Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Elektroniskās komercijas ieviešana un funkcionēšanas novērtējums standarta un steidzamo sūtījumu piegādes uzņēmumā.
Nosaukums angļu valodā Introduction and Evaluation of Performance of Electronic Commerce in a Standard and Urgent Delivery Company.
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs docente Margarita Urbaha
Recenzents docents Mihails Larins
Anotācija Izstrādātā bakalaura darba tēma ir „Elektroniskās komercijas ieviešana un funkcionēšanas novērtējums standarta un steidzamo sūtījumu piegādes uzņēmumā”. Darba ietvaros tiek izpētīta elektroniskās komercijas ietekme uz sūtījumu pieteikumu apstrādi no uzņēmuma darbinieku viedokļa, tiek konstatēti neefektīvākie sūtījumu pieteikumu apstrādes procesi, kā arī sniegti ierosinājumi, kas atvieglotu uzņēmuma darbinieku darba laika un finansiālos resursus. Bakalaura darbs sastāv no pētāmā objekta literatūras apskata, analīzes un aprēķinu daļas. Darba nobeigumā tiek veikti secinājumi un sniegti priekšlikumi pētījuma gaitā konstatētajiem sistēmas trūkumiem. Darba apjoms ir 61 lpp., tam pievienoti 2 grafiski rasējumi un 1 shēma A1 formātā. Darbā iekļauti 15 attēli, 7 tabulas un 1 pielikumi. Bakalaura darba izstrādei tika izmantoti 28 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi E-komercija
Atslēgas vārdi angļu valodā e-commerce
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 29.05.2013 13:55:19