Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Loģistikas termināla projektēšana ar mērķi paaugstināt loģistikas kompānijas darbības efektivitāti .
Nosaukums angļu valodā Designing a Logistic Terminal with the Aim to Increase the Operating Efficiency of a Logistic Company.
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs asistents Yevhen Harbuz
Recenzents profesors Aleksandrs Urbahs
Anotācija Loģistikas muitas termināla projektēšana ar mērķi paaugstināt loģistikas kompānijas darbības efektivitāti. Dotajā darbā tiek izpētītas kravu apstrādes kvalitātes paaugstināšanas iespējas darbojošās loģistikas muitas termināla pēc to projektēšanas. Izanalizēta muitas termināla darbības struktūra un metodes, ka var paaugstināt loģistikas kompānijas darbības efektivitāti. Darbā tiek izpētītas pareizas termināļa lokācijas atrašanas vieta, efektīvas termināļa ēkas lietošana un citi aspekti, kuri ir nepieciešami pavadīt vairākos termināļos Latvijā. Veikta loģistikas muitas termināla darbības analīze. Izmantojot processveida pieeju, izstrādātas metodes, kuras var izmantot dotā termināla darba pilnveidošanai. Ir aprakstīts termināla muitas process, ka arī priekškam un kāda gadījuma labāk turēt pie sevis muitas ierēdņu, lai ātrāk noformēt kravas dokumentus un nosūtīt kravu. Pēc termināla uzbūves, noliktavā notiek reorganizācijas process. Mērķis - palielināt gada apgrozījumu. Tāda vēlme ir saprotama, taču ir noteikumi, kas reorganizācijai ir jānotiek ar minimālām izmaksām. Izpētes mērķis veikt dotā uzņēmuma funkcionēšanas analīzi un izstrādāt kravu apstrādes kvalitātes celšanas metodes un citus metodes kompānijas darbības efektivitātei, pamatojoties uz loģistikas koncepciju izmantošanu. Veikti aprēķini: 1) materiālo plūsmu vērtējumam, 2) kravu izvietošanai noliktavā, 3) noliktavu zonu tehnoloģisko izmēru noteikšanu. Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, piedāvāti veidi muitas noliktavas darba kvalitātes paaugstināšanai. Darbs sastāv no 61 lapām, 13 tabulām, 10 zīmējumiem, 3 rasējumiem, izmantotās literatūras un citiem informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi Loģistikas muitas termināla projektēšana ar mērķi paaugstināt loģistikas kompānijas darbības efektiv
Atslēgas vārdi angļu valodā Designing a Logistic Terminal with the Aim to Increase the Operating Efficiency of a Logistic Compan
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 31.05.2013 11:19:40