Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Koplietošanas un meža ceļu būvniecības un uzturēšanas prakses salīdzinošā analīze” („Klaipēdas ielas rekonstrukcija no Līvas apļa līdz Tukuma ielai Liepājā”)
Nosaukums angļu valodā "Comparative Analysis of Maintenance Practice and Construction of Common Use Roads and Forest Roads" („Reconstruction of Klaipedas Street Section from
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs B.Jeļisejevs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darba tēma ir Koplietošanas un meža ceļu būvniecības un uzturēšanas prakses salīdzinošā analīze. Latvijā ir liels koplietošanas autoceļu blīvums, taču arī meža ceļu kopgarums nav mazs. Tie savā starpā papildina viens otru, taču to projektēšanas, būvniecības, ikdienas uzturēšanas un rekonstrukcijas principi ir atšķirīgi. Darbā ir salīdzinātas četras ceļa mūža stadijas: 1. Projektēšana. 2. Būvniecība. 3. Ikdienas uzturēšana. 4. Rekonstrukcija. Inženierprojekta tēma ir Klaipēdas ielas rekonstrukcija no Līvas apļa līdz Tukuma ielai Liepājā. Darba mērķis ir atjaunot ceļa segumu brauktuvei un ietvei Klaipēdas ielā, un atjaunot tramvaja sliežu ceļu ar pārbrauktuvēm dotajā posmā. Darbs satur 129 lpp, 50 tabulas, 21 attēlu, 21 rasējumu. Darbā izmantoti 14 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Meža ceļi, Klaipēdas iela, rekonstrukcija
Atslēgas vārdi angļu valodā Forest Roads, Klaipedas Street, Reconstruction
Valoda lv
Gads 2014
Darba augšupielādes datums un laiks 07.01.2014 11:11:29