Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Loģistikas atbalsta programmatūras un informācijas plūsmas uzlabošana kokmateriālu transportēšanas optimizācijas procesā.
Nosaukums angļu valodā Improvement of Logistic Support Software and Data Flow in the Process of Optimizing Timber Transportation.
Struktūrvienība 25100 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs zin. asistents Gints Rijkuris
Recenzents docents Aloizs Lešinskis
Anotācija Loģistikas atbalsta programmatūras un informācijas plūsmas uzlabošana kokmateriālu transportēšanas optimizācijas procesā. Darba mērķis ir optimizēt kokmateriālu transportēšanas procesu, uzlabojot loģistikas atbalsta programmatūru un informācijas plūsmu. Tas tiek panākts izpētot esošo datorprogrammu un pielāgojot izmaiņām, izveidojot web lapu internetā, kur ievadīt datus, kā arī aprīkojot meža tehniku ar planšetdatoriem un mobilo internetu. Uzņēmuma SIA „SELF Loģistika” esošajā sistēmā darba autors piedāvā uzlabojumus, kas nodrošina apaļkoksnes apjoma datu ievadi uzreiz no mežizstrādes tehnikas uz loģistikas datorprogrammu, tādējādi, izslēdzot mežizstrādes meistara klātbūtni šajā datu ievadē. Tas nodrošina informācijas apmaiņas ātruma uzlabošanos un operatīvu datu saņemšanu, kā arī sekojošo izmaksu samazinājumu, kas nozīmē racionālāku darba laika izmantošanu, kopējo ražošanas efektivitātes un peļņas palielinājumu ilgtermiņā. Mērķa sasniegšanas un uzdevumu izpildei tika izmantoti autora izstrādāti tehniskie risinājumi un reālās situācijas analīze pirms un pēc uzlabojumiem, jo darbā pētītais process tiek ieviests reālā situācijā. Darbs ir izstrādāts latviešu valodā. Tas sastāv no 77 lappusēm, 12 tabulām, 51 attēla, 14 formulām, 26 izmantotās literatūras avotiem un 5 pielikumiem.
Atslēgas vārdi Komateriāli, optimizācija, datorprogramma, loģistika, informācijas plūsma
Atslēgas vārdi angļu valodā Timber, optimisation, software, logistic, information flow
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2013 14:03:27