Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Masīvo pamatu veidi, to aprēķinu paņēmieni” („Biķernieku ielas rekonstrukcija no Struktoru ielas līdz Ķeguma ielai Rīgā”)
Nosaukums angļu valodā „Types of Solid Foundations, Their Calculation Methods” („Reconstruction of Bikernieku Street Section from Struktoru Street to Keguma Street in Riga”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Lekt. A.Paeglītis
Recenzents M.sc.ing. A.Krastiņš
Anotācija Bakalaura darbā (ar inženierprojektu) ir pētīta tēma Masīvo pamatu veidi, to aprēķinu paņēmieni. Bakalaura darbs sastāv no divām galvenajām nodaļām. Pirmajā ir aplūkoti galvenie masīvo pamatu veidi un pielietojums. Otrajā nodaļā veikts praktisks aprēķins masīvajiem pamatiem, izmantojot trīs aprēķinu paņēmienus, kas doti LBN 207-1, EN 1997:1-2004 un SNiP. Rezultātā ir noskaidrotas galvenās aprēķinu paņēmienu atšķirības un to iemesli. Inženierprojekta daļā izstrādāts tehniskais projekts Biķernieku ielas posma rekonstrukcijai Rīgā. Tas sastāv no paskaidrojuma daļas, kurā iekļauti arī aprēķini, un grafiskās daļas. Kopējais darba apjoms: teksta daļa - 138 lappuses, kurās ir 52 attēli, t.sk.8 fotoattēli, 24 tabulas. Grafiskajā daļā iekļauti 11 rasējumi uz 37 A3 formāta lapām. Darba izstrādei izmantoti 27 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Masīvie pamati
Atslēgas vārdi angļu valodā Solid Foundation
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 27.05.2013 14:02:42