Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Vienlīmeņa ceļa mezglu satiksmes drošības līmeņa salīdzinošā analīze” („Vārpu ielas rekonstrukcija Mārupē posmā no Plieņciema ielas līdz Upesgrīvas ielai”)
Title in English „Comparative Analysis of the Grade Junction Traffic Safety Level”(„Reconstruction of Varpu Street Section from Plienciema Street to Upesgrivas Street
Author Vitālijs Ivanovs
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor J.Smirnovs
Reviewer lab.vad. J.Smirnovs
Abstract Bakalaura darbā aplūkoti dažādi vienlīmeņa ceļu mezgli un to drošību raksturojošie faktori. Apkopota informācija par satiksmes drošības līmeņa analīzes metodēm, lai pielietotu to pētījumā. Iegūta ceļu satiksmes negadījumu statistika krustojumos Rīgas pilsētā periodā no 2010. līdz 2013. gadam. Drošības koeficienti bistamākajos mezglos ir aprēķināti, izmantojot analītiskas metodes un salīdzināti ar CSNg datiem. Inženierprojektā izstrādāts Vārpu ielas rekonstrukcijas projekts Mārupē posmā no Plieņciema ielas līdz Upesgrīvas ielai. Rekonstruējamā ielas posma garums ir 1826,5 metri, brauktuves platums - 6 metri, saglabāta divvirzienu satiksmes plūsma. Ir paredzēta gājēju ietve 1,3 metru platumā, stāvlaukums un autobusa pietura. Tāpat inženierprojektā veikta segas konstrukcijas aplēse. Izstrādāti nepieciešamie rasējumi. Darba apjoms ir 134 lapas, tajā ievietoti 49 attēli, 30 tabulas un 28 izmantotie literatūras avoti. Grafiskā daļa: 12 rasējumi.
Keywords Vienlīmeņa ceļa mezglu satiksmes drošības līmeņa salīdzinošā analīze (Vārpu iela)
Keywords in English Comparative Analysis of the Grade Junction Traffic Safety Level (Varpu Street)
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 17.01.2014 10:59:25