Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Vienlīmeņa ceļa mezglu satiksmes drošības līmeņa salīdzinošā analīze” („Vārpu ielas rekonstrukcija Mārupē posmā no Plieņciema ielas līdz Upesgrīvas ielai”)
Nosaukums angļu valodā „Comparative Analysis of the Grade Junction Traffic Safety Level”(„Reconstruction of Varpu Street Section from Plienciema Street to Upesgrivas Street
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs J.Smirnovs
Recenzents lab.vad. J.Smirnovs
Anotācija Bakalaura darbā aplūkoti dažādi vienlīmeņa ceļu mezgli un to drošību raksturojošie faktori. Apkopota informācija par satiksmes drošības līmeņa analīzes metodēm, lai pielietotu to pētījumā. Iegūta ceļu satiksmes negadījumu statistika krustojumos Rīgas pilsētā periodā no 2010. līdz 2013. gadam. Drošības koeficienti bistamākajos mezglos ir aprēķināti, izmantojot analītiskas metodes un salīdzināti ar CSNg datiem. Inženierprojektā izstrādāts Vārpu ielas rekonstrukcijas projekts Mārupē posmā no Plieņciema ielas līdz Upesgrīvas ielai. Rekonstruējamā ielas posma garums ir 1826,5 metri, brauktuves platums - 6 metri, saglabāta divvirzienu satiksmes plūsma. Ir paredzēta gājēju ietve 1,3 metru platumā, stāvlaukums un autobusa pietura. Tāpat inženierprojektā veikta segas konstrukcijas aplēse. Izstrādāti nepieciešamie rasējumi. Darba apjoms ir 134 lapas, tajā ievietoti 49 attēli, 30 tabulas un 28 izmantotie literatūras avoti. Grafiskā daļa: 12 rasējumi.
Atslēgas vārdi Vienlīmeņa ceļa mezglu satiksmes drošības līmeņa salīdzinošā analīze (Vārpu iela)
Atslēgas vārdi angļu valodā Comparative Analysis of the Grade Junction Traffic Safety Level (Varpu Street)
Valoda lv
Gads 2014
Darba augšupielādes datums un laiks 17.01.2014 10:59:25