Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums “Satiksmes plūsmas analīze Valmieras pilsētā” (“Autoceļa A2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) posma pārbūve”)
Nosaukums angļu valodā “Analysis of Traffic Flow in Valmiera” (“Reconstruction of Road A2 Riga – Sigulda – Estonian Border (Veclaicene) Section")
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Juris Smirnovs
Recenzents piedāvājumu sagatavošanas speciāliste - inženiere, I,Karpenko, AS "A.C.B."
Anotācija Bakalaura darba tēma ir „Satiksmes plūsmas analīze Valmieras pilsētā”. Darbā tika analizēta Valmieras pilsētas satiksmes plūsmas un tās kvalitātes atbilstība esošajai pilsētas ielu infrastruktūrai. Satiksmes kvalitātes līmeņa noteikšanai izvēlēts ielu tīkls, kur veikta satiksmes skaitīšana un iegūto datu apstrāde pēc kā iegūts kopējais satiksmes plūsmas novērtējums Valmieras pilsētā un piedāvāti iespējamie risinājumi. Bakalaura darbs sastāv no 65 lpp., 22 tabulām un 43 attēliem. Inženierprojektā izstrādāts ceļa pārbūves projekts „Autoceļa A2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) posma pārbūve”. Projekta mērķis bija uzlabot satiksmes organizācijas un drošības līmeni, kā arī uzlabot lietusūdens atvadi. Projekta risinājums paredz pilnu ceļa seguma konstrukcijas izbūvi, esošo teritoriju rekultivāciju, trases plāna koriģēšanu, kā arī uzstādīt jaunus satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus atbilstoši valsts būvnormatīviem un standartiem. Inženierprojekts sastāv no 104 lpp., 12 tabulām, 17 attēliem un 14 rasējumiem.
Atslēgas vārdi Satiksmes plūsma, analīze, Valmiera
Atslēgas vārdi angļu valodā Traffic Flow, Analysis, Valmiera
Valoda lv
Gads 2018
Darba augšupielādes datums un laiks 30.12.2018 12:54:39