Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Automobiļu transports
Nosaukums "Elektriskās piedziņas autobusu ieviešanas iespējas Rīgas sabiedriskā transporta autobusu maršrutos un uzlādes stacijas projekts"
Nosaukums angļu valodā "Deployment Possibilities of Electric Drive Buses in Riga Public Transport Bus Routes and Charging Station Project"
Struktūrvienība 25500 Transporta institūts
Darba vadītājs M.Sc.Ing. lektors Oskars Irbītis
Recenzents MBA Ing. docents prakt. Juris Kreicbergs
Anotācija ANOTĀCIJA Šī maģistra darba ar projekta daļu nosaukums ir Elektriskās piedziņas autobusu ieviešanas iespējas Rīgas sabiedriskā transporta autobusu maršrutos un maināmas akumulatora baterijas mehānisma projekts. Darba mērķis ir izpētīt tehnoloģiskās iespējas elektriskās piedziņas autobusu ieviešanai RP SIA Rīgas satiksme apkalpoto sabiedriskā transporta autobusa maršrutos un izstrādāt kalkulatoru autobusu maršruta pārbaudei. Darba gaitā izstrādāta metodoloģija ekoloģiskā ieguvuma novērtējumam Rīgas apdzīvotajos rajonos, kuros kursē atbilstošais autobuss. Ekonomiskajā daļā izstrādāts kalkulators elektriskās piedziņas autobusa ieviešanas ekonomiskās pamatotības novērtēšanai. Projekta daļā izstrādāts maināma akumulatora bateriju moduļa mehānisms EVC Midibus pasažieru autobusam. Mehānisms sastāv no 3 daļām: autobusā stiprināma rāmja, uz elektriska pacēlāja strēlēm stiprināma rāmja un akumulatora baterijas pakas ratiņiem, kas pārvietojami no viena rāmja uz otru to nomaiņas laikā. Darbā nav izstrādāta akumulatora pakas elektriskā daļa. Darba izstrādei nepieciešamā informācija iegūta no pētījumiem par pilotprojektiem, kuros ieviesti elektriskās piedziņas autobusi. Darbs rakstīts latviešu valodā. Aprakstošā daļa sastāda 86 lpp un tajā iekļauti 57 attēli un 28 tabulas. Grafiskajā daļā pievienotas 5 A1 formāta lapas, kurās redzami kopskata, kopsalikuma un detaļu rasējumi.
Atslēgas vārdi Elektromobilis, autobuss, elektriskais autobuss, sabiedriskais transports
Atslēgas vārdi angļu valodā Electric vehicle, bus, electric bus, public transport
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 03.06.2013 16:29:12