Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Gaisa kuģu parka tehniskās apkopes materiālu un detaļu nodrošināšanas procedūru izpēte lidojumu drošuma uzturēšanai.
Nosaukums angļu valodā Studying the Procedure of Material and Part Supply for Aircraft Fleet Maintenance to Ensure Flight Safety.
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs Mārtiņš Kleinhofs
Recenzents Profesors Vladimirs Šestakovs
Anotācija ANOTĀCIJA Maģistra drabā " Gaisa kuģu parka tehniskās apkopes materiālu un detaļu nodrošināšanas procedūru izpēte lidojumu drošuma uzturēšanai." Izstrādāts ar mērķi izpētīt aviācijas uzņēmuma MagneticMRO noliktavas darbības aprēķinus un noliktavas optimizēšanu. Darba pirmajā daļā tiek aplūkota noliktavu saimniecība un krājumu vadība, kas ietver noliktavu iekārtošanu, uzturēšanu un izmaksas, krājumu plānošanu un to izvietošanu noliktavā. Otrajā daļā tiek veikts noliktavs detaļu aprēķins un izmaksu noteikšana, līdz ar to plānojot noliktavu varam noteikt kopējās uzturēšans izmaksas.Tāpat tiek apskatītas celšanas un noliktavas transportēšanas mehanizācijas līdzekļi. Aprakstīti dažādi kraušanas mehānismi, to priekšrocības, kā arī tiek veikta palešu veidu aprēķini. Tālāk pēc ATA nodaļām galvenie noliktavā izmantotie detaļu aprēķini izsaka kopējo naudas plūsmu, lai vieglāk varētu parādīt un pēc tam optimizēt kopējās naudas plūsmas prasības.Tā pat arī ievērot droša lidojuma prasības. Darba kopējais apjoms ir 108 lappuses. Tas sastāv no 14 attēliem, 12 tabulām, 64 formulām, 23 izmantotajiem literatūras avotiem.
Atslēgas vārdi GAISA KUĢU PARKA TEHNISKĀS APKOPES MATERIĀLU UN DETAĻU NODROŠINĀŠANAS PROCEDŪRU IZPĒTE LIDOJUMU DROŠUMA UZTURĒŠANAI
Atslēgas vārdi angļu valodā Studying the Procedure of Material and Part Supply for Aircraft Fleet Maintenance to Ensure Flight Safety
Valoda lv
Gads 2018
Darba augšupielādes datums un laiks 21.05.2018 11:10:28