Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Koplietošanas un meža ceļu būvniecības un uzturēšanas prakses salīdzinošā analīze” („Klaipēdas ielas rekonstrukcija no Līvas apļa līdz Tukuma ielai Liepājā”)
Title in English "Comparative Analysis of Maintenance Practice and Construction of Common Use Roads and Forest Roads" („Reconstruction of Klaipedas Street Section from
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor B.Jeļisejevs
Reviewer
Abstract Bakalaura darba tēma ir Koplietošanas un meža ceļu būvniecības un uzturēšanas prakses salīdzinošā analīze. Latvijā ir liels koplietošanas autoceļu blīvums, taču arī meža ceļu kopgarums nav mazs. Tie savā starpā papildina viens otru, taču to projektēšanas, būvniecības, ikdienas uzturēšanas un rekonstrukcijas principi ir atšķirīgi. Darbā ir salīdzinātas četras ceļa mūža stadijas: 1. Projektēšana. 2. Būvniecība. 3. Ikdienas uzturēšana. 4. Rekonstrukcija. Inženierprojekta tēma ir Klaipēdas ielas rekonstrukcija no Līvas apļa līdz Tukuma ielai Liepājā. Darba mērķis ir atjaunot ceļa segumu brauktuvei un ietvei Klaipēdas ielā, un atjaunot tramvaja sliežu ceļu ar pārbrauktuvēm dotajā posmā. Darbs satur 129 lpp, 50 tabulas, 21 attēlu, 21 rasējumu. Darbā izmantoti 14 literatūras avoti.
Keywords Meža ceļi, Klaipēdas iela, rekonstrukcija
Keywords in English Forest Roads, Klaipedas Street, Reconstruction
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 07.01.2014 11:11:29