beigās iegūtu pareizu 2D modeli. Tika izveidoti četru veidu iemiesojumi, kas izveidoti, izmantojot vienu un to pašu cilvēka ķermeni, bet pēc divām dažādām ķermeņa mērīšanas metodēm (mērīšanas lente un 3D ķermeņa skenēšanas mērījums). Četri iemiesojumi ir nosaukti SB (tieši no skenera), TMCLO (iemiesojums, kura pamatā ir mērījumu lente), SMCLO (iemiesojums, kura pamatā ir skenēšanas mērījumi), CLOCB (iemiesojums no automātiskās konvertēšanas rīka).
Otrkārt, tiek analizēta automātiskās vērtēšanas rīka veiktspēja, izmantojot CLO3D piedāvātās pielāgošanas kartes. Pēc tam automātiskās vērtēšanas rezultāti tika salīdzināti ar 2D rakstu, kas tika izveidots, izmantojot raksta veidošanas metodi, kas attiecas uz "Metriskā raksta griešana sieviešu valkāšanai".
Kā trešais uzdevums tiek izveidots īsts apģērba gabals, izmantojot automātiski sašķirotus 2D rakstu rezultātus un rakstu no iepriekš minētās raksta veidošanas metodes. Šajā solī reālās dzīves piemērotības sajūtas tiek salīdzinātas ar stresa un deformācijas kartes rezultātiem, lai noskaidrotu saistību starp tām.
Pēdējais solis bija grafikas vērtēšanas analīze, izmantojot automātiskās vērtēšanas rīku. Šajā posmā tiek izmantoti daži logotipi un izdrukas, lai noskaidrotu automātiskās vērtēšanas rīka veiktspēju.
Visā šajā pētījumā tika konstatēta korelācija starp iemiesojumu un automātisko šķirošanas modeli, un programma nodrošina standarta apģērba vieglumu, veicot automātisko šķirošanu. Automātiskās vērtēšanas rīka precizitāte ir pozitīvā līmenī, un precīza iemiesojuma izveide ir vissvarīgākā lieta, lai šis automātiskās vērtēšanas rīks nodrošinātu vislabāko veiktspēju. Pamatojoties uz iemiesojuma analīzi, iemiesojums, kas izveidots no rīka “Automātiskā konvertēšana”, ir visefektīvākais par citiem iemiesojumiem, taču skenera cietajam ķermenim ir jābūt pareizā stāvoklī un izmēriem, lai iegūtu pareizu rezultātu no “Automātiskās konvertēšanas rīka”. Tika atklāta arī korelācija starp stresu, deformācijas karti un reālās dzīves atbilstību sajūtām. |