Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Elektroniskās komercijas ieviešana un funkcionēšanas novērtējums standarta un steidzamo sūtījumu piegādes uzņēmumā.
Title in English Introduction and Evaluation of Performance of Electronic Commerce in a Standard and Urgent Delivery Company.
Department
Scientific advisor docente Margarita Urbaha
Reviewer docents Mihails Larins
Abstract Izstrādātā bakalaura darba tēma ir „Elektroniskās komercijas ieviešana un funkcionēšanas novērtējums standarta un steidzamo sūtījumu piegādes uzņēmumā”. Darba ietvaros tiek izpētīta elektroniskās komercijas ietekme uz sūtījumu pieteikumu apstrādi no uzņēmuma darbinieku viedokļa, tiek konstatēti neefektīvākie sūtījumu pieteikumu apstrādes procesi, kā arī sniegti ierosinājumi, kas atvieglotu uzņēmuma darbinieku darba laika un finansiālos resursus. Bakalaura darbs sastāv no pētāmā objekta literatūras apskata, analīzes un aprēķinu daļas. Darba nobeigumā tiek veikti secinājumi un sniegti priekšlikumi pētījuma gaitā konstatētajiem sistēmas trūkumiem. Darba apjoms ir 61 lpp., tam pievienoti 2 grafiski rasējumi un 1 shēma A1 formātā. Darbā iekļauti 15 attēli, 7 tabulas un 1 pielikumi. Bakalaura darba izstrādei tika izmantoti 28 literatūras avoti.
Keywords E-komercija
Keywords in English e-commerce
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 29.05.2013 13:55:19